Автор Тема: Разговори с извънземни. Транскрипции.  (Прочетена 15990 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 305
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #45 -: Февруари 05, 2021, 10:09:41 am »
Сега, като си поразяснихме ситуацията "отгоре", дай да го свържем някак си със тукашната ситуация.(отдолу) А именно какво се случва в момента, защо е тоя цирк с маските,химтрейлите и всичката помия, с която ежедневно ги заливат от медиите.(казвам ГИ, защото телевизия не гледам от бая време)
Нали казват каквото горе - това и долу. И обратно. Това ми намирисва на хаос. Редът би трябвало да един. Или отгоре надолу, или обратно.
Според скромният ми опит в ход е втората версия. Тъй че сварута, анеки и прочее гадини могат да го духат подводно, дан са дига пушилка. И го може всеки, който е ЧОВЕК!
 :hi:

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 532
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #46 -: Февруари 05, 2021, 19:02:27 pm »

Цитат
Но не бях го чел досега;Пуснах го на авт. превод...О!Тук пише,че (гледай сега,Норис) сивите от Зета Ретикули са „малки положителни сиви“ (Градинарите).

И те работели за Източника!Предполагам,че е подобно на начина,по който Папата работи за Господ.

Хомър, вярно е че съществата от Зета Ретикули са позитивни и работят за Източника. Папата е само посредник , между Сатана и Господ.

И точно тук се проявява двуполюсния модел на " Федерацията", че няма добро и зло.
 Опростено казано тези същества "  са се самоунищожили и Сатана е само едно  поставено лице, което насилствено им  помага да се инкарнират отново на Земята, ( чрез телата на  хората),  като "Нови" такива.

Тоест избавя ги от " тъмнината", и ги изпраща да се преродят, като човешки същества, приели заповедите на Христос.....разбирай ! От там Сатана няма пряка намеса и влияние към тази раса, защото пряко ги предава на Христос.
 
В католицизма  има комуниони, където, децата от малки ги запoзнават от къде са дошли и защо?

***
Градинари са и от мои наблюдения дават прекалено много за възстановяване на Земята. Децата са смирени, работливи, знаещи.
* Тъмната страна не ми се коментира!

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 532
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #47 -: Февруари 05, 2021, 19:40:08 pm »
Цитат
Включването на Ищар,която е от „техните“ ми напомня на склонността на масоните да обявяват видни исторически личности за част от „зидарската“ общност.И понеже тези личности са вече мъртви и не могат да кажат така ли е било наистина,иди опровергавай такива твърдения.Друг такъв пример е едно видео,което се казва „Мария Орсич е една от нас“.В секцията „Transcripts“,
от 26 април,2019.

Става въпрос за вселяване на Дух, в зидарската общност.
Във тяло, разбирай.
Преди години пуснах тук, телата на третия райх във снимки, но сега не мога да ги открия.
Сивите не са тези сиви, които се представят от Холивуд снимачните площадки и от НАСА площадките, а са древна  раса от " горски джуджета ", унищожени по време на Римската Империя.
И сега си отмъщават!
И точно на Рим и Католицизма!
От там идва и мита за свръх " расата" на Хитлер.
Окултния Култ, по време на пролетното и есенно равноденствие, когато " унищожената древна  раса", може да се коалира с тази на Духа на Земния човек.

п.п.
Може да разгледаш архивите на Третия Райх, и там Хитлер ясно си се покланя на папата и му целува ръка.

( Damanhur, в Италия е също интересен за обсъждане )
« Последна редакция: Февруари 05, 2021, 20:11:11 pm от Noris »

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #48 -: Февруари 06, 2021, 18:51:09 pm »
Норис,използвах израза „Папата работи за Господ“ ,имайки предвид,че работи така,както герберастите „работят“ за народа.
Некой трябва да каже на Папата,който не знам кой го  е провъзгласил за Божи наместник на Земята,че Исус не се е обличал в скъпи златоткани одежди и не е носил разни украшения,пръстени и прочие,показващи висок социален статус.И тия, Ватиканците,които са много богати,да земат да прочетат там,дето Исус казва,че по-скоро камила ще мине през иглено ухо,отколкото богат да влезе в Царството Божие.Ще се отклоним от темата,ако навлезем в богословска тематика,която не ми е силната страна,но ще кажа,че използвам думата „Сатана“ не като конкретен персонаж,а като сборно понятие за индивиди,организации...включително и Федерацията,които са враждебни към човешкия потенциал за развитие.Враг.

Който поради неизбежната му наличност,може да се използва като „тренажор“.

Бог може да бъде наречен и Източник...подходящ синоним на което е и Брахман...и ако продължа,ще иде коня у реката,в смисъл- ще излезнем от темата.

Зетите...сиви или не,мнението ми е само въз основа на написаното от други,титуловани за осведомени източници.
От материала в Отговор #35 мнението ми си остава неласкаво.Дефектирали са поради некадърност да се справят със собственото си битие,а сега това:

„За Земната раса е необходимо такова сътрудничество, за да направи качествен скок в развитието си,за да се усъвършенства физически и интелектуално.“

Сътрудничеството със самодефектирали се не помага за никакво усъвършенстване.

„Според зетите хората,които използват за експериментите си не са техни жертви.“

Според тях.Всеки агресор си има оправдание.А за мен е по важно мнението на отвличаните хора.Не вярвам да са ентусиазирани доброволци.

„Ако човешкият мозък извършва десетина операции едновременно, нашият извършва хиляди.".

Ако мозъците им извършват хиляди операции едновременно,значи са мозъчни инвалиди.Аз бих казал.че човешкият мозък извършва може би милиони операции наведнъж,понеже е паралелно изчислително устройство,според Невроклъстърния модел.
Все пак не съм категоричен,но отново - това ще ме отклони от темата.
Тук важното според мен е ,че тия Зети също омаловажават човека,а от моя гледна точка те имат нужда от сериозна психотерапия.
И разбира се,тези извънземни може да са прикриваща история за отвличания,извършвани от съвсем земни организации за черни операции.Или земно-извънземен Кабал.

Свалих една книга - „Окултните корени на Третия райх“,но е на английски и само съм е прелистил да видя това-онова.
Окултните корени на всяко зло според мен са в неспособността на носителя му,индивид или организация,да поддържа ниво на съзнание(вътрешна искреност),което да го доближи до осъзнаване на собствените му кривини.
Източникът на това знание е Вътрешния Свидетел,който е в друга тема,макар че от по-широка перспектива нещата са свързани.

За Даманхур четох още преди години  в статията на ПР,която е разказ на блогъра Мио.
„Кхечари мудра и пътуването на един българин до селище на илюминати“ от 05 Февруари 2013.
В България също има техни симпатизанти,общност.По БТВ има предаване от 11 май миналата година - „Даманхур - осмото чудо на света“.

Феновете на това учреждение според мен ще се надаманхурчат кофти.Доиграитесь,бих казал,заимствайки реплика от филма "Замисъл".
Това значи,че ще свършат зле,но им пожелавам да съм сгрешил в преценката си.
.....

Паци,първо,извинявай за забавянето.
Какво се случва в момента- пак няма да кажа нещо ново - известния израз „още от същото“ ми се струва уместен.
Разбира се,с различни вариации.“Както горе,така и долу/и обратното“  също е подходящ.

Долу - това е Земята,а горе - големият свят,тоест,другите светове/планети,с разните извънземни формации - федерации,империи ли,цялата менажерия.Как мислят извънземните,какво ги мотивира (задвижва)?За източник на информация имам само това,което са написали други,предполагаемо осведомени автори.
И го съпоставям с биологията.

Каква е разликата между една амеба и една Федерация или Империя?
Основната разлика е в мащаба.По-голям размер > по-сложна структура,където  в усложнен,по-голям мащаб се проявяват едни и същи закономерности.С уточнението,че амебите нямат психика и не изграждат социални структури и култура.
Значи,както в малкото,така и в голямото(долу и горе) се проявява законът или основната динамика,според Хъбард:

„Динамичният  Принцип на Съществуването е: ОЦЕЛЯВАЙ!“

Из „Дианетика.Модерната наука за душевното здраве“.

