Автор Тема: Предполагаемо отвличане от Сиви в България (Guardian case - 14.09.2004 г.)  (Прочетена 57921 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Guardian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Значи всичко започна през септември 2004. През нощта на 14 септември (помня датата защото на другия ден започнах даскало - 12 клас) докато спях чух странни звуци в стаята наподобяващи на тежко дишане, напрово си беше грухтене (като 4-5 прасета). Бях обърнат към стената и видях само една ръка да ме покрива с нещо. Ръката беше с учудващо дълги пръсти и като я видях се вцепених от страх (такъв страх не бях изпитвал през живота си) по нататък не видях нищо друго, а само чувах някакви гласове. Тия гласове кънтяха в главата ми. Казваха ми да не се страхувам, също ми казаха че и тях ги е страх от мен. При тия думи се успокоих. В следващия момент се събудих и скочих крещейки, а в стаята нямаше нищо. Беше почти зазоряване. А в главата ми се въртеше само думата "телепатия".

Мислех си че това е странен сън, но след време това пак ми се случи. Беше пак много реално. Пак същите гласове но тоя път усетих че не мога да помръдна. Беше ужасно. Чувствах се безпомощен. Имах общо 4 подобни преживявания в рамките на 2 месеца. И сигурно нямаше да им предам такова голямо значение, ако не бях видял 2 светещи кълба. Една вечер се прибирах късно (беше около 1) и видях 2 сини кълба на метър-два от покрива на блока ми. Застанах и ги гледах сигурно около 5 минути, а те все така си стояха неподвижно над блока ми. Хвана ме шубето и се прибрах. Мъчех да си обясня рациолнално всичко (понеже се бях доста наплашил вече), но не успях. Истината беше, че всичко ми се е случвало наяве (колкото и да не я исках и възприемах)... а впрочем не използвам наркотици и тем подобни буклуци. По онова време даже доста усилено спортувах, то и сега ама само по фитнес залите. 
Бях пуснал това като тема но незнайно защо администраторът я е заключил??? Какво мислите за преживяванията ми?
« Последна редакция: Февруари 05, 2008, 17:36:01 pm от H. »

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #1 -: Септември 28, 2006, 23:20:51 pm »
Приятелю - не се стряскай, но май говориш за сивите. За тях знаем, че се страхуват от хората- затова го казвам. Следващият път като стане така че имаш контакт с тях, започни да се държиш нелогично и започни да ги командваш! Започвай да им заповядваш нелогични заповеди: Тръба! Червен! Ток! Спам!

Това съвсем отговорно го казвам.

Lo: http://www.xnetbg.com/www/site/smf/index.php?topic=2172.0
« Последна редакция: Септември 30, 2006, 20:36:52 pm от Horus »

Antonium

  • Гост
Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #2 -: Септември 29, 2006, 09:13:33 am »
Странни работи стават около нас, а обяснението се губи в мъгла. Наркотици не си вземал, а стероиди, щото съквартиранта ми, като се върнеше от залата, доста странни неща му се случваха :) Нищо лично, изразявам нормалния скептицизъм и малко завист, че си имал контакт.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #3 -: Септември 29, 2006, 10:00:38 am »
малко завист, че си имал контакт.

Хмм да ти кажа то подобен род "контакти" никак не са за завиждане

Неактивен Guardian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #4 -: Септември 29, 2006, 12:29:46 pm »
Стимуланти никога не съм взимал! И наистина не e за завиждане цялата тая история, а скептицизмът си е нормален (и аз бях скептик). Ама си е казано "око да пипне, ръка да види" ;)
« Последна редакция: Септември 30, 2006, 20:38:57 pm от Horus »

Eon

  • Гост
Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #5 -: Октомври 12, 2006, 11:34:06 am »
През нощта на 14 септември (помня датата защото на другия ден започнах даскало - 12 клас) докато спях чух странни звуци в стаята наподобяващи на тежко дишане, напрово си беше грухтене (като 4-5 прасета). Бях обърнат към стената и видях само една ръка да ме покрива с нещо. Ръката беше с учудващо дълги пръсти и като я видях се вцепених от страх (такъв страх не бях изпитвал през живота си) по нататък не видях нищо друго, а само чувах някакви гласове. Тия гласове кънтяха в главата ми. Казваха ми да не се страхувам, също ми казаха че и тях ги е страх от мен. При тия думи се успокоих. В следващия момент се събудих и скочих крещейки, а в стаята нямаше нищо. Беше почти зазоряване. А в главата ми се въртеше само думата "телепатия".

