Автор Тема: Предполагаемо отвличане от Сиви в България (Guardian case - 14.09.2004 г.)  (Прочетена 58145 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Guardian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #45 -: Октомври 17, 2006, 23:32:50 pm »
Това за кълбото го разбрах,но някой беше дал съвет да се спи на светната лампа.  ;D

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #46 -: Октомври 17, 2006, 23:34:12 pm »
Това за кълбото го разбрах,но някой беше дал съвет да се спи на светната лампа.  ;D
а, виждам Миротворец говори за запалена лампа, ама от него го чувам за първи път. Не е описано в литературата, но пък не пречи да се пробва.

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #47 -: Октомври 17, 2006, 23:46:07 pm »
RedGuy, ще имам на предвид съветите ти ако ми се случи отново.Впрочем след като ми се случиха странните преживявания имах нужда да вярвам в Бог(всеки стига до Него когато не може да разчита на собствените си сили)

Спането на лампа не мисля че ще помогне с нещо или ще стресне ония.А хич да не се спи е пък абсурдно-само дето ще се изперка човек.
Hannibal, разкажи ако си спомняш някой странен сън.Мисля че сънищата имат голямо значение(поне при мен е така де)

Tам е работата, че не си споням... остава само усещането след като се събудя. Обикновено усещането, че не съм сам, че някой е в непосредствена близост до мен...Това общо взето е един сън който винаги се повтаря преди да се намеря с драскотините.
Иначе останалите ми сънища повечето си ги споням. Преди месец сънувах, че разтрелват Буш... наскоро лилави зайчета  ::) ... сънища всякакви...

А да питам от въздушни пушки плашат ли се малките воайорчета?  :D
« Последна редакция: Октомври 17, 2006, 23:51:28 pm от Hannibal »

Eon

  • Гост
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #48 -: Октомври 18, 2006, 09:35:48 am »
Ханибал, чуй се какво говориш и следи малко темата.

Ще видиш, че не помагат въздушни пушки.


Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #49 -: Октомври 18, 2006, 13:39:34 pm »
Ханибал, чуй се какво говориш и следи малко темата.





Ок , спокойно няма да ги стрелям, просто от време на време се майтапя ей така..... свиквайте.  :D ;D

Между другото си спомням, че преди няколко години, когато вървеше "Всяка Неделя" по БНТ , Кеворкян беше поканил някакъв руски военен (име не си споням, но сигурно сте гледали предаването...беше много интересно). Та те говореха за синята книга ако се не лъжа. Същият този военен каза, че ако се случи да ви похитят извънземни, съпротивлението е безсмислено, просто трябва да покажем достойнство.

Eon

  • Гост
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #50 -: Октомври 18, 2006, 13:44:49 pm »
Нямам нищо против да ги стреляш дори и ще ти помогна. Но все пак опитайте се една тема да я карате сериозно, все някой ще се изцепи и ще се разлигави темата....

Иначе за майтапите си има раздел Фън.

Както казах и по-горе пичовете са предвидили, че ще шаваш докато те вземат и затова си имат специални техники за да предотвратят това.

Засега, не съм чул някой да са тръгвали да го отвличат Сиваци и той със оказана съпротива да е успял да се спаси... Така че, дерзайте.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #51 -: Октомври 18, 2006, 14:30:34 pm »
И от мен един съвет: подложи се на хипноза. Поне ще знаеш за какво става въпрос. Възможно е да не са Сиваци.Съжалявам, че не мога да ти посоча кой и къде прави такива регресии. И изобщо имаме ли добри специалисти в тази област?Може би някой от съфорумците ще ти подскаже нещо?
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Guardian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #52 -: Октомври 19, 2006, 00:03:39 am »
neven, писах писмо до специалист по хипноза, но още не ми е отговорил.Също разбрах че не малко хора в България практикуват хипноза.

Eon

  • Гост
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #53 -: Октомври 19, 2006, 09:27:58 am »
Повечето са шарлатани, така че внимавай.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #54 -: Октомври 19, 2006, 09:45:48 am »
По мое мнение е задължително по врме на сеанса да има човек на когото вярваш да чуе какво точно казваш. Разбира се може и да се записва и на касетофин , но е добре да присъства и друг човек.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #55 -: Октомври 19, 2006, 10:32:57 am »
Guardian,чудя се как мога да ти помогна? За твое успокоение попаднал си в точния форум, но не си случил на извънземни.Това в кръга на шегата.Може да е досадно, но ще те посъветвам да прочетеш повечко по този въпрос, има доста неща за тези преживявания-и на книги,и на филми.С една дума - опознай врага.И преодолей страха - той винаги  пречи да осъществиш намеренията си.
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #56 -: Октомври 20, 2006, 11:01:22 am »
neven, писах писмо до специалист по хипноза, но още не ми е отговорил.Също разбрах че не малко хора в България практикуват хипноза.

