Автор Тема: Дух или Извънземен Разум?  (Прочетена 46211 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Относно: Дух или Извънземен Разум?
« Отговор #75 -: Февруари 03, 2009, 10:50:38 am »
Снимките от Бата(до Слънчев бряг) също са в темата, но те са нощни.

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Относно: Дух или Извънземен Разум?
« Отговор #76 -: Февруари 03, 2009, 11:25:22 am »
На тези снимки съвсем си приличат на прашинки, които отразяват светлината.
 
« Последна редакция: Февруари 03, 2009, 11:32:19 am от merulious »
...water can flow, and water can crash...

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Относно: Дух или Извънземен Разум?
« Отговор #77 -: Февруари 03, 2009, 11:51:55 am »
Какво е прашинка друже merulious-дай определение за размер и форма.По моето скромно мнение прашинката е нещо съвсем мънинко  :-\ с размери около 0.5 мм., даже някои едва се виждат.Или говориш за влажни прашинки  ;D ;D ;) набухнали. А и не разбрах за прашинките от кои точно снимки говориш. :---. И на какво разстояние от обектова се намират. :-X Стига общи приказки да говорим с по-голяма конкретика. :)

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Относно: Дух или Извънземен Разум?
« Отговор #78 -: Февруари 03, 2009, 12:17:05 pm »
Извинявам се, имах предвид снимките на Максим.
Първо- прашинките като отломъчно микровещество от всякакъв произход, няма как да са с еднаква форма, пък това, че са толкова малки, явно не им пречи така нахално да объркват мераклиите- фотографи  :P
Второ- "набухналите" прашинки не се щурат насам- натам като улави :P (тук в ума ми изкочи въпросът дали пък не е възможно тези частици да са наелектризирани...?)

И освен това то си е казано в предните постове- прах, полени, капчици и тн.... всичко е възможно като причина и докато не се намерят необорими доказателства, ще има както скептици, така и вярващи, които само ще си чешат езиците по разни форуми дали туй аджеба, дето са снимали на рождения ден на леля си Сийка, е извънземен високоразвит разум или духа на прадядо им, който ги шпионира.

...water can flow, and water can crash...

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Относно: Дух или Извънземен Разум?
« Отговор #79 -: Февруари 03, 2009, 12:32:34 pm »
Е да това вече е нещо по-конкретно. Имайки предвид някаква енергия и аз смятам естествено, че може и да са наелектризирани, но пък знаем ли каква енергия са.В общуването (и в спора естествено) се ражда истината. Абе научното обяснение може и да не е сложно, но докато се стигне до него...На това се и надяваме някой знаещ да се включи и да каже истината.(Това с шпиониращия прадядо е наистина весело)

Неактивен Ford_Prefect

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Re:Дух или Извънземен Разум?
« Отговор #80 -: Април 03, 2009, 19:38:38 pm »
За мен това на снимката от първият пост в темата си е абсолютен дефект на снимката, дефект на фотоапарата, прашинка или нещо подобно. Правил съм снимки, на които е имало такива "образувания" и такива, на които ги е нямало. С един и същи фотоапарат. А и "обекта" ми прилича по-скоро на двуизмерен, и изглежда като че ли е точно върху обектива на фотоапарата...

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Дух или Извънземен Разум?
« Отговор #81 -: Април 03, 2009, 21:57:36 pm »
Преди тази снимка и след нея направих още доста-общо към 80 снимки около Флората, същият следобед, в разстояние на около 40 минути.На никоя друга снимка няма такъв "дефект".А и като снимах не видях с просто око тази "прашинка".Между другото на никоя от дневните снимки с този фотоапарат няма такава сфера.А имам 12 ДВД-та със снимки с тази фотоапарат. Виж на нощните снимки по-често излизат сфери.
Еми вижда се двуизмерна, защото просто още никой от нас няма триизмерен монитор. ;) ;D.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Дух или Извънземен Разум?
« Отговор #82 -: Април 07, 2009, 03:42:38 am »
Аз да не ви казвам, какво "НЛО" имам снимано при опит да снимам Луната през нощта, без да сменя режима. :o Като го погледнах, не повярвах на очите си. Приличаше на бумеранг. ;D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Дух или Извънземен Разум?
« Отговор #83 -: Април 07, 2009, 13:56:07 pm »
Има и в такава форма.

Неактивен Ford_Prefect

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Re:Дух или Извънземен Разум?
« Отговор #84 -: Април 07, 2009, 15:59:34 pm »
Преди тази снимка и след нея направих още доста-общо към 80 снимки около Флората, същият следобед, в разстояние на около 40 минути.На никоя друга снимка няма такъв "дефект".А и като снимах не видях с просто око тази "прашинка".Между другото на никоя от дневните снимки с този фотоапарат няма такава сфера.А имам 12 ДВД-та със снимки с тази фотоапарат. Виж на нощните снимки по-често излизат сфери.
Еми вижда се двуизмерна, защото просто още никой от нас няма триизмерен монитор. ;) ;D.

