Автор Тема: Предполагаемо отвличане от Сиви в България (scooter case - 06.11.2007 г.)  (Прочетена 16273 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Brainbug

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Здравейте! Значи преди броени минути ми се случи най-странното нещо в живота и още съм на нокти... Да започна отначало... Снощи си легнах около 12:30... Спах си, сънувах си съвсем нормални работи... Събудих се около 2:30... След това пак заспах и пак си сънувах... че съм в планината с един приятел и се разкарваме. И изведнъж се озовавам на терасата в апартамента... и викам "А к'во става"... и обръщам се, бутам тея работи дето стоят по вратите да не влизат мухи... и гледам отатък в хола дето по-принцип е баща ми... свети някаква червено/жълта светлина. И изведнъж пред мен на около 2 м. изкочи някакво извънземно. Беше около 1.50 м. много слабо. С черна фанелка.. Сива глава сравнително голяма глава. Ама досега не съм срещал честно казано такова телосложение на извънземно из интернет с такава физиономия... Както и да е. И направо полудях. И я да хукна да правя нещо... Не мога да мръдна. А тогава в същия момент исках да тръгна към него и да го ударя. И тогава не можех да мърдам. И тогава почнах с ония работи да викам на ум "червен", "спри" и разни такивадума разбъркани и си викам на ума че спя и трябва да се събудя. И в същия момент се събуждам в леглото си. Ама я пак да тръгна да мърдам няма братче. И гледам пак с периферното си зрение пак онова нещо и пак почнах с ония команди. Тогава онова искрибуца нещо и се събудих. Странно е, че за 2 часа сън сънувах много неща... а за 4 часа сънувах само тези реално погледнати 30 сек. - 1 мин :/ Сега като се замисля най-странното е това, защо се озовах на терасата... И с една чиста сметка като си направих. Значи аз съм в детската си стая. Спя. В моята стая прозореца е затворен здраво. Щорите пуснати. Посмъртно не може да се влезе не че им знам силите на тях... И може би ако са ме изкарвали нещо навън да е било през терасата... Защото тя е точно до моята стая. Кухнята и оттам всичко е отворено към терасата. Също странното е, че пердето в моята стая беше събрано посредата от двете страни дръпнато и посредата всичко. Това няма кой да го направи. Като заспивах си беше нормално. Нито пък баща ми. Само с него живея... Той напротив би го оправил. И също помня че като се събудих ми се чуваха някакви звуци в глафата... кхрр... кхрхххррр... Все едно радиостанция, по която не говорят. Нали има един звук такъв... По принцип не съм извънземен фен като вас. Тука отскоро влизам просто за кеф да прочета нещо и не съм вманиачен. Последните няколко дена пък изобщо не съм си и мислил за извънземни, пък камо ли толкова че и да ги сънувам... Също така не взимам наркотици, нито ходя на сън... И не знам хора малко сега взех да се съмнявам, ама... Също така странното беше че като се събудих тамън ставаше светло... Ама това го забелязах чак като станах и се разкарах из апартамента. Щото в моята стая не може да се види, нали ви казвам всичко блокирано :/ Дайте мнение за това?
« Последна редакция: Май 24, 2008, 12:33:05 pm от RedGuy »

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254
Re: Какво ми се случи преди броени минути..
« Отговор #1 -: Ноември 06, 2007, 08:20:44 am »
Батенце, сънищата понякога могат да бъдат брутално реални. Аз например сънувах тази вечер, че сключвам зделка с дявола  ;D ;D ;D ;D laugh laugh laugh laugh и бях абсолютно сигурен в това докато не започнах да се пробуждам.
Вероятно и за пердето си има обяснение. А това, че скоро не си мислил за извънземни не означава, че подсъзнанието ти не е обърнало голямо внимание на това. То си работи, дори и да не мислиш изобщо за дадено нещо в момента или да си си помислил за секунди преди месеци за това и после си го забравил това не означава, че подсъзнателно си го направил.

edit: забравих да спомена да се огледаш за някакви белези по тялото си които не си си причинил ти (но трябва да си сигурен за това) и ако откриеш такива............. ей тогава започвай да се притесняваш  :D
« Последна редакция: Ноември 06, 2007, 08:22:48 am от lubarski »
It' oil stupid.

