Автор Тема: Предполагаеми срещи с извънземни (neven case)  (Прочетена 58509 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: След съня
« Отговор #45 -: Юни 30, 2006, 21:35:18 pm »
Цитат
Второ тяло=астрално тяло
Уф, ми така кажи де  :)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: След съня
« Отговор #46 -: Юли 02, 2006, 21:53:28 pm »
Второ тяло=астрално тяло

Частен случай на първия щото по заобиколен начин постигаш същото нещо

Обясни повече, че така не се разбира много...
musica universalis

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Отг: След съня
« Отговор #47 -: Юли 03, 2006, 04:32:54 am »
Нека споделя един сън.
Стела, Мария, аз и още 1мъж.
По-мургавата от жените печели 24 млн. Раздава на хората без да брои. Казвам, че парите, които съм получил, ще облекчат задълженията ми (около 9хил.) тя погася всичко по електронен път. Аз и мургавата прибрахме от един сейф в друг, монети пакетирани в плоски здрави найлонови пликове.
На сбирка на група, чийто членове сме, или сме гости, влизат на проверка въоръжени, които оставиха впечатление на религиозни дейци-полиция(католици). Жена от залата успя да скрие от тях оръжие (в ръкава на един мъж). Въоръжените си тръгват неоткрили нищо съмнително. В края на проверката влязоха 2 същества, които определих като кучета, оставиха усещането за изкуствено създадени.
В началото на пътуване с мургавата жена, планувано в посока северо-изток, чух и видях, чрез дистанционно виждане, че е пратено да се продава едно трънче за $200 ?!?  От наблюдавания обект, докладващ на жена, до мен долетя и се заби в гръдния ми кош споменатото трънче. Няма поражения, трънчето е счупено и изхвърлено.
Вероятно сме постигнали ненакърнимост, или екстрено самовъзстановяване на телата. Само мъжът има проблем с лявата раменна става.
При разходка, посока североизток, с мургавата флиртуваме. ;) Решаваме да останем още 2-3 дни. Тръгваме на югозапад, виждаме бледорозов мотор, без хора, да се блъска в дърво на левия тротоар. По пресечката в ляво - сбиване или уличен обир с насилие. Хукваме по средата на улицата в югозападна посока. От блока в дясно пада човек(без звук или глас),предупредихме 1 момче бягащо по десния тротоар да се пази от тялото, в последствие паднало в/у превозно средство прилично на бус.
После се озовахме на 2 или 3 етаж от необитаема сграда. По улиците отвън се стичха отломки от дървета и нещо друго неопределено, като поток при свлачище, вода, кал, дръви. :(
Бягайки от тази наситена с отрицание зона, първи пробивам бледо червено енергийно поле. Мургавата се измъква след мен, а после и младеж със сак носен като пошальон (висящ в ляво но закачен на дясното рамо). Последвахме уплашеното момчен (онова от тротоара) и се мушнахме след него в 1 тясна бетонова постройка, прилична на бункер, с вход отгоре и един прозорец в северозападната част. Вътре имаше стелаж, и се свряхме до него.
Въоръжени отвориха капака но не ни видяха, въпреки че стелажа беше празен и буквално бяхме "на една ръка разстояние". Отвън до прозореца 1 извика "Виж по-добре". При 2-я оглед извадиха момчето (дишаше шумно,тежко и учестено), мургавата и още една жена. Мен не видяха. Онзи от вън подвикна "Ами този?"-и се втренчи в мен. Проверяващия каза "Няма други." , бръкна с ръка вътре. Тя мина през коляното ми и опря в стелажа - той не ме усети. Онзи отвън, вероятно шефа, се качи на плочата и ме измъкна.
(Невидимост или промяна на плътността?)
Отведоха ме в висока сграда и започнаха да ме подбутват към прозорец без стъкла (с краката напред). С насмешка попитах "Сега ще си летиме ли?". Върнаха ме с думите "Напиши поне 2 имена с адресите!".
От стаята излезе една жена с 2-ма бодигарга.Премина през празната врата, затворена със същото енергийно поле, каквото бях преодолял. Остави ми усещането, че тя е шефката, пред която се отчиташе онзи за трънчето.
"Мъдрувах" за имена и адреси. Позната от стаята ми каза "напиши Стела!" а аз :
- Не и знам адреса?"
- Напиши "тук", тя е тук.
Излязох на двора да мисля 2-ро име, и записах Бойко Борисов, ул.Латинка №2 ?!? До мен, от изток, приближи младежа със сака.
- Какво написа?
Показах му.
- Много хитро?

