Автор Тема: Непозната форма на живот в канал на щата North Carolina  (Прочетена 23516 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Прекалено реални изглеждат кадрите.Пак казвам-ако го видим в големите новини-може да се окаже истинско.
Всеки ден се откриват нови форми на живот, те ако тръгват да правят за всяка такава нова сензация, ще тръгнат на червено ;)

Неактивен fufy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Е да ама тая форма на живот им кисне под къщите :D Аз да съм ще го покажа по новините ;D
Много интересно се движи гадинката като попадне под светлина. Какво ли ще стане ако я изнесат навън  laugh
А дали е истинско наистина е 50 на 50. Като знам какви чудеса се правят в днешно време с компютри... Но ако е монтаж е добър монтаж!
That is not dead which can eternal lie. And with strange aeons even death may die...!

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Вече излезе на You Tube
Вижте мненията там :P

Неактивен fufy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
"i would smash that shit with a big hammer and find out wat it is myself " ;D ;D ;D

За мен това не са червеи. Просто този начин на движение не ми се струва нормален за група червеи! Особено пък как са прикрепени към стената. Къде ти тубифекс ще се държи така :---
Виждала съм много пъти "топки" тубифекс и не изглеждат така... ама знам ли. Да вземем да питаме онзи индивид дали е пробвал номера с чука и какво е намерил :P
That is not dead which can eternal lie. And with strange aeons even death may die...!

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
А това как ви се струва:

Цитат
what i think a lot of you are failing to realize is this was taken with a snake camera , so the size of these worm sac's are actually pretty small , it's no alien or anything , tubifex worms come together and create a cyst like entity when living in area's of high pollutants. that's pretty much all.

 :-\

Неактивен fufy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Ами трябва да се изкаже някой, който има познания... ще питам майка ми- тя е биолог. Иначе не е лишено от логика  :-\
That is not dead which can eternal lie. And with strange aeons even death may die...!

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Всеки ден се откриват нови форми на живот, те ако тръгват да правят за всяка такава нова сензация, ще тръгнат на червено ;)

Fufy, dми ще чакаме мнението на учените.Иначе, струва ми се, че на моменти Peacekeeper е Тома неверни или се бъзика, за да поддържа градуса  ;):D, но факт е, че видеото го има.Ами като се разчуе, просто да вземат малко тъкан и в лаболаторията. Аз ще изчакам, докато се чуе нещо сериозно. Иначе  :D ;D ;D съм твърдо 50% на 50% истина-монтаж :D :P

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Ами трябва да се изкаже някой, който има познания... ще питам майка ми- тя е биолог. Иначе не е лишено от логика  :-\
Питай я :)

Аз ще изчакам, докато се чуе нещо сериозно.
Нали някой трябва да уведоми учените, иначе ще има да чакаме ;)

Иначе  :D ;D ;D съм твърдо 50% на 50% истина-монтаж :D :P
Залагам на първите 50% ;)

Неактивен Sasho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
Цитат
now you just gotta imagine what the people shit in north carolina HAHA
Е това е точно каквото е това, както и да звучи.

Неактивен fufy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Питах майка ми, тя го погледна и каза че не е виждала такова до сега.
"Не мисля, че е тубифекс, но пък ОПРЕДЕЛЕНО е нещо гадно" ;D Каза също че има много видове червеи и всеки вид си има определено поведение. Не било изключено да е такава гадинка, макар тя да не се сеща за какъвто и да е пример.

И от цялата работа си висим пак на 50-50 :D Я го пратете на някой учен да каже :D
That is not dead which can eternal lie. And with strange aeons even death may die...!

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Я го пратете на някой учен да каже :D
До края на деня го пратете
http://www.bas.bg/

 ;)

Неактивен Ford_Prefect

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Прилича ми на шитнята по стените на кораба от Dead Space.

Неактивен kallojan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re:Непозната форма на живот в канал на щата North Carolina
« Отговор #27 -: Февруари 03, 2010, 00:21:07 am »
Изглежда ми като заснето със сонда, пъхната в някакъв канал в тяло, не е задължително да е човешко. Не мога да кажа какво е точно - не е кръвоносен съд!  Това обяснява защо камерата се движи така. Тези неща са миниатюрни организми, но увеличени изглеждат грозни. Единствено ме притесняват пръстените по канала. Наистина е странно! Но мисля, че все пак е заснето със СОНДА с МИКРОКАМЕРА.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Може и така да е-прилича на нещо такова.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
И във wikipedia, към тубифекса е добавена малко информация относно това "създание":
Цитат
In 2009, colonies of tubifex worms were discovered in North Carolina sewer lines. Viral videos showing the colonies' blob-like appearance and individual worms resembling tentacles led to the speculation that they were some form of cryptid.

http://en.wikipedia.org/wiki/Tubifex_tubifex
Dreams are messages from the deep.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
14 Отговора
9136 Прегледи
Последна публикация Ноември 08, 2008, 02:19:24 am
от soulmethod
44 Отговора
45595 Прегледи
Последна публикация Март 16, 2011, 00:35:15 am
от fishbone
0 Отговора
10641 Прегледи
Последна публикация Април 03, 2009, 00:21:59 am
от H.
26 Отговора
20269 Прегледи
Последна публикация Декември 01, 2009, 16:24:53 pm
от Alien
1 Отговора
5476 Прегледи
Последна публикация Септември 17, 2010, 00:07:22 am
от insomnia1304

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27