Автор Тема: Вестник ТРУД - 8ми Декември 2006 - "Срещаме Извънземни в края на 2007ма..."  (Прочетена 13538 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

AGISOFT

  • Гост
Ето ви едно копийце от статията  :D :D :D


Неактивен Rapsio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 399
Чуди се и тя кво да прогнозира вече

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Тази жена винаги ми е била страшно неприятна. Не й вярвам. А контакта се осъществява постоянно :)

Eon

  • Гост
Не й вярвам.

Е то остава да й вярваш  ;D

AGISOFT

  • Гост
Цитат
Е то остава да й вярваш 

Аз и вервам бе - чух че казала нещо в началото на годината дет се сбъднало................    че щяла да извади добра ракийка таз година - верно е добра реколтичката - познала е  :D :D :D :D :D

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Аз вече мога да кажа, че съм срещал, само като и гледам снимката. ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Antonium

  • Гост
Ей за пари всакакви боклуци изскачат :D :D :D

IYI

  • Гост
Години наред си четях хороскопа от нея, докато най-накрая не разбрах, че хороскопите направени от други различни от теб са идеалното средство за програмиране.Особено тази, която 95% от хороскопите са и само за негативни обстоятелства покрай теб.Не вярвайте на хороскопи и не се оставайте на обстоятелствата, а знайте, че стига да пожелаете можете да контролирате реалността си :)

Неактивен GNOSTIC

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
В статията пише ли, коя точно звездна конфигурация бележи такова събитие или тя си е измислила такава? ;) Или е станала и врачка? Не вярвам на медийни звезди! Познавам я лично и съм разговаряла с нея преди години; мога да кажа, че с нищо не спечели доверието ми!!!

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Години наред си четях хороскопа
Хороскопи не могат да се четат, още повече - "години на ред"; хороскоп се разчертава за конкретен човек или ситуация, което разчертание изобразява точното положение на звездните тела по онова време и трябва да се тълкува индивидуално, с оглед на конкретния човек или конкретната ситуация... Една от най-зрелищните простотии на вестниците е каре с дванадесет параграфа, според които ;D всичките родени ;D в даден месец същества ;D ще имат активизиране ;D на стари професионални ангажименти, ;D незначително спречкване ;D у дома ;D и съвет да не се претоварват с нови начинания, ;D ако те не са обещаващо ;D доходоносни >:(
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Това сигурно е една от техниките за възпитаване на стадното чувство...  :(
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
...и за даване на един от най-силните аргументи в твърденията на простолюдието, че "астрология" = "шарлатанство": КАК ТАКА НА ВСИЧКИ, САМО ЗАЩОТО СА РОДЕНИ ПОД ЕДНА И СЪЩА ЗОДИЯ, ЩЕ ИМ СЕ СЛУЧВАТ ЕДНАКВИ НЕЩА?! - практиката постоянно доказва, че това не е така, истинската астрология, прочее, също го доказва :P
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Polymorpher

  • Гост
хахах, само не прогнозите и.

Един път засякох хороскопите. Бяха следните.

Ще имате проблеми в работа. Ще имате финансови загуби, Ще имате семеини проблеми. Ще търпите провали. Ще имате тежки периоди. И това на 10 от зодиите сигурно. Само дето не чух да се готвят за погребение. Нямаше и една позитивна нотка от 12 зодии. УСпех.! хахах.

От тогава като чуя че следва хороскопа или гася телевизора или сменям канала хахаха, тва вече е върха на сладоледа да ти пълнят мозъка с лаина, а като се сетиш че е пълно с мижитурни хорица дето са се вкопчили в тия хороскопи като в майчино мляко, просто ми се накъдря косата.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
От тогава като чуя че следва хороскопа или гася телевизора или сменям канала хахаха, тва вече е върха на сладоледа да ти пълнят мозъка с лаина, а като се сетиш че е пълно с мижитурни хорица дето са се вкопчили в тия хороскопи като в майчино мляко, просто ми се накъдря косата. 

Хахаха, лайна и мляко - чудна комбинация направо...
  ;D ;D ;D
musica universalis

Неактивен Ford_Prefect

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Надявам се, че никой няма да има нищо против няколко кратки цитата от една книжка. ;)

Цитат
...Миналата седмица астрономите бяха обявили, че най-накрая са открили десетата планета оттатък Плутон. Бяха я търсили с години, насочвани от някои аномалии в орбитите на външните планети, най-накрая бяха успели. Сега се чувстваха ужасно щастливи и всички останали се чувстваха ужасно щастливи, защото астрономите бяха щастливи, и така нататък. Планетата официално бе наречена Персефона, но бързо й бяха лепнали прякора „Рупърт“ на името на папагала на един от изследователите — към него бе прикачена и някаква отегчително задушевна история и всичко бе чудесно и прекрасно...

...Разбира се, мисълта, че големите каменни късове, които се реят в космоса, знаят за живота ти неща, които сам ти не знаеш, би трябвало сериозно да се разклати от най-неочакваната поява на още един каменен къс, за който никой преди това не е подозирал.
   Някои от пресмятанията би трябвало да се окажат неверни, нали?
   Ами всичките тези звездни карти, движения на планетите и други подобни? Било е ясно (на пръв поглед) какво е станало, когато Нептун е бил в Дева и така нататък, но какво е станало, когато е изгрявал Рупърт? Не се ли налагаше цялата астрология да се преосмисли? А не беше ли дошло времето най-после да се признае, че всичко това е локва помия и че е най-добре мястото му да заеме отглеждането на прасета, което все пак има някаква рационална основа? Ако Рупърт бе открит преди три години, нямаше ли президентът Хъдсън да яде ягодова сметана в четвъртък, вместо в петък? Нямаше ли Дамаск все още да е на мястото си? Такива работи...
« Последна редакция: Декември 19, 2006, 03:33:47 am от Ford_Prefect »

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
70 Отговора
60295 Прегледи
Последна публикация Ноември 08, 2022, 13:05:52 pm
от paci1
36 Отговора
41331 Прегледи
Последна публикация Декември 01, 2011, 02:16:18 am
от hung
43 Отговора
25176 Прегледи
Последна публикация Ноември 05, 2012, 23:28:53 pm
от blade
8 Отговора
11007 Прегледи
Последна публикация Май 03, 2010, 07:54:49 am
от Мама Котка
17 Отговора
14977 Прегледи
Последна публикация Януари 23, 2011, 15:50:32 pm
от Дейзи

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27