Автор Тема: Предполагаеми срещи с извънземни (neven case)  (Прочетена 58219 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Здравейте!Живо се интерисувам  от вземанията по време на сън.То обикновено ги наричат "похищения","отвличания",но аз не съм убедена,че е съвсем правилно.Знам ли дали самите "похитени"на някакво ниво не дават доброволно своето съгласие за това.Та да си дойда на думата-два пъти съм вземана когато спя.Резонния въпрос-откъде съм сигурна? То е от нещата , които просто ги знам и не подлежи на съмнение.Първия път ,да си призная беше неприятно.Имаше последствия и на физическо ниво/е,не е болка за умиралка/.Приех го философски - казах си "Кой знае на подсъзнателно ниво какви ги дробиш! Щом е станало,значи така е трябвало!"Но избягвах да си припомням самия "сън"!Спомена за болката го прави много неприятен.
Но преди месец  пак бях така да се нарече   "взета".И сега ,когато ви пиша и си спомням ме обзема едно чувство,което не мога да го опиша с думи.Може би чувство на спокойствие,разбиране,сигурност.Всъщност ,чувство на разбиране на цялото,част от което съм аз.Е,  не мога да намеря точните думи и това си е! Не подлежи на описание.Спомням си- лежах/без страх/ в хоризонтално положение .До мен стоеше някакво същество.Не знам защо,но мисля че беше от женски пол,лъхаше много нежност от него.От фигурата си спомням само нещо като наметало.Стоеше и ме гледаше.Мълчеше, а го чувах.Може би телепатично .Беше много,много много хубаво.Слушах и разбирах.Знам,че ми каза много неща.Събудих се .През целия ден се мъчех да си спомня ,знаех ,че трябва ,но уви.Самия спомен за преживяното ме изпълва с приятна енергия и се улавям ,че често се връщам към него.Много ми помага да се приведа в хармония.Като ,че ли ставам друга,по-добра и разбираща.Питам се-едни и същи ли са съществата от първото и второто вземане? Ако съдя по спомена който нося-първия неприятен и болезнен,а втория разтърсващо приятен би трябвало да са различни.Знам ли,не му е дошло времето.Сигурна съм ,че ще дойде.Както съм сигурна в това което преживях.Мисля,че  тези същества работят по време на сън с много хора,но те едва ли си спомнят.Да не забравяме ,че сме едно много дълбоко заспало човечество :)А вие? Преживяли ли сте нещо подобно?
« Последна редакция: Октомври 20, 2008, 22:50:54 pm от H. »
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

fisk

  • Гост
Отг: След съня
« Отговор #1 -: Юни 20, 2006, 21:28:13 pm »
Здравей и на теб, честно казано много издиша разказа ти, но ако трябва да ти задавам въпроси по протокол ще се получи подвеждане и няма как да съм сигурен, при всички положения е задължително да се срещнем :D, най-малкото ще ти направя хипноза..

fisk

  • Гост
Отг: След съня
« Отговор #2 -: Юни 20, 2006, 21:31:49 pm »
При всички случай утре тичай да ти направят рентген от главата до петите, всъщност, почти няма близка среща от 3 и 4 вид без оставени каквито и да било белези по субекта!  Също си виж нивото на левкоцитите, това е 100% показател че си летяла! 

Поне кажи дата! кръвотечения (ако да 100% имплант) главоболие и тн.. нищо не си написала..
« Последна редакция: Юни 20, 2006, 21:35:48 pm от fisk »

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Отг: След съня
« Отговор #3 -: Юни 20, 2006, 21:58:37 pm »
Да,първия път имаше кръвотечение.Но нямам никакво намерение да ходя по изследвания и т.н.Навярно не съм нито първата,нито последната преживяла подобно нещо.А след втория път се чувствам така добре ,че не се съмнявам в добрите им намерения.Четно казано,желанието да си спомня ме наведе над идеята да се подложа на хипноза,но в същия момент изникна една дума -търпение.Това е една от думите които си спомних.
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: След съня
« Отговор #4 -: Юни 20, 2006, 22:50:39 pm »
по-склонен съм д смятам че е било извън-телесно преживяване.Но идеята да отидеш на преглед не е никак лоша.
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Отг: След съня
« Отговор #5 -: Юни 20, 2006, 23:03:08 pm »
Аз бих послушал съвета на fisk  относно изследванията 8)
Аз лично ми се полагат пълни 2 пъти годишно,и не ги пропускам...остави елиъните на страна,отговорния човек трябва да следи здравето си!
Колкто до случката ти:гледал съм по Дискавъри филм за такива случай като твоите..съвета ми е да го потърсиш,мисля съм го мяркал в Линкос,док серията
Разбира се че има и шанс наистина да са те зимали!
Има истински такива случаи,със намирани микротела подкожно...пак те съветва,направи си изследвания