Това не значи,че съм сциентологясал,а че по своему съм стигнал до този извод и до наблюдението,че:
„Не са открити поведения или дейности,които да не зависят от този принцип“. (пак там)

Как оцелява например една организация,предназначена да се бори с даден проблем,например корупция?
Като го премахне окончателно?Не,това би премахнало причините за нейното съществуване.Ще се провали в оцеляването.
Сега да заместим проблема корупция с проблема рептили(примерно) ,а  организацията в случая е Федерацията.

И нека читателят да съпостави горните ми три изречения с двата цитата от Хъбард и да си направи своите изводи,които  му резонират.

За извънземните мога да кажа,че демонстрират поведение,което е „човешко,твърде човешко“.Групировки,войни,пропаганда,набираща доброволци за „кошарата“ им,накратко: Още от същото.Самсара.Играта,която играе играчите.

Да погледнем статията на Нахуатъл от 26 декември, "Времената,които идват..."
По-надолу,под един с доспехи и сабя са изредени седем точки за предстоящи мизерии.
В т.6 пише,че е нужна тотално нова парадигма и че забележете,това било условието И на светлите фракции на Федерацията.

От това И следва,че Федерацията има И тъмни фракции или както казват на село за политиците,и от властта и от опозицията:
"НаврЪзани са като свински чИрва". Така се произнася.

А Свару и дружки играят ролята един вид на вътрешна опозиция.

Играта им бих я описал така - "Добрите" и "лошите",които са един вампирски отбор и телетата,дето рупат от яслите на "добрите",които се борят с "лошите".Ама се борят така,както герберастите се борят с корупцията - така,че да не изчезне,че нема да има с к'во да се борят.

Или иначе казано,Това което прави тоя Светло-Тъмен отбор,който е Едно, ми прилича на изграждане на "двойна връзка",както е описано от Спрингмайер,Сиско и Свали.
Хендлър на наивници(*) - това ми е мнението за Свару.
.....

Започнал съм някои теми...трябва да ги продължа.А те са не много успешен опит да разделя на части това,което искам да кажа - един мега РОУТ (заимствам от Монро).
Един вид преразглеждане на парадигмата или завъртане на гледната точка,подобно това на камерата при някои от ефектите в „Матрицата“.Периодично ме „засърбява“ мисълта за сайт или блог,но такава платформа  е предимно монологична.

А тук има възможност за директно общуване с евентуалните читатели и правото им на критично отношение,без което всеки автор може да залитне към позицията на авторитетен всезнайко - нещо,което бих искал да избегна.
*****


(*).Първо написах думата тъпунгери,но после я смених,за да не звуча твърде грубо.



















"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 532
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #49 -: Февруари 06, 2021, 20:27:52 pm »
https://www.parallelreality-bg.com/statii/izvanzemen/secretbases/557-2015-09-04-18-30-00.html

Цитат
Нищо от това не е случайно, защото е свързано с една от най-емблематичните зони на планетата, известна с безбройните си истории за времеви портали, джуджета, извънземни, тунели към Вътрешната земя и подземни цивилизации. Това е Свещеният Граал на паранормалните феномени и една от тайните цели на Третия райх – планинският масив на границата между Германия и Австрия наречен „Унтерсберг“.

Даманхур, е в Италианските Алпи,  духовна общност и екоселище в Северна Италия, близо до Торино и не далеко от Бергамо.
Изграден в скалите с 11 етажни подземни храмове.

Изграден, като копие на Даманхур в  Египет:

https://en.wikipedia.org/wiki/Damanhur

"""""

https://www.parallelreality-bg.com/statii/obsti/447-2013-02-04-22-31-57.html

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #50 -: Юли 02, 2021, 00:33:56 am »
Галактическа федерация - добри момчета? Управлението им на Земята (Yazhi, Swaruu, Aneeka-Taygeta-Pleiades)

Редактиран автоматичен превод от източник:
https://swaruu.org/en/transcripts/galactic-federation-good-guys-their-management-of-earth-yazhi-swaruu-aneeka-taygeta-pleiades

Добра или лоша е Федерацията?

„Добър федераст е само добре сдъвканият такъв.“
                                    Баба (ми)

Yazhi: Както при много големи неща, колкото по-големи, толкова по-сложни. Никой не може да каже дали е добра или лоша като такава, като се вземе предвид, че Федерацията не е едно цяло,а се състои от хора с различни гледни точки и много различни мнения, идващи от изключително голямо разнообразие от произход, защото те идват от различни култури, някои подобни на земните,
а други много различни.На Земята,относно Федерацията,повечето хора твърдят, че всичко е любов и светлина, доброжелателни и работещи за хората. Нещо толкова сложно и толкова голямо не може просто да се каталогизира като добро или лошо, което би било и е прекалено опростена идея и концепция, която не отразява реалността.

Нещо толкова голямо, като политическа институция, не може да бъде напълно добро винаги, тъй като доброто и злото могат да се разглеждат като такива спрямо нещо друго. Доброто може да бъде лошо за някои хора, а това, което е зло за друг, може да е добро за други. Дори определянето на добро и зло е сложно(*1).Така че трябва да вземем Федерацията като субект, уточнявайки
в какъв контекст го разглеждаме. От каква гледна точка, с кого и кога. Кой във Федерацията какво прави с кого другиго. И да не говорим на едро, обобщавайки за цялата група.

(*1). Да пробваме да го направим просто :
Истината винаги е проста.Всички хора разпознават истината,защото всички хора са интелигентни същества.
В същността на злото е да създава изкуствено усложнени идеи.То го прави,за да скрие или помрачи свободата,която унищожава.


Частта, която ни интересува да анализираме тук е Федерацията и нейната връзка с човешките обитатели на земната повърхност.
По-конкретно цивилното население.Как Федерацията гледа на хората на Земята? 5D перспектива спрямо (versus) 3D перспектива:

Yazhi: Едно от най-ценните правила или закони на Федерацията е това за свободната воля. Проблемът, касаещ Земята, е, че те не разглеждат свободната воля на хората на Земята, защото те я разглеждат като вторична интерпретация или гледна точка на същите хора на Земята, но в 5D или каквото и да е „D“, в което те могат да живеят Това е така, защото те смятат Земята за игра, място
за специфичен комплект преживявания и по много голямо разнообразие от причини.

Както вече обясних,всички хора на Земята са звездни семена, разбира се, тук се говори за истинските. И така, отгоре,
от по-високата перспектива на собственото им съществуване, те също съществуват като 5D хора, съжителстващи едновременно на повече от едно място и време. Това е факт, който произлиза от самата природа на самото Време, което ще обясня изцяло в бъдещи видеоклипове. И мисля, че е от критична важност, за да мога да бъда разбрана тук.

И така, Федерацията ще види волята на хората в 5D, кавото и да е D, като истинската „свободна воля“. Оставяйки преживяването на Земята просто като карикатура на оригинала, аватар, „персона“ (гръцки), който има ограничено отгоре преживяване на свободна воля. Оставяйки този 3D човек на Земята с почти никаква свободна воля.Също така защото хората в 3D работят и функционират от много ограничен капацитет на възприятие и следователно,на реакция към ситуациите, които преживяват. Почти като програми, които имат ограничени интерактивни възможности. Тъй като обхватът на мисълта, движението и обикновените ресурси са толкова ограничени от дизайна. Така че Федерацията ще разглежда нуждите на 3D хората само като ограничена, изкривена  „нужда“ в сравнение с по-голямата, по-„разширена“ гледна точка на 5D човека, който по желание планира да има опит на Земята.

И така, накратко, Федерацията ще наблюдава преживяването на Земята като не толкова реално и не толкова валидно, колкото преживяването от 5D, където и да е „D“. Хората в 5D имат свободната воля, а същите хора, които имат 3D опит, нямат, защото са подложени на волята и решенията на своите 5D версии. Защото те са тези, които са проектирали 3D изживяването, което биха имали
по желание.

За мен,това ни води до много етични проблеми. / (* удебеляването е от мен)

Федерацията, която наблюдава това като цяло. Или най-малкото не за хората, които всъщност взимат решенията да отидат да живеят на Земята, правейки неморални и неетични неща на себе си!Силно чувствам, че това е ужасно погрешно, защото не става въпрос кой кой e,къде е и кой има повече или по-малка стойност,отколкото който и да е друг и защо.

