Автор Тема: Предполагаемо отвличане от Сиви в България (Dorian case - 08.1991 г.)  (Прочетена 53753 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Хората в Българя не са по-различни от тези извън България във връзка със своето отношение към извънземните и срещите с тях, Dorian. Никой от нас няма намерение и интерес да те омаловажава, но и същевременно никой от нас няма интерес от празни хленчове, свързани със самооценката на някого и неговото (не)приемане от (не)разбиращото общество. Ако имаш детайли или въобще някакви размисли, за които се сещаш допълнително по отношение на отворената тема, ние ще ги чакаме с интерес, както и по-разбиращите от нас ще се опитат да отговорят на всеки твой въпрос във връзка с тази тема. Останалото са безмислени заигравки на жанра "Колко съм недооценен/а/!" или "Колко сте неразбиращи!", които жанрове са за друг Форум ???
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Абе хора,май неправилно ме разбрахте!Нито хленча,нито се оплаквам.Само не ми става ясно защо се появи недоверието ви така изведнъж.А и това да дам повече подробности!Ми нали ако ги имах щях да знам и отговора какво наистина се е случило и тогава нямаше така да се лутам.
А цялата хронология на събитията е следната:
Първо беше срещата ми с това същество,или по точно казано посещението му.Описах ви го подробно.Високо около 120-130,сивозелена коя,огромни черни очи.Не помня да имаше нос,а устата му бе като цепка.Малко преди да потъна и да загубя съзнание си спомням че сякаш в очите му имаше изображение на някаква спирала,която сякаш се въштеше...и последният ми спомен са листа на дървета.
Няколко месеца по късно ,един летен следобед както си лежах и четях някаква много наситена енергия проникна в мен през пръстите на краката ми.Пропълзя под кожата ми,през цялото тяло и сякаш изфуча през главата ми!Това е второто което се случи!на следващата година когато бях на море със семейството си...през една нощ докато седях със съпруга си пред бунгалото....излязох от тялото си.Озовах се на около 4-5 метра от мястото на което бяхме.Наблюдавах как той ми говори,но нищо не чувах.Всички мои мисли ,чувства и усещания си бяха с мен.Виждах света различен,сякаш можех да видя и най малките частици от които е изграден.Незная колко време съм била така...там няма време...после се озовах в себе си...незная как!През всичките тези около 3 години ставаха и други неща.Много често виждах нло-та.И най важното никога не бях сама...иначе нямаше пак да ми повярва никoй.На няколко пъти в къщи лампите се палеха и гаснеха от самосебе си!!!На няколко пъти с периферното си зрение виждах и то все на оживени места как до мен стоят трима мъже облечени с дълги бели дрехи подобни на раса.Винаги се обръщах за да ги видя-но нямаше никoй!общо взето това са нещата...за това съм тук!Търся някаква истина която да ме доближи до отговора!
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 543
За сега /докато се преведе/ ще кача материал на английски-част от новоизлязлата книга на Swerdlow, в която се разглеждат именно такива "отвличания" от извънземни.
Историята, която споделя в книгата си /и последвалия анализ/, според него, е един от най-забележителните, уникални случаи, свързани с практиката му като депрограматор.
Също така, има и доста любопитни неща, свързани с лабораториите на Илюминати в Австралия:


The US maintains a deep underground base in central Australia known as Pine Gap. All Australians are aware of this place which is basically off limits to citizens of that country and manned mostly by American soldiers and scientists.
...
Australia is a giant laboratory for the Illuminati since it is so isolated and with a relatively small population.
...
Australia is the home of very strange hybrids who have robotic-like behavior and display the characteristics of humans, Reptilians, greys, and Sirians all combined. They seem to have a mental connection to some specifically programmed people in Australia who also appear to be a target of these hybrids...
 