Много неприятно...тази така наречена положителна енергия може да е мнима!Убеден съм че те го постигат лесно,четеки из нета стигам до извода че така наречените сиви отвличат като за световно.
Мамка им елиънска,ще ни експериментират със хубавите жени,и то без тяхно съгласие!Те ше ни паднат някой ден......близки срещи от 4 вид между елиъните и наши 200 мегатонни бомбачки...културно!
ше си платят,ние хората сме отмъстителни твари

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Отг: След съня
« Отговор #6 -: Юни 20, 2006, 23:42:28 pm »
Аз лично ми се полагат пълни 2 пъти годишно
 :) :) :)
Опитай се да обясниш на къртицата, колко е прятно лятос на морето. Да те стопли Слънцето, разхлади водата и  да те лъхне бриз.
Гарантирано ще те намрази.
Нищо лично. Просто не намерих подходящо сравнение
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Автобиография "След съня"
« Отговор #7 -: Юни 24, 2006, 02:21:32 am »
neven, добре дошла и от мен.
коректно е да споменеш автора на горните думи. ;) или поне линк...
Ама на мене не ми дреме за него...


Като ученик, през 1984 г., имах няколко кръвотечения от носа. Вечер в малките часове, след мигновенно събуждане без междинна фаза. Само веднъж запазих спомен за силует, изнизващ се през прозореца, и думи в главата ми: "Помни девятката!"
Следващата година, на летен лагер, попаднах на книжка с инфо за "Съвета на деветте".
По-късно се започнаха обучения за левитациа...
Няколко предсказващи сънища.
В казармата, един от старите ме повикаха да видя първото си НЛО.
После научих за Ходещите по (из) облаците, хранещи се със светлина и пиещи роса....
Преди службата отказах на едно момиче...  :D след службата търсех друго (сега ми е съпругата). Аз търсех астрално - тя ме намери физически.  ;D
По същото време се появиха, активни и пасивни защити, трансформации и вихровите изкуства.....
После многократно съм виждал НЛО, и денем и нощем.
Биологични обекти....а познайте :)
За мен и моя път до това ниво - точка.

По принцип,  човека още не е триединен - със слети и хармонични Дух, Ум и Тяло. Затова реакциите му на Духовно, Умствено  и Телесно ниво са различни при предложение за съдействие от различни "субекти".
Това се отнася както за хора, така и за нехора ;)
От опит.....

Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Отг: След съня
« Отговор #8 -: Юни 24, 2006, 18:36:02 pm »
Наистина беше некоректно да не спомена автора на по- горните думи-Joro Velevq.Прочетох ги в една друга тема,много ми допаднаха .Авторски ли са?Тези дни на два пъти си ги припомних,вместо да вътрешно да извикам"От кой свят си ,бе зверо?" :)
"Това се отнася както за хора, така и за нехора" Joro,какво имаш преедвид?
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Отг: След съня
« Отговор #9 -: Юни 24, 2006, 21:44:36 pm »
Ами тези думи дойдоха в главата ми, когато търсих познат аналог на ситуацията, когато човек е свикнал с една обстановка и се опиташ да му покажеш по-широк кръгозор от досегашния му.
Думите ти:
От кой свят си ,бе зверо?" :)
са ми идвали до устата, но съм се въздържал...за сега. ;)
А със следното:
"Това се отнася както за хора, така и за нехора" Joro,какво имаш преедвид?
ме затрудни неимоверно...
Когато писах предния си пост, целия ми живот беше пред мен.
Сега в този клуб, с тази гюрултия (купон си правят) ми е трудно да изпадна в същото състояние.
...опс, кацна ми ;)
Ами триединството имах предвид.
При тези вземания се наблюдава следното.
Тялото е парализирано от ужас.
Ума се свил от страх и неразбиране.
Само Духа е наясно и е доволен, че може да помогне...на неземните ;)
...
Това един от вариантите.
Зависи поискалия съдействие от какво ниво и положение изхожда.
От каквото ниво се подхожда, на същото човека е приел. Но на другите е различно. Обикновено тялото е винаги ужасено.
Запомнете: Никакво зло или добро не може да влезе в контакт и да ви въздейства, ако не е получило съгласие и одобрение лично от самите вас. Това, че не осъзнаваме своето съгласие, не означава, че не сме го дали на някое ниво от многомерната си структура. Съгласието може да е поради измама, подлъгване или незнание. Но "незнанието не оправдавало неизпълнението."
...
Защо намесих и нехората.
Заради онези, които само имат външен вид на хора....  ;)
« Последна редакция: Юни 26, 2006, 16:09:55 pm от Joro Velev »
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Отг: След съня
« Отговор #10 -: Юни 25, 2006, 15:26:08 pm »
Ако бях забелязал по рано че Neven е същия който "контролира времето" въобще нямаше да пиша по темата

Joro Velev :споменаваш уроци по левитация!Някакви резултати имаше ли от тях?
Както и други интересни теми,поне би ли дали или пратил някакви линкове за преглед?

