Автор Тема: Предполагаемо отвличане от Сиви в България (scooter case - 06.11.2007 г.)  (Прочетена 16170 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

CancerMan

  • Гост
Сънищата не е задължително да са следствие от твоето ежедневие или някаква рационална мозъчна дейност. Бардийн, Братейн и Шокли са истинско доказателство за чудесата на несъзнателната мозъчна дейност обхващаща ирационалната част на мозъка ни . Доста слухове са водени дали създаването на така наречения "транзистор" е следствие от техния гений или от нещо далеч по-необхватно , като извънземна намеса. В съня си те буквално са рисували , а не чертали чудатата схема и чак след години са направили първия работещ образец. Несъзнателното посещение от извънземни не се или провеждане на мозъчен контакт не е изключено.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Това с парализирането и аз го изпитах наскоро.
Сънувах (или поне така мисля), че наблюдавам огромен, продълговат космически кораб как се спуска над квартала. Исках да изтичам да взема релефон нещо, да изкрещя на някой, да повикам някого, обаче само можех да гледам и нищо повече.

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
както каза и друг тук сънищата понякога са доста реални и запомнящи се
Аз примерно никога преди 2-3 години не бях съновал НЛОта и тнт,но откакто видях със очите си едно,и съответно започнах да се интересувам доста от тази тематика...да ти кажа често сънувам....нормално,мозъка дообработва инфото получено през будния период

Кой знае какво си чел или гледал преди инцидента :D

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Жалко - изчезна това момче, дано се появи и разкаже какво е станало. Ако някой поддържа контакт с него и знае нещо, да каже ако е удобно :)

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Относно: Какво ми се случи преди броени минути... (06.11.07 г.)
« Отговор #19 -: Февруари 03, 2008, 14:35:54 pm »
... А тогава в същия момент исках да тръгна към него и да го ударя. И тогава не можех да мърдам. И тогава почнах с ония работи да викам на ум "червен", "спри" и разни такивадума разбъркани и си викам на ума че спя и трябва да се събудя. И в същия момент се събуждам в леглото си. Ама я пак да тръгна да мърдам няма братче. И гледам пак с периферното си зрение пак онова нещо и пак почнах с ония команди. Тогава онова искрибуца нещо и се събудих. ...

Допадна ми факта, че прилагаш теорията за "справяне със сиваци", която доколкото разбирам има някакъв реален възспиращ ефект.

Това, че по време на сън, човек може да е в полу-събудено състояние, където той се опитва да стане, а неможе е вярно. Има изследвания на тази тема. Но това не означава, че всеки човек, който се намери в такова състояние реално е сънувал. Отвличанията винаги стават посредством вцепеняването на жертвата. Няма пререзказ на случило се отвличане, където жертвата да не е била във вцепенено, подобно на горното, състояние. Вина

Неактивен Guardian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Относно: Re: Какво ми се случи преди броени минути..
« Отговор #20 -: Февруари 04, 2008, 14:15:36 pm »
 Чесно казано ме съмнява това да е сън... просто не знам с какви точно думи да го опиша... липсва ми речник за тез работи... 
 
Scooter, знам за какво говориш защото съм го преживявал това няколко пъти. Знаех че всичко ми се случва в реалноста и не защото изглеждаше реално, а защото чувствах всичко с всяка една част от тялото си. Както теб и аз чувах странни звуци, но тези звуци ги усещах в мозъка си като някакво електрическо напрежение. Тялото ми беше като от дърво и съпротивлението с тях беше безсмислено. В тези моменти аз изпитах първичен животински страх - както диво животно реагира при среща с човек. И наистина щях да се чувствам много по-добре ако бях сънувал всичко. Даже първоначално си самонабивах мисълта, че всичко е сън и илюзия на моето съзнание защото не можех да приема това и целия тоя ужас. Разказах на най-близките ми приятели, но останах неразбран. Сигурно и аз ако не бях преживял това щеше да ми е трудно да го приема, за това и не можех да им се сърдя. Започнах и да пия за да мога да заспя спокойно и да не съм в очакване на поредния ужас. С течение на времето се оттърсих от страха, но и до ден днешен помня всичко все едно беше вчера и продължавам да се питам "защо"...

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Относно: Предполагаемо отвличане от Сиви
« Отговор #21 -: Февруари 04, 2008, 22:00:03 pm »
В -- Към какво са чувствителни Сивите?

