Автор Тема: Какъв е смисълът на живота?  (Прочетена 76821 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен itsalv

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
  • Брашното което скача за да порастне.
Re:Какъв е смисълът на живота?
« Отговор #105 -: Октомври 06, 2009, 19:11:46 pm »
 Май Егото Ви идва в повече :)
« Последна редакция: Октомври 06, 2009, 19:12:58 pm от itsalv »
Кой каквото сам си направи - никой друг не може да му го направи!

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Какъв е смисълът на живота?
« Отговор #106 -: Октомври 28, 2009, 14:34:20 pm »
Скъпи приятели, аз съм контактьор вече 10г- задавам въпроси на Бог и Той ми отговаря, често хората си задават този въпрос и ето какво ми отговори Бог- как всеки сам да я разбере своята цел:
Да, има начин, като 10 дни подред човекът Ме пита:"коя е моята цел на живота?"- 3 пъти на ден по3пъти. След това да остави нещата в Мои ръце- Аз ще намеря начин да му отговоря, чрез сън, книга или друг начин.
През тези години на Контакт аз разбрах, че най- важното е всеки от нас да "изчисти", чрез Прошката и Любовта взаимоотношенията си с хората, както и да се обърне с Прошка и Любов към себе си,защото е част от Бог, а когато всичко това е "Поръсено" с безгранична Вяра, ТОГАВА ДОРИ И НЯМА ДА СЕ ПИТАМЕ ЗАЩО СМЕ ТУК, ЗАЩОТО ЩЕ ЗНАЕМ, ЧЕ ИМАМЕ ДА УЧИМ УРОЦИТЕ НА себеопознаването.
« Последна редакция: Октомври 28, 2009, 14:43:09 pm от H. »

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Какъв е смисълът на живота?
« Отговор #107 -: Октомври 28, 2009, 14:51:58 pm »
Lora-dana ще ми бъде интересно да ми обясниш как точно ти говори Бог и как се казва твоят Бог..? И защо си толкова убедена че е точно Той.
Освен това смисъла ма живота далеч нее само самоопознаване аз съм убеден, че то може и да навреди на човек. Що за егоизъм ...?  :o .......а ти ми Говориш за twoq Bog.

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Какъв е смисълът на живота?
« Отговор #108 -: Октомври 28, 2009, 14:54:05 pm »
Скъпи приятели, аз съм контактьор вече 10г- задавам въпроси на Бог и Той ми отговаря, често хората си задават този въпрос и ето какво ми отговори Бог- как всеки сам да я разбере своята цел:
- - - -

Не е ли по добре първо да се говори с някой от божиите подчинени, а не директно със самия Бог, той може и да не Ви хареса и да ви се разсърди?
Soli Deo Gloria!

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Какъв е смисълът на живота?
« Отговор #109 -: Октомври 28, 2009, 15:15:06 pm »
...
Освен това смисъла ма живота далеч нее само самоопознаване аз съм убеден, че то може и да навреди на човек. Що за егоизъм ...? 
Как можем да опознаем божественото извън нас, ако не сме го открили в себе си? Какъв егоизъм има в това да опознаеш и проявиш божествената си същност?

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Какъв е смисълът на живота?
« Отговор #110 -: Октомври 28, 2009, 15:25:27 pm »
През тези години на Контакт аз разбрах, че най- важното е всеки от нас да "изчисти", чрез Прошката и Любовта взаимоотношенията си с хората, както и да се обърне с Прошка и Любов към себе си,защото е част от Бог, а когато всичко това е "Поръсено" с безгранична Вяра, ТОГАВА ДОРИ И НЯМА ДА СЕ ПИТАМЕ ЗАЩО СМЕ ТУК, ЗАЩОТО ЩЕ ЗНАЕМ, ЧЕ ИМАМЕ ДА УЧИМ УРОЦИТЕ НА себеопознаването.

Искаш ли да се изчистиш наистина? НАИСТИНА ли искаш да се изчистиш, че даже и самия Господ да изчистиш? Искаш ли НАИСИТНА да видиш какво е усещането и какви са мислите, когато си чист?


Престани да ядеш за десет дена и престани да пиеш за първите 5 дена.

Тогава като видиш как хората се отнасят към теб, ще видиш "прошка, любов и вяра" през крив макарон, защото ще изпиташ на гърба си истинското отношение на хората към различния от тях.

И като погледнеш през кривия макарон, докато смъкваш тридесетия си килограм, после ще ти се отворят очите кой каква роля играе - ти кой си и кой е господа на тая земя.

Неактивен emilkos

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 276
  • Леле, к'во станА
Re:Какъв е смисълът на живота?
« Отговор #111 -: Октомври 28, 2009, 16:10:00 pm »
АМИН
:drinks:
« Последна редакция: Октомври 28, 2009, 16:22:12 pm от Mirotvorec »

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Какъв е смисълът на живота?
« Отговор #112 -: Октомври 28, 2009, 16:24:28 pm »
И да допълня...


LORA_DANA, като си му толкова фен на тоя Господ - направи каквото ти казвам.

Престани да ядеш за 10 дена(и да пиеш за първите 5).Кажи си "Ето, оставям се в ръцете на Провидението.Повече не поддържам живота си и от днес започвам бавно да умирам.Оставям се в ръцете на незнайното "Господ", да прави с тва тяло каквото му скимне, аз повече не се грижа за неговия живот."

И докато се самоизяждаш и докато вкусваш от мръсотията под собстевната си кожа, защото няма друго за ядене, Смъртта ще ти разкрие много от истините за живота, докато си й се отдал.

