Автор Тема: Предполагаеми срещи с извънземни (neven case)  (Прочетена 58486 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Отвличания в България
« Отговор #75 -: Октомври 06, 2009, 11:53:14 am »
Едно сьвсем ,,Нормално'' Отвличане. -Вече.      Тази изключителен случай се случва през лятото на 1995г. в гр.Пьрвомай.  Б. Д.- на 22 години има среща с приятели в ресторант ,,Ловен Парк'' намиращ се недалеч от града.Около 21.30 той палва колата и потегля. Пристига навреме,без призшесвия. Апапите засядат,че като му удрят една веселба та чак до 3.30 часа. Докато приятелите наБ.Д. си имат Шьофьорка да си ги закара обратно то Той си няма и затова е принуден да си плацика гърлото през цялото време със 2 бири.Някъде около 3.35ч. тОЙ си тръгва.Пътят му до в къщи е около 15 минути. Кара си Човекът съвсем нормално когато изведнъж пред колата му на около 15- 20 метра се появява светящ с неонова светлина Правоъгълник.Същият започва да се движи напред с неговата скорост   и на около един метър над пътя.Той недоумява какво може да е това и дава газ за да се приближи и го разгледа по добре но уви.Колата не може да се движи по бързо. Неочаквано от от това светящо ,,НЕЩО'' започват да излизат и се издигат нагоре и пак обратно да се връщат малко по светли Топки.Запазвайки съмообладание Той кара докато да стигне до Дома си ипира. Онова Нещо също спира. Б.Д. без много двоумене отваря вратата на колата и излиза.После Той ще си спомни че часовникът на колата е показвал Четери без Пет. Трябва да отвори вратите на гаража и да прибере колата. Но след като излиза и се изправя Му  претъмнява пред очите- все едно загубва съзнание.След това също така бързо просветва и вижда че се намира вече в Гаража.Колата му е прибрана.Вратите са затворени и Той трябва само да дръпне резето. Прехвърляйки разни варианти заключва и се прибира у дома.Поогладнял е.Затова сяда да хапне от това което майка му е оставила на масата от вечерята.Хапвайки и мислейки за случилото се несъзнателно спира поглед върху будилника на масата. Вижда че е избързал с един час .Взема го за да го свери.Поглежда този на ръката си и вижда че и той показва същото време. Става отива пак в гаража да установи накрая че и той показва 5 часа. Притеснен си ляга за да установи на сутринта още един сущаващ факт.Измил и бършейки се Той установява че има на гърдите си 3 точки подредени в Триъгълник. Опитах се да ги измия -каза ми Той но не можах.Изчезнаха чак след две седмици но се появиха други на ръката ми. Този факт ме навежда на мисълта че еОтвличан пак.   Какво ще кажете Вие? А сега и една малка предистория има. Разбирате нали?- За Десерт.Цялата тази изстория въпросният Б.Д. Ми е разказа без някакво притеснение. Но когато дойде ред да ми разкаже за това което му се е случило в казармата той направо сопнато ми рече- Ей Н. да ти е каже. А Н. е неговият и Мой приятел който го доведе да ми разкаже цялата тази изтория. Та случката от казармата е следната; Една вечер някаде след полунощ застъпвайки наряд нашият герой обикаляйки плаца стига до парка с колите косата му се изправя. Представете си картинАта- Триоска ,,ЗИЛ '' изправен на предните си гуми а задницата изправена на един метър нагоре -естествено без да я подпряна с нещо.Просто ей така си виси-за кеф. Но това не е всичко. На старшината на това поделение също му се случила Случка. Една вечер тъгвайки да проверява постовите горкият човек тръгнал с черна коса а се върнал с чисто бяла. Въоражил двама стари войници с автомати-досещате се какви и им наредил да стоят до вратата на стаята му и да го пазят до сутринта. От кой от какво?  Абе както казва Владимир Ьжажа ,,Нашествието Продължава''  Това е засега. Ако има гресчици -Пардон.         

