Автор Тема: Предполагаеми срещи с извънземни (neven case)  (Прочетена 58215 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re:Предполагаеми срещи с извънземни (neven case)
« Отговор #90 -: Януари 01, 2010, 14:45:17 pm »
Не не искам да ме товличат.
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Re:Предполагаеми срещи с извънземни (neven case)
« Отговор #91 -: Януари 26, 2010, 10:00:09 am »
Извънземните и ние - от един дол дренки
25.01.2010 22:15
Представителите на цивилизации дори от другия край на Вселената може да са също толкова алчни и склонни към насилие, смята водещ британски учен
СТАТИЯ
размер на шрифта:
 
Правителствата трябва да са готови за най-лошото, в случай че извънземни посетят Земята, защото е много вероятно те да са същата стока като нас, смята водещ британски учен.

Представителите на цивилизации дори от другия край на Вселената може не само да приличат на хората физически, но да имат същия "човешки, твърде човешки" характер - със слабости като алчност, агресивност и склонност да заграбват и експлоатират чуждите ресурси.

За това ще говори Саймън-Конуей Морис, професор по еволюционна палеонтология от Университета в Кеймбридж, по време на конференция в Кралското общество в Лондон
Реклама
 утре, пише в. "Гардиън".

Те могат да дойдат с мир, но е също толкова вероятно и да търсят място, където да "имигрират", или ресурси, които са им необходими, като вода, минерали, горива и др., предупреждава ученият.

Извънземните няма да са просто зелени плазмени същества... те може да приличат обезпокоително много на нас, а това не е коплимент или повод за успокоение - като имаме предвид, че човешката история и отношения не са цветя и рози, подчертава той.

Лекцията на Конуей Морис е част от двудневен форум, на който експерти ще обсъждат начините още по темата
 
"Дейли телеграф": В БАН общуват с извънземни
 161 | 37573
за откриване на живот на далечни планети, както и какво би означавало това за човечеството.още по темата
 
"Дейли телеграф": В БАН общуват с извънземни
 161 | 37573

Търсенето на извънземни форми на живот от НАСА е базирано на мантрата "Следвай водата", тъй като тя е фактор за зараждането и развитието на живота такъв, какъвто го познаваме.

Последните мисии на Луната и Марс откриха лед и признаци за течаща вода в миналото.

Астрономите са засекли над 400 планети извън нашата Слънчева система, някои от които в т.нар. Обитаема зона, където температурите са нито прекалено високи, нито прекалено ниски, за да съществува вода в течна форма.



http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2727171
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Предполагаеми срещи с извънземни (neven case)
« Отговор #92 -: Януари 26, 2010, 11:25:38 am »
Извънземните и ние - от един дол дренки
25.01.2010 22:15
Представителите на цивилизации дори от другия край на Вселената може да са също толкова алчни и склонни към насилие, смята водещ британски учен
СТАТИЯ
размер на шрифта:
 
Eйййй,тоя учен ще да е голям мозък!Как пък се е сетил!?Браво на човекът!Открил топлата вода!
п.с.Не мога да разбера защо се говори за извънземните като,че са точно определен биологичен вид?Като кажат"извънземните"са такива или онакива,направо се спуквам от смях..Има добри,има и лоши..Също като тук на Земята!

Неактивен moralist7

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 22
Re:Предполагаеми срещи с извънземни (neven case)
« Отговор #93 -: Март 21, 2010, 15:44:01 pm »
 :) :hi:Здравейте! Аз съм съвсем нов потребител. От известно време чета почти всичко по темата. НЯМАМ никаква представа дали някога съм била похищавана.ОЗАДАЧИ ме това, че повечето от признаците при мен са налице, дори смятам, че имам имплант в единият крак. Възможно ли е да се е случвало много пъти с мен и аз да нямам абсолютно никакъв спомен?ДА не сънувам нищо по въпроса това означава ли. че съм дала съгласието си по някакъв начин? Май имам нужда от  помощ и още информация.
« Последна редакция: Март 22, 2010, 22:31:26 pm от Invisible World »