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Достатъчно. За мен този post не е писан от очевидец - в смисъл, отсъства емоционално-споменната връзка между описваните събития и автора на текста!, която присъства при казването на истина 8)
« Последна редакция: Февруари 21, 2008, 20:52:29 pm от flyDragon »
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен EfonD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
мисля че в този форум трябва по сериозна критика към всякакви такива теми , независимо от кой са пуснати. Прекалено лесно се подлъгва народа , проследете темата отначало и ще се усетите.   :-[
Елементарен човек!

Неактивен veselqk-U

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
Достатъчно. За мен този post не е писан от очевидец - в смисъл, отсъства емоционално-споменната връзка между описваните събития и автора на текста!, която присъства при казването на истина 8)

Недей да сечеш така!
Това дали ще изложи емоционалната част си е нейна работа,може и да не обича да излага емоциите си,да не е на психоаналитик.Случката е била отдавна и не е трудно да се отделят фактите.И аз съм имал подобни изживявания,които са свързани с интересите ми,но не са ме шашкали,защото знам защо стават и ако трябва да ги разказвам ще има факти без грам емоции.
Говоря принципно.

До Дориан:

Ако наистина си имала такива изживявания,а не са преразказ то те са свързани с нещо друго(заради което и онзи се е интересувал от теб),нещо напълно естествено и по-добре да не придаваш значение на "извънземната част" едни ще видят Дева Мария,други Мохамед а трети Сиви(не че това което си видяла е от земен произход,но не и в смисъла на уфологията).Излизала си от тялото си?
Ами давай нататък.Останалото са подробности.

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Достатъчно. За мен този post не е писан от очевидец - в смисъл, отсъства емоционално-споменната връзка между описваните събития и автора на текста!, която присъства при казването на истина 8)
След като си толкова категоричен|а| не виждам ти защо влагаш толкова чувства и се палиш.Просто не го чети и ще ти бъде по-леко.А това че аз не влагам чувства е защото се опитвам да съм безпристрастна,да търся фактите.В този живот по някога чувствата само пречат.Точно те преди години ме подведоха да си изпея всичко пред К.Томов...а после да си дам сметка за това.От тогава внимавам колко и къде говоря.Казването на истината е била причина много глави да се отделят от телата си!
И не на последно място всичките ти изказвания ме карат да си мисля че поради факта че всичко това не е излязло от теб ,то неможе да съществува!Слава Богу тук има достатъчно хора от които по някакъв начин получих уверение че не съм изперкала,а и полезна информация.И за край-Може би такива като теб са изпекли Галилео Галилеи!От мен да знаеш-Земята е кръгла!
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Достатъчно. За мен този post не е писан от очевидец - в смисъл, отсъства емоционално-споменната връзка между описваните събития и автора на текста!, която присъства при казването на истина 8)

Недей да сечеш така!
Това дали ще изложи емоционалната част си е нейна работа,може и да не обича да излага емоциите си,да не е на психоаналитик.Случката е била отдавна и не е трудно да се отделят фактите.И аз съм имал подобни изживявания,които са свързани с интересите ми,но не са ме шашкали,защото знам защо стават и ако трябва да ги разказвам ще има факти без грам емоции.
Говоря принципно.

До Дориан:

Ако наистина си имала такива изживявания,а не са преразказ то те са свързани с нещо друго(заради което и онзи се е интересувал от теб),нещо напълно естествено и по-добре да не придаваш значение на "извънземната част" едни ще видят Дева Мария,други Мохамед а трети Сиви(не че това което си видяла е от земен произход,но не и в смисъла на уфологията).Излизала си от тялото си?
Ами давай нататък.Останалото са подробности.
Благодаря за подкрепата!!Свикнала су за всичките тези години да чувам изказвания като горното,но когато някои ти даде едно рамо си е друго!
А колкото до това защо ми се е случило.....само ако можех да разбера.Помисли само...да знаеш че в теб има някаква тайна и може би само едни мигване те дели от това да я разбереш???!!!!!Затова съм доволна когато тук някои ми посочи някаква следа!
Знаеш ли странно...сега като се замисля при мен нещата са като на периоди...редуват се страни случки...после затишие...сякаш бавно се трансформирам.Нямам предвид физически.Какво ли трябва да премина докато узрея и застана лице в лице с това което съм!
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Какво ли трябва да премина докато узрея и застана лице в лице с това което съм!