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Отвличания в България
« Отговор #76 -: Октомври 06, 2009, 12:31:19 pm »
Това за старшината съм го чувала,но не си спомням подробности. Разкажи за хуманоида

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Отвличания в България
« Отговор #77 -: Октомври 06, 2009, 16:08:18 pm »
Този Случай е въщност Първият от по значимите. Случва се някъде в средата на осемдесете години. Даже го бяха писали и в местния вестник.Става дума за Полски пазач -сиреч Падар.Същият е посетен една вечер от две малки човечета на къра.Цели 3 месеца Ми трябваха за да го накарам да ми разкаже какво всъщност се бе случило с него.Значи това -моето притискане го правя в2003година.Бай Васил- така се казва всъщност той много се опъваше Горкият.Всеки път като го помолех все викаше - Това само на маса може да стане.Трябваше му да удари 2-3 Конки за да попремине неутолилият се все още страх ли ужас ли в него.На третия месец той най -после капитулира и ми разказа ето Това.    Една вечер трябваше да пазя през Ноща. Слагам пушка на рамо,свирвам на кучето- а и то е една проклетия лае и се хвърля по всичко живо що се движи.Та значи седя си Аз на къра,с кръстосани крака и гледам как кучето си играе около мене.Трябва да е било някъде след полунощ.Усещам се чепочвам да задрямвам или дето казват старите хора- буден съм ама сърцето ми спи. И изглежда съм позадрямал.По едно време усещам че някой ме побутва по лявото рамо. Отварям очите и извъртях главата си наляво. Не знам защо много трудно го направих.И какво до видя-едно малко човече. Току до мен.Яко се изплаших. Извъртях пак с голям зор главата си надясно и от другата ми страна стои още едно такова.Обаче най се изплаших кото видях кучето си. Стоеше до краката ми като препарирано. Когато започнах да го рапитвах по подробно за Човечетата не можа да ми коже нищо съществено.Или пък не му се щеше.От друг източник знам че когатое възвърнал способноста си да се движи -защото и той е бил парализиран е хунал така да бяга че в сравнение с него Бен Джонсън би изглеждал като Доброволец от Червения Кръст. Даже и пушката си забравил. Иче как едно от Съществата го настигнало по незнайно какъв начин и му втикнало в ръката пушката му. Изводът от всичко е един- Имало е посещение. Имаме и един много уплашен Човек.

Неактивен itsalv

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
  • Брашното което скача за да порастне.
Отвличания в България
« Отговор #78 -: Октомври 06, 2009, 16:11:00 pm »
 Но дали това посещение е от НЛО или са били същества от Земята ?
Кой каквото сам си направи - никой друг не може да му го направи!

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Отвличания в България
« Отговор #79 -: Октомври 06, 2009, 16:46:42 pm »
 За НЛО Въобще не е ставало дума. Но аз обаче зная едно,че тия Човечета не вървят пеша повече от 30 метра.
« Последна редакция: Октомври 07, 2009, 08:16:42 am от Mirotvorec »

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Отвличания в България
« Отговор #80 -: Октомври 06, 2009, 17:37:22 pm »
 На мен са ми разказвали няколко такива случки хора, които нямат полза да ме лъжат, от село на възраст, но не са общували с човечета. Познавам и такъв, който е общувал, но за него ще спестим понеже се разбрахме да си остане между нас.  Наблюдавали са космическите им апарати, доколкото са могли, понеже са били заслепени от самите тях.
 Става въпрос пазачи на лозе в близост до изоставено летище, имали си и фургон, в който се помещавали.  Та през ноща и двамата наблюдавали нещо, което не било самолет или автомобил. Било според думите им на около 70-100м.от тях съвсем близо до летището, което представлява изоставен плац без съоръжения. Летяло на 10-15 мерта от земята, имало и множество светлини по него, които светели най-различни цветове изкючително ярко.  Стъписани наблюдавали обекта близо 15 мин., но така и не предприели нищо.
Другият случай става дума за пазач на вимпром нефукциониращ вече. Стоял си в стаята човека, външните метални врати са били закючени. Кучето започва да лае. Той станал на крака може и да е пил една бира или  ракия, но не повече и изведнъж  близост до стаята отвън преминава нещо свистящо, а в стаята която имала един прозорец станало светло като ден. Това продължило 1,2 мин. Вимпрома е строен в/у Римско селище. Вимпрома разполага с гръмоотвод и огромни резервоари-вертикални,както и купища железарии и др.аксесоари.
« Последна редакция: Октомври 07, 2009, 08:20:15 am от Mirotvorec »

