Автор Тема: Непозната форма на живот в канал на щата North Carolina  (Прочетена 23523 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Това трябва да се види. Филмите с извънземни създания май не са измишльотини.

http://www.snotr.com/video/2841
« Последна редакция: Юли 04, 2009, 22:42:21 pm от sidewinder »

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Наистина е интересно.
Набива се в очи, че по пода на канала има слаботечаща вода. Може би е някаква канализация в голям град. Тези "неща" са се прикрепили в надките между отделните секции/тръби на канализационната система.
Силно впечатление прави и начинът на движението на каремата. Тя се движи от механизъм, независимо дали робот или дистанционно управляван. Камерата не се движи от ръката на човек. Движенията й са прекалено отсечени, спиранията резки. Пределно видно е, че камерата предварително й е известно къде трябва да спре движението си и рязко спира. Отсечени, плавни движения без никакви потрепвания. Човешката ръка не може да извършва такива движения с камера без специални приспособления към камерата, освен ако ръката, която държи камерата не е ръка на пантомим. Но пък кой мим ще вземе да снима с камера под земята и то в канализация, вместо да си играе на сцената в театъра или пък да изнася представления на улицата?
Камерата е професионална, за което пък говори и високото качество на изображението.

Кадрите наистина са изключителни. Абсурд е да са дело на компютърни специалисти, освен ако не са част от някакъв филм на ужасите.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Това, което казвш за отсечените движения на камерата е така, но няма защо да се учудваме на това, че камерата намира бързо обектите и "знае" предварително къде са. Просто хората първо са ги открили с нея и знаейки вече къде са е било лесно да ги намерят бързо, за да заснемат това видео. Поне аз така разсъждавам.

Определено е робот с камера.
« Последна редакция: Юли 04, 2009, 23:44:50 pm от sidewinder »

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Малко повече информация за клипа няма ли да дадеш laugh   Как точно заключи че е ET :-\

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Биолог съм. Определено няма такива форми на живот с подобна тъкан. Намерих клипа случайно, няма как да разберем повече, освен това, че е съвсем пресен, съдейки по датата на камерата. Може би автора на клипа ще даде подробно инфо по-нататък.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
http://www.wral.com/news/local/story/5483707/

Тук намекват, че това може да е колония на червея Tubifex. Няблюдавал съм топка от тубифех - не реагират така синхронно.

Неактивен invio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 125
Е то какви ли не неща се изливат в каналите, така че какво му пречи да мутира.

Неактивен remalyks

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 199
  • in/at/on 11
    • 11
Някакви слузести същества от рода на червеите!  :'( :D :)
11

Неактивен rado89

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 224
http://www.wral.com/news/local/story/5483707/

Тук намекват, че това може да е колония на червея Tubifex. Няблюдавал съм топка от тубифех - не реагират така синхронно.

надали


във водна среда

« Последна редакция: Август 03, 2009, 16:44:37 pm от H. »
A Coward Dies A Thousand Deaths! A Real Man Dies But Once!! 2PAC

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Спокойно, хора, далече е от нас. Ако е за добро ще си го донесем. ;) На мен ми се струва, че това животинче иска просто да си живее и нищо повече. Не иска да унищожава или завладява.
« Последна редакция: Юли 05, 2009, 21:28:53 pm от Mirotvorec »
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Много е интересно.Изглежда като истинско, пролича на нещо мутирало.Освен ако не е нещо ново.Ако влезе в световните новини, значи е истина.
Иначе !!! какво ли не може да се направи с компютър+професионален холивудски софтуер. ;) :P

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Иначе !!! какво ли не може да се направи с компютър+професионален холивудски софтуер. ;) :P
Малко вероятно е, но не и изключено :D 

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Това трябва да се види. Филмите с извънземни създания май не са измишльотини.
http://www.snotr.com/video/2841

Гледах го още няколко пъти.Заприлича ми на пашкул като тези от "пришълеца" 1-4.Дано не е нещо такова, защото помните какво каза Сигърни У. във 2 и 3 част. :-[ ;) ;D
« Последна редакция: Юли 12, 2009, 11:05:09 am от marhs »

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Да не е монтаж? :)

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Да не е монтаж? :)

С холивудски софтуер-може и да е  ;D ;D ;D
50% на 50%- може и да е монтаж, а може и да е истинско.Прекалено реални изглеждат кадрите.Пак казвам-ако го видим в големите новини-може да се окаже истинско. Сигурно още не са си казали думата учените.
Па може да е дошло и от Марс.
« Последна редакция: Юли 12, 2009, 14:12:39 pm от marhs »

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
14 Отговора
9145 Прегледи
Последна публикация Ноември 08, 2008, 02:19:24 am
от soulmethod
44 Отговора
45599 Прегледи
Последна публикация Март 16, 2011, 00:35:15 am
от fishbone
0 Отговора
10641 Прегледи
Последна публикация Април 03, 2009, 00:21:59 am
от H.
26 Отговора
20290 Прегледи
Последна публикация Декември 01, 2009, 16:24:53 pm
от Alien
1 Отговора
5482 Прегледи
Последна публикация Септември 17, 2010, 00:07:22 am
от insomnia1304

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27