Неактивен stiver

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re:Предполагаеми срещи с извънземни (neven case)
« Отговор #94 -: Март 23, 2010, 01:02:54 am »
Здравей, moralist7. Надявам се, че освен 58-те признаци си прочела също и останалите коментари по темата. Ако още не си, ти препоръчвам да отделиш време и да ги прегледаш. Така ще видиш колко критично хората се отнасят към тях. Причината е, че всички тези признаци, всички до един, могат да бъдат обяснени и с други, напълно естествени причини. Дори да си преживяла всеки един от тях, това пак може да означава нещо съвсем различно като например, че имаш богато въображение или че си по-впечатлителна от други хора, че имаш ярки сънища или си във възраст, когато организмът ти се настройва към някои физиологични промени в него.

Ако все пак чувстваш, че някои от тези признаци се повтарят прекалено често и това действително те тревожи, най-добре е да поговориш за това с лекар, психолог, с някой близък, който ще погледне много разумно на оплакванията ти. Форумите не са най-доброто място за обсъждане на сериозни психични проблеми освен ако това, което търсиш не е нищо повече от специалното внимание на анонимна аудитория.

Тези 58 признака не са писани нито от психолози, нито от хора които имат право да определят дали другите са били отвличани от когото и да било. Писани са от хора, които вярват, че са били отвличани и те самите се нуждаят от професионална помощ. И все пак, накрая отговорността си остава за всеки човек, да ги преценява критично и с разум, а не да чете избирателно и да вижда само това, което му изнася.

Аз не мисля, че отвличанията, независимо с каква цел и от кого, имат нещо общо с доброволното съгласие на отвлечения. Самата дума означава взимане на сила, против съгласието на похитения. Действително, има хора, които твърдят, че може да имат някакво взаимно съгласие с извънземни. Повечето от тях си въобразяват, или са психично болни, или просто лъжат. Други, много по-редки случаи, които наистина са отвличани, мислят така, защото мозъците им са били промити с различни средства или са развили така наречения Стокхолмски синдром - нездрава илюзорна привързаност към похитителите си. Но дори и за тях не е сигурно, че са били отвличани от извънземни, а не от хора, които маскират действията си зад една удобна масова психоза.

Какво те кара да мислиш, че имаш имплант? Правила ли си рентгенова снимка?
« Последна редакция: Март 23, 2010, 01:10:32 am от stiver »
Keep an open mind, but not so open that your brain falls out.

Неактивен moralist7

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 22
Re:Предполагаеми срещи с извънземни (neven case)
« Отговор #95 -: Март 23, 2010, 14:37:11 pm »
За втори път започвам своя отговор .  Благодаря за съветите.Първо искам да ви уверя че съм съвсем нормален човек.До момента в който случайно попаднах във този форум не ми беше хрумвало че такива неща се случват!Това което смятам че може да е имплант се появи от нищото.Един ден просто го забелязах.Но може и да е какво ли не друго.Както и да е с него вече свикнах а и отдавна вече не ми спират часовниците не ми се изключват телефоните.Притиснявам се защото започнах да забелязвам подобни признаци при други членове на семейството ми.Последният път когато смятам че нещо се е случило станах сутринта с усещането че не съм си отпочинала започнах да прехфърлям спомените си от предната вечер и установих че не помня кога съм заспала.През цялата нощ съм била като умряла без нито едно пробуждане което не присъщо за мен.После забелязах и синината на крака си до коляното от вътрешната страна.Голяма беше колкото 5стотинки много правилен кръг.Вътре в него имаше някакви точки и чертички в учудваща симетрия.Има и други неща но са прекалено лични.Но всичко това може ида е чиста случайност или плод на моята фантазия.Не знам но в едно съм сигурна не търся внимание по скоро отговори.ИМА и друго като чели като започнах да се интересувам от това дали ми се е случило някак си се надявам да намеря начин ако това може да бъде спряно да го прекратя. 