Всичко, което ни случва ни води към самите нас.Да открием себе си.И не е от голямо значение дали някой ще те нарече "луд", "ненормален", или каквото и да е.Дориан, наясно си, че нещо става с теб.Така е и с хиляди хора по света. То е процес.Ако си тук, за да разбереш че не си сама - ето казвам ти:много са хората като теб.А може би искаш да разбереш дали това, което ти се случва е нормално? Кой е казал, че трябва да бъдем нормални? Тръпнеш при мисълта за тайната, която е в теб.Очакваш я да се разкрие...Не бъди Очакване/сетих се за един съфорумец с този статичен ник :)голяма досада беше/ Запознай се със силата си.Как? Със самонаблюдение.И тогава ще разкриеш кода на морзовата азбука в дясното ухо/ няма нищо общо с позната ни!/,ще откриеш едно ново лице на лудостта,ще виждаш и разбираш нещата по друг начин. И не търси одобрението и мнението на останалите.Ще се загубиш. Слушай единствено ИНТУИЦИЯТА си.Не я заглушавай с чужда логика и задръстени правила.Това от мен.УСПЕХ :)
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен veselqk-U

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255

Цитат
Знаеш ли странно...сега като се замисля при мен нещата са като на периоди...редуват се страни случки...после затишие...сякаш бавно се трансформирам.Нямам предвид физически.Какво ли трябва да премина докато узрея и застана лице в лице с това което съм!

Така е,един ден ще се събудиш и ще разбереш,че в живота ти има нещо друго,някакво присъствие,но не конкретно то ще прави нещата хем такива каквито са били винаги и в същото време толкова различни.Но до този момент ще стигнеш сама.
Невен в една съседна тема беше засегнала въпроса доколко е адекватно да споделяме тези събития от живота ни и е права,недей.Така намесваш външни фактори,и превръщаш тези събития в част от ежедневието си и така губят силата си.Освен ако не си благодетел някому и си решила да дадеш част от силата си за трамплин.Хайде дерзай и успех.

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Какво ли трябва да премина докато узрея и застана лице в лице с това което съм!

