Автор Тема: Дух или Извънземен Разум?  (Прочетена 46617 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Относно: Дух или Извънземен Разум?
« Отговор #60 -: Октомври 11, 2008, 01:00:05 am »
Прашинки.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re: Дух или Извънземен Разум?
« Отговор #61 -: Октомври 15, 2008, 20:03:39 pm »
Значи тези сфери ги има и както се вижда от всички нощни снимки по темата много си приличат, да не кажа, че са еднакви. Вече се убедих, че се виждат на снимки, направени с много марки фотоапарати и GSM-и. Наистина, по-често са прихванати на снимки през ноща или на осветление. Заинтригува ме мнението на Буден-има много логика за другите измерения. Както писах-може да ги хващаме по време на някоя пулсация или-може би-в момент на преход между измерения. Ще взема да ходя по често в Бата, на нестинарските игри-вечер и да снимам-да видя колко често ще има сфери по снимките.
 А на джеди-за "прашинки", според мене, тея сфери са бая много големи. Защо смяташ така? Ма знае ли човек :)

« Последна редакция: Октомври 16, 2008, 13:45:35 pm от Mirotvorec »

Max

  • Гост
Re: Дух или Извънземен Разум?
« Отговор #62 -: Октомври 15, 2008, 23:42:17 pm »


Тук има изобилие от "петна", сякаш някой е пуснал балони във въздуха.
Едно от тях, както се вижда сякаш е  по-плътно и "свети".Или може би заради плътността си отразява светлината.
Отзад има жилищен блок.Може да се види светлината от един прозоерц по горните етажи.
Немаловажен факт е, че блокът е непосредствено до шосе.Т.е, място където е ужасно прашно. Но нима всички прашинки са така идеално кръгли? И защо повечето от тях са твърде прозрачни? Всъщност прозрачността им може би може  да се обясни с прекомерното им увеличение, ако са върху самия обектив.

Снимката е правена с фотоапарат Didimax 401, не от мен.
Позволих си да я просветля.


По повод на необичайните обекти, които се появяват на снимките, но са били незабележими в момента на снимането, има мнения, че си ги има постоянно около нас, но дали ще бъдат регистрирани от фотоапарата зависи от този, който снима. Само че става дума не за сферични петна като обсъжданите тук, а за полупрозрачни човешки силуети.Те са били заснемани от фотографи, канени на спиритични сеанси.Не всички са успявали обаче да направят такива снимки. Бях чел статия за фотографи, които били известни с умението си да заснемат " привидения”.
« Последна редакция: Октомври 15, 2008, 23:43:43 pm от Max »

Неактивен daf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Относно: Дух или Извънземен Разум?
« Отговор #63 -: Януари 30, 2009, 20:24:07 pm »
Смятам, че това което виждам е някакъв вид концентрирана енергия. По-скоро дух, но и никой не е наясно дали духовете притежават разум? Познавам жена, която имаше в къщата си дух и той вършеше някои поразии доста целенасочено. Това беше в годините, когато да се говори на тази тема си беше направо шантаво. През 1993г. жената отиде до баба Ванга, тя и каза, че това присъствие ще е 3г. и след това ще си отиде. Точно на третата година всичко се успокои.
« Последна редакция: Януари 31, 2009, 00:32:34 am от Mirotvorec »

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Относно: Дух или Извънземен Разум?
« Отговор #64 -: Февруари 02, 2009, 14:12:11 pm »
Привет daf. Аз също смятам бялото кълбо за вид енергия. Дали е дух или някаква извънземна форма на живот-не мога със сигурност да кажа и аз. Снимката от Флора-Бургас я пратих аз и както си чел, се дадоха доста мнения и друг снимков материал по въпроса. Но явно да се доберем до някакви преки доказателства ще е доста трудно. Единственото, което знам със сигурност е, че като превих тази снимка, бялата сфера не се виждаше. Същото бе и със снимките в с.Бата.(виж другите страници).
« Последна редакция: Февруари 02, 2009, 19:15:45 pm от Mirotvorec »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Дух или Извънземен Разум?
« Отговор #65 -: Февруари 02, 2009, 14:21:28 pm »
Привет daf.Аз също смятам бялото кълбо за вид енергия.


На какво базираш сметките си?

