Автор Тема: Предполагаемо отвличане от Сиви в България (Guardian case - 14.09.2004 г.)  (Прочетена 58171 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен veselqk-U

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #60 -: Февруари 17, 2007, 23:54:11 pm »
добре, съвсем се отклонихме от темата, но да обясня. Едно време чувах гласове, когато бях на 5-6 години, може би и по-малка. Не е изключен варианта психично разстройство, особено имайки предвид абсолютната безсмисленост на посланията, от които помня за съжаление само едно, което беше фраза в 1во лице. Та се чудя за произхода на цялата история...

/та с това обяснявам, че не съм подозирала някакви здравословни проблеми у човека, започнал тази тема, просто се опитвам да се осведомя/

Не е задължително  да е психично разстройство подобни гласове се появяват във фазата точно преди да заспи човек.Причината, е че ума отпуска хватката и ставаш достъпен за разни енергийни форми,които се опитват да привлекат вниманието ти на мен например ми се случва често.По-принцип това което казват е пълна безмислица,защото не са запознати добре или въобще с нашият свят и в най-добрият случай да ти кажат името или името на някой близък ,или пък нещо което отдавна знаеш.Целта им е "хуманна"-енергията ти.Но има и практическата  полза от това   може да се научиш да задържаш вниманието си в това състояние като се съсредоточиш върху гласовете,но в никакъв случай и върху това което казват,защото да не заседнеш в позицията на "ченълинг" предавател.С времето те опознават и това което говорят става все по-смислено ,но никога няма да ти кажат нещо което вече не знаеш.Това е един вход към осъзнатото сънуване.

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #61 -: Февруари 18, 2007, 14:00:17 pm »
интересно... но не разбирам за какво ми е да се концентрирам върху тях щом нищо ново няма да дочакам да ми кажат...
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен veselqk-U

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #62 -: Февруари 19, 2007, 01:06:11 am »
интересно... но не разбирам за какво ми е да се концентрирам върху тях щом нищо ново няма да дочакам да ми кажат...

За да умееш да се задържаш по-дълго в това състояние,то е важно.Ако успееш примерно след това е доста по-интересно от това някой да ти казва нещо.Те ти говорят за да ти задържат вниманието върху тях самите.

Неактивен vlex

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 31
  • Хобот
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #63 -: Март 06, 2007, 21:01:27 pm »
Ха! Браузвах си темите и попаднах съвсем случайно и на тая :) Може вече да прозвучи банално че много стават, а може и просто прекалено голяма част от хората да са навестяване на по кафенце от сиваци, заключението оставям на вас. Сега да се върна към чистата случка:

Понастоящем съм да кажем в добра форма. Нямам проблеми с кръвното, даже напротив, нямам проблеми с капилярите в носа, нито каквито и да било други физиологични аномалии. Наскоро бях на поредната проклета военна комисия а ужким ме преглеждаха, но колкото и некадърно да са проведени изследванията не вярвам да има толкова добре прикрити или пропуснати 'аномалии'... Конкретно за мен когато бях малък (да кажем преди 10-ина години) имаше един период в който лягам да спа, събуждам се и откривах нов 'белег' по себе си. Белег е силна дума, защото ставаше въпрос за... хмм как да го опиша... тънка ивица над кожата. Обикновено бяха малки, но имаше една която ми държа влага доста дълго време - може би 5-6 години, за разлика от другите, които бързо се изпаряваха и до месец нямаше и помен. Та тази беше дълга почти един лакът (говорим за детски лакет значи от порядъка на 30-ина см).. Имах едно преживяване от по-интересен характер, което обаче по-скоро бих отдал на температурата която бях вдигнал. Имах някъв грип и висока температура, не беше обаче треска. Предполаам състояние подобно на транс е напълно нормално, затова тва го пренебрегваме. Също имах един сън не помня вече кога, но го помня ясно: отивам в другата стая и виждам как към родителите ми се приближава кълбо светлина с два стълба светлина нагоре и надолу от него. Когато влязох то усети и тръгна към мен. После ускори и се хвърли отгоре ми, последва кратка тъмнина и после се събудих доста притеснен. Може и да е било просто кошмар де да знам. Ся като го пиша тва мнение се чудя колко ли банално звуча, но може би наистина придавам прекалено голямо значение на сънищата си. И аз подобно на ханибал не съм виждал кълба, но за сметка на това съм се будил давейки се в кръв от носа и по времето с белезите чувствах че не съм сам и че някой постоянно ме гледа от прозореца на стаята ми (живея на 8-ия етаж... трудно е няокй да ме гледа ::) ) Има и още неща които най-вероятно са само в главата ми, защото определено не се взимам за чак толкова интересн че да привличам вниманието на когото и да било, но белезите си ги имаше... Прегледах сайта, който ЕОН пусна и да ви кажа право някои от нещаа съответстват, други никога не са били, а трети ги е имало но съм ги преодолял или преодолявам чрез смаовнушение... Бахти хора ако наистина тез чиляци са ви идвали на гости, почвам да се чудя какъв толкова голям интерес им предизвикваме :-\

Засега толкова от мен...

Спорт-Здраве

  • Гост
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #64 -: Май 27, 2007, 03:01:33 am »
Съветите,които са дадени до тук,са наистина хубави,само че се чудя...какво ли би станало,ако вместо да ги респектирам,ги наритам и им счупя малките сиви главички? Дали ще ми светят маслото с някоя джаджа?

