Автор Тема: Следващият Ури Гелер  (Прочетена 5626 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Следващият Ури Гелер
« -: Януари 16, 2008, 10:50:02 am »
От две седмици вече по немската програма Pro7 тече едно интересно шоу: The Next Uri Geller. Става въпрос за съзтезание между парапсихолози, които показват своите способности пред публика и пред хората зяпащи ТВ.

Така например нещо което мен ми направи невероятно впечатление във вчерашното шоу е как Ури Гелер успя заедно с енергията на хората, които гледат пред телевизора да вдигне и задвижи няколко маси в студиото и няколко стотин из цяла Германия. В пръвият момент не повярвах, че ще задвижи или вдигне масите на хората в домовете. Но после хора, които бяха се запасили с камери да заснемат чудото изпратиха хиляди ММС съобщения. Най-фрапиращото беше на едно 12 годишно момченце. Преди да свърши шоуто една жена се съврза по телефона и разказа как един стол в тяхната къща се вдигнал и се тряснал 4-5 пъти. ПОТРЕСАВАЩО! Най интересното за мен в цялото това експериментче бяха думите които Ури Гелер каза на всички да крещят буквално: Achad Shtaim Shalosh! Интересно ми е от какъв род са тези думи.

Това не е всичко разбира се. Ури Гелер е професионалиста там. Но кандидадите въобще не са за подценяване. Менталисти, ясновидци и т.н Много интересни хора. Има и един човек, който работи с един гарван. И говори на гарвана на много специфичен език. Звучи някакъв много стар език, но не знам кой е. Ще ви дам малко инфо, въпреки че е на немски:

http://www.prosieben.de/show_comedy/next_uri_geller/

А тук има и филми:

Това е видеото с експеримента на Ури с масите:
http://www.prosieben.de/show_comedy/next_uri_geller/pics_videos/videos/videoplayer/47526/

Това е един от кандидатите, който разпозна предмети подбрани съвсем случайно от жената, която стои до него и която той въобще не познава. Разпозна предметите по тяхната вибрация:
http://www.prosieben.de/show_comedy/next_uri_geller/pics_videos/videos/videoplayer/47528/

А това е интерсният човек, който говори с гарванът си. Според думите му, гарванът говори с енергиите на мъртвите. Странно, но човекът доста неща позна:
http://www.prosieben.de/show_comedy/next_uri_geller/pics_videos/videos/videoplayer/47299/

Ако мислите, че ще ви е интересно мога да подготвя експериментите на всички кандидати и на Ури и да ги пусна в нашето Уеб ТВ.

Ще ми е интересно и да прочета вашето мнение за нещата.

Между другото шоуто е на живо. няма записи!
« Последна редакция: Януари 16, 2008, 10:51:41 am от Admin »
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Относно: Следващият Ури Гелер
« Отговор #1 -: Януари 16, 2008, 14:33:40 pm »
Какво каза човекът с гарвана на младата госпожица, че се разплака тази сладурана?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Следващият Ури Гелер
« Отговор #2 -: Януари 16, 2008, 17:02:34 pm »
Не знам защо, но си мислех, че Ури Гелер отдавна е починал. Явно не е. Първо помислих че наистина е и този е някакъв имитатор. Но май се оказа, че не е. Въпреки това ми стана много странно, че дори от този "занаят" са успели да направят ТВ-шоу. Просто съм изумен от Системата...

Иначе това с масите е прост фокус, правят го и обикновени илюзионисти, масите в домовете на хората, се повдигат поради общата психична енергия насочена към една и съща мисъл/очакване. Става на малко места, а повечето  дето се обаждат лъжат, или защото им е платено, или за да се направят на интересни. Преди много години в "Чай", един фокусник от Тел Авив с псевдоним "Дико" (ако не се лъжа), правеше същото, но подкарваше развалени часовници и огъваше лъжици поставени върху телевизора. После половината хлапета в махалата дрънкаха че и тяхната лъжица се била изкривила, което естествено не беше така ;)
Та това е принципа общо взето :)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Следващият Ури Гелер
« Отговор #3 -: Януари 16, 2008, 17:18:08 pm »
Дам  ;) когато нещата са по телевизията винаги трябва да се има не едно а 3 наум - най-вече кой има интерес да прави каквото и да е - дава ли ти реално някаква информация или просто печели слава и пари.

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Относно: Следващият Ури Гелер
« Отговор #4 -: Януари 16, 2008, 21:31:01 pm »
Achad Shtaim Shalosh = 1 2 3 :)
не знаете ли, че буквите в иврит имат цифрови значения?
само им е поставил женски окончания
иначе би трябвало да е ето така:
Alef Shnaim Shloshah

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
56 Отговора
28866 Прегледи
Последна публикация Юни 07, 2010, 21:44:01 pm
от insomnia1304
0 Отговора
4720 Прегледи
Последна публикация Април 20, 2008, 22:26:23 pm
от Крайчо
4 Отговора
4192 Прегледи
Последна публикация Май 21, 2008, 17:16:04 pm
от =======
37 Отговора
20991 Прегледи
Последна публикация Март 20, 2009, 02:58:32 am
от :)
0 Отговора
3621 Прегледи
Последна публикация Май 08, 2008, 10:57:49 am
от Спорт-Здраве3

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27