Автор Тема: Предполагаемо отвличане от Сиви в България (Dorian case - 08.1991 г.)  (Прочетена 53454 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Хм, можеш ли да дадеш повече информация за последното ако имаш такава?

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Ами тя самата бе доста пестелива в изказванията си по въпроса за посещението на тези воени.Спомена само,че по това време доста хора са преживяли необичайни неща и смята,че е изпробвано някакво ново психотронно оръжие.Няма да се учудя ако военните имат общо с някакви си там извънземни и действат заедно.С това мое заключение не откривам топлата вода...но пък само потвърждавам определени подозрения! :(
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

Неактивен ipsilan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
   То тогава не беше ли "Пустинната буря" долу в Залива? Да не би затова да са били тук братята? Но мисля,че сиваците помагат и на двата лагера,следват някакъв техен план...
        neven-огромна молба;спомена за морзова азбука в дясното ухо,разбрах го буквално,имам такъв проблем от години,все го отдавах на настинка/но си е почти постоянно/,на притискане,или нещо друго...Би ли обяснила,моля те,ако искаш на лс,или някъде да прочета,за какво става въпрос!! Моля те!!!

    Dorian-разбирам за какво говориш,знам,че е трудно да се обясни на земен език,важното е да вярваш в себе си,и да не се плашиш!Силата е в теб!
Животът е сън,смъртта е събуждане...

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
          neven-огромна молба;спомена за морзова азбука в дясното ухо,разбрах го буквално,имам такъв проблем от години,все го отдавах на настинка/но си е почти постоянно/,на притискане,или нещо друго...Би ли обяснила,моля те,ако искаш на лс,или някъде да прочета,за какво става въпрос!! Моля те!!!

Да, една нощ се събудих от ужасен звук в дясното си ухо.Паниката ми бе голяма, защото чуваш нещо в главата си. На следващата нощ по същото време пак -същото. Отидох при лекар специалист.Изледвания на ухо, слух и какво ли не. Нищо. Накрая той почна да ми говори, че сигурно е  някаква склероза, която не типична за моята възраст и такива ми работи...дрън-дрън, като нямат обяснение  докторите говорят какво ли не.Аз бях дотам-чао, рецептата в коша :) Постепенно звука премина в нещо като морзова азбука/ аз я знам от баща ми/ . Като съобщение, което за съжаление не мога все още да разкодирам. Но се появява по едно и също време на нощта/а през деня рядко, само когато се намирам на по-особени места/. Интересно, че понякога ми липсва. Наблюдавайки себе си, света около мен, съпоставяйки и анализирайки някои неща имам предположение от какво са тези звуци в главата ми. Но със сигурност знам, че съм абсолютно здрава - и психически , и физически. Та това  от мен много накратко, но напълно достатъчно.
Аз бих те посъветвала да посетиш специалист и ако всичко е наред, успокой се...И не пий без причина  илячи :) В РАЗБИРАНЕТО на нещата които се случват е ключа :)
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

cdms

  • Гост
Невен, ако си спомняш или си записал звуковете защо не ги постнеш(ако не е проблем)? Ако е морзова азбука тогава има букви.

Неактивен ipsilan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Относно: Предполагаемо отвличане от Сиви
« Отговор #65 -: Юни 23, 2008, 23:51:45 pm »
Благодарско, Невен, и аз постъпих точно като теб, преди 5-6г ходих на лекар, почти същите приказки, същата реакция от моя страна с рецептата/някакви капки.../, опитвал съм се да намеря някаква последователност в тоновете, зависимост или нещо, напомнящо сигнал, смисленост...Понякога е единичен тон, повтарящ се всяка секунда, друг път няколко, пауза около минута, отново серия...Гета-няма да е точно описанието, но представи си далечно чукане по наковалня, например-късо, без реверб,като в пространството, сега го вкарай в дясното ухо/кънти в цялата дясна половина на главата/-неееещо такова е. В шумна обстановка едва ли би обърнал внимание на това, поне в началото/отпреди 10-ина години/-понякога ме дразнеше леко...Истина е, че все още не съм се захващал да го наблюдавам, например да проверя следствието от "морза"-предупреждение ли е, закана ли е, но че не е случайно-съм убеден...
« Последна редакция: Юни 24, 2008, 21:28:06 pm от Mirotvorec »
Животът е сън,смъртта е събуждане...

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Невен, ако си спомняш или си записал звуковете защо не ги постнеш(ако не е проблем)? Ако е морзова азбука тогава има букви.

Както казах те са подобни на морзовата азбука, т.е. в първия момент си казваш "А,това ми звучи познато", но после не се връзват нещата.