Неактивен Силата

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 264
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #65 -: Май 27, 2007, 08:51:39 am »
Хммм!Наистина странно Това ме подсеща за случият Царичина.Наистина ли някои извънземни могат да бъдат българи и да ни помагат. :-\
...и нека силата да бъде с теб.Aз знам неща ,за които ти даже не си и подозирал... че знам.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #66 -: Май 28, 2007, 13:29:13 pm »
То господ го изкараха българин пък кво остава за извънземните...ако не са много напред в развитието си биха ни помогнали
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Спорт-Здраве

  • Гост
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #67 -: Май 28, 2007, 21:58:47 pm »
Ами те това са казали.Че ако открием съществото при Царичина България ще стане суперсила на Земята чрез добитите знания.Според мен това са стари Българи,преселили се преди хиляди години на Плутон...или пътували дотам с друга цивилизация.

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #68 -: Май 29, 2007, 12:35:58 pm »
Аз пък сънувам веднъж на 2 години  ::) ::) ::) или поне си спомням съня толкова рядко. През останалото време просто си спа като пън  ;D ;D А когато сънувам ( или си спомням съня)  е толкова объркано, че се чудя как може такива глупости да сънъвам  ???
It' oil stupid.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #69 -: Май 29, 2007, 20:14:20 pm »
сънуваш всяка вечер....просто си спомняш съня рядко
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

EVP

  • Гост
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #70 -: Май 31, 2007, 12:14:40 pm »
Всъщност, незнам дали точно трябва да пиша, но все пак ще го споделя...

Като четох останалите постове си мислих, че там нещата са доста по-сериозни, щото аз попринцип нямам много течове от носа - най-често се появяват при силна хрема, когато си издухвам секретите с тодста голямо налягане... Тогава определено почва да тече силно кръв, но това е изключение. Попринцип нямам такива случки, но и аз съм се будил давейки се от кръв... Даже ми се е случвало да се прелива от възглавницата чак до пода. Никакви белези, никакви същества не съм виждал, не съм забелязвал светлини или нещо, което да е странно... Абсолютно нищо, само и единствено ми тече, докато спа... В будно състояние за сега в нормални условия не се е случвало.

Нямам въпроси относно моите преживявания, но искам да попитам другите, които казват, че са почти сигурни, че са били похитени:

Личните ви вещи на мястото ли са след, като се събудите? Дрехи? Телефон? Ключове, прозореца как е? И общо взето оглеждали ли сте стаята след тези неща? Защото макар и те да не докосват материално нещата ни, то ние го правим.

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #71 -: Май 31, 2007, 15:51:03 pm »
Това с носа е много срещано явленийце, и се причинява от слаби капиляри, или като с еповиши температурата на тялото. И на мен ми се е случвало чат пат ( е, не чак до пода ). Много често като влезна под душа, и като си мия тиквата почва да ми тече кръв :(
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #72 -: Юли 04, 2007, 23:48:24 pm »
Ами те това са казали.Че ако открием съществото при Царичина България ще стане суперсила на Земята чрез добитите знания.Според мен това са стари Българи,преселили се преди хиляди години на Плутон...или пътували дотам с друга цивилизация.

Кой го е казал това, супер съмнително ми звучи?

Съветите,които са дадени до тук,са наистина хубави,само че се чудя...какво ли би станало,ако вместо да ги респектирам, ги наритам и им счупя малките сиви главички? Дали ще ми светят маслото с някоя джаджа?

Някой ще отговорили дали е възможно подобно нещо? Щом като можеш да ги "респектираш" не можеш ли да ги изгониш по подобен начин  (нокаут примерно) или трябва да се придържаме към силата на ума и другите методи описани до тук? Питам сериозно.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен AnTrakS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #73 -: Август 02, 2007, 12:29:20 pm »
Някой може ли да сподели какво стана с Guardian на хипнозата?  :-\

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #74 -: Август 02, 2007, 18:44:52 pm »
Това с носа е много срещано явленийце, и се причинява от слаби капиляри, или като с еповиши температурата на тялото. И на мен ми се е случвало чат пат ( е, не чак до пода ). Много често като влезна под душа, и като си мия тиквата почва да ми тече кръв :(
Те всички това казват "капилярите ти са слаби", чудно как ли ще обясниш тогава цикличността на това "явленийце" .
Години наред ( както бях писал по назад в темата) , та до днес  обилното кървене от носа през два месеца е нещо обичайно за мен. На всяко 15 число ми идва "мензиса"  Лекарите ми се усмихват ехидно и казват "Нищо ти нема, моето момче..." . И на рентген съм ходил и кръвни картини ми правиха... какви ли не глупости. "Нищо", но се повтаря! Писна ми!
« Последна редакция: Август 02, 2007, 18:56:47 pm от Hannibal »

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
107 Отговора
58477 Прегледи
Последна публикация Юни 27, 2011, 18:57:09 pm
от Hacko
23 Отговора
16271 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2009, 22:05:54 pm
от Brainbug
14 Отговора
12710 Прегледи
Последна публикация Май 13, 2008, 01:52:05 am
от Fiery
0 Отговора
2531 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2009, 21:31:35 pm
от insomnia1304
10 Отговора
7376 Прегледи
Последна публикация Януари 31, 2012, 15:43:02 pm
от m2f

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27