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Отвличания в България
« Отговор #81 -: Октомври 06, 2009, 17:48:57 pm »
Преди малко направих към 11 снимки, в които съм заснела по няколко НЛО !!!Небето гъмжи от летящи чинии, само че не знам как да ги кача тук? Някой да ми обясни как да го направя, да ми пише на личния.
« Последна редакция: Октомври 07, 2009, 08:20:51 am от Mirotvorec »

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Отвличания в България
« Отговор #82 -: Октомври 06, 2009, 19:13:18 pm »
Преди малко направих към 11 снимки, в които съм заснела по няколко НЛО !!!Небето гъмжи от летящи чинии самоче незнам как да ги кача тук? Някои да ми обасни как да го направя да ми пише на личния.
И аз съм на Същият Хал Но както го е казал Поетът -Ще дойдат на дните водите. Аз пък имам над 70 снимки. Най интесната и Готина е Една Хвърчаща Носилка-като тези с които изнасят Футболистчетата когато ги сритат. Обаче в случаят става дума за половин Носилка. Като и цапнете и една ръждиво кафява боя и картинката става цяла. Ама Носилка не може да лети-Нито половин Нито цяла. Снимал съм я 2пъти.  Без да изкам.Струва ми се че Нашета Земя е заприличала на КУЧЕШКО Прескакало.

Неактивен astro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 37
    • Технологиите на бъдещето
Re:Предполагаеми срещи с извънземни (neven case)
« Отговор #83 -: Октомври 07, 2009, 12:53:28 pm »
Основното оръжие на силите на Лукавия за да подчинят волята ви е страхът. Другото е алчност, властолюбие и почие - тоест подкуп.
Не бива да се страхувате и плашите от тях. Тяхната цел е точно тази - да ви уплашат. Ако не се боите, те не ще могат да се наложат на Земята.
« Последна редакция: Октомври 07, 2009, 15:24:04 pm от astro »

Неактивен vank0_to

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re:Предполагаеми срещи с извънземни (neven case)
« Отговор #84 -: Октомври 07, 2009, 17:11:41 pm »
Една моя много близка приятелка ми разказа за нейната среща с НЛО. Тя е от Варна,и останала да спи при баба си,която живее в кв.Чайка,блока зад Бурлекс. Това става преди 3 години през лятото.Същата вечер се събужда понеже и станало много топло и решила да пусне климатика малко,при което през прозореца вижда как над отсрещния блок имало летяща чиния,по нейните думи точно както по филмите,кръгла със светлинки по края и се въртяла. Отишла при баба си,събудила я и я извикала да я види и тя,жената отишла погледнала през прозореца и отвърнала-е ми ти какво си мислиш,че няма извънземни ли?..при което си легнала пак. Тя ми каза, че си легнала и тя, ама нямало начин да заспи от страх,при което ставала няколко пъти да проверява дали не си е заминала,при което тя била изчезнала само за около 15мин., след което си продължила да стои там до зазоряване.
« Последна редакция: Октомври 07, 2009, 17:40:06 pm от Mirotvorec »

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Предполагаеми срещи с извънземни (neven case)
« Отговор #85 -: Октомври 19, 2009, 16:10:46 pm »
Ако не се боите, те не ще могат да се наложат на Земята.