Всичко, което ни случва ни води към самите нас.Да открием себе си.И не е от голямо значение дали някой ще те нарече "луд", "ненормален", или каквото и да е.Дориан, наясно си, че нещо става с теб.Така е и с хиляди хора по света. То е процес.Ако си тук, за да разбереш че не си сама - ето казвам ти:много са хората като теб.А може би искаш да разбереш дали това, което ти се случва е нормално? Кой е казал, че трябва да бъдем нормални? Тръпнеш при мисълта за тайната, която е в теб.Очакваш я да се разкрие...Не бъди Очакване/сетих се за един съфорумец с този статичен ник :)голяма досада беше/ Запознай се със силата си.Как? Със самонаблюдение.И тогава ще разкриеш кода на морзовата азбука в дясното ухо/ няма нищо общо с позната ни!/,ще откриеш едно ново лице на лудостта,ще виждаш и разбираш нещата по друг начин. И не търси одобрението и мнението на останалите.Ще се загубиш. Слушай единствено ИНТУИЦИЯТА си.Не я заглушавай с чужда логика и задръстени правила.Това от мен.УСПЕХ :)
Да Невен, права си донякъде! Има моменти, в които оставам сама. Използвам го за самоизучаване и самонаблюдение. Когато продължат по-дълго тогава започвам да усещам промяната в себе си...силна и натрапчива. Времето сякаш потича по друг начин, но само за мен и около мен. И тогава започват и странните неща. Ще ти разкажа още една случка за да можеш да ме разбереш.
Не помня преди колко време с моето семейство се бяхме качили на Витоша. Чувствах се лека, ефирна, отпусната - без никакви тревоги. Децата си играеха със съпруга ми а аз си релаксирах. Бяхме се настанили на една полянка а на около 20 метра от нас имаше изворче. От време на време идваха хора и пълнеха оттам вода. По някое време седнахме да хапнем, но малкият ми син, който тогава е бил на около 5 годинки остана да играе при изворчето. По едно време го видях, че говори с някаква жена а след това дойде при нас. Попитах го за разговора с нея а той отговори, че е искала да знае името му.А з попитах а дали той я е попитал за нейното. Тогава детето най-спонтанно се обърна по посока на извора и се провикна питайки я как се казва. Жената за мое учудване каза :А познай - но в гласа й долових някаква страна смесица от злоба и яд. Бях изненадана, но и като че ли инстинктивно в мен пламна странно чувство...дори не мога да го определя. Беше само за секунда, две и в същият момент пред очите ми причерня и на този фон се появи име. Като огнени букви - изписаха Лили. Беше като кратко мигване, през което времето не съществуваше, после отново видях жената и извора и семейството си. Без да се колебая му казах:Кажи й, че се казва Лили. В този момент при нея бе дошъл някакъв мъж, явно съпруга й. Сина ми се провикна казвайки името което му казах. Жената направо изпусна бутилката, която държеше. Чухме разговора, който водеше с мъжа...започнаха да се разпитват взаимно дали не се познаваме. Тя гледаше малко стреснато към нас. Бях видяла името й! Незная как стана. Помня само, че преди да се случи ме обхвана невероятно силно чувство за нарушена справедливост и сякаш плувах в нечий чужд водовъртеж от нарушена хармония. Знам че звучи объркано като обяснение, но самото усещане и за мен бе непознато а това бе най близкото друго, с което можех да го сравня.
Така че почти винаги когато се вгледам в себе си, когато се отдам на медитация или подобни неща...се започва!
От една страна съм любопитна..иска ми се да продължа напред...от друга страна семейството ми направо се плаши...или по-скоро се притесняват за мен. Понякога ми се ще да премина тези прегради, които сами сме си изградили, в които решаваме кое е възможно и кое не а друг път искам да забравя всичко и да си бъда обикновеното човешко аз, което никога не се е сблъсквало с непознатото.
Благодаря ти Невен за насърчението!
Поздрав!
« Последна редакция: Февруари 24, 2008, 14:24:20 pm от Eon »
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69

Цитат
Знаеш ли странно...сега като се замисля при мен нещата са като на периоди...редуват се страни случки...после затишие...сякаш бавно се трансформирам.Нямам предвид физически.Какво ли трябва да премина докато узрея и застана лице в лице с това което съм!