Неактивен zazz

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re: Какво ми се случи преди броени минути..
« Отговор #2 -: Ноември 06, 2007, 13:36:45 pm »
Scooter, аз напълно вярвам във всичко, което ти се е случило. Немога да ти помогна с някви съвети или да те успокоя че само си сънувал, защото може и да не е сън, но това със завесите наистина е странно. Много интересно! Отстрани изглежда като да си полудясал, но само ти си знаеш каквоти е. Това дето го писа че не си виждал други такива в нета. Можеш ли да го опишеш по подробно? на сивите ли приличаше или на нещо друго. видя ли му очите? Мърдаше ли или само така си стоеше? можеш ли да се опиташ да го нарисуваш и да постнеш рисунката тука? какво мислиш да правиш сега?
Истината се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: Какво ми се случи преди броени минути..
« Отговор #3 -: Ноември 06, 2007, 14:27:29 pm »
Ако наистина си искал да удариш съществото, то е усетило това и те е стъннало:) Хора, преживели срещи 3 вид ( контакт със съществата ), много често казват, че биват парализирани.
Човек и 12 часа да спи, сънува не повече от 2-3 минути сумарно, и то в ранните часове.
Аз съм лягал да спа следобед за около 1-2 часа, после като разбера какво съм сънувал...то сюжет за цял филм, толкова дълго:) Странни неща, мдамм...
« Последна редакция: Ноември 06, 2007, 16:14:46 pm от H. »
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Brainbug

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Какво ми се случи преди броени минути..
« Отговор #4 -: Ноември 06, 2007, 14:35:33 pm »
това за времето.. не ме тревожи толкова.. колкото останалите работи.. 100% то беше от сивите.. така както вие ги наричате.. просто това беше доста по-високо.. аз знам че са около 1.20м това беше.. около 1.50м 1.60.. и беше доста слабо.. дали имаше 20кг нЗ :/ Чесно казано ме съмнява това да е сън... просто не знам с какви точно думи да го опиша... липсва ми речник за тез работи... :/ помня само че беше с черно облекло... а тялото му беше розово - сиво... все пак беше тъмно и на фона на светлината го видях.. :/ а после в мойта стая беше много тъмно и само като сянка го видях... ако можех да се мърдам..

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Какво ми се случи преди броени минути...
« Отговор #5 -: Ноември 06, 2007, 16:17:30 pm »
scooter, ако това наистина се е случило (в което вярвам), едва ли ще ти бъде последният път. Наблюдавай се и пиши тук развръзката. Виж и за белези, както те посъветва lubarski :)

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Какво ми се случи преди броени минути...
« Отговор #6 -: Ноември 06, 2007, 21:35:16 pm »
scooter, да не те отчайвам, но се приготви за още бъдещи приключения! :o :o :oТез, гадни и сиви, си правят експерименти с близките ти /баща ти/ и тебе, дорде си жив, братче... Само не се отчайвай. Ако пак го видиш, не му се моли да те пусне. Използвай шанса да ти направи екскурзия до неговата планета... Поне за разлика от нас, дето не сме ходили на други планети, ще видиш повече.

Неактивен Brainbug

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Какво ми се случи преди броени минути...
« Отговор #7 -: Ноември 06, 2007, 21:46:57 pm »
Хора.. гледах се никакви белези нямам.. ама от обяд насам ме боли главата и на 3-4 пъти ми текваше кръв от носа.. :/ само дано да не е реално това.. че както се очертава следващите 1-2 седмици да съм сам у нас :/

ПС: моля ви се дайте ми линк към някоя тема, в която е разгърнато по-широко за тези "сиви" :/

stiver

  • Гост
Re: Какво ми се случи преди броени минути...
« Отговор #8 -: Ноември 06, 2007, 23:33:42 pm »
... и гледам отатък в хола дето по-принцип е баща ми... свети някаква червено/жълта светлина. И изведнъж пред мен на около 2 м. изкочи някакво извънземно. Беше около 1.50 м. много слабо. С черна фанелка.. Сива глава сравнително голяма глава. Ама досега не съм срещал честно казано такова телосложение на извънземно из интернет с такава физиономия...

Scooter, не искам да съм груба, но възможно ли е да си се повлиял от филма Alien Abduction Incident in Lake County който си гледал само преди няколко дни? Това човече в черна фанелка, както го описваш много прилича на човечетата от филма   ;)

http://www.xnetbg.com/www/site/smf/index.php?topic=3766.0

Абре някой гледал ли го е това? Тамън го дръпнах от замунда.нет и го гледам.. става дума за някакво дете което снима с камерата си за деня на благодарността.. ама по едно време се объркват нещата.. и разни сиви човечета в черни костюмчета почват да ги къртят с некфи червени лазерчета... абе още не съм го изгледал цялото ама викат че това видео е реално  :-\

