Автор Тема: Предполагаемо отвличане от извънземни в България (Sekhmet case - лято, 1993 г.)  (Прочетена 44182 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370

Щото леко мяза на капитан Пикард от Стар трек може би  ;)

Да по устните.
Но иначе като че ли е на Марс, и току що си е свалил каската,за да усети атмосферата-като гледам очите.

Sekhmet, дали случайно не си забелязала да носи пръстен тоз` хубостник?

Според мен е важно какво може да прави пръстена.А и кой ще го назначи тоз нов управник на НСР ;)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Каква е тая работа с пръстена anyway?
Преди години четох нещо за антихриста(не се сещам вече кой беше автора), та се споменаваше за такъв пръстен. С този пръстен на ръката би трябвало да го познаем "спасителя".   ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
Към ultrafutur:
Разказала съм за срещата си с това същество в началото на темата. Интересно ми е, че се появява и при други хора, обаче доста години след срещата му с мен. Или може би и тогава е бил в сънищата на хората, но просто са нямали възможност за връзка и съпоставяне на преживяванията си по това време.

Неактивен jambazov86

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Здравейте при мен една вечер се случи странно поне за мен нещо ,докато си спях нещо  докосна ръката ми и почувствах нещо като електричество по цялото тяло и имах чувството че се издигам във въздуха и просто си дръпнах ръката и все едно пропаднах на леголото и се събудих бях доста уплашен защото беше доста истинско за сън.Сякаш имаше някой до мен почувставах го
Някой ако може да каже какво е било това ще бъда благодарен

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Здравей :)
Това нещо те събуди или още не беше заспал когато го усети? Не успя ли да видиш дали има нещо на ръката ти или беше парализиран и не можеше да се обърнеш?
Keep 'em occupied!

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Този от рисунката много ми напомня на Нео от "Матрицата". А и този бункер беден ли беше. Смисал дали е бил по-цивилизован от онзи в "Матрицата" И още нещо (с риск да ви отекча до смърт) тази течност е като оная дето мувливат на Нео. Дали не си гледала "Матрицата" преди да засиш?
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен CaptainBlood

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Аз лично един път сънувах голямо зелено гущерово око, което вся огромна доза страх в съзнанието ми, направо се усетих как изтръпвам, после видях някаква гущерова глава върху тяло в черен костюм, която се трансформира в човешко тяло, беше някакъв мъж, който ми каза, че няма нищо лошо да ми стори, просто е решил да се пошегува. Също и сънувах някакви високи хора, облечени в бежаво, златисти костюми, които ме бяха сложили на нещо като каменна маса и ми говориха за някаква трета ДНК нишка и някво време и след това образа се разми.

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Като се разговорих за "Матрицата" и като прочетох сънищата на CaptainBlood се сетих, че и на Нео му инмплантираха онова "змийче" докато спеше. Междо другот това "змийче" много ми прилича на истинскато форма на гоаулдите от серияла "Stargeith". Ама много говоря за научна фантастика, но никога някое и друго мнение не е излишно. ;)
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
107 Отговора
58223 Прегледи
Последна публикация Юни 27, 2011, 18:57:09 pm
от Hacko
96 Отговора
57929 Прегледи
Последна публикация Септември 16, 2016, 01:50:58 am
от used2bgood
23 Отговора
16169 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2009, 22:05:54 pm
от Brainbug
5 Отговора
6549 Прегледи
Последна публикация Ноември 25, 2008, 15:17:50 pm
от Salito
1 Отговора
3087 Прегледи
Последна публикация Март 14, 2010, 21:53:30 pm
от Морфей

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27