Защото, Смъртта е единственият истински искрен събеседник, който ще откриеш в близките няколко измерения, а не Господ. И само не ми изтърсвай нещо от рода на "Смъртта е част от Бог".ще видиш кое от какво е част като преминеш през всичките кризи на лайната в плътта ти.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Какъв е смисълът на живота?
« Отговор #113 -: Октомври 28, 2009, 16:52:46 pm »
...
Освен това смисъла ма живота далеч нее само самоопознаване аз съм убеден, че то може и да навреди на човек. Що за егоизъм ...? 
Как можем да опознаем божественото извън нас, ако не сме го открили в себе си? Какъв егоизъм има в това да опознаеш и проявиш божествената си същност?
Да проявиш Божественната си същност е велико нещо не не и Без БоГ или в името някакви пари. Да излъжеш и да вземеш парите на бедния и заблуден човек.
Ще взема да стана и аз една врачка или бачяка. Знаиш ли кво хубавичко мога да усуквам. И всички ще идват при мен. Гаранция давам. ще ги лекувам наред. :yes:
 Защото хората откриват в себе си Един Бог какъво те искат да бъде и какъвто те си Го направят и нагласят според своя мироглед и виждане и интереси и прочие.
От там нататък изкривяването е професионално.    
И как без Вяра и Знание за Бог и Без самият Бог ти ще опознаваш себе си.
Така ще опознаеш само Човешката може и животинската страна на това което си мислиш ,че си.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Какъв е смисълът на живота?
« Отговор #114 -: Октомври 28, 2009, 16:59:13 pm »
Хахахахаха, кАжи честно хахахаха  :lol: Как безогледно тикаш простотийте под носа не е истина! Възхищавам се на такава непоколебимост, поздравления! :)

П.П.
Една мъдрост за читателя, за да не ми е спамов поуста:
"Бог обича добрите сделки.Прави добри сделки, и Бог ще те закриля.Който прави лоши сделки, Бог го наказва с мизерия и булшит"
Не се ебавам, замислете се над това.
« Последна редакция: Октомври 29, 2009, 17:55:53 pm от Mirotvorec »

Неактивен Unlock_the_Light

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 162
  • Veritas Vos Liberabit!
Re:Какъв е смисълът на живота?
« Отговор #115 -: Октомври 28, 2009, 19:15:40 pm »
как всеки сам да я разбере своята цел:
Да, има начин, като 10 дни подред човекът Ме пита:"коя е моята цел на живота?"- 3 пъти на ден по3пъти. След това да остави нещата в Мои ръце- Аз ще намеря начин да му отговоря, чрез сън, книга или друг начин.

дабълю ти еф?!?!?!?!?

3 по 3 по 3 по 3 ....що за глупости

"След това да остави нещата в Мои ръце- Аз ще намеря начин да му отговоря, чрез сън, книга или друг начин."

да се остави в "твоите ръце"?!?!?  чрез книга , а защо не и филм , те дават интересни отговори!?!?!?

ЩЕШЕ ДА Е СМЕШНО АКО НЕ БЕШЕ ЖАЛКО!!!!!!!
« Последна редакция: Октомври 28, 2009, 19:19:35 pm от Unlock_the_Light »
"Светът е моята страна.....да правя добро е моята религия" -Томас Пейн

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Какъв е смисълът на живота?
« Отговор #116 -: Октомври 28, 2009, 19:30:09 pm »
      Живеите така, че след себе си да оставяте хубави спомени!!!!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Какъв е смисълът на живота?
« Отговор #117 -: Октомври 28, 2009, 20:21:49 pm »
      Живеите така, че след себе си да оставяте хубави спомени!!!!

Или лоши спомени...

А аз ще съм много доволен и ако не оставя спомени.В крайна сметка, когато съм на умирачка, последното нещо, което би ме интересувало, е какво ще се случи със скапаното ми тяло или какво ще се случи с някой скапаняк, след като аз умра.

Съвсем скоро ме попитаха "Ти би ли искал да те погребат, след като умреш, ще си дадеш ли органите за инплантация?"
Ха! Като се гърча в предсмъртното задушаване, ще ми е през оная работа какво се случва с който и да е, включително и с мен.И му викам "Знаеш ли кво ме боли какво ше ме правят като се гътна, ако щат да ме палят, ако щат да ме оставят в коридора! Трябва ли да ми деме след като съм се гътнал?" :)

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Какъв е смисълът на живота?
« Отговор #118 -: Октомври 28, 2009, 20:41:55 pm »
     
   Привет спорте,

На двадесет смъртта изглежда различно, от смърта на шейсет! Не говори глупости, много си млад!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Какъв е смисълът на живота?
« Отговор #119 -: Октомври 28, 2009, 20:47:04 pm »
Ако допуснеш невероятната глупост, да се докараш до състоянието, да бъдеш на 60, да... всичко изглежда различно.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
10 Отговора
12320 Прегледи
Последна публикация Ноември 16, 2011, 00:08:36 am
от Нова Ера
29 Отговора
24450 Прегледи
Последна публикация Март 14, 2010, 22:44:18 pm
от Raw Deal
37 Отговора
11635 Прегледи
Последна публикация Август 01, 2010, 00:49:05 am
от marhs
44 Отговора
18423 Прегледи
Последна публикация Октомври 07, 2012, 15:37:02 pm
от mitko
81 Отговора
35466 Прегледи
Последна публикация Април 28, 2012, 15:46:42 pm
от m2f

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27