В предишния си пост не споменах, че звук и шум в ухото може да има, когато човек е подложен на свръхчестотно въздействие. Тогава той чува гласове, звуци и е възможно дистанционно да бъде командван. Това е невидимо оръжие, в което много хора не вярват по простата причина, че не го виждат, но то в момента е най-мощно и действа с пълна сила. От доктора разбрах, че в пъти се е увеличили хората които имат подобни проблеми. Тази психотронна технология обърква главите на хората и най-честата диагноза е "шизофрения".Тази болест е като опашката на лисицата - заличава следите. Дали не е създадена изкуствено? На кой ще повярва обикновения човек: на диагноза от авторитетно лице или на някой като мен дето говори за някакво невидимо оръжие. Май е време да спирам, че току виж ми скочи някое медицинско лице  :)С диагноза или без, дебилизацията на населението е факт. Звуците в ушите и главата могат да имат както земен, така и извънземен причинител.Много контактьори споменават за това.
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Относно: Предполагаемо отвличане от Сиви
« Отговор #67 -: Юни 25, 2008, 09:50:25 am »
neven : "От доктора разбрах, че в пъти се е увеличили хората които имат подобни проблеми."
_ http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,3973.msg78202.html#msg78202 _

Кой доктор? Нашия доктор oт хнет?
« Последна редакция: Юни 25, 2008, 09:51:26 am от RedGuy »

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Кой доктор? Нашия доктор oт хнет?
Не, не от нашия, а от "нормалния". Този, който има внушителното "д-р" пред името си. Този, който не е чувал за промиване на мозъците,за зомбиране на населението,този който отрича  мафията, човъркаща в главите на хората.Но защо ли му е да знае? Той просто е "нормален".Учил е по много дебели книги в които не пише за сиви, рептилии, за машинките, които правят мозъка на таратор.Един ден може и да му просветне и да разбере колко малко е знаел.И ако се осмели да подтави диагноза "пситерор" другите нормални ще го обявят за луд, шизофреник и най- вероятно табелката "д-р еди кой си" ще сподели праха на дебелите му книги.
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Относно: Предполагаемо отвличане от Сиви
« Отговор #69 -: Юли 15, 2008, 16:35:49 pm »
Здравейте на всички! Отдавна не бях влизала тук по ред мои си причини и сега се зарадвах да видя, че темата все пак има някакво раздвижване.
Прочетох какво сте написали за шума в ушите. Интересно, оказва се, че не съм едиствена с подобен проблем. Много пъти съм се питала какво е това. Ходила съм на отоларинголог, но поради разни там настинки и всеки път съм очаквала да ми каже, че нещо не ми е наред. Там е работата, че никога не се е случвало. Като се замисля това нещо...звуците се появиха малко след срещата ми със сивака. А и като го казвам, това за срещата, чак тръпки ме побиват. Понякога ми се ще да не си вярвам...или това просто да не се е случвало. Не, че ме е страх, но възпитанието ми дадено в нормалното човешко общество се противопоставя на подобни случки.
И още нещо...когато чета всичко написано тук, понякога ми се ще да се срещна с хората, имали смелостта да разкажат и споделят всичко това. :)
« Последна редакция: Юли 15, 2008, 18:20:14 pm от Mirotvorec »
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

Неактивен rebel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 41
  • I want the truth, for all dimensions !!!
Драги ми Dorian, Neven, Ipsilan,
ето мойте възгледи за шума приличащ на морзов код.

Преди 15 и повече години, във Германия бяха изпробвани нов вид пломби за зъби, със високо съдържание на силиций, т.е. всички знаем, че от силиций се произвеждат полупроводниците в електрониката... Та след поредното успешно пломбиране на една жена, тя започва да чува гласове, от време на време шум - от вида белия шум, например когато радиото не е на станция или телевизора няма сигнал.Оплакванията на от страна жената са жестоки, на ръба на полудата е, минава всякакви тестове, при всякакви специалисти, докато накрая посетила радиолог, на няколко пъти провели тестове и радиологът я накарал горе долу да си спомни, кога се е случило това. Накрая се стигнало до там, че я върнали обратно при зъболекаря, прегледал я много внимателно в присъствието на радиолога, който съобразил и и носел апаратура с насочен микрофон, за инфра ниски и слаби звуци.
Оказало се следното: кристалът на слилиция в пломбата започнал да расте и се срастнал със костта на зъба, като от своя страна кристалът реагирал на честота на човешкото тяло и в определни моменти изпадал в резонанс, като по този начин се превръщал в детектор на къси вълни, предавайки вълните на костта на зъба чак до ченето, в зависимост от амплитудата на радиовълните.

Така, кохлеарни имплантати :
 
този вид имплантати, се имплантира на хора с трайна или вродена загуба на
слуха, метода му на работа е, че речеви процесор изпраща радио-вълни през кожата на черепа на пациента, докато самият иплантант, по оперативен метод
се имплантира в кохлеяата на средното ухо, непосредствено преди мозъчния нерв, който предава информацията на мозъка. Приемника на имплантата е във порцеланова кутиика, от него излизат двата електрода, единия директно на черепната кост, другия в кохлеята.
За такъв вид имплантация операцията не е лека, минава се сума ти прегледи, почти цяла година, накрая тази имплантация трябва да бъде одобрена от цяла
гилдия специалисти.
В момента в България, има имплантирани над 30 дечица, няколко възрастни, сред които и един известен артист, пак от уважение към него, не бих споменал името му.
Имало е случаи, пациенти с имплантанта да чуват "доста различно" от нас.