Неактивен AnTrakS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re: Какво ми се случи преди броени минути...
« Отговор #9 -: Ноември 07, 2007, 10:52:44 am »
Честно да ти кажа от 1 страна ти завиждам . Винаги съм искал да имам среща с такова  :D

Имал съм сънища с "извънземни" , ама някакви .. наистина нереални(сигурно от много гледане на филми или играене на Aliens Vs Predators 2  :) )

И наистина.. другия път го помоли да те разходи до планетата му  :D

Неактивен _DeSiRe_

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
  • Fallen Angel
Re: Какво ми се случи преди броени минути...
« Отговор #10 -: Ноември 07, 2007, 13:06:22 pm »
AnTrakS не мисля,че ако видиш наистина такова извънземно ще му се радваш ;)
The Truth Is Out There....Look at the Stars!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Какво ми се случи преди броени минути...
« Отговор #11 -: Ноември 07, 2007, 13:16:43 pm »
Ако наистина е започнало да ти тече кръв от носа, нещата са сериозни. Иди се прегледай на рентген или скенер, ако имаш възможност, хем профилактично :P

Тази нощ случи ли се нещо?

Неактивен Brainbug

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Какво ми се случи преди броени минути...
« Отговор #12 -: Ноември 07, 2007, 13:47:06 pm »
Ако наистина е започнало да ти тече кръв от носа, нещата са сериозни. Иди се прегледай на рентген или скенер, ако имаш възможност, хем профилактично :P

Тази нощ случи ли се нещо?

следобед ще ходя...  иначе тази вечер не бях у нас.. а преди малко бащами ми каза, че същата вечер видял майка ми (не е на този свят вече ;( ) и не знаел дали е било сън или реално.. (нищо не съм му казал за моя случай..) и това страшно ме тревожи..

Неактивен vlex

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 31
  • Хобот
Re: Какво ми се случи преди броени минути... (06.11.07 г.)
« Отговор #13 -: Ноември 11, 2007, 12:27:32 pm »
Мдаа... Според мен си се психирал от гледане на сайтове със снимки и 'снимки' на подобни видове. И аз съм сънувал доста потресаващи сънища, не обичам да гледам подобни филми, рядко се заглеждам в сайтове със снимки (повече се интересувам от технологиите, отколкото от самите тях), изниквали са ми белези, за коиот нямам обяснение, но знам, че човешкият мозък е доста странно съоръжение. Твърде възможно е просто да е проекция на съзнанието ти, която в просъница е добила твърде реалистични параметри, а колкото до кървенето в носа - капилярите на носната кухина са доста тънкистенни и са твърде плитко под кожата - ако си твърде неспокоен, имаш високо кръвно или си просто превъзбуден, както в случая, няма нищо странно в това да ти текне кръв - аз съм се събуждал давейки се с кръв от носа ми. От друга страна ако приемем, че преживяването наистина се е случило, то вероятно е станало, защото генетичният ти профил отговаря на нещо, което те търсят у нас. Това ме навежда на мисълта, че ако кървенето е свързано, то просто има и шанс да не ги видиш скоро. Наблягам над видиш, а не те теб да видят ;) Твърде възможно е това да е устройство за следене на биопоказателите и по този начин да получават необходимата им информация от разстояние. Което не изключва и възможността да те навестят скоро за по-нататъчни изследвания...

Антракс: повярвай ми - ако ти видиш едно такова, не би бил толкова дружелюбен, особено ако те парализира и започнат с тестовете веднага докато все още не си отделил достатъчно морфин, че да припаднеш!

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Какво ми се случи преди броени минути... (06.11.07 г.)
« Отговор #14 -: Ноември 14, 2007, 04:39:38 am »
Няма да се даваш, ако пак се случи се опитай да преодолееш страха и ти да го командваш: "Падай за десет! Бумеранг, Къв си ти? А, шамари!?" Колкото по - безмислено по - добре. Опитай и това със заключването на пръстите на кракта и на ръцете. Ако пак стане нещо необичайно споделяй, защото ме заинтригува.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
107 Отговора
58485 Прегледи
Последна публикация Юни 27, 2011, 18:57:09 pm
от Hacko
96 Отговора
58181 Прегледи
Последна публикация Септември 16, 2016, 01:50:58 am
от used2bgood
14 Отговора
12712 Прегледи
Последна публикация Май 13, 2008, 01:52:05 am
от Fiery
93 Отговора
53781 Прегледи
Последна публикация Февруари 23, 2010, 00:55:58 am
от H.
5 Отговора
6591 Прегледи
Последна публикация Ноември 25, 2008, 15:17:50 pm
от Salito

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27