Автор Тема: Предполагаемо отвличане от извънземни в България (Sekhmet case - лято, 1993 г.)  (Прочетена 44181 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Рисунката дадена от Sekhmet съм почти сигурен че съм я виждал някъде и преди и то пак на рисунка но не мога да си спомня къде. Наистина ми е доста позната.

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
Alien, дали се досети къде си виждал този "симпатяга". Защото някак си, като знаеш че и друг го е виждал се чувстваш някак по-спокоен.
Тези дни много си мислих за случката... Дали не съм била в някаква подземна база??? Ако наистина сирианците са добронамерени, дали просто не ми е показал, че на Земята стават неща, които не са добри нито за нас човеците, нито за Вселената?

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
Относно: Предполагаемо отвличане от извъl
« Отговор #17 -: Април 09, 2008, 16:17:02 pm »
Ето една бърза скица.
Цялата облицовка беше като сребърна (метална). Студено.
Напомня ли ти някъде? Къде е това място?

=======================================================

Писах на лични на Sekhmet, да направи скици на обстановката.
Ред
« Последна редакция: Април 09, 2008, 17:29:08 pm от RedGuy »

cdms

  • Гост
Това ми напомня филма Мъже в черно

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
Де да беше така...

Знаеш ли наистина прилича на преддверието в Мъже в черно!!!
Но моите "сънища наяве" се случиха доста години преди премиерата на филма.
А може би за създаването му са изолзвани доста истински неща, които се случват...
« Последна редакция: Април 10, 2008, 17:40:12 pm от Mirotvorec »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Имаш ли идеи какво пишеха тези хора на тези листове? И чу ли на какъв език говореха (защото каза, че мислиш, че това не се случва в България)?

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
Абсолютно никаква идея. Как да ти кажа мълчаха си все едно ме няма, с изключение на човекът, който ми беше "познат".
RedGuy ме помоли за скици, затова пускам още една от "двора".

Dudesun

  • Гост
Sekhmet,
какво беше усещането (изпитваше топлина или студ)?

А опитвала си в просъница да се върнеш пак към преживяното? 

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
По-скоро хлад.
Никога не съм опитвала. Но за сметка на това имам много "реални" сънища, което не винаги е приятно. Последният такъв беше тази събота 12 април. Сънувах земетресение (гадно е) усещаш се абсолютно уязвим. Следващите дни ми бяха отвратителни във физическо отношение. Вчера разбирам, че е имало такова и ми става още по-зле.

Неактивен Силата

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 264
Твоите скици ми напомнят на някакъв спомен, но не мога да се сетя. И без това имам слаба памет. Лесно ще е да се затрие някакъв спомен от моето съзнание, но усещането трудно ще го забравя.
« Последна редакция: Април 17, 2008, 10:27:24 am от Eon »
...и нека силата да бъде с теб.Aз знам неща ,за които ти даже не си и подозирал... че знам.

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
И ти ли си бил там? Опитай да си спомниш

Неактивен Stardust

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
Относно: Предполагаемо отвличане от извъl
« Отговор #26 -: Май 24, 2008, 01:56:43 am »
Здравей Sekhmet,

видях рисунката ти на "не-човека" и ми напомни стахотно на една моя случка; имала съм среща с едно същество много подобно.

Беше преди около 7-8 години, при медитация. Озовах се в голямо помещение. Стените бяха стъклени или от нещо подобно на стъкло. Не си спомням дали съм видяла какво има зад стените. Имаше дълга и тясна  правоъгълна маса по средата на помещението, имах усещането, че тавана е нисък...

Направи ми впечатление, че масата беше като излята, нямаше никъде елементи, които се свързваха, беше като излята от едно парче и матералa, от който беше направена, беше някаква сплав между камък и стомана (така поне го разбрах тогава).

Съществото седеше в единя край на масата, беше голо, наметнато с някакво наметало. Беше от женски пол. Главата беше елипсовидна и тясна с издължено чело. Без коса. Очите бяха като нашите, но много големи, с бадемова форма дръпнати малко нагоре. Цвят - син (имаше ирис, като нашия, нямаше мигли, нито вежди), носът беше малък леко издаден с тясни ноздри. Устата малка, тясна, но с добре оформени устни. Кожата му беше много светло сиво- бяла, леко прозрачна. Високо около 2,10. Крайниците му бяxа с издължена мускулатура. Голямо впечатление ми направи ръката му (беше положена върху масата), имаше само палец (без нокти) и останалите пръсти бяха като срастнали, като лопатка.
Аз стоях отстрани на масата и го наблюдаваx с някакъв невероятен възторг, излъчваше такава красота и съвършенство, страхотно благородство, абе изящно същество. (макар че погледнато през призмата на обикновения човешки поглед изглежда уродливо, но там то беше перфектното, уродливата бях аз)
То усети моите чувства и ми каза:
"Не ме гледай с такъв възторг. Аз не съм нищо повече от теб. Ние сме еднакви с вас. Разликата е само в това, че ние вървим по напред в еволюцията от вас. Корените ни са еднакви, ние също бяхме такива каквито сте вие сега, преди много, много време. Вие следвате нашия път."

Докато се осъзная да го питам от къде идва, всичко беше изчезнало. Реех се в една мъгла, а в главата ми се повтаряше една и съща дума - ВЕНЕРА.