До тук, какво общо със вашите случаи?
Приемам следната хипотеза - ако имате имплантирани, някъкъв вид "имплантанти" от които чувате този шум или звук, то те най вероятно са конструирани по някъква нанотехнология, непозволяваща да бъдат разпознати от ЯМР (ядрено - магнитен резонанс), скенер, тъй като най вероятно те самите влизат в резонанс със честотата на тялото и остават "маскирани" към въздействието на външна електро-апаратура.
Описанието, което давате за звука, много близък до морзовия, мога да приема,че това е бинарен код. Да бинарен код, контролерите на всеки компютър комуникират с него, и много прилича на морзов код.
Друг е въпроса, дали при вас бинарният код е двустранен (приема/предава) или само едностранен (предава).

Драги мои събеседници, опитвам се да расзъждавам от гледна точка на прагматичността до момента.

Ето един доста "крут" пример :
-през 50-те години и към края, американски войници, специални еденици, биват имплантирани с първите кохлеарни имплантанти, след което ги пускат в една пещера и получават инструкции с радиовълни, откъдето всички излизат живи и здрави. Предполага се, това е една от първите технологии, заимствана от чужда цивилизация от тогавашното правителство. Горе-долу събитието е малко след случая "Розуел".

Желая Ви вяра и твърдост !
 
"To boldly go where no man has gone before" Star trek

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Благодаря за подробното обяснение!
Минавало ми е през акъла идеята, че може да са ми присадили нещо! Замисляла съм се да си направя резонанс...но ме е било шубе! А да не говорим за това, че ще е супер тъпо да отида при някой лекар, та бил той и познат и да кажа: Абе виж сега дай тука едно направление за ямр, че някакви сиваци си забравиха нещо в ухото ми!!! Направо ще ми сложи диагнозата без да се замисля!
В крайна сметка от всички приказки дотук...от това, което преживях..стигнах до следното заключение:
1. Независимо от това кой какво казва, аз зная какво видях и изпитах!
2. Убедена съм, че има и други като мен и мечтая да се срещна с тях!
3. Доволна съм, че има хора, които прозират истината и не се страхуват да я кажата!
4. Хората търпим някаква еволюция в движение и аз съм една от тези, които го усещат...а какво ще стане накрая...ще видим, надявам се!
« Последна редакция: Април 11, 2009, 11:51:09 am от Eon »
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

Неактивен fufy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Dorian, с риск да повторя постовете на половинаха хора и аз бих те съветвала да се прегледаш. И не
Цитат
Абе виж сега дай тука едно направление за ямр, че някакви сиваци си забравиха нещо в ухото ми!!!
ами обясни какво чуваш и какво усещаш и попитай има ли обяснение за това :)
Другото, което искам да ти кажа е че намирам историята ти за меко казано интересна и ти благодаря, че си я споделила!

Аз пък имам нещо много бъгаво в главата ми.  ;D Много често имам усещането, че нещо тиктака. И под усещане имам в предвид, че определено ЧУВАМ нещо да тиктака, но и мога да го почувствам... все едно си е механизъмче. Ако се насиля да определя в коя част на главата ми става това... ами осъзнавам, че не мога да го конкретизирам! Не се движи, но не мога да определя къде е :--- A пък може и да се движи :D
That is not dead which can eternal lie. And with strange aeons even death may die...!

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740

Тук искам нещо да добавя, че тези предполагаеми сиви са инфлантирани в човешки тела . Целта им е точно превземане на бялата раса и в действителност изглеждат повечето от тях арийски тип, само че не е задължително да дойдат и да те отвлекат от леглото ти или проникнат в сънищата ти може да ги срещнеш навсякъде в обществото без да предполагаш извънземният им произход, докато те самите не решат да ти се разкрият  :)

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Сега последно кои раси искат да ни помогнат и кои -не?
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
107 Отговора
58223 Прегледи
Последна публикация Юни 27, 2011, 18:57:09 pm
от Hacko
4 Отговора
5023 Прегледи
Последна публикация Юни 19, 2008, 23:02:38 pm
от Peacekeeper
5 Отговора
6549 Прегледи
Последна публикация Ноември 25, 2008, 15:17:50 pm
от Salito
14 Отговора
18245 Прегледи
Последна публикация Май 28, 2011, 07:50:00 am
от daskala
3 Отговора
6238 Прегледи
Последна публикация Февруари 18, 2012, 19:32:15 pm
от diadka

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27