Иначе по темата:никой няма право да провежда каквито и да е било екперименти със хората без тяхно СЪЗНАТЕЛНО съгласие
Както знаем много хора са отвличани и след това буквално загубват разсъдък,и този факт остава трайна травма във съзнанието им:ако това се правеше със добри намерения(може би има и такива случаи)надали щеше да е така "подмолно*
Пак казвам,ше дойде време(и то няма да е далечно,макс 200-300 години)когато и ние ще притежаваме съответните технологии:истината ше лъсне....за гаврите със отвличанията,тормоза,експериментите и тнт

Eon

  • Гост
Отг: След съня
« Отговор #11 -: Юни 25, 2006, 15:30:59 pm »
Проблема е следния...

Хората, които се интересуват от това знаят за отвличанията, за гаврата и т.н.

Проблема е, че голям % от хората не са и чували за отвличания или дори и да чуят няма да им пука.

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Отг: След съня
« Отговор #12 -: Юни 25, 2006, 16:13:07 pm »
Еон,това е малкия проблем
Истинския е пред очите ти,не визирам Neven,дори и да ги отвлекат те си мислят че е за добро!
А разумния човек трябва да се съмнява във всичко,особено относно здравето си
Та какво лошо има човек да си прави профилактични прегледи?Та дори и здравната каса ни задължава!Европа,към която сме тръгнали е въвела цяла практика и хората там имат съответната здравна култура
Особено за жените е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!
Рак на гърдата,на матката,на шийката...страшни болести които ако се открият в зародиш са лесно и бързо лечими

За останалото мисля споменах...ще мине време,ще разберем истината:мнохо лесно се манипулира по изостанало общество,да видим тогава как ше ни манипулират

Eon

  • Гост
Отг: След съня
« Отговор #13 -: Юни 25, 2006, 16:17:19 pm »
А разумния човек трябва да се съмнява във всичко,особено относно здравето си
Та какво лошо има човек да си прави профилактични прегледи?Та дори и здравната каса ни задължава!Европа,към която сме тръгнали е въвела цяла практика и хората там имат съответната здравна култура
Особено за жените е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!
Рак на гърдата,на матката,на шийката...страшни болести които ако се открият в зародиш са лесно и бързо лечими

За останалото мисля споменах...ще мине време,ще разберем истината:мнохо лесно се манипулира по изостанало общество,да видим тогава как ше ни манипулират

Agree..

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Отг: След съня
« Отговор #14 -: Юни 25, 2006, 18:59:47 pm »
Life,ти си разумен и смяташ,че "трябва "да се съмняваш във всичко.Самата думичка "трябва"показва ,че ти просто си възпитан,научен/без значение от кого/ да се съмняваш.Лично аз не съм от най-разумните хора.По простата причина ,че никой не може да ми каже"това трябва,онова трябва".Слушам интуицията си.Никога не ме подвежда.За разлика от времето,когато се смятах за разумна /по-скоро заспала :)/ и съмнението си играеше своите игрички.Но...това вече е минало.
А сега да ти кажа нещо :
- профилактичните прегледи са дрън-дрън работа/просто предприятието е задължено да ги прави,не че му пука за хората,а лекарите си изкарват допълнително парички/
- здравната каса?-поне засега не обслужва хората,а нечии интереси
- здравна култура - що е то?
Та тая същата здравна култура ни тъпче с най-различни антибиотици,синтетични минерали и витамини/вече им казват хранителни добавки -ха ,сети се защо/,точно тя направи аптеките най- проспериращите търговски обекти.
И последно: внимавай,много добре внимавай какви лекарства поемаш.Вервай ми! Говоря ти съвсем професионално.Имам претенции да съм по-навътре с този материал.Може би защото съм свързана с това производство и съм наясно,че по-скоро вреди отколкото помага аз почти не употребявам лекарства.
 И здравната култура си оботатявам от Природата.Тя всичко ни е дала - билки,слънце,вода,минерали и какво ли не.Невероятна е!Ненапразно ни отдалечават от нея.Сещаш ли се защо? За съжаление за сега успяват.

"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
96 Отговора
57922 Прегледи
Последна публикация Септември 16, 2016, 01:50:58 am
от used2bgood
23 Отговора
16163 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2009, 22:05:54 pm
от Brainbug
14 Отговора
12636 Прегледи
Последна публикация Май 13, 2008, 01:52:05 am
от Fiery
93 Отговора
53444 Прегледи
Последна публикация Февруари 23, 2010, 00:55:58 am
от H.
5 Отговора
6548 Прегледи
Последна публикация Ноември 25, 2008, 15:17:50 pm
от Salito

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27