Незнам то ли беше от Венера или някъде от околността, или е плод на фантазията ми. Но преди това и през ум не ми е минавало за същества от Вeнера. Търсила съм къде ли не да прочета нещичко, но нищо не намерих.

Ако някой знае нещо да пусне инфо, please!
« Последна редакция: Май 25, 2008, 02:45:39 am от H. »
Чистото и пълно съзнание е истинското усещане за съществуване

Неактивен Stardust

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
Относно: Предполагаемо отвличане от извъl
« Отговор #27 -: Май 24, 2008, 03:23:17 am »
И други два случая, които, мисля че имат някаква връзка помежду си:

С 1:
Преди около 6 години (бях на 26).
 
Медитирам. Виждам се - вървя по един коридор в някакъв тунел. Обли стени, високо от двете страни на тунела има лампи, като тръби без прекъсване. Светлината е доста силна, но всичко е като застаряло, все едно че тунелът е на 100 години.

Наблюдавам себе си от високо. Изненадвам се от това, чe съм на 43 години, даже прическата ми ме смути. Мислех си, с кой акъл съм си подстригала косата, пък и съм си барнала причесчица... Бях облечена в бяла престилка. Работех на това място. Носех някаква папка в ръка и отивах при едно младо момиче на около 30 години, което ми е ученичка.(?)

В момента, в който зададох въпроса- къде съм? - видях голяма врата с огромна табела над нея: Център за междукосмически комуникации. ????????


С 2:
Около година след първия случай.

Сънувам. Намирам се в огромно помещение. Имаше форма на сфера. Отвътре, по стените на сферата имаше много етажи с нещо като клетки. Клетките бяха прозрачни, без врата, а с енергийна бариера. Във всички клетки бяха затворени извънземни. Всякакви видове, всякакви изроди, хуманоиди и какви ли още не...

Аз бях  в една от клетките със същата бяла престилка и същото момиче от "С 1". Имаше и едно момче с нас, пак  около 30 годишно. Пак знаех, че са ми ученици. На момента осъзнах, че съм се виждала и преди със същата престилка и със същото момиче! Беше много странно!

В центъра на сферта беше кухо и имаше нещо, като алея, пътека. В едина край свършваше по средата на сферата, а  другия излизаше извън сферата. На някакви интервали от враме по пътеката идваха две същества, които приличаха на сивите, но бяха доста по високи (над 2м.) и с доста по-интелигентно излъчване от малките сивчовци. Те извеждаха някой от клетката му и го отвеждаха някъде извън сферата. Как вдигаха енергийната бариера незнам; не си спомням да ми е направило впечатление.

Усещах страха на повечето от изродите наоколо. Някои нищо не чувстваха. А нашите, дето бяха с мен бяха откачили от страх. Аз обаче - не. Само мислех, какво подяволите има зад всичко това. Усещах че има нещо друго зад цялата тази история. Сещам се, че дори видът на изродите наоколо не ме смущаваше, все едно ги бях виждала хиляди пъти. Нищо учудващо не им намирах.

Дойде и нашият ред. Изведоха ни. Излязохме от сферата и се озовахме в нещо като фоайе, кръгло с два асансьора (да не кажа почти същото, като това от скицата на Sekhmet). Знам, че водеха някъде надолу. Застанахме пред единя асансьор и единя от дългите сиви направи някакво движение пред асансьора, вратата се отвори плъзгайки се (мисля че беше нагоре, не се сещам точно) и влязохме.

В този момент улових мислите на объркване на сивия. Разбрах, че и той не беше наясно какво точно прави. И изведнъж ми просветна цялата картина!

НЯКОЙ ни беше събрал там, от кол и въже, за да види кой вид, как ше реагира при такава ситуация. Нахакал ни беше по клетките, а сивите ги пуснал отвън.

Не беше нищо лошо - малко експериментче! На НЯКОЙ си. Кой? Хабер и понятие си нямам!
Знам само, че ние ХОРАТА, се светнахме по въпроса.

Това беше.
« Последна редакция: Май 24, 2008, 20:24:58 pm от Stardust »
Чистото и пълно съзнание е истинското усещане за съществуване

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Относно: Предполагаемо отвличане от извъl
« Отговор #28 -: Май 24, 2008, 13:08:12 pm »
Невероятно. Благодарности за поста.

Любопитен съм какво ще кажат Сехмет и останалите потребители с подобен опит.
« Последна редакция: Май 24, 2008, 13:10:02 pm от RedGuy »

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
Stardust, това което описваш е страшно интересно. Преживяванията ти са някак много точни и изчистени. За съжаление при мене не беше така, в смисъл че при мене това беше еднократно "пътуване". Никога след това не съм била в същото състояние или може би просто не си спомням. Имам чувството че просто не ме искаха там. Просто това същество искаше да ми покаже това място. Защо ли? - все още нямам отговор...

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
107 Отговора
58222 Прегледи
Последна публикация Юни 27, 2011, 18:57:09 pm
от Hacko
96 Отговора
57929 Прегледи
Последна публикация Септември 16, 2016, 01:50:58 am
от used2bgood
23 Отговора
16169 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2009, 22:05:54 pm
от Brainbug
5 Отговора
6549 Прегледи
Последна публикация Ноември 25, 2008, 15:17:50 pm
от Salito
1 Отговора
3087 Прегледи
Последна публикация Март 14, 2010, 21:53:30 pm
от Морфей

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27