Автор Тема: Предполагаемо отвличане от Сиви в България (Guardian case - 14.09.2004 г.)  (Прочетена 57924 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #75 -: Август 02, 2007, 20:13:57 pm »
Hannibal, защо не се подложиш на хипноза, може да изскочи нещо?

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #76 -: Август 02, 2007, 20:23:54 pm »
Hannibal, защо не се подложиш на хипноза, може да изскочи нещо?
Невежеството е блаженство, предполагам, че не искам да знам какво ми става. Но може би след време ще опитам.

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #77 -: Август 03, 2007, 01:59:32 am »
Някой ще отговорили дали е възможно подобно нещо? Щом като можеш да ги "респектираш" не можеш ли да ги изгониш по подобен начин  (нокаут примерно) или трябва да се придържаме към силата на ума и другите методи описани до тук? Питам сериозно.
Не мисля, че е възможно. Парализират те преди да се опиташ да направиш каквото и да било. Приспиват всички останали в съседните стаи или ако някой спи в същата стая, че дори и до теб. Слава Богу моите контакти са били с миролюбиви, но дори когато се опитах да ги изгоня не се получи. Движенията бяха с голямо усилие. ::)
« Последна редакция: Август 04, 2007, 01:56:58 am от Eon »

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #78 -: Август 03, 2007, 12:22:30 pm »
Години наред ( както бях писал по назад в темата) , та до днес  обилното кървене от носа през два месеца е нещо обичайно за мен. На всяко 15 число ми идва "мензиса"  Лекарите ми се усмихват ехидно и казват "Нищо ти нема, моето момче..." . И на рентген съм ходил и кръвни картини ми правиха... какви ли не глупости. "Нищо", но се повтаря! Писна ми!

Опитай със серлива/непрана/ вълна. Рецептата е от Дънов. Може и да помогне.
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен P4L-

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #79 -: Август 12, 2007, 21:52:07 pm »
Това което казахте да спи на светната лампа .. имам бледи спомени когато бях малък на 4 5 години нещо се случи с мен но абсолютно нищо не си спомням знам само че ме беше страх от всичко дори вечер спах на светната лампа и на отворена врата спах до стената и обърнат с лице към нея завит през глава беше ме страх да си отворя очите спомням си че понякога когато не заспивах веднага усещах нещо до мен но ме беше страх да погледна но след това никога през живота ми не ми е текло кръв от носа никога до сега .. отначало чувах гласове имах ужасни кошмари дори до колкото си спомням чувах гласове но след време спрях да ги чувам

не знам дали това е истина или сън но по принцип вечер като се събудя поглеждам през прозореца и преди 3 вечери през прозореца видях нещо във въздуха което се преближаваше но аз бях сънен и легнах пак .. от тогава не помня нищо само че се събудих чак в 3 и нещо следобед

Неактивен Rammon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 41
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #80 -: Септември 14, 2007, 01:28:32 am »
Това с носа е много срещано явленийце, и се причинява от слаби капиляри, или като с еповиши температурата на тялото. И на мен ми се е случвало чат пат ( е, не чак до пода ). Много често като влезна под душа, и като си мия тиквата почва да ми тече кръв :(
На едно брато му течеше кръв от носа като спеше в по-хладни помещения.
Иначе темата доста интересна,не бях чувал за отвличания директно от домовете. А ако съдя по тези показания,че всичко е нещо като сън,то тогава с мен са правили опит да ме гепят. Наскоро сънувах нещо много грубо,може и някой да ме е навестил,знам ли  :---  Но определено не беше яко.
...аз доскоро вярвах,че извънземните са наши хора...  ::)

П.С. Извинете,че отклонявам темата малко,но искам да питам нещо. Като бях по-малък,а и не толкова малък,ми се случваше отвреме навреме да съм в нещо като полузаспало състояние,но не съм аз,не мога да мърдам,а искам,не мога да говоря ,а говоря и най-неприятното - не мога да се събудя,а знам,че искам да се събудя. Много е странно общо взето и е трудно да се опише, но съм сигурен ,че се е случвало на някои съфорумници. Та някой има ли идея какво е това явление и защо се случва и има ли нещо странно ? Преди няколко дена пак ми се случи ,но тоя път халюцинирах и беше все едно съм в друг свят с други принципи. ХЕЛП
« Последна редакция: Септември 14, 2007, 01:41:07 am от Rammon »

Неактивен AnTrakS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #81 -: Септември 14, 2007, 08:50:57 am »
Rammon случва се,това състояние по принцип можеш да се научиш да го контролираш, немога да ти кажа точно как се казваше(въпреки че го знаех  ;)). Всъщност ако се научиш да го контролираш ще е доста по-добре,примерно аз всяка вечер се опитвам и понякой път става,точното нещо което правя немога да го обясня,нямам напредстава защо. Дори наскоро бях гледал телевизия така. Наскоро ми се беше случвало и на мен да халюцинирам, бях в същото състояние(спя ама буден..) и пред мен динозавър  :D . Започнах да си викам "Сънуван,Сънувам" и баща ми дойде да ме бутне после ми вика що съм викал така  ;D.

С 1(2 или 3) думи - няма от к'во да се страхуваш!
« Последна редакция: Септември 14, 2007, 08:51:40 am от AnTrakS »

Неактивен AnTrakS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Аз доколкото разбрах, Guardian си ходил на пост-регресивна хипноза? Ако е така - какво ти се случи там?
« Последна редакция: Февруари 05, 2008, 17:37:33 pm от H. »

Неактивен Guardian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Не съм се подлагал на пост-регресивна хипноза. Свързах се със специалист, но до там.
« Последна редакция: Февруари 05, 2008, 17:44:01 pm от H. »

Неактивен Guardian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Специално за Н.  ;) и ако имате въпроси питайте.