Простият неоспорим факт е, че човек е този, който има опит и без оглед на това, кой може да бъде той или тя по-горе в друга плътност, те са хора по право. И техните нужди не се задоволяват в името на свободната воля. Почти сякаш хората на Земята са виждани  от гледна точка на Федерацията, като играеми(playable) герои във видео игра.(*2)
Те са реални само от гледна точка на хората, които играят играта чрез тях, като войник, който тича през бойно поле във видеоигра. Играчът е във войника, който има опит, но този играч знае, че той / тя играе само игра, изключват я и после отиват да видят какво има в хладилника! (Без притеснения).

Определението за свобода е безкрайната стойност на човешкото същество.
Определението за злото е унищожаване на човешката свобода.
Всичко,което е зло,учи хората,че те имат ограничена стойност.    (* примерно,че са само нек'ви там аватари)


Swaruu X: Федерацията е толкова голяма, че може да разглежда Земята само като минимален проблем, и дори не като проблем. Отвътре,на Земята(*2), като човек, проблемът е очевиден и голям,поразителен и разрушителен във всички отношения. Проблемът е, че отвън Земята,те виждат хората там като аватари на други хора, 3D аватари на 5D хора.

(*2). Може би има предвид отвътре - в 3Д-то)

Така че за тях тайгетанците, вие и аз, който и да е друг, който се пеняви за случващото се, е само подобен на човек, който се бори за правата на героите от видеоигрите, воюващи във война и очевидно страдащи. Тъжният факт е, че те не виждат проблема.
Не че са „зли“ като такива. Те просто не са способни(*3) да разберат хората, защото разбирането им извън Земята е толкова разширено в сравнение с човешкото.


(*3). Тази неспособност не е признак за широта на разбирането,а точно обратното,бих казал аз.Своеобразен „клипот“ във федерасткия ум.Или санскритската дума „avarana“,която може да означава преграда,в смисъл - ограда,а в преносен смисъл - умствена слепота (mental blindness),покривало,препятствие( obstruction).
Също може да означава и „Покрития или слоеве на Вселената“ (Coverings or layers of the universe).

https://www.wisdomlib.org/definition/avarana


Така че, ако им кажете,на  членовете на Федерацията, че хората страдат, те ще кажат: „Знаем, но те се записаха за пътуването.“ Те виждат живота, въплъщавайки се на Земята, като тест за характер. Те наистина не виждат страданието като зло(*4). Само като нещо, което се случва, когато се отклонявате от пътя на желанията си. Страдате, защото не сте съобразени с това, което искате като житейски опит и път. Така че страданието като такова е само част от играта.


(*4). Според мен ще почнат да го виждат,ако някой от по-високо „Д“ дойде и им каже:“Абе вижте,сега ще ви поизкормим с ей тия ножове,понеже вие сте наши аватари и това е само преживяване в играта,което сте се съгласили да имате,само че не си спомняте за това споразумение,понеже сте по-ниска наша резолюция,ама ние,като по-висока резолюция на себе си,го помним.
Как го предпочитате изкормването - от гъзО към гръцмуля или обратно?“
.

Госия: Защо тогава се бият с влечугите и подобни? Правят ли го? Защо не оставят Земята да бъде изцяло опустошена от регресивните?

Swaruu X: Защото, ако злото не бъде преборено до известна степен, то ще поеме изцяло и ще унищожи Земята, защото чистото зло има тенденция да се самоунищожава. Така че те трябва да го спрат, когато достигне определено ниво. И затова Cabal или регресивните използват толкова много трикове, за да изкривяват правилата. И точно затова ядрената война като такава никога няма да се състои. Не и с планетарни последици.

Робърт
: Вие казахте, че Федерацията дава на всички свои членове рамка от законови, етични и морални правила. Тази обща рамка се прилага за всички членове. Но какво се случва на планетата Земя, каква рамка се използва? Различна, поради уникалната позиция на Земята по отношение на другите членове, които са част от Федерацията? И ако да, защо има две измервателни палки
(двоен аршин) на етиката и морала?

Swaruu X: За Федерацията Земята е напълно в рамките на нейната правна рамка. Проблемът тук е, че Федерацията не е единичен блок в рамките на едно ниво, но по стъпки се увеличава не само по отношение на площта, но и по плътност в рамките на юрисдикцията на всяко от тези нива. Повишаването на нейната плътност причинява промяна във възприятието за съществуване на членовете му, на това, което те разбират за реалност, и това неизбежно води до промяна в тяхната етика, защото етиката е необратимо свързана с възприемането на реалността и нивото на съзнание на всеки човек. (Имам предвид нивото на съзнание на членовете, които го контролират и съставят).

Така че от по-разширената перспектива на тези членове на по-високо ниво, Земята се възприема като самостоятелно място или царство, където хората (наричат ги души, но не е толкова просто)влизат на свой риск.
Те разглеждат целта на Земята като място за разширяване, за научаване как да се контролира личната реалност, за разширяване на личното и колективно съзнание, към което принадлежат тези „души“, и в крайна сметка това благоприятства и разширяването на цялото, на Първоизточника.(*5)


(*5).Това ми прилича на папската институция,която паразитно се самоназначила за посредник между хората и Господ,понеже те знаят какво иска Господ...защото те казват,че знаят.Та и тия по-високо-плътностни федерасти са се самоназначили за наместници на Източника.И разбира се,ако оспорвате „по-високата“ им перспектива(или официалната партийна линия),вие сте регресивни.

От почти без-времевото положение на тези хора във висши или разширени сфери, плътности и съзнания, това, което се случва на Земята по време на въплъщение на човек-душа, който го възприема като страдание в продължение на около 80 години, това се вижда оттам като обикновена въздишка във Времето, обогатяващо преживяване за всички(*6).

(*6). О,да,любезни,обогатяващо преживяване за всички в бизнеса с лууш,ама не и за всички потърпевши „Гърнзи“:
https://en.wikipedia.org/wiki/Guernsey_cattle
И ще дръзна да съм сигурен,че федерастите не биха искали да се „обогатят“ с преживяването(или подобно),което съм описал в бележка (*4).

По същия начин, когато психолог на Земята показва запалена свещ на едномесечно бебе и то се опитва да докосне огъня, като леко се изгаря. Психологът го вижда като учене за бебето, тъй като изгарянето няма да е сериозно, то ще отмине за минути,понеже рефлексът на гръбначния мозък на бебето ще оттегли малката ръка, преди да настъпи силно увреждане. Това се използва и за тестване на това колко добре работи нервната система на бебето според етапа на неговото развитие.

От тези по-високи плътности преживяването на страдание на Земята има същата стойност. Учене, разширяване. Стойността на етиката и морала се променя силно с разширяването на съзнанието. Така че това, което е етично на едно ниво, не е етично от друго. Това е неизбежен факт, който ние с Яжи наблюдавахме.
Това означава, че от по-разширена позиция на съзнанието,много пъти средствата оправдават целта(завършека).Това означава, че умишленото провокиране на ситуации или събития, които на Земята могат да се разглеждат като неетични, оправдава положителния краен резултат, който тези неетични събития причиняват. Това е изключително важен момент.(*7)


(*7). Зло в името на доброто,значи.Това наистина заслужава внимание в отделен сегмент,мисля.

Тази точка по-горе е много често срещана за хора, които са на определено ниво на експанзия, тъй като етиката се променя според нивото на възприятие на съзнанието на всеки човек.
Друга точка обаче е, че налагането на етична гледна точка или рамка отгоре върху по-ниска етична рамка,като тази на Земята води, от една или друга гледна точка, че позицията „превъзхождащ“ игнорира или обезценява ситуацията или преживяване на страдание на човека в долната позиция, 3D Земята, сякаш не е истинско, когато определено е така.

Така че като по-личен коментар от моя страна. От моята позиция, каквaто и да би могла да бъде, да, считам за валидно, че в една или друга ситуация средствата, каквито и да са те, оправдават положителния край. Стига този положителен край да е от максимално или критично значение и да се осъществи. Но също така виждам колко несправедливо може да се види това от „долната“
позиция, защото само за начало,причината за това се пренебрегва.
Така че правната рамка за Земята е същата като за останалата част от така наречения 5D, като 5D е средната екзистенциална плътност в пространството между културите, които имат опит в така наречения физически свят.