Не само не им се налага да се налагат... те са изначално наложени... ами страх нестрах, който си го търси, ще си получи едно лазерче в главата.Стига с тоя Библия-бул шит!!!

Max

  • Гост
Re:Предполагаеми срещи с извънземни (neven case)
« Отговор #86 -: Януари 01, 2010, 14:00:41 pm »
Аз нито съм виждал извънземни, нито съм бил отвличан.Сигурен съм!
Няма с какво да ги заинтересувам.
Иначе парализа в комбинация с чуждо присъствие нощем съм усещал много пъти, а веднъж и видях чуждо присъствие, ама да ме прощава, Ажажа, това няма връзка с отвличания.

През 85-та година бях през нощта на открито с още един човек. Обсъждахме си теми, типични за възрастта на която бяхме. И събесдникът ми ме накара да погледна нагоре. Видях две червени сфери с размерите на грейпфрути. След някое време / не мога да преценя колко/ те се обединиха в една сфера с размера на Луната и цветът от червен се смени на зелен. След това сферата се издигна право нагоре, като при отдалечаването си намаляваше, докато изчезна. Това беше нещо живо, никак нямах усещането да е летателен апарат или каквато и да е техника.

Когато се говори за чинии и извънземни винаги имам усещането, че в повечето случаи става дума за явления със земен произход.Има толкова неизвестни още растения и животни, не може ли да се допусне, че има и неизвесни хуманоиди, може би паралелно съществуващи с нас в тази реалност или идващи от близка, преливаща се с нашата пак земна реалност..
Не изключвам възможността за извънземни посещения или намеси, но ми се струва, че по-интензивни и масови са тези от "по-близката околност".
« Последна редакция: Януари 01, 2010, 14:03:27 pm от Raven »

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re:Предполагаеми срещи с извънземни (neven case)
« Отговор #87 -: Януари 01, 2010, 14:06:27 pm »
Искам да ви питам нещо.На денсият крак имам белег от три черти.Подредени ето така:
| |
 |
Kакво може да означава това?И тази сутрин изпитвах СТРАХОТНИ болки в прасеца на десният крак.Какво означава това?
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Max

  • Гост
Re:Предполагаеми срещи с извънземни (neven case)
« Отговор #88 -: Януари 01, 2010, 14:19:49 pm »
Искам да ви питам нещо.На денсият крак имам белег от три черти.Подредени ето така:
| |
 |
Kакво може да означава това?И тази сутрин изпитвах СТРАХОТНИ болки в прасеца на десният крак.Какво означава това?

Означава, това, което очевидно се надяваш да означава: отвличали са те и са те дамгосали.
Бе толкова ли е хубаво да си отвличан, че всички за това мечтаят???

Max

  • Гост
Re:Предполагаеми срещи с извънземни (neven case)
« Отговор #89 -: Януари 01, 2010, 14:25:50 pm »
Отишла при баба си,събудила я и я извикала да я види и тя,жената отишла погледнала през прозореца и отвърнала-е ми ти какво си мислиш,че няма извънземни ли?..при което си легнала пак.

Възхитен съм от спокойната реакция на жената. Недай Боже да ми се случи, ще си спомня за нея, че аз съм си паникьор.
« Последна редакция: Януари 01, 2010, 14:26:55 pm от Raven »

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
96 Отговора
58181 Прегледи
Последна публикация Септември 16, 2016, 01:50:58 am
от used2bgood
23 Отговора
16273 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2009, 22:05:54 pm
от Brainbug
14 Отговора
12712 Прегледи
Последна публикация Май 13, 2008, 01:52:05 am
от Fiery
93 Отговора
53781 Прегледи
Последна публикация Февруари 23, 2010, 00:55:58 am
от H.
5 Отговора
6591 Прегледи
Последна публикация Ноември 25, 2008, 15:17:50 pm
от Salito

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27