Автор Тема: Искате ли още? И да не искате. ТЕ ИДВАТ  (Прочетена 69102 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Искате ли още? И да не искате. ТЕ ИДВАТ
« Отговор #180 -: Февруари 11, 2011, 16:05:00 pm »
 Луничке, между другото Коцето, още не е определил дали вярва в ЕТ или не. Интересна позиция, да не смееш да изразиш категорично мнение по даден въпрос. :negative:

Неактивен moonlight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 119
  • "Only God can judge me!"
Re:Искате ли още? И да не искате. ТЕ ИДВАТ
« Отговор #181 -: Февруари 11, 2011, 16:53:20 pm »
?И между другото това за гущерите и сивите зародиши може да е факт, така че точно ти не отричай нищо, докато не се убедиш в липсата му!

Не искам да се меся в споровите ви защото нито ви познавам нито съм някой да го правя (да се намесвам), но искам да кажа че цитираното отгоре е нещо напълно вярно, нещо много добре казано. Винаги бъдете отворени на екстремни възможности, макар и в този случай не толкова екстремни.

Може да се месиш където си искаш, всеки има право на мнение! Аз също си изказвам моето...и то подкрепено с факти  ;)

Teni, казах го и преди...няма да се повтарям :) Фактът, че Коцето не ми отговори на въпроса говори за това, че съм права (както винаги, ама някой го разбират късно  :blush:;)  :-*

Неактивен ети

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 152
Re:Искате ли още? И да не искате. ТЕ ИДВАТ
« Отговор #182 -: Февруари 11, 2011, 18:01:15 pm »
Пешаков беше започнал много добре в началото, но се заблуди покрай всеобщите фантазии и сега се е отдал на просветени гущери и сиви зародиши бродещи из луната.

Иначе Хайме Маусан, като типичен емоционален мексиканец върти драматични шоута, в които си създават мексиканците измислени драми, с цел да си ги изживяват.

Както се бъзикам напоследък: Уфологията и чалгата са се побратимили ;D
Аз се чудя, защо си губиш времето тук тогава.. :-X Не бих се занимавала толкова време със заблудени малоумници, да им отварям очите.

Неактивен agrippa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 154
Re:Искате ли още? И да не искате. ТЕ ИДВАТ
« Отговор #183 -: Февруари 11, 2011, 19:12:26 pm »
Абе тази тема още ли не сте я захвърлили в кошчето. :)

Един път в седмицата да вляза в хнет, да прочета нещо ново и интересно и все на нея попадам ``Искате ли или не те идват ``
За сметка на това се заключват теми с интересни дискусии, където има какво да се научи и дискутира, затова че някой се отклонил малко от темата или просто прекалил с поднесената информация.
Затова  ``параноидни``теми от типа на тази и други, с ежедневни инвазии на космически кораби,хвърчила и извънземни, приближаващи се към земята  се вихрят из форума,като на пайнер купон, а и хората съвсем `параноясват`с коментарите си покрай тях.... :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27