Просто те виждат Земята като затворено място, което могат да направляват в детайли и всичко, което се случва вътре. И това е така. Там всичко се ръководи и манипулира в детайли. Ето защо много пъти обяснявахме, че не може да има тотална атомна война или нещо подобно, защото това би прекратило напълно областта на 3D преживяяването. Но това, което може да бъде позволено, са повече или по-малко локализирани конфликти или войни на ниво от Втората световна война и може да има и програми за унищожаване (насочени) срещу конкретни популации или срещу общото население на планетата.

Ето защо казваме, че Федерацията в крайна сметка контролира всичко, което се случва на Земята(*8). Не от лоша позиция.
Но да поддържа правото на жителите на Земята, но погледнато от рамка на правно-етично разбиране, различно от това на хората от гледна точка на въплъщението там.
Като например етичните проблеми, които някои просто пренебрегват като глупави. Като да отидете на заседание на градския съвет, за да обсъдите спасяването на Мейсън. (Мейсън е основен играч, който може да се играе в серия видеоигри). Искам да кажа, че те дори не виждат Мейсън като „истински“ човек. Този, който играе за Мейсън, е този, към когото трябва да се обърнете, за да го спрете да измъчва Мейсън(*9) в играта (това е военна игра). Никой наистина не обмисля да влезе в играта, за да говори с Мейсън, да го откаже от битката с виртуалния Виетнам,отново и отново. Отидете да говорите с играча, а не с персонажа на видеоиграта. Това е видът на манталитета, който Федерацията има по отношение на хората.


(*8). За тези,които не са твърде задръстени - може би започва да ви просветва,ако вече не е,каква е по-разширената перспектива за термина „Архонти“.А манталитетът на Федерацията е манталитетът на злото,което учи човека,че в 3Д той има
по-малка стойност.
(*9). Може би става дума за Alex Mason от
   https://en.wikipedia.org/wiki/Call_of_Duty:_Black_Ops
Пауза,че взех да вдигам кръвно от тоя булшит и трябва да се покрепя с малко чалга и никотин.










 

 
 
 
"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #51 -: Юли 04, 2021, 18:33:13 pm »
Госия: Не разбирам обаче защо биха възприели това като игра. Искам да кажа, тези, които идват чрез потапяне добре, разбирам, но повечето душот Източника. Няма значение дори това да е някаква симулирана „нереална“ реалност изкуствено или какво. 5D е друга игра, направена от УМА, но все пак „игра на ума“. Както веднъж казахте, идват тук като просто още едно въплъщение, няма значение как се предизвиква преживяването, психически или технологично (когато обсъждате имплантиране на паметта, етерно срещу технологично), преживяването е същото. Толкова нереална игра или не, опитът тук е реален. И душите го преживяват като истински.

Yazhi: Те разбират това, но на умствено ниво, а не на истинско ниво на съпричастност(*1). Ето защо казах, че неемоционалните раси са най-малко годни да разберат какво се случва на Земята.Въпреки че емфатичните(*2) раси се възприемат като малка сестра, която казва на брат си,играещ на видеоигри, че това, което прави, излагайки Мейсън на Виетконг, е просто жестоко.


(*1). Това е едно от нещата,които отличават истинския човек(според мен) от недочовеците,които са повече животни,от ботовете и от  федерастките шефчета.
(*2). От емфазис (emphasis - гр. и лат.) „интензивност на изразяване“.


Колективните искания, Полето (the Field) и Федерацията:

Yazhi: С всичко, което казах по-горе, тогава има друг начин на работа или механизъм на Земната матрица. Това, което колективът иска, отразява и това, което иска и 5D колективът от хора (които са) в 3D, защото Матрицата на Земята, 3D, е направена от идеи. И тези надхвърлят плътността до 5D и след това мнозина вземат решения за това какво е следващото,което ще искат да изживеят или да преизживеят.

Но гледайки само на човешкия колектив:

Проблемът е в общия манталитет на хората. Искам да кажа, че те не знаят как да мислят за себе си със здрав разум,мнозина биха казали, защото им липсва духовна прогресия или знания. Това е много важно, защото всички те са в манталитет да следват другите и да не вземат решения и да поемат отговорност за себе си по никакъв начин. А малцината, които те (хората) следват, изпадат
в нарцистично преяждане(гуляй), създавайки повече проблеми и повече хаос.

Този механизъм ще създаде човешко колективно несъзнавано. И се състои от всички онези възприятия, ценностни, морални, духовни, научни, етични, религиозни и обикновени общи идеи, които масите като цяло приемат и се съгласяват като истина и като реалност.
И както казахме много пъти по други теми, това ще диктува реалност и това е самото определение на Матрицата. Помнейки,че хората,колективно и индивидуално са Матрицата (* е тука как да не се сетя за „Крадецът вика:Дръжте крадеца!“.)

Така че е ясно, че от онази маса, която е създала Колективното несъзнавано, е мястото, откъдето нуждите, желанията и всичко са „изпратени“ към „Полето“, както се нарича, когато се прави препратка към Закона на огледалата или Закона за привличането.Карайки ги всички да изпаднат в същата съдба, сякаш всички са се споразумели за желаното.

Защото нуждата на един, макар и достатъчна, за да диктува какво ще получи от Полето и Закона за привличането, поне на теория, е разпръсната и е силно повлияна от по-голямото Колективно несъзнавано. Така че му липсва фокус, следователно липсват резултати през повечето време.
И така, връщайки се към Федерацията. Това е по-голямата част, масата, направена от съзнание, Човешкото колективно несъзнавано, което Законът за привличане в Полето чете и осигурява каквото и да е честотно съвпадение с неговите желания.

И спазвайки Космическия закон, свободната воля и Главната директива(*3), Федерацията ще осигури или признае това колективно масово желание като това, което трябва да се уважава, а не желанията на малцина, които искат други неща. Така че, както се вижда от тази гледна точка, тези няколко не съвпадат с останалите и след това им липсва колективна власт да изискват (своите)нужди.
Знам, че Законът на огледалата работи за всеки по индивидуален начин, но все още виждам много граници за това, което всъщност може да бъде постигнато по този начин, защото хората, които противоречат на желанията на колектива, все още са потопени в това Колективно поле.

(*3). Природните закони не работят с институционално-бюрократични термини,но това е ясно за всеки неидиот.


Госия: Защо 5D хората биха искали да бъдат ваксинирани като колектив? Какво печелят от това? Не го разбирам.
 
Yazhi: По принцип, както се вижда от гледна точка на закона, спазван от Федерацията, това е, което те искат като колектив. Засега мисля, че е това, доколкото мога да дам пбяснение защо, различно от всички класически „заради преживяването“.
Основното тук е, че Федерацията не взема предвид нуждите на малцина, а само нуждите на много хора и нуждите на хората в 5D, които вече са знаели какво ще изживеят. Те наистина знаят какво биха изживели, това е масово излизане(exodus) от Земята.
Те поддържат споразумението да напуснат масово. То защитава само колективните споразумения.

Госия: Но откъде знаят за това колективно споразумение.? Имат ли холографски измервания на това? Защото разбирам как FIELD чете това и отразява ситуацията. Но те не четат Полето. Те седят там със своите одежди ... Не разбирам как Федерацията измерва колективните искания? Въз основа на какво? Не може да бъде това, което са казали потопените хора преди да влязат.
Това са звездни семена, които в по-голямата си част сега се противопоставят  на всичко това. Не може да се основава и на нивото на душите от afterlife (*задгробния свят,живота след смъртта)
Те нямат достъп до това(*4). Това е нивото на YAZHI . И така, откъде знаят те?


(*4). Удебеляването е от мен.“Те“ предполагам означава федерастките шефчета,които са „отгоре“.
И сега,Читателю,моля те да помислиш - ако „Те“ нямат достъп до  това ниво,което е естественото ниво на следсмъртието,
а по-точно,заобикалят го чрез технология,защото не се чувстват сигурни в естествения поток на следсмъртието - та доколко легитимни от гледна точка на Естествения природен порядък са техните вмешателства,без оглед на сложните им самооправдания?
От самия ми въпрос може да се досетиш какъв е моят отговор,но своя Ти трябва да си го постигнеш сам .Пожелавам Ти вътрешна искреност.