Неактивен stiver

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re:Предполагаеми срещи с извънземни (neven case)
« Отговор #96 -: Март 23, 2010, 23:40:03 pm »
moralist7, разбирам тревогите ти, но единственото което мога да кажа на базата на това, което споделяш е, само и единствено лично мнение. Може би други хора тук могат да ти предложат и други идеи по въпроса.

Първото нещо, което искам да ти препоръчам е да четеш много критично абсолютно всичко, което се пише за отвличания от извънземни. Това е една от сферите, където се е писало най-много дезинформация, а фантазията на хората постоянно надминава всякакви граници на действителните познания и факти. Вече дори не е интересно. В момента всичко се намира в такъв хаос, че единствения начин човек да запази здрав разум е да го държи постоянно нащрек и да го използва в пълния му капацитет. Това действително е най-добрата защита срещу отвличания от извънземни.  

Почти всички хора на земята са преживявали поне един път в живота си някакво необяснимо явление. Някои повече, други по-малко. Комбинацията от тези явления обаче не винаги имат едно единствено обяснение. Ако например зададеш въпрос от рода на :"Какво може да предизвика постоянното спиране на часовниците и телефоните ми?" вероятно ще получиш няколко различни отговора. Но когато поставяш въпроса си в контекста на една предопределена причина - извънземни, тогава нещата просто забиват в задънена улица.

Да, има вероятност часовника ти да спира, защото извънземно присъствие около теб му влияе по някакъв начин. Вероятността общо взето е относителна на вероятността да съществува интелигентен живот във вселената, негови представители да са открили съществуването на живот на нашата планета, да я посещават постоянно, технологията с която разполагат да оказва някакво въздействие върху нашата, да отвличат постоянно хора, да кръжат постоянно над твоя град, апартамент, над твоята глава и да спират твоя часовник. Има обаче и други вероятности - някакво електромагнитно поле от земен произход да въздейства на електронните уреди в дома ти. Някои други обяснения, свързани с емоционалното ти състояние, въздействащо върху електрониката също са по-вероятни, но за тях попитай в езотериката.

По въпроса за импланта - моето мнение е, че грешиш. Работата е там, че хората погрешно мислят, че белезите по тялото означават, че им е внесен имплант в тялото. Двете неща нямат нищо общо. Факт е, че имплантите, които Д-р Лиър твърди, че са извънземни са намирани случайно и повечето хора твърдят, че нямат представа как са попаднали в тях. Т.е. не са забелязвали особени белези по тялото си. Откривани са чак след рентгенова снимка или защото в редки случаи някои пациенти са ги напипвали под кожата си. Говоря за имплантите, за които се твърди, че са извънземни. Но честно казано, тези извънземни трябва да са доста поизостанали в технологиите, защото нашите човешки импланти днес са далеч по-малки и могат да се инжектират със спринцовка. Техните са като скалички в сравнение с наш'те. И изобщо, данните на добрия доктор са така безобразно противоречиви, че днес вече не е модерно да се говори за импланти. И не е ли странно, че само един-двама са намирали извънземни импланти в хората? Не, на извънземните определено не им върви в този бизнес.

Колкото до синината, може да се дължи на физическо въздействие, но може и да е малък вътрешен кръвоизлив, където капилярите са образували тези "знаци". Но ако се повтори още веднъж, изобщо не се притеснявай, а на всяка цена отиди на лекар и му покажи синината. Той ще определи най-добре дали е естествено кръвоизливче, или е нещо в резултат на външно въздействие. Насилието не е рядкост между хората. Срещу него има реална помощ. :)  

« Последна редакция: Март 23, 2010, 23:52:02 pm от stiver »
Keep an open mind, but not so open that your brain falls out.

Неактивен moralist7

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 22
Re:Предполагаеми срещи с извънземни (neven case)
« Отговор #97 -: Март 24, 2010, 09:08:32 am »
здравей Stiver чудесно се почуствах когато прочетох отговора и мнението ти.Почти успях да се пошегувам със себе си.Може би се повлиях от всичко написано.Благодаря за отрезняването.Колкото за хаоса съм напълно съгласна.Учудващо е как се похабяват толкова много усилия в безмислени теории.Истината е толкова видна.Сега като пиша това се сещам за една поговорка,ДАНО да не предизвикам отново жлъчни коментари-Няма по сляп от този който не иска да види!Колкото до дом.насилие не мисля че това се случва с мен.