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Относно: Дух или Извънземен Разум?
« Отговор #66 -: Февруари 02, 2009, 14:37:30 pm »
Привет Еон .Еми не може нещо като това кълбо да стои над земята и да се движи без енергия , а и да съществува в този вид.Нещата без енергия си стоят на някаква повърхност и обикновено са в покой. Е могат да са с енергия и в покой разбира се.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Относно: Дух или Извънземен Разум?
« Отговор #67 -: Февруари 02, 2009, 17:40:02 pm »
Падащите капки вода имат идеална сферична форма.
Дори когато не вали, но е влажно, във въздуха има много влага (водни капки).

При фотоапаратите фокуса се наглася на точно определено разстояние (при новите фокуса е автоматичен, но също го има)
Та ако фокуса е настроен на разстоянието до блока, и блока е на фокус, то капките, които са по-близо не са на фокус.

А при снимката в стаята и гърба на жената ми прилича или на оптическа измама, или на фалшификат.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Относно: Дух или Извънземен Разум?
« Отговор #68 -: Февруари 02, 2009, 17:58:03 pm »
Съгласен с Танграта, освен по отношение на падащите капки - нямат сферична форма, като последните експерименти показват, че имат по-скоро триъгълна форма. В безтегловност би трябвало да заемат идеална сферична форма. :-\

« Последна редакция: Февруари 02, 2009, 19:17:03 pm от Mirotvorec »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Дух или Извънземен Разум?
« Отговор #69 -: Февруари 02, 2009, 18:31:46 pm »
Привет Еон .Еми не може нещо като това кълбо да стои над земята и да се движи без енергия , а и да съществува в този вид.Нещата без енергия си стоят на някаква повърхност и обикновено са в покой. Е могат да са с енергия и в покой разбира се.

A не допускаш ли възможността това да е от влажния въздух във въздуха?

Ето една такава снимка - когато я правех беше влажно и се получава същия ефект.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Относно: Дух или Извънземен Разум?
« Отговор #70 -: Февруари 03, 2009, 08:37:05 am »
Да, за нощните снимки може и да е от влажността-има такава вероятност. Но какво ще кажеж за снимката ми от Флората.За нея вече и аз не знам кое възможно.Само предположения. :-\ :)Немаме база  за сравнение. :-\

Интересен ли беше Феста??  :)
« Последна редакция: Февруари 03, 2009, 08:49:53 am от Mirotvorec »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Дух или Извънземен Разум?
« Отговор #71 -: Февруари 03, 2009, 08:50:00 am »
Екстра е Фестата. Но няма нужда да имаш видимост 10 метра и мъгла да я режеш с нож за да знаеш, че има влажност във въздуха. Доста по-малки концентрации влага са достатъчни за да се появат тези неща...

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Относно: Дух или Извънземен Разум?
« Отговор #72 -: Февруари 03, 2009, 09:28:49 am »
Ок за влажността през пролет, есен и зима и при дъжд-съгласен съм :D.Ами снимките от лятото в с.Бата :-X??Тогава въздухът бе сух.Аз ти искам мнението за дневната снимка (е казали сме немалко вече за нея но..все пак...)(Как ми се иска да видя Сограда фамилия  :-*)

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Дух или Извънземен Разум?
« Отговор #73 -: Февруари 03, 2009, 10:10:59 am »
Дай линк да видя. Но предполагам, че пак е такова.  :)

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Относно: Дух или Извънземен Разум?
« Отговор #74 -: Февруари 03, 2009, 10:45:57 am »
Еон снимката се намира на първата страница на тази тема.Пратих а на Red
Guy и той стартира тази тема -"Дух или Извънземен Разум?" :)

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
44 Отговора
28755 Прегледи
Последна публикация Юли 19, 2011, 16:24:10 pm
от Hacko
56 Отговора
29683 Прегледи
Последна публикация Юни 07, 2010, 21:44:01 pm
от insomnia1304
0 Отговора
4801 Прегледи
Последна публикация Април 20, 2008, 22:26:23 pm
от Крайчо
13 Отговора
7226 Прегледи
Последна публикация Октомври 11, 2008, 18:21:28 pm
от buden
4 Отговора
5981 Прегледи
Последна публикация Януари 08, 2011, 11:43:45 am
от Black Adder

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27