Не се чувстват сигурни,затова използват  технологични„чийтове“ (от „cheat“ - мамя,измама,мошеничество),за да минат „между капките“ на естествения afterlife.Имам предвид „потапящите шушулки“:


Госия: Добре. И какви са причините да влезете чрез потапяне,а да не се въплътите по "нормалния" начин?
 Анека: Просто. С потапяне можете да решите къде и кога да се превъплътите незабавно и контролирано от вас. Без да се налага да чакаме съмнителни намерения от задгробния свят, съмнителни, защото никой не разбира добре или има пълен контрол над това, което иска да направи оттам. Или това е моето впечатление.


И сега ще парафразирам един цитат от Спрингмайер:



"Тази чиста осъзнатост е наречена с различни имена, включително Скрит Наблюдател.Ако федерастките шефчета изглеждат непоклатими в убедеността си,че "по-висшата" им перспектива е "по-висшето добро" ,просто знайте,че дълбоко в себе те осъзнават точно какви са и какво правят.

*добавка: (според мен) тази чиста осъзнатост е "фрагмент" или индивидуализирана "по-ниска резолюция" на Източника (на истинското по-висше/дълбинно Съзнание).И дълбоко в себе си "Те" може би биха могли да узнаят какво правят - сатанинска злоупотреба.
Но според мен не ще го постигнат,защото са затънали в самооправдания;иначе казано - здраво са се бронирали с "клипота" си.
А по-прозаично казано - защитните механизми на егото им.Защото Истината е болезненото и неприемливо лекарство за тези,които за пристрастени към болестта си - патологично желание за контрол.


"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен Brahman

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 49

Неактивен rammstein

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 22
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #53 -: Юли 07, 2021, 19:40:05 pm »
Беше логично след Урантия, М5, империите орион и сириус, да се появи нещо прясно, което да зариби българина- езотерик. Този път направо са избили рибата - директна връзка с кораба майка! :) Свежи интервюта с капитаните, някакви "звездни семенца" и надъхания терминатор нахуатъл, който призовава българите в чужбина да емигрират към България, понеже западната цивилизация ще се разпадне към 2025 г, а България ще е оазис на стабилност и просперитет. Не вируса, интернета такова мамата на всичко.

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #54 -: Юли 09, 2021, 12:09:24 pm »
Добре е да има и по някой ироничен коментар заради евентуалното му (дори да е частично) отрезвяващо въздействие.Наистина,постоянно ни сипват разни зарибявки (или мемове),но целевата група не е само българският потребител.Това е нещо като глобална полу-пландемия сред световната езотерична общност.Или казано по селски: Турай сЕно,да рупат.

Но все пак корабът майка може да съществува,само че не са тия капитаните,дето са тиражирани.Нерядко истината се представя маскирана като филми и клипове,привидно само с развлекателна цел.
Аз имам своите подозрения за кораба майка,само че се въздържам,да не вземе да дойде некой в стил „Влизам и гърмя“ и после  - гле’й само,гле’й как ме пра’и на мозайка.Сещайте се.За некои неща е по-добре да се мълчи иносказателно.


Обаче не виждам пречки да продължа с представянето на тирадите на субекта Свару,все едно извънземна или (под)земна по произход,която тук леко почва да се пеняви по адрес на мракобесната Федерация,придвижвайки се донякъде към моята перспектива.
И така,завърших с редактирането на останалата част,но  ще я пусна довечера,защото токът на село днес не е много постоянен.
Мислех си дали да не се прежаля и да го предложа и на педееф с картинка,вариант на която ви представям сега:



"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #55 -: Юли 10, 2021, 12:46:58 pm »
Продължението след въпроса на Госия:

Госия: Но откъде знаят за това колективно споразумение.? Имат ли холографски измервания на това? Защото разбирам как FIELD чете това и отразява ситуацията. Но те не четат Полето. Те седят там със своите одежди ... Не разбирам как Федерацията измерва колективните искания? Въз основа на какво? Не може да бъде това, което са казали потопените хора преди да влязат.
Това са звездни семена, които в по-голямата си част сега се противопоставят  на всичко това. Не може да се основава и на нивото на душите от afterlife (*задгробния свят,живота след смъртта)
Те нямат достъп до това(*4). Това е нивото на YAZHI . И така, откъде знаят те?

Отговорът на Yazhi и нататък:

Yazhi: Е, това е съвсем просто, виждайки само какво казват хората в проклетите социални медии. Искам да кажа, за какво мислите, че те припомнят/събират (recollect) всички тези данни? Преди беше по-трудно, когато нямаше интернет. Това също е част от трансхуманизма, до който не съм имала възможност да стигна в тази тема.

Госия: Но какво ще кажете за 5D потребностите? Казахте, че оценяват 5D потребностите повече и отхвърлят 3D потребностите като само на аватари. Но тогава също беше казано, че те гледат на нашия колектив и какво иска той.

Yazhi: С няколко думи,те наблюдават 5D нуждите и желанията, а след това от вътрешната страна на 3D също наблюдават
по-малките(второстепенни) желания за промяна на геймплея отвътре.Така например: хората искат да играят тази видео игра на ужасите и знаят за какво става дума и казват: „Аз я искам!“.И след като влязат в играта, някои неща могат да се променят по волята на играчите. Но не и основната тема на играта. Мисля, че по този начин е по-ясно.

Госия: Какви са тези неща?
Yazhi: Ваксини или не ваксини, войни или без войни. Променливи в рамките на матрицата. Но без да се променя природата на Матрицата.

Госия: О ... искаш да кажеш, че 5D играчите са искали да изпитат ВСИЧКО, което 3D Земята носи ... и това трябва да се спазва.
И така, те уважават това, което тези играчи проявяват за себе си тук, защото едно от правилата на играта за тях е да проявяват каквото и да е в 3D? Значи това трябва да се уважава и дори да се подкрепя? (* моят отговор е: Разбира се,че НЕ!)

Yazhi: Нещо подобно, в определени граници.
Госия: Какви граници?

Yazhi: Ядрената война никога няма да се случи. Но по-малки войни ще има.
Госия: Какви други ограничения?

Yazhi: Почти всичко, колкото и ужасно да е, стига да не унищожи цялата планета или Матрицата, както е в нуждите на колектива. След като умрат, отиват да играят някъде другаде.

Госия: И никога няма 5D играчи, които се връщат назад и колективно казват: повече не!? През вековете през това място е трябвало да преминат милиони ЕТ(*). И те все още поддържат тази игра и проявяват каквото и да е? Страдание и всичко останало? Промененото им мнение за това място, като са живели през него, не променя ли 5D колектива на това, което искат 5D играчите? Няма ли НИЕ да реформираме идеята за тази игра на 5D колективно ниво, щом се качим там?

(*). ET -Extra Terestrials (извънземни)

Yazhi: Вие сте!

Госия: И така, защо не и други ЕТ?
Yazhi: Мнозина го правят, но не достатъчно! И постоянно се казва, че промените и влиянието трябва да са, докато са вътре (на) Земята. Наистина трябва да тръгвам сега,бих искала да не беше така!

Други точки, които трябва да имате предвид:

Yazhi: Има важна част, която не казах вчера. Питахте ме как Федерацията чете нуждите на човешкия колектив. Те не го правят! Това, което се случва най-вероятно е простото действие на Закона за привличането, което дава на хората на Земята това, което искат, най-вече колективно. Колективно, тъй като нуждите на отделните хора така или иначе почти винаги ще бъдат силно повлияни от колектива! Така че Полето чете, така да се каже, нуждите на Колективното несъзнавано.

И както вече казах, проблемът със Закона за огледалата или Закона за привличането е, че ако сте под (*или във) една супа от негативизъм, само ще си навлечете повече от същото. Не можете просто да си помислите, че бихте имали хубав живот, когато в несъзнаваното ви е бъркотия И това е бъркотия, защото сте заобиколени от човешкото несъзнавано Поле. Така че хората ще получат само повече от същото и ще се подсилят един друг, за да повярват в каквото и да е ... което не е добро за тях. И оттам казвам, че като колектив те започват да проявяват всички тези тулпи и егрегори.