Неактивен stiver

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re:Предполагаеми срещи с извънземни (neven case)
« Отговор #98 -: Март 25, 2010, 13:50:35 pm »
moralist, наистина се радвам, че се чувстваш по-спокойнa сега. И те поздравявам за куража да попиташ за тревогите си във форума :)
 
Успех!
stiver
Keep an open mind, but not so open that your brain falls out.

Неактивен moralist7

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 22
Re:Предполагаеми срещи с извънземни (neven case)
« Отговор #99 -: Март 26, 2010, 09:08:05 am »
 :hi:Огромно благодаря!

Неактивен Xerth

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re:Предполагаеми срещи с извънземни (neven case)
« Отговор #100 -: Април 25, 2010, 14:39:01 pm »
Здравейте
Наскоро една приятелка ми сподели, как една вечер излезнала на двора и видяла мъж, с бяла коса, бяла брада да е във въздуха. Каза ми че го е видяла той стоял там и тя отишла да каже на баща си, той не и повярвал, но след като излезнал го видял и той. След като го видяли тя каза че мъжът излетял нагоре. Незнам доколко е истина, но мисля че мога да вярвам на това което ми каза момичето. Та се чудех, дали някой е чувал за нещо подобно и преди и ако да какво може да е?

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re:Предполагаеми срещи с извънземни (neven case)
« Отговор #101 -: Февруари 08, 2011, 15:10:43 pm »
 Някой гледал ли е  документалния филм на Андрей Апостолов
 “Кремълски истории: Извънземни в Кремъл”, излъчен на 6 февруари от 11 ч. по TV7
 и какви са ви впечатленията?

Инфо: http://www.slusham.com/ima-li-izvanzemni-v-kremal-dokumentalna-premiera-po-tv7.html 
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=421414 ; http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=627229
 
 

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Предполагаеми срещи с извънземни (neven case)
« Отговор #102 -: Февруари 08, 2011, 17:54:44 pm »
Наско, филма съм го изпуснал, но прочетох двете статии. Сега и руснаци и американци твърдят, че са закрили институциите, които се занимават с паранормалното, но не им вярвам. Поне в САЩ с това се занимават сега, на частни начала в Станфордсия университет, а в Русия-неизвестно. Иначе препоръчвам филмчето "Зов бездны" от Замундата и Колибка.Смятам, че нещата са достоверни.

Неактивен elenabg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re:Предполагаеми срещи с извънземни (neven case)
« Отговор #103 -: Февруари 08, 2011, 21:54:12 pm »
Един от участниците във филма по TV7 е главно дейстащо лице в "Зов бездни"

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re:Предполагаеми срещи с извънземни (neven case)
« Отговор #104 -: Февруари 08, 2011, 23:57:02 pm »
Наско, филма съм го изпуснал, но прочетох двете статии. Сега и руснаци и американци твърдят, че са закрили институциите, които се занимават с паранормалното, но не им вярвам. Поне в САЩ с това се занимават сега, на частни начала в Станфордсия университет, а в Русия-неизвестно. Иначе препоръчвам филмчето "Зов бездны" от Замундата и Колибка.Смятам, че нещата са достоверни.

Тени, благодарност за препоръката.
Филмчето е хубаво, но е по-подходящо за темата Психотронни оръжия.
И тъй като съм любител на онлайн филмите ще го постна там.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
96 Отговора
57917 Прегледи
Последна публикация Септември 16, 2016, 01:50:58 am
от used2bgood
23 Отговора
16163 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2009, 22:05:54 pm
от Brainbug
14 Отговора
12636 Прегледи
Последна публикация Май 13, 2008, 01:52:05 am
от Fiery
93 Отговора
53440 Прегледи
Последна публикация Февруари 23, 2010, 00:55:58 am
от H.
5 Отговора
6547 Прегледи
Последна публикация Ноември 25, 2008, 15:17:50 pm
от Salito

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27