Чудя се след като нямаме триизмерни монитори, как когато гледаме филми хората, колите, предметите и т.н. изглеждат обемни и 3D (при спиране на пауза)? Забележи саксията на преден фон, в ляво. Не ти ли прилича на 3D? И това "духче" не ти ли изглежда на още по-преден фон от нея, точно върху обектива на фотоапарата? Виж, и аз вярвам в много неща, виждал съм НЛО, вярвам че властите крият от нас (обикновенните хора) различни полезни технологии или контакт с извънземен разум и т.н. До някъде вярвам дори в призраци. Обаче няма да е зле поне от време на време да гледаме реално на нещата... ;) Това на снимката за мен не е никакъв дух, нито кълбо любовна енергия, преследващо двойката в дясно, нито извънземен разум. 100 % съм убеден, че е дефект на снимката, получен най-вероятно от прашинка върху или вътре в обектива. :)

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Дух или Извънземен Разум?
« Отговор #85 -: Април 09, 2009, 10:19:30 am »
Привет Ford_Prefect,
Може и да е прашинка, но никога не мога да съм 100% уверен без експертно заключение пред мен (оригинал ;)) за състоянието на фотоапарата.Питах в няколко фото фирми, но отказаха да дадат мнение за достоверността за снимката, защото нямат такава апаратура, а и специалисти в тази област. Мисля си, дали някой хакер (наясно с темата цифрови фотоапарати) не би дал по-експертно мнение за тази снимка, но не познавам такъв.
За 3D съм съгласен, но за такова възприемане помага и нашето въображение-все пак екранът е плосък !!!Мисълта ми е, че при един триизмерен монитор, или в холограмното кино възприемането е много по-различно и обемно пълно.Там би се видял всеки предмет от какъвто ъгъл ти се иска.
Щевзема да пиша и до "Samsung",само да намеря адреса. :D
Снимката на това НЛО (бумеранг) има ли я някъде в сайта, за да я видя?

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Дух или Извънземен Разум?
« Отговор #86 -: Януари 12, 2011, 22:43:51 pm »
Преди два дни реших да покажа на мой познат темата с която за пръв път влязох в този сайт.Но когато потърсих снимката, заради която всъщност потърсих отговори тук, не я намерих, тъй като след изтеглянето и от първия пост, се оказа че я няма.
Затова реших да я постна още веднъж, за да може да се види и от новите членове, може някой да е виждал нещо подобно.
Вижда се датата на снимката, правена, когато слънцето вече не осветяваше тази част от морската градина.Всъщност този снимка я открих чак след 2 месеца, през лятото на 2008 г., сред при едно от разглежданията на тази папка със снимки, от флората, защото тогава правих много снимки.Гледал съм ги, и преди това, но не бях обърнал внимание на тази.
Снимката си е оригинал, не е пипана с нищо.Но то се и вижда. Колебаех се известно време какво да правя с нея, накрая любопитството ми надделя и се поразрових из нета.Така открих хнетбг.

На какво ви прилича това полупрозрачно бяло кълбо в средата на снимката?  :hi:


« Последна редакция: Януари 12, 2011, 22:48:02 pm от marhs »

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Дух или Извънземен Разум?
« Отговор #87 -: Януари 12, 2011, 22:55:52 pm »
Кълбо енергия, но не кълбовидна мълния. Насищането не е голямо.Прозират цветята отзад.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Дух или Извънземен Разум?
« Отговор #88 -: Януари 12, 2011, 23:02:21 pm »
 :hi: И аз си мисля така.Интересното е, че когато съм правил снимката, не съм го забелязал.Явно е било в нещо като пулсация.В светлината на нещата, които знаем, дали това не е едно от съществата, които се хранят нашата енергия (летачи и други подобни)?
« Последна редакция: Януари 13, 2011, 00:09:50 am от Mirotvorec »

Неактивен smarfcho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re:Дух или Извънземен Разум?
« Отговор #89 -: Януари 12, 2011, 23:34:58 pm »
Не знам просто как може да измисляте такива невероятни теории. :) Това се получава от прашинки и аз мога да ти направя такива снимки с такива бели петна. Най - много се появяват като се снима при по затъмнена обстановка. :) Вероятно в момента на снимане през деня е била включена светкавицата...

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
44 Отговора
27563 Прегледи
Последна публикация Юли 19, 2011, 16:24:10 pm
от Hacko
56 Отговора
28874 Прегледи
Последна публикация Юни 07, 2010, 21:44:01 pm
от insomnia1304
0 Отговора
4720 Прегледи
Последна публикация Април 20, 2008, 22:26:23 pm
от Крайчо
13 Отговора
6834 Прегледи
Последна публикация Октомври 11, 2008, 18:21:28 pm
от buden
4 Отговора
5772 Прегледи
Последна публикация Януари 08, 2011, 11:43:45 am
от Black Adder

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27