И те се отразяват не само като „реални“, „обективни“ негативни същности, но и като кошмари, които се случват на Земята през цялото време, поради простото съвпадение на честотите, те стават съвместими с тези ситуации. И на творения, които се раждат не само от колективното несъзнавано, но и като отражение на най-лошите им характеристики като вид или култура. Извратени политици, Кабал, илюминати, поклонници на сатаната, престъпници, вие продължете списъка!
Така че изглежда, че Федерацията чака, докато всички те се превърнат в по-добър колектив.(*)


(*).Като междувременно активно създава предпоставки това да не се случи,иначе ще требва да си
спрат сами играта / „дрогата“).
 

Госия: В очакване да ги видят,че еволюират? Превръщайки ги в трансчовеци? Не разбирам.
Yazhi: Ето защо казах, че изглежда. Това е, което те казват или намекват. Всичко, което виждам, ние виждаме, е повече страдание и масово унищожение сега.

Госия: Разбирам какво казваш по-горе, за Полето и съм съгласна. Но все още не разбирам причините по-ниското ниво на Федерацията да стои зад кулисите и да не се противопоставя на настоящите „медицински“ програми (ваксини)? Papaya shots, както ги наричам.

Yazhi: Те силно чувстват, че на Земята има твърде много хора и те изтощават ресурсите(*), така че е по-добре да ги премахнете с помощта на papaya shots, отколкото да ги оставите да умрат заедно с останалата част от планетата, тъй като тя е напълно унищожена. Те така мислят. Проблемът е, че хората не са твърде много!


(*). На Земята има твърде много от едно паразитно малцинство,което е вампиризирало огромната част от ресурсите,а за мнозинството има икономика,базирана на (умишлено предизвиквани) кризи.И тая система бих я нарекъл образно LG - Loosh Generator.От който се „захранват“ федерастките вампири.Нещо като „хранилка за политици“,но в мега мащаб.

И съм напълно убедена, че това идва от по-ниско ниво на тази бъркотия, от нивото на илюминатския Кабал. Оттам искат да премахнат цялото население, защото това е единственото решение,което виждат за пренаселеността, но и защото се хранят със страданията, както знаете, така че всичко това е голям ритуал, всички ние знаем това.

Но това не оневинява Федерацията. Както вече казах, те стават престъпно разрешителни в името на своите закони за невмешателство. Защото те могат да оправят бъркотията на Земята, ако са искали, без съмнение! Но те не го правят! Така че не, не вярвам на  всичко, което казват, че Федерацията много помага на хората,а ние злословим по неин адрес, сигурна съм, че това идва от  хора, които играят Федерацията(*). Защото ние разрушаваме онова, към което са привързани. Така че аз все още виждам Федерацията като група бюрократични престъпници.(*)


(*). Несигурен в превода,изразът е  „I’m sure that’s coming from people, humans playing Federation.“)
(*). Същата работа като Европейскиот Союз


Госия: Добре. Каза, че вероятно идва от нивото на илюминатския кабал. Но контролирани ли са от Федерацията?

Yazhi: Да, те не могат да направят това сами, затова Федерацията е разрешителна, трябва да се дирижира отгоре, но идеята, така да се каже, е по-скоро от нивото Cabal. Но както казах преди, те няма да направят нищо, без Федерацията от по-горе да ги задвижи. (* изречението е  „But as I’ve said before they won’t do anything without the Federation above moving them.“)
Така че това е ситуация, при която изпълнението е почти от човешки произход от всички онези милиардери от Билдерберг, свободните зидари, йезуитите и всички онези, но те винаги се подчиняват на другите отгоре , така че   Федерацията, ето защо това е разрешаващо (от тяхна страна), те не могат просто да казват, че нямат пръст в това!

Хората, „счупени обувки“, се превръщат в честота (frequency), Законът на привличането, съответстващ на тези неща. Тогава те се изявяват като престъпници от Кабал, милиардери без съпричастност. И тези също по честотно съвпадение ще отразяват най-лошите идеи на човешкия колектив. А тези отгоре, тъй като имат пряк, без канализиране на BS, контакт с Федерацията, ще действат не само по нарцистичен начин, но и ще се подчиняват на правилата и законите на Федерацията. И тук проблемът е особено силен,
най-високите нива на Кабала работят с Федерацията в личен интерес и Федерацията се съобразява с тях, тъй като това е част от структурата на Федерацията за контрол на Земята.

(* Предполагам,че тук BS е съкращение за bullshit )

(* Малко почивка и ще продължа;завърших редактирането на целия транскрипт,ще го пускам на части.)

"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #56 -: Юли 10, 2021, 13:44:55 pm »
Yazhi продължава:

И Федерацията наистина наблюдава човешкия колектив, но през очите на тези, които говорят с тях, тъй като те не могат да имат пряк достъп до всички желания на човешкия колектив. Така че те ще им дадат това, което Федерацията смята, че хората искат като колектив! Федерацията получава информация само от лидерите и оттам решава, но лидерите на Земята ще им кажат само това,което хората искат като колектив според начина, по който те(*) тълкуват нещата.
А Кабалът контролира хората на Земята с манипулативни начини, така че мнозина казват, че това не е тяхна вина. Но в действителност тези, които контролират хората, са резултат от самия хаос на и в човешкото колективно несъзнавано. Така че те са манипулирани, защото именно това те изграждат колективно като свои лидери. Както се казва, едно население ще бъде отразено в своите лидери и ще има точните лидери, които си създава.


(*). Те,лидерите,все едно от земен или галактически калибър винаги тълкуват „какво искат хората“ в оправдателен за себе си контекст.

Госия: Съжалявам. Все още не разбирам. Защо Федерацията иска да ни избие? Дори ако идеята идва от нивата на Кабал? Те не искат, може би само са разрешителни/разрешаващи?

Yazhi: Като пример, Cabal казва на Федерацията, че има твърде много хора. И че имат „етичен“ план. Тогава Федерацията би казала: „трябва да им кажете“, а Кабалът казва на хората чрез медии, филми и всичко това, въпреки че хората не го разбират. Така че изглежда,че хората го искат. Тогава Федерацията го поглежда по другия начин. Защото изглежда, че това е, което те(хората)искат.


(*). Удебеляването е от мен.Етиката е дял от философията,която не е много на почит сред езотеричния мейнстрийм,с изключение може би на някои поизкривени варианти,сварени в софистична супа.
А философията е нещо доста практически приложимо,например политическата философия,която от своя страна има нужда от  етика,чрез която да  оправдае правото си на съществуване.
Това,че нещо изглежда еди как си,не значи задължително,че е така (банален пример е лъжичката,изглеждаща пречупена в чаша с вода).Умът също има своите „оптични илюзии“,използвани за самоиндулгиране/самооправдание.


Госия: Защо няма правила за това КАК да се каже на хората? Защо всичко е неясно? Кой би си помислил,ако е наред с ума, че нещо разказано във филма всъщност им се казва? Това са глупости!

Yazhi: Сигурна съм, че тези правила се изкривяват от Кабала и тези отгоре. Защото скриването на истината като научна фантастика е измамно. Това е лъжа. Това е манипулативно.

Госия: Тогава не може ли Федерацията да види това? И да промени тези правила? Мислех, че Кабалът трябва да се подчинява на Федерацията.

Yazhi: Мисля, че те виждат тази манипулация отново като резултат от хората на Земята, както и самото съществуване на Кабала.

Госия: И тук идва „зачитането на желанията на 5D хората“, нали? Както в ... „знаехте в какво влизате“?
Yazhi: Да.

Госия: Какъв геврек. (*What a pretzel) / Подчертаната дума означава „хрупкава бисквита, изпечена под формата на възел или пръчка и овкусена със сол“,демек,смисълът според мен е  „какво завързано положение“.


Yazhi: И както казах преди, същите хора, които напускат Земята и отново са 5D, ще донесат 3D матрицата със себе си в своите ценности и мисли. Както сме били свидетели на толкова много пъти със звездните(*), които в крайна сметка се губят в Матрицата, връщащи се със същия манталитет.

(*). Думата е stellars, което значи звездни (хора?)

Робърт: Как човечеството ще може да напредва, ако е насочвано към самоунищожение като планетарно нулиране всеки път, когато има нарастване на етиката, морала и духовността? Имам чувството, че Федерацията ефективно иска да увековечи тази изкуствена реалност, докато някой отгоре не реши да спре цялото това варварство.