О -- Сивите са светлочувствителни, всяка ярка светлина наранява очите им. Те избягват слънчевата светлина, и пътуват през нощта. Проблясванията на камерите ги кара да се отдръпнат. Може да се използва оръжие срещу тях, но те се възстановяват бързо. Това време стига за да се избяга. Използвайте команди, или безмислени (нелепи, глупави) думи във формата на команди и те ще се отдръпнат. Техният мозък е по-логичен от нашия и те не създават 'смях'. Те също не разбират поезията. Ние много ги объркваме, когато казваме неща (говорим) на "pig-latin" [От Еоn: мисля, че става дума за т.нар. "пилешки-език", т.е. пред всяка дума слагаме сричката пи, нещо като пи-ка пи-зах за "казах" и др.]. Ние научихме да го говорим бързо, и го използвахме срещу тях (Сивите) във войните в Дълси.

В -- Могат ли Сивите да прочетат намеренията ви, ако застанат зад вас?

О -- Да. Те четат вашето намерене, защото те използват честотата на тялото ви. Човешкото тяло излъчва светлина, която те разпознават като електромагнитен импулс. Всеки човек има леко различна честота, тази разлика е това което наричаме 'индивидуалност'. Когато човек мисли, излъчва силни импулси, в случай на 'страх' честотата е 'силна'[От Еоn: висока?] и е лесна за разпознаване (със същото право, спокоен човек би бил по-труден за разпознаване - Брантън).

В -- Може ли да се защитим срещу менталния им контрол?

О -- Може да се защитим срещу тях, въпреки че 95% от човешката раса никога не се е опитвала да контролира мислите си, и контролирането на собствените ни мисли е най-доброто оръжие. Среният човек рядко мисли в ясна рамка. Това позволява на мозъка да мисли по хаотичен начин. Контролирайте мислите си, и вие може да спрете опитите на извънземните да ви отвлекат и контролират. Контролирането на собствените ми мисли ме запази жив за години.

В -- Би ли хвърлил малко светлина относно типа на хората, който извънземните търсят при отвличания?

О -- Мога да ви кажа, че най-чести са дребни хубави жени в началото на двайсетте или началото на трийсетте, чернокоси момчета между пет и девет години, малки до средни мъже в средата на двайсетте до средата на четирийсетте. Но, позволете ме да предупредя, че в базата Дълси се държат всякакъв тип хора, против желанието им! Там има високи здрави мъже и жени, тийнейджъри, старци и много млади момичета в клетки и в цистерни. Само споменавам, че според възрастта най-общи (много) са малките млади мъже и дребните жени. Момчетата се предпочитат защото на тяхната възраст тялото им расте много бързо, и техният атомен материал е пригодим в трансферната камера. Младите малки жени са често много плодовити. Мъжете се използват заради спермата. Не знам изобщо защо предпочитат малките пред средните на ръст хора.


src_BG: [ EON ]
src_ENG: TAL LeVesque, в Patrick O'Connell,'THE COVERT RETURN OF AN ALIEN SPECIES OF REPTILIAN HERITAGE -- THE DULCE BASE,', в Branton, Dulce Book, No. 13, http://www.thewatcherfiles.com/dulce_book.htm [ АНГЛИЙСКИ ]
« Последна редакция: Февруари 04, 2008, 22:12:57 pm от RedGuy »

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Това наистина е сън, но както знаем по-мъдри от нас хора са казали, че сънищата биват два вида, реални и нереални.
Аз като малък доста сънища съм сънувал в които нещо ме застрашава и не мога да извикам за помощ. Чувството за безпомощност е убийствено. Освен това знаем, колко реални могат да бъдат сънищата. Всъщност някои от тях вероятно наистина са реални.

Неактивен Brainbug

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Здравейте! от доста време не бях влизал във форума и видях сега за темата. Досега нищо подобно не ми се случи и най-вероятно е било просто по реален сън. Лятото работих на морето Китен - Царево като работата ми включваше предимно дремене по плажа вечер и бях забелязал 3 'феномена' под формата на НЛО, които ще разгърна в отделна тема малко по-късно ;)

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
107 Отговора
58227 Прегледи
Последна публикация Юни 27, 2011, 18:57:09 pm
от Hacko
96 Отговора
57932 Прегледи
Последна публикация Септември 16, 2016, 01:50:58 am
от used2bgood
14 Отговора
12640 Прегледи
Последна публикация Май 13, 2008, 01:52:05 am
от Fiery
93 Отговора
53457 Прегледи
Последна публикация Февруари 23, 2010, 00:55:58 am
от H.
5 Отговора
6550 Прегледи
Последна публикация Ноември 25, 2008, 15:17:50 pm
от Salito

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27