Мислех си че това е странен сън, но след време това пак ми се случи. Беше пак много реално. Пак същите гласове но тоя път усетих че не мога да помръдна. Беше ужасно. Чувствах се безпомощен. Имах общо 4 подобни преживявания в рамките на 2 месеца. И сигурно нямаше да им предам такова голямо значение, ако не бях видял 2 светещи кълба. Една вечер се прибирах късно (беше около 1) и видях 2 сини кълба на метър-два от покрива на блока ми. Застанах и ги гледах сигурно около 5 минути, а те все така си стояха неподвижно над блока ми. Хвана ме шубето и се прибрах. Мъчех да си обясня рациолнално всичко (понеже се бях доста наплашил вече), но не успях. Истината беше, че всичко ми се е случвало наяве (колкото и да не я исках и възприемах)... а впрочем не използвам наркотици и тем подобни буклуци. По онова време даже доста усилено спортувах, то и сега ама само по фитнес залите. 
Бях пуснал това като тема но незнайно защо администраторът я е заключил??? Какво мислите за преживяванията ми?


Гардиън, има голяма вероятност да си бил отвлечен от извънземни. Може и да не е това но всичко което каза е типичен случай на отвличане от "малките Сиви".

Първият признак е, че по време на отвличанията извънземните същества често предизвикват – чрез някаква технология – състояние на съзнателност подобно на това, което преживяваме, когато сънуваме, така че при събуждането си отвлечения е подлъган да вярва, че всичко това е било някакъв сън, дори и при съществуването на доказателства, че нещо наистина се е случило през нощта.

В случая ти би трябвало да провериш дали има странни натъртвания и белези по тялото ти, които не са съществували, когато си си легнал да спиш.

Другия признак, е че имаш гласове в главата си. Това също е често срещан признак при отвличаните.

Съветвам те да отидеш и да си пуснеш пълни изследвания в частна клиника и да си направиш рентгенови изследвания в областта на главата за чужди тела.

Имаш ли кръвотечение от носа? Вие ли ти се свят? Продължаваш ли да чуваш гласове?

Трети признак е, че ти СИ видял светещите кълба над дома ти. Предполага се че това са някакъв вид probe-та, които проверяват на място ситуацията. Със сигурност имат връзка с преживяванията ти.

Послушай съветите на Ред Гай. Когато това нещо стане пак. Дръж се неестествено, прави неща, които не се очакват от тебе. Почни да им заповядваш и дори и да даваш несвързани заповеди, така ще им объркаш плановете. Сивите както съм казвал и преди, поради кошерното им съзнание, нямат (почти) индивидуално мислене, и затова планът по отвличането дори и малко ако се отклони от предначертания курс, се паникьосват и с извинение "осират" работата. Така че няма да се страхуваш ни най-малко, защото те ще усетят това. Даваш го спокойно все едно вече ти дотегнало от такива изпълнения... почваш да ги командориш и да се държиш властничестки... Те почитат силата и властта.

Нормално е да се чувстваш безпомощен и да не можеш да си мръднеш тялото, защото те използват някаква технология или психично въздействие за да не можеш да шаваш. Няма страшно.

Така че направи нещата, които с Ред ти казахме и да видим какво ще стане. Също така опитай се ако си спомняш нещо от отвличането да запомниш възможно най-много детайли от мястото където са та отвели.

Отиди и на пост-регресивна хипноза за да си възвърнеш спомените от отвличането, но трябва да те предупредя, че това може да не е приятно изживяване.

Толкоз от мен.

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #6 -: Октомври 12, 2006, 11:59:29 am »
извинявам се за оффтопика, но след като го спомена, Еон, от какво още могат да се появят гласове? ако искаш отговаряй на ЛС...
интересни съвети за поведение при среща с извънземните между другото, имаше едно разказче където главния герой се беше досетил за същото...
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Eon

  • Гост
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #7 -: Октомври 12, 2006, 12:09:45 pm »
Не знам още от какво могат да се появят, но в случая ако наистина е имало отвличане, гласовете в главата се появяват от импланта в главата.

Може и от пост-хипнотични заповеди заложени при отвличането му. Да направи нещо в определен момент, при наличието на събитие, което ще отключи тази проява на желаното от Сивите действие.