Неактивен zazz

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Относно: За сънната парализа
« Отговор #85 -: Февруари 05, 2008, 14:15:38 pm »
П.С. Извинете,че отклонявам темата малко,но искам да питам нещо. Като бях по-малък,а и не толкова малък,ми се случваше отвреме навреме да съм в нещо като полузаспало състояние,но не съм аз,не мога да мърдам,а искам,не мога да говоря ,а говоря и най-неприятното - не мога да се събудя,а знам,че искам да се събудя. Много е странно общо взето и е трудно да се опише, но съм сигурен ,че се е случвало на някои съфорумници. Та някой има ли идея какво е това явление и защо се случва и има ли нещо странно ? Преди няколко дена пак ми се случи ,но тоя път халюцинирах и беше все едно съм в друг свят с други принципи. ХЕЛП

Сънната парализа е нормално състояние, в което тялото се намира всяка нощ. Докато спим, тялото частично се парализира, за да не "отиграваме" сънищата си, да не се разхождаме по покривите, да не скачаме от прозореца, когато сънуваме, че летим. На тялото обикновено са необходими 6-8 часа пасивна почивка. На мозъка са достатъчни само 4-5 часа отдих. При това мозъкът никога не спи напълно. Той винаги работи, но на различни честоти. Понякога съзнанието ни се пробужда преди тялото ни, и това може да е предизвикано от външни стимули. Усещането за парализа на тялото се проявява когато тялото изостава в пробуждането - необходимо е малко време за да се възстановят връзките мозък-крайници. Няма нищо  свръхестествено или плашещо в сънната парализата. Тя е напълно нормална и жизнено-необходима за нормалния ни сън. Като студентка правих изследване за един курс и статистиката показа, че около 65% от хората са преживявали сънна парализа поне един път в живота си. Начините за излизане от това състояние са няколко. Най- лесният е, след като знаете причината, да се успокоите и да заспите отново. Друг начин е да не губите самообладание и да регулирате дишането си за да стане равномерно и пълноценно. И друг начин е да започнете да се раздвижвате постепенно и спокойно от пръста на едната ръка, дланта, ръката и т.н, докато излезете от състоянието. Много хора използват сънната парализа като тармплин за осъзнато сънуване или за излизане от тялото. Някои дори съзнателно го предизвикват, като умишлено се въздържат от сън за повече от 4 часа. Други приемат медикаменти или големи дози витамин B12 преди сън, за да стимулират мозъчната си дейност и да не позволят на съзнанието да заспи преди тялото.
Истината се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Това, което тук се разглежда като сънна парализа, може би силно наподобява и състоянието, в което сивите похитители поставят жертвата си, за да могат да работят върху нея. Предполагам, парализирането в повечето случаи се очаква да обхване и съзнанието, за да не остане никакъв спомен за случилото се, или за да бъде "инжектиран" "спомен" с контролирано съдържание.

Според някои езотерични концепции онова, което ние наричаме "сиви", е част от същества, населяващи астрални и по-високи нива на честота, които са недостъпни за хората, докато се намират в будното си телесно състояние. Заспивайки, или изпадайки под хипнотично влияние, хората стават по-чувствителни за тези същества и могат да установят контакт с тях, който контакт понякога е плашещо реалистичен (в зависимост от "качеството на връзката").

Една защита, която почти всички езотерични учения препоръчват, за да се избегнат нежелани "срещи от третия вид", е концентрацията на намерение. Често се препоръчва молитвата като способ, или ритуалното заграждане на собственото тяло във въображаема сфера от енергия, или заклинателното отпращане на всички враждебни същества, които биха могли да се опитат да се приближат... Съчетани с вяра и воля, такива практики могат да изградят невидима стена срещу атаки, поради факта, че в по-високите измерения нашето намерение е основната инстанция, от която реалността зависи.
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Специално за Н.  ;) и ако имате въпроси питайте.

Извинявай френд, забравил съм... :) Оттогава случвало ли се е пак? Виждал ли си НЛО поне оттогава? Странни загуби на памет?

Неактивен Guardian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Не съм виждал нищо от тогава и по-добре :)

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
И тук да се отблележа:) Мозъкът е тотално непознат все още, всичко може да се очаква.
Например една вечер в полусън, ми се явяваха в продължение на няколко минути,  със бясна скорост, различни, все едно стотици лица, и повечето бяха страшно изразителни. Но не човешки лица а неопределени. Излъчваха някаква сурова бруталност, но не бих казал застрашителна. И сякаш нещо ми говореха.Минаваха, много и много се сменяха мн бързо. После си мислех, че ако можех да ги опиша или нарисувам щях да захраня всички филми на ужасите, фантастика, фентъзи и т.н. за столетия напред със превъзходни образци.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
107 Отговора
58219 Прегледи
Последна публикация Юни 27, 2011, 18:57:09 pm
от Hacko
23 Отговора
16165 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2009, 22:05:54 pm
от Brainbug
14 Отговора
12637 Прегледи
Последна публикация Май 13, 2008, 01:52:05 am
от Fiery
0 Отговора
2512 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2009, 21:31:35 pm
от insomnia1304
10 Отговора
7330 Прегледи
Последна публикация Януари 31, 2012, 15:43:02 pm
от m2f

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27