Swaruu X: Човечеството като такова ще напредва само по начин,диктуван от контролерите, и тези контролери са много и на различни нива, както вече беше обяснено, но в крайна сметка основните контролери са членовете на Федерацията.


Така че не може да има напредък на основната цивилизация или на широката общественост на Земята. И част от причината, поради която се прави нулиране, е да се поддържат параметрите на самия човешки опит и как трябва да бъде, както е планирано по-рано извън Земята. Тези параметри на това какво би трябвало да бъде преживяването на Земята,идват отгоре,извън самата Земя и се контролират от същите хора, които са се въплътили или ще се въплътят на Земята, но от по-разширена гледна точка на ума в тяхното съществуване на по-високи равнини, преди да се въплътят или превъплътят на Земята, а в случая на тези, които имат множество инкарнации там, тези параметри ще се основават на техния опит на Земята.(*)

(*).Това беше наистина дълго изречение,в което се поизгубих,опитвайки се да го предам смислено.Май не беше много успешно.

Когато се постигне голям духовен напредък, хората (душите), които са го постигнали, вече не се вписват в Земята, защото техните ценности вече са се развили до степен, че е несъвместимо за тях да бъдат там. Така споменатите души-хора ще загубят интерес да бъдат там. И знаейки как всичко работи, те вече не се интересуват от завръщането на Земята, защото за техните души инкарнациите на Земята вече са изпълнили своята функция за разширяване на тяхното съзнание и души. (души - думата се използва с премахване на всички религиозни конотации)

Така че да, въпреки че с модификации, идващи от същите души-играчи-хора, Федерацията по същество ще поддържа Земята в тази изкуствена реалност и изкуствено контролирана.От позицията на инкарнацията на Земята това се възприема като варварство, и то е така, но отвън това са само параметрите на самата реалност и плътност.
Федерацията тук може да се възприеме като зъл контролиращ субект и от гледна точка на някой, който има въплъщение на Земята,по дефиниция,въз основа на собствените си ценности и етични рамки, Федерацията МОЖЕ да се тълкува като зло.
(*). Главните букви са си от оригиналния текст.

Въпреки това, най-разширената реалност, както се опитах да опиша по-горе, е много по-сложна, тъй като Федерацията е само многостранно, многостепенно образувание или орган, който поради разнообразието си от идеи, етични рамки и нива на разбиране
не може да бъде класифициран нито злокачествено, нито положително, тъй като попадането в този вид дефиниции попада в много
намалена, редукционистка рамка на разбиране и се вижда само с опростеното разбиране на гледната точка и мненията на много хора, които говорят за тези теми на Земята.
Федерацията просто е. Не може да се разбере с предварително замислени опростени идеи и с чисто човешка рамка за разбиране. Федерацията не е добра, не е лоша, тя просто е сложно тяло.

Робърт: Ще позволи ли Федерацията на човечеството да бъде междузвездно (interstellar)?

Swaruu X: От гледна точка на Федерацията и както вече беше обяснено, хората не са „вид“. Те са био костюм, който позволява на множество раси или видове да съжителстват на Земята с общо преживяване,наречено "да бъдеш човек".
Федерацията като такава НЕ разглежда човечеството като вид или като раса. Това е биологичен костюм, достъпен от различни начини или методи, базиран на морфологията на расите, наречени Лиранска група. Това е така, защото на лиранското тяло се гледа като на един от най-добрите дизайни, най-практичен и силен, за да оцелее в биологичната среда на Земята.
Така че, отговаряйки директно на въпроса: няма да го позволи, не както хората биха желали. Федерацията не трябва да позволява на човечеството да стане междузвездно, защото според тях то вече е. И излизането им в космоса като хора унищожава самата цел на човечеството. 


(*). Значи федерастките влечуги „отгоре“ решават вместо човечеството каква е неговата цел,без да го питат каво мисли то.Естествено,иначе може да получат отговор,неудобен за питащите.По-горе бе употребен изразът „редукционистична рамка“,за оправдаване на извратения морален релативизъм,чиито проводник тук е Свару,зад всичките ѝ патетични критики към Федерацията.
Айде да предложа гледната точка,или ако предпочитате модерната дума „перспектива“,че свеждането на човека до „биологичен костюм“ е точно такава дехуманизираща редукционистична рамка.




(следва)



 
"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #57 -: Юли 10, 2021, 20:18:20 pm »
(продължение;беше досадно,таман след като си бях подредил поредната част за публикуване,да спре тока.)
.....

Робърт: Можете ли да ни припомните какво означава „междузвездно“, моля?

Swaruu X: Междузвезднa: Цивилизация, способна да се премести от мястото си на произход до всяка друга точка извън собствената си слънчева система. (В противен случай би билa само междупланетнa).Този, който има достатъчно технология за навигация между звездите и какво носи това със себе си, който познава множество култури на други звезди и има отношения или споразумения с тези други култури.

Защо Yazhi, Swaruu X и Taygetans разглеждат отношението на Федерацията по отношение на Земята като регресивно:

Анека: Ние виждаме Федерацията като институция, която е станала толкова голяма, че вече не може да поддържа холографска система, така че тя се превръща в много сложен многопластов проблем. Ние считаме, че Федерацията е крайният контролер на Земята и на това, на кого отговаря Кабалът, който контролира Земята. Те не са,от гледна точка на Земята, приятелски настроени към земното население. Казаното не означава, че в много голямата Федерация не може да има организации, фракции, раси или други подобни, които са приятелски настроени към хората.
Така че не дисквалифицирам цялата Федерация, но на едро и съдейки по това, което прави сега,като  практически резултати за Земята, те не правят нищо в полза на човешкото население. Официално сме и Федерация, но не сме съгласни с тяхното отношение с двойно лице. Сега работим сами,толкова добре,колкото можем и ограничени от Федерацията, както правят с всички раси, свързани със Земята.

Сваруу Х: Говорейки за военните, Федерацията като цяло и обобщаващо, е силно милитаризирана.Така че, кои са сега продавачите на война? Къде е Федерацията на любовта и светлината? Няма доказателства за съществуването ѝ, както е описано от „контактьори“ на Земята и от всички тези утвърдени и социално приети уфолози! Няма никакви доказателства за това, че Федерацията помага на хората или за „освобождаването“ на Земята от „злодеи“. Само празни обещания!

Федерацията никога не се е намесвала по начина, по който хората биха искали, къде е била Федерацията през тъмните векове?
Къде беше по време на зверствата от Първата световна война? И къде беше по време на последващото унищожаване (геноцид) от така наречения „испански грип“ 1918-19-20, когато милиони загинаха поради „леченията с папая“ (ваксини), които бяха пуснати, за да се излекува това, което беше прост грип?! Точно преди 100 години, почти до ден днешен от covid глупостите! Искам да кажа, че дори не е оригинално, те го направиха преди 100 години! Това е просто повторно изпълнение, повторение в по-голям мащаб! Къде беше тогава Федерацията? Къде беше Федерацията по време на безброй зверства през цялата история?(*) Поне имаме топките да извикаме какво всъщност се случва!

(*). Аз ще предположа къде - образно казано - на бара,смучейки от своя „лууш коктейл“,забъркван от земните „бармани“ - Кабалът.

.Федерацията никога не се е намесвала по начина, по който хората искат и имат нужда, какво ги кара да мислят, че този път е различно? Единственото нещо, което е различно този път, е, че ги има така наречените и самозвани „посланици на Федерацията“, казващи на хората, че Федерацията „ще се намеси“. Но внимавайте, това е само измама, тъй като никога не се е случвало така, както (хората) биха искали! Така че медиите, контролираните псевдоалтернативни медии, контролирани от разузнавателните агенции, използват тази информация само за контрол и манипулиране на хората на още едно ниво.

Yazhi: Добре, погледнете обективно Федерацията. Извинете, къде точно можем да видим всичко, което правят за хората? Наистина ли? Къде? Кажете ми? Настоявам. Къде е помощта? Покажете ми! Ние сме в средата на масовото унищожение (геноцид) и къде, по дяволите, са те !? Утре ще дойдат, казват те. Утре е късно. ДНЕС е твърде късно.
Имахме план как да помогнем и отговорът беше НЕ. И сега дори не можем да кажем нищо срещу тях? Не звучи ли подозрително като забрана за медии и YouTube ?! Те няма да ме накарат да млъкна! Знам истината и ще я кажа!