Коментари?
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: След съня
« Отговор #48 -: Юли 03, 2006, 10:16:59 am »

Обясни повече, че така не се разбира много...
еее! Като се раздаваш на другите,всъщност чешеш собственото си его,останалите изводи си ги направете сами,или и улицата искате да ви кажа как с епресича?
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Отг: След съня
« Отговор #49 -: Юли 03, 2006, 12:50:44 pm »
Просто в един момент сте събудили второто си тяло и сте видяли посетителите
Нали по време на сън излизаме с астралното си тяло? А как ще излезе ако е заспало?
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: След съня
« Отговор #50 -: Юли 03, 2006, 14:41:16 pm »
по време на сън доста рядко излиза астралното ти тяло,често вследсвие на нещо което сънуваш
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Отг: След съня
« Отговор #51 -: Юли 04, 2006, 20:31:11 pm »
по време на сън доста рядко излиза астралното ти тяло,често вследсвие на нещо което сънуваш
Как и кой може да докаже това или противното твърдение?
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Дъвиан

  • Гост
Отг: След съня
« Отговор #52 -: Юли 04, 2006, 20:33:35 pm »
Абе няма нужда да се доказва подобно твърдение - която и езотерична книга да отвори човек, ще види, че не е вярно - астралното тяло винаги излиза по време на сън извън тялото. Направо съм учуден откъде го е чел това нещо Gil-Galadh!

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: След съня
« Отговор #53 -: Юли 04, 2006, 20:34:57 pm »

Обясни повече, че така не се разбира много...
еее! Като се раздаваш на другите,всъщност чешеш собственото си его,останалите изводи си ги направете сами,или и улицата искате да ви кажа как се пресича?

А като се пазиш за себе си да не би да натрупваш "астрални точки" за освобождаване от Егото ???
Изводите можем да си ги направим и сами, ама нали в този форум има хора които едва сега започват ...

Аман от самоуверени слепци, знаещи как "да пресичат улицата" и сами...
musica universalis

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Отг: След съня
« Отговор #54 -: Юли 04, 2006, 20:37:59 pm »
Абе няма нужда да се доказва подобно твърдение - която и езотерична книга да отвори човек, ще види, че не е вярно - астралното тяло винаги излиза по време на сън извън тялото. Направо съм учуден откъде го е чел това нещо Gil-Galadh!
Прочетено и научено от книга не е доказателство. Токова може да бъде само личния опит. А в тези сфери на познанието е трудно да убедиш когото и да е в правотата си. Изключение са вече преживелите го.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Дъвиан

  • Гост
Отг: След съня
« Отговор #55 -: Юли 04, 2006, 20:42:38 pm »
Пределно ясен съм - не искам да влизам в подобни спорове! Безмислени са!!!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: След съня
« Отговор #56 -: Юли 04, 2006, 20:54:34 pm »
От една седмица насам много странно се чувствам след събуждане, та ще ви замоля за коментар.
Няма значение дали се събуждам след нощния сън или след обедния, но усещането е еднакво-вибрации по цялото тяло, толкова силни, че имам чувството, че наистина вибрирам видимо. Ама не, гледам се-не мърдам, ни крак, ни ръка. Туй нещо отшумява след около 4-5мин. Интересното е, че ми е приятно, не съм стресиран от...не знам как да го квалифицирам...процес, може би.
Хора, кво става с мен бре? Айде, чета ви.
Не мисли като човек!-Крион

LoraMarina

  • Гост
Отг: След съня
« Отговор #57 -: Юли 04, 2006, 21:32:07 pm »
Само да добавя, че аз имам абсолютно същия проблем.Точно след събуждане , усещам много силни  вибрации по тялото ,и  това продължава вече 10 - ти ден. Нямам обяснение за случващото се, но поне се успокоих, че не съм сама  ;)

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: След съня
« Отговор #58 -: Юли 04, 2006, 22:09:37 pm »
Това са ефекти от ускорението в честотите на планетата...
Не е необходимо да се плашите и питате: " - но какво става с мен", а да усетите силата на тази нова енергия...
musica universalis

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: След съня
« Отговор #59 -: Юли 04, 2006, 22:14:21 pm »
А, за уплах и дума не може да става, приятно ми е даже. Честно казано-мислех си и аз същото, ultrafutur.

 LoraMarina, ей, събрахме се!  :D
Не мисли като човек!-Крион

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
96 Отговора
58202 Прегледи
Последна публикация Септември 16, 2016, 01:50:58 am
от used2bgood
23 Отговора
16274 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2009, 22:05:54 pm
от Brainbug
14 Отговора
12714 Прегледи
Последна публикация Май 13, 2008, 01:52:05 am
от Fiery
93 Отговора
53790 Прегледи
Последна публикация Февруари 23, 2010, 00:55:58 am
от H.
5 Отговора
6592 Прегледи
Последна публикация Ноември 25, 2008, 15:17:50 pm
от Salito

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27