Само да уточня. НЕ става въпрос просто за хипноза. Иде реч за р е г р е с и в н а хипноза. Има разлика: при последната човека се опитва да си спомни информация зарита и изкуствено манипулирана в подсъзнанието му. И за да я открие, този човек тръгва назад в спомените си и ги преживява наново за да възобнови съзнателната си връзка към тях. Сега не съм наясно, дали след като излезеш от регресивната хипноза ще можеш да си спомняш пак вишцко и ясно, но поне хипнотизатора ще ти разкаже какво си говорил.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #57 -: Октомври 20, 2006, 19:01:27 pm »
но пък това не гарантира , че после ще си спомняш това , което искаш.
ъъм грешка.Спомняш си
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен kolus

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #58 -: Февруари 17, 2007, 18:07:41 pm »
Здравейте, отдавна чета форума но съм регистриран от скоро. В момента съм на 23 години но много добре си спомням когато бях по-малък около 10-16 години за подобни случки. Светлини около къщата ми не съм виждал. Но често ми се е случвало докато спя да се намеря в едно полузаспало състояние и да се опитвам да избягам от нещо но да не мога да мръда, да съм ужасно изплащен, да се опитвам да викам но никакъв звук не излиза от устата ми. И накрая неякакви не особено високи гадинки ме хващат. Не помня да съм комуникирал с тях. В последно време не съм имал такива случки. Също често ми се случваше да се събудя задушавайки се сякаш са ми сложили нещо много тежко върху гърдите. Даже сега като си спомням ме побиват тръпки. Кръвотечение от носа и ниско кръвно винаги съм имал. Като в последно време май само кръвното ми остана, щото отдавна не ми е текло кръв от носа. Даже няколко седмици след едно от последните ми преживявания започнах да припадам, често но ме беше страх да кажа на родителите ми. След един припадък се нараних тежко и се наложи да им обясня всичко. Заведоха ме при сумал лекари за кръвта от носа ми кзаха, че имам тънки капиляри. За кръвното ми казаха да не се плаша, по-добре, че било ниско отколото високо. Правиха ми някаква снимка на главата и след няколко дена като излезна имаше някакво петно, което според лекарят е било много странен дефект и най-вероятно нещо машината се е била повредила. След няколко седмици ми направиха още няколко снимки и това петно го нямаше. Успокоих се с това, че има вероятност наистина това да е дефект в апарата. По късно започнах да се интересувам активно от уфология и не знам дали е внушение или, но може да съм бил отвличан. Бих искал да попитам ако някои наистина се е подлагал на регресивна хипноза да каже резултата и при кой е ходил.



Благодаря предварително.

Поздрави XXXX
/RG: Името на Лични само!/
« Последна редакция: Февруари 17, 2007, 21:25:58 pm от RedGuy »

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #59 -: Февруари 17, 2007, 22:40:17 pm »
Хм, нали помните как бабите казват когато ти режат нещо на теб да кръстосаш пръсти на краката или на ръцете, че да не отрежат нещо. Според мен се има предвид да не се отреже някаква енергийна връзка в тялото. Поради това един от начините да се отървеш от парализирането по време на отвличане е да си кръстосаш пръстите на ръцете (както американците когато лъжат, интересно нали), или палеца и показалеца на краката, стига да го можеш този номер по принцип и стига да не си до там обездвижен. Препоръчвам ти номера с краката, особено, ако си с обувки, тогава като скочиш и им покажеш кой е шеф не знаят от къде име  дошло.  ;) А иначе всички съвети дадени до тук са супер, най-важното е да не те е страх и да знаеш, че си много по-добър от тях, че те за това се страхуват от теб. После ставаш и командваш. Накрая, ако много ги респектираш може и подаръче да ти оставят.  :D Тука не се шегувам, нито се пресмивам.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
107 Отговора
58454 Прегледи
Последна публикация Юни 27, 2011, 18:57:09 pm
от Hacko
23 Отговора
16264 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2009, 22:05:54 pm
от Brainbug
14 Отговора
12702 Прегледи
Последна публикация Май 13, 2008, 01:52:05 am
от Fiery
0 Отговора
2526 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2009, 21:31:35 pm
от insomnia1304
10 Отговора
7373 Прегледи
Последна публикация Януари 31, 2012, 15:43:02 pm
от m2f

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27