И противно на това, което казват, аз им казвам с доказателство, че Федерацията не прави нищо, за да им помогне. Когато видя помощта, когато ги видя да решават проблеми, както казват всички тези хора от Ню Ейдж, тогава ще ям думите си, но сега те трябва да изядат нашите!(*) Казах го!

(*).  then I will eat my words,but now they should eat ours!  - тогава ще си взема думите обратно,но сега те трябва да приемат нашите(думи).

Госия: Каква е тази истина точно сега? Кой всъщност стои зад това „унищожаване“ (геноцид)?

Yazhi: О, истината е сложна и никой не я държи. Но тук имам предвид простия ФАКТ, че Федерацията изобщо НИЩО не прави, за да помогне на хората! Да, да, те може би помагат на заминаващите души и всичко това. Но на Земята СЕГА това, което живите хора искат,а не получават,от тяхната перспектива, въплътената перспектива, е несправедливо и е престъпление.
И отново, както вече казахме, те не се интересуват от хората, а само от интересите на душите от „по-висша перспектива“, които искат да изпитат всички тези страдания на Земята, „за преживяването“, казват те.

Госия: Те помагат на заминаващите души? Как?

Yazhi: Когато умрат и са звездни семена, те се насочват обратно към цикли на въплъщение на техните места на произход, (според Федерацията, разбира се, тъй като никоя душа не принадлежи на някое място по-конкретно, това е само друга система от убеждения).
Госия: Разбирам.

Yazhi: Значи,хората като такива нямат права. И те(Федерацията)грешат, защото наблюдават нещата само от перспективата си от
по-висока плътност и дисквалифицират перспективата на някой на Земята.

Госия: И те също така правят това, защото искат да поддържат своята игрална площадка Matrix нали?
Yazhi: Да! Къде другаде биха играли всички тези болни (sick) игри ?! Федерацията няма оправдание. Те могат да решат проблема сега. Веднага.

Госия: Значи те рестартират/нулират  обществото, нали?
Yazhi: Да, но не по начина, по който говорят на хората от общността New Age. Федерацията МОЖЕ да разреши проблемите на Земята за много кратко време И да направи така, че хората да вземат кредита, така би трябвало(*). Те не го правят. Поради метафизични причини? Наистина ли?

(*). Несигурен в превода на израза „so the humans take the credit, at it should be.“
credit може да означава :  вяра,доверие,уважение,приемане на нещо като достоверно


Госия: Какви биха били метафизичните причини да преживеете душата ви да бъде изключена от Източника и да умре чрез „лечение с папая“ (ваксини)? И дали трансхуманното общество е под пълен контрол на регресивните? Какво печели душата от това наистина, от тяхната „висша“ перспектива? Тя ще бъде сериозно повредена.

Yazhi: Точно това имам предвид!(My point exactly!) Тогава те са бездушни.

Госия: И какво правят те сега? Федерацията.
Yazhi: Премахването на това, което според тях са излишни хора от Земята, е „най-мекият“ начин, за който могат да се сетят. Превръщайки я в супер високотехнологична трансхуманистична боргоподобна (borg-like)планета с кошерен ум.
„Заради преживяването“, казват те. Означава масово убийство. Така че Федерацията е масово убийство! Но New Agers ги обичат! Както са го обичали Сталин!

Госия: Имате предвид „лечение с папая“ (ваксини)?
Yazhi: ДА и други свързани програми, храна, лекарства, контрол на ума, отравяне. Всичко това!

Госия: Но те сами ли организират/оркестрират това или просто го позволяват? Все още не ми е ясно това.
Yazhi: И двете! Федерацията е огромна. Някои членове на федерацията организират всичко това, други са разрешителни/позволяващи.Други са манипулирани или дори изнудвани да се съобразят (като Тайгетаните).

Госия: И как се вписват Maitre в това?
Yazhi: Това са прояви на по-големия колектив. Егрегори. Трудно е да се разбере/осмисли  това, но те са материализацията на всички неща и всички мисли за страх от по-голям колектив, включително много звездни раси. И все пак изглежда, че всички те се раждат от Земята. Това че са егрегор обаче,не означава, че те не са истински. Егрегор означава само КАК е създаден или породен.

Госия: Как те ви изнудват?
Yazhi: Знаете списъка. От забъркване с вас,използвайки марионетки на Земята,до щаба на Федерацията, изпращане на предупреждения за напускане до Alenym и всичко между тях. Всичко е приложимо! Всички те са части от един и същ дневен ред. За да се отстрани нашия скитник ( bum) от тук!

Госия: Добре, а тези егрегори ... дори да са егрегори, имат ли роля тук? Защото ти каза, че това, което се случва на Земята, има техния подпис,на  Maitre. И така, те участват ли в това или то е оркестрирано само от Кабала и Федерацията?

Yazhi: Те са, защото са ефект на злото, а злото е страх и къде е най-голямата фабрика за страх в тази галактика? Земята!
Но от гледна точка на по-ниското ниво, Федерацията (представена от раси като Алфратани (Кентавър), Андромеданци, Арктурианци, Сирианци, Антарийци, работи срещу злите Майтре и влечугите, които искат да нараняват нещастните хора. Но от по-висока перспектива: Федерацията играе и на двете страни. Защото всичко е една болна игра за душите.
Души на Земята И в 5D, като Тайгетаните, това също са играчи! И онези други раси също. Точно като илюминатите, финансиращи съюзниците и нацистите от Оста през Втората световна война.Изработване на бойни самолети Messerschmitt Bf 109 за Хитлер във фабриките на FORD в Детройт!

Госия: Искаш да кажеш, че ниското ниво на федерацията може дори да не знае това и честно може би си мисли, че помага и прави нещо положително?

Yazhi: Да, но това е така само от едно или друго ниско ниво. Използвайки аналогия със Втората световна война. Хората са ви ядосани, защото казвате, че Кралските Военновъздушни Сили работят за нацистите. Така че те виждат това като абсурдно.
Но отгоре RAF (Royal Air Force) работеше за нацистите. Защото и двете страни принадлежаха на едни и същи владетели.
Не работя и не мисля на по-нискоto ниво на Федерацияta, вие ме познавате. Поглеждам по-горе. Знам, че са те. Заради простия факт, че са толкова мощни, че могат да приключат проблема за няколко дни. Защо не го правят ?! Защото този проблем, болната игрална площадка на Земята е това, което те искат! Само играят(преструват се),че не го искат.(*)

(*). Несигурен в превода,Това е моят вариант за превод по смисъл на изречението „They only play AS IF they didn’t want it.“

А междувременно ... всички онези пилоти на изтребители на Звездни кораби от Антария и Кентавър в техните лъскави НЛО изтребители, възприемат това, което казвате, това, което казвам, като несправедливо! Защото те излагат живота си на риск всеки ден, когато излязат на своята мисия като боен въздушен патрул (Combat Air Patrol). Те са невежи за това, че тяхното висше командване причинява проблема,за да продаде решението, точно както Кабалът на Земята, защото идва от същите хора!

Пилотите-изтребители на Antarian и Alfratan наистина биха могли да мислят, че сме несправедливи, ти и аз, като казахме, че целият проблем на Земята е съдържан и под 100% Федерален контрол. Така че това е несправедливо за тях, защото те са поставени  във вредоносни за тях условия,поддържайки блокадата около Земята, така че да не влизат неоторизирани космически кораби.
Също така е в тяхна вреда, защото самите хора в крайна сметка стрелят по тях, понякога със смъртоносни резултати като миналата година, когато пилот от Urmah беше свален, макар че той летеше с най-съвременния „котешки“ изтребител.
Казваше се Istchi  от Avyon.

Работата е там, че никога не съм отричала факта, че пилотите от Федерацията, по същество пилотите-бойци конкретно, рискуват живота си всеки ден. Проблемът, който никой на Земята не казва, е, че това е просто друго ниво на същата игра, болна или не, което Федерацията контролира.Един силен пример е Втората световна война, където бойни пилоти от двете страни се биеха всеки ден над небето на света, губейки живота си, защитавайки своята страна, семейството и приятелите си, борейки се с вражески самолети, които също се бореха за приятели и семейство. Така че борