Автор Тема: Предполагаеми срещи с извънземни (neven case)  (Прочетена 58507 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

LoraMarina

  • Гост
Отг: След съня
« Отговор #60 -: Юли 04, 2006, 23:25:00 pm »
Да си призная , аз доста си се поуплаших !

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: След съня
« Отговор #61 -: Юли 05, 2006, 01:27:28 am »
Аз знам едно-каквото и да става с мен(от този сорт де)-за добро е.
И  ultrafutur така казва  ;D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: След съня
« Отговор #62 -: Юли 05, 2006, 09:41:41 am »
Как и кой може да докаже това или противното твърдение?
Когато сънуваш очите ти извършват РЕМ.При излизане този РЕМ е само в началото на отделянето,после престава.

А като се пазиш за себе си да не би да натрупваш "астрални точки" за освобождаване от Егото ???
Аман от самоуверени слепци, знаещи как "да пресичат улицата" и сами...
  Освобождаването от еготом,противно на писанията на множеството книжки,които така обичате е нещо вредно.
 Егото се явява форма на Аз-а,то е това,което ти дава усещането исъзнанието за ти,за това че си.
 Не казвам и че трябва да се затъва в егото,но да с еосвобождаваш от него е още по-голяма глупост.
 А като с ераздаваш че си чешеш егото-попрочете малко по психология

От една седмица насам много странно се чувствам след събуждане, та ще ви замоля за коментар.
Няма значение дали се събуждам след нощния сън или след обедния, но усещането е еднакво-вибрации по цялото тяло, толкова силни, че имам чувството, че наистина вибрирам видимо. Ама не, гледам се-не мърдам, ни крак, ни ръка. Туй нещо отшумява след около 4-5мин. Интересното е, че ми е приятно, не съм стресиран от...не знам как да го квалифицирам...процес, може би.
Хора, кво става с мен бре? Айде, чета ви.
НЕ са ефекти от ускорението на честотите напланетата,а е нормален процес-тези вибрации се появяват когато с еотслабят връзките между второто тяло и физическото такова-справка Р.Монро "Излизане извън тялото"
« Последна редакция: Юли 05, 2006, 15:55:06 pm от Horus »
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: След съня
« Отговор #63 -: Юли 05, 2006, 10:26:29 am »
Цитат
НЕ са ефекти от ускорението на честотите напланетата,а е нормален процес-тези вибрации се появяват когато с еотслабят връзките между второто тяло и физическото такова-справка Р.Монро "Излизане извън тялото"
Gil-Galadh, забравил съм какво е обяснението на Монро за този процес, дай повечко интифа. Защо се получава отслабване на тази връзка и какво следва нататък? Изобщо, каква е целта на занятието?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: След съня
« Отговор #64 -: Юли 05, 2006, 10:39:53 am »
Gil-Galadh, забравил съм какво е обяснението на Монро за този процес, дай повечко интифа. Защо се получава отслабване на тази връзка и какво следва нататък? Изобщо, каква е целта на занятието?
Доколкото си спомням и той самият не дава някакво обяснение.Доколкото съм говорил с разни хора,и от лични преживявания смятам че това е момент,в който съзнанието ти вече е във второто тяло и то един вид започва да натрупва необходимата за излизане енргия,което се проявява като усещане за вибрация.ТРябва да се поразтърся.
 Следва излизане от тялото.
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: След съня
« Отговор #65 -: Юли 05, 2006, 10:46:09 am »
  Освобождаването от еготом,противно на писанията на множеството книжки,които така обичате е нещо вредно.
 Егото се явява форма на Аз-а,то е това,което ти дава усещането исъзнанието за ти,за това че си.
 Не казвам и че трябва да се затъва в егото,но да с еосвобождаваш от него е още по-голяма глупост.
 А като с ераздаваш че си чешеш егото-попрочете малко по психология

Абе попрочели сме малко, но теориите там не ни удовлетворяват. Именно твърдението че трябва да запазиш егото прави толкова невъзможно излизането от тялото. Когато започнеш да се раздаваш не само получаваш достъп до по-високи честоти, но и чешеш черупката на Егото, която в нормално състояние усърдно градиш.
Не се притеснявай да загубиш драгоценното си усещане за бийнг, защото зад него се крие нещо блестящо!



musica universalis

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: След съня
« Отговор #66 -: Юли 05, 2006, 10:52:23 am »
Абе попрочели сме малко, но теориите там не ни удовлетворяват. Именно твърдението че трябва да запазиш егото прави толкова невъзможно излизането от тялото. Когато започнеш да се раздаваш не само получаваш достъп до по-високи честоти, но и чешеш черупката на Егото, която в нормално състояние усърдно градиш.
Не се притеснявай да загубиш драгоценното си усещане за бийнг, защото зад него се крие нещо блестящо!
Мен ми е интересно как успяват разните му сатанисти и хаосисти да си излизат от тялото,ри условие че там егото е основен иснтрумент...
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: След съня
« Отговор #67 -: Юли 05, 2006, 11:06:23 am »
Имено защото го изполвжат за астрални пътешествия..
Те обаче не осъзнават фалша си, и постепенно започват да живеят предимно в Астрала.
Там изливат гнева си от нереализируемото настояще, като създават плашещи мисъл-форми...
musica universalis

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: След съня
« Отговор #68 -: Юли 05, 2006, 11:25:40 am »

Доколкото си спомням и той самият не дава някакво обяснение.Доколкото съм говорил с разни хора,и от лични преживявания смятам че това е момент,в който съзнанието ти вече е във второто тяло и то един вид започва да натрупва необходимата за излизане енргия,което се проявява като усещане за вибрация.ТРябва да се поразтърся.
 Следва излизане от тялото.
Общо-взето и аз разсъждавам в същата посока и достигам до крайната точка-единение с истинската същност и многоизмерност.

Въпросът с Аз-а е друга тема, но чел съм мнения, че не е един, а няколко.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: След съня
« Отговор #69 -: Юли 05, 2006, 15:59:25 pm »
Тук никой ли няма самоконтрол? Това е "НЛО", не "Астрален бой" или "Паралелни и многоизмерни...".

Окей?

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Отг: След съня
« Отговор #70 -: Юли 05, 2006, 16:12:38 pm »
Темата е "След съня", и от там идва подвеждането.
Според мен обаче, има НЛО-та свързани със съня, астрала, паралелните и многоизмерните.
Това важи особено ако НЛО е от био-полево естество. Въпреки, че това не е често явление.
« Последна редакция: Юли 06, 2006, 03:36:49 am от Joro Velev »
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: След съня
« Отговор #71 -: Юли 05, 2006, 16:13:37 pm »
Да но от темата за НЛО и съня се прехвърлихме на ОВЕ!

Дъвиан

  • Гост
Отг: След съня
« Отговор #72 -: Юли 05, 2006, 16:22:28 pm »
Ами просто елегантно покани хората в другата тема :D :D :D

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: След съня
« Отговор #73 -: Юли 05, 2006, 23:19:23 pm »
Да но от темата за НЛО и съня се прехвърлихме на ОВЕ!
От това което е описано в началото оставам с впечатлението че преживяването е точно ООБ.

ПО отношение на "астралните" НЛот-а-"ДМТ-молекулата на Духа" е много подходяща книжка
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Max

  • Гост
Re: След съня
« Отговор #74 -: Октомври 19, 2008, 00:10:59 am »
Никога не съм бил отвличан.
Имах друг случай. Предстоеше ми да се справя със сложен проблем. Затова и решението трябваше да е нестандартно.Това надхвърляше интелектуалните ми възможности тогава и реших да поискам съвет.Не от познати.
Сигурно съм бил чел някъде, че в съня си можеш да получаваш отговори на въпроси. Легнах и бях силно решителен  и съсредоточен. Формулирах в съзнанието си въпроса като образ и чувство или нещо подобно. Аз поначало не мисля с думи. Може това да ми е била грешката.Изглежда съм уловил преходния момент и  получих отговор от две неща с големината и формата на купи сено.
Веднага се събудих и отговорът просто избледня. Върнах се в същото състояние.Повториха ми съвета. При събуждане  пак всичко се стопи. И тъй няколко пъти, докато съм се изтощил и съм заспал.
Беше много отдавна.
Знам , че има начин да си спомня какво ми е било „казано”, ама какъв е тоя начин… Почти на повърхността е , ама не мога да го измъкна.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
96 Отговора
58202 Прегледи
Последна публикация Септември 16, 2016, 01:50:58 am
от used2bgood
23 Отговора
16274 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2009, 22:05:54 pm
от Brainbug
14 Отговора
12714 Прегледи
Последна публикация Май 13, 2008, 01:52:05 am
от Fiery
93 Отговора
53790 Прегледи
Последна публикация Февруари 23, 2010, 00:55:58 am
от H.
5 Отговора
6592 Прегледи
Последна публикация Ноември 25, 2008, 15:17:50 pm
от Salito

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27