Така е, един ден ще се събудиш и ще разбереш, че в живота ти има нещо друго, някакво присъствие, но не конкретно то ще прави нещата хем такива каквито са били винаги и в същото време толкова различни. Но до този момент ще стигнеш сама.
Невен в една съседна тема беше засегнала въпроса доколко е адекватно да споделяме тези събития от живота ни и е права, недей. Така намесваш външни фактори и превръщаш тези събития в част от ежедневието си и така губят силата си. Освен ако не си благодетел някому и си решила да дадеш част от силата си за трамплин. Хайде дерзай и успех.
Зная,прав си за споделянето,но май така сме устроени. Като пеперуди търсим светлината в ноща знаейки, че може да изгорим в нея!:) Бих искала да последвам съвета ти...но незная дали ще устоя!
Поздрав!
 ;)
« Последна редакция: Февруари 24, 2008, 14:25:51 pm от Eon »
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
От една страна съм любопитна..иска ми се да продължа напред...от друга страна семейството ми направо се плаши...или по скоро се притесняват за мен.По някога ми се ще да премина тези прегради които сами сме си изградили,в които решаваме кое е възможно и кое не,а друг път искам да забравя всичко и да си буда обикновеното човешко аз,което никога не се е сблъскбало с непознатото.
Когато семейството не те разбира е кофти работа.Аз също съм имала подобни проблеми.Имаше период в който безразборно четях какви ли не книги - коя от коя по неразбираеми за останалите. Близките ми подозираха, че съм в някаква секта.Но нещата си дойдоха постепно на местата и те започнаха да се интерисуват от моите както казват "смахнати" работи. Не без значение е,че ме познават като вироглава, ината и непозволяваща намеса в личното ми пространство.Май, че и затова много ме обичат :)Вече се вслушват в "щурите" ми съвети.Преди известно време в хола ни се появи едно светещо кълбо.Стоеше си там, зад вратата.Не пречеше,не будеше страх.Просто си стоеше.Но когато заспивах го усещах как стои до главата ми, а веднъж го заварих и върху друго заспало тяло от семейството ми.Предупредих ги да не спят в тази стая докато това кълбо не си замине. Интересното е, че всички чувстваха неговото прсъствие.И когато си отиде пак всички го усетиха.Това бе един нагледен урок, че около нас има неща и същества, които не всички ги виждат, но се усещат. Това, че са непознати, не означава, че са страшни.
Поговори със семейството си. Аз съм убедена, че ще те разберат.
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Везните клонят към тезата, че Сивите са лабораторни създания, създадени от Илюминатите (тъмните интернационални организации, финансирани от банковите гилдии). Човек трябва да се сеща, че редом с развитието на антигравитационната технология и свободната енергия, усилия са хвърлени и в генетика! Все пак тези секретни среди са 50 ГОДИНИ НАПРЕД от всичко, което можем да си представим. Какво им коства да натъпчат чинията с няколко послушни Сиви клонинги и да ги пратят да плашат хората :)  Имат технологията, имат НЕОГРАНИЧЕН бюджет. Всичко е възможно :P

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Везните клонят към тезата, че Сивите са лабораторни създания, създадени от Илюминатите (тъмните интернационални организации, финансирани от банковите гилдии). Човек трябва да се сеща, че редом с развитието на антигравитационната технология и свободната енергия, усилия са хвърлени и в генетика! Все пак тези секретни среди са 50 ГОДИНИ НАПРЕД от всичко, което можем да си представим. Какво им коства да натъпчат чинията с няколко послушни Сиви клонинги и да ги пратят да плашат хората :)  Имат технологията, имат НЕОГРАНИЧЕН бюджет. Всичко е възможно :P
Четейки това,което си написал се сещам за едно нещо,което ми каза една приятелка.Тя е много известен журналист и ще и спестя това,да кажа името и,но...когато и разказах преди време за срещата си със сивака,след като ме изслуша ми ми разкри неща,които бяха дошли до нея само благодарение на професията и.
По същото време,когато това ми се е случило в БГ са пристигнали много голям екип Руски военни с цел опити свързани с...населението на ...ами в случая нашата държава.По същото време е имало много подобни случки като моята.За тези,които може да ги заинтересува това е било 1-30.08.1991 година.Така,че може и да е вярно,това което казваш...но знае ли се?!
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
107 Отговора
58471 Прегледи
Последна публикация Юни 27, 2011, 18:57:09 pm
от Hacko
4 Отговора
5053 Прегледи
Последна публикация Юни 19, 2008, 23:02:38 pm
от Peacekeeper
5 Отговора
6589 Прегледи
Последна публикация Ноември 25, 2008, 15:17:50 pm
от Salito
14 Отговора
18343 Прегледи
Последна публикация Май 28, 2011, 07:50:00 am
от daskala
3 Отговора
6270 Прегледи
Последна публикация Февруари 18, 2012, 19:32:15 pm
от diadka

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27