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #8 -: Октомври 12, 2006, 13:57:26 pm »
имах предвид по принцип
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Eon

  • Гост
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #9 -: Октомври 12, 2006, 14:00:23 pm »
имах предвид по принцип
Да, знам, предполагам искаш да кажеш, че другият вариант е колегата да е изперкал.

Лудите чуват такива гласове и шизофрениците.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #10 -: Октомври 12, 2006, 14:29:18 pm »
Еон, сигурно има и друг вариант един човек да чува гласове, без да е отвличан от "сивите", без да е шизофреник. Може би по някакъв начин приемателните антенки в мозъка могат да се настроят на някаква такава честота?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #11 -: Октомври 12, 2006, 14:43:12 pm »
Може отговора да е в развита сетивност към възприемане на невидими /иначе/ обекти по време на сън : ;) (тук става дума за дейността на мозъка  по време на различните фази на съня)

"...Дейността на Третото око е непредсказуема, защото неутрино атакува непредсказуемо, но е закономерна при ясновидците и медитиращите, защото предварително се настройват, очаквайки енергията му. Когато това не се случи, те просто заявяват, че нямат видение. Целият описан по-горе процес има обратно развитие - ПРИЕМАНЕ на информация отвън, от Космоса. Прихваната и внесена в мозъчните дялове, информацията би могла да влияе върху поведението и дори еволюцията ни. Възможно е енергизаторът да не е една частица, а поток, лъч от енергия, който при медитация се насочва към Епифизата и Силициевия кристал, възбуда ги и изважда в съзнанието на медитиращия образа на кодирания обект. На ментално ниво така много добре се обясняват нуждата от тренировки и стабилността на виденията в практиката на системите йога. В такива случаи е лесно да разпознаем принудителното трансово гадаене /без желанието на ясновидеца/ при пророците - тогава от Космоса може би нахлува поток от енергия, която активизира на ментално ниво Епифизата и Силициевият кристал и ги принуждава да влязат в контакт. Типично за биб¬лейските пророци в влизането в контакт, а не предизвикването му от тях самите. Този контакт може да бъде предизвикан и от не един, а повече обекти. Както и от повече от един вид енергийна вълна. Вкараната по този начин кодова информация би могла да бъде внимателно  разкодирвана и поднасяна от Епифизата към кората на Главния мозък за реализиране. Това чудесно обяснява неочакваните гениални идеи на някои хора. Предсказанията по някога са далеч в бъдещето. Йогите твърдят, че:"Всяко изключване на петте сетива /външни/ развива ш естото"..Третото око...Манас Чакра...."

Спас Мавров
СВРЪХСЕТИВНОСТ
Третото око
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Eon

  • Гост
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #12 -: Октомври 12, 2006, 14:53:55 pm »
Гласовете не са водещото в този случай.

Има къде къде по-физически белези от отвличането.

Аз ги оставям на втори план, не че не са важни.

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #13 -: Октомври 12, 2006, 15:19:14 pm »
добре, съвсем се отклонихме от темата, но да обясня. Едно време чувах гласове, когато бях на 5-6 години, може би и по-малка. Не е изключен варианта психично разстройство, особено имайки предвид абсолютната безсмисленост на посланията, от които помня за съжаление само едно, което беше фраза в 1во лице. Та се чудя за произхода на цялата история...

/та с това обяснявам, че не съм подозирала някакви здравословни проблеми у човека, започнал тази тема, просто се опитвам да се осведомя/
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Guardian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #14 -: Октомври 12, 2006, 21:25:30 pm »
Ами кръвотечения от носа имам. Като по-малък даже много често имам кръвотечения, но ми казваха че имам разширени кръвоносни съдове. Свят не ми се вие и гласове не съм чувал повече. Еон, с тия пълни изследвания няма ли да ми одерат кожата в частна клиника? А и аз ли ще правя диагноза на ренгеновите снимки? Все пак ако им кажа за какво се изследвам ще ме насочат към Раднево.
« Последна редакция: Октомври 12, 2006, 22:10:12 pm от Horus »

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
107 Отговора
58216 Прегледи
Последна публикация Юни 27, 2011, 18:57:09 pm
от Hacko
23 Отговора
16163 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2009, 22:05:54 pm
от Brainbug
14 Отговора
12636 Прегледи
Последна публикация Май 13, 2008, 01:52:05 am
от Fiery
0 Отговора
2511 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2009, 21:31:35 pm
от insomnia1304
10 Отговора
7329 Прегледи
Последна публикация Януари 31, 2012, 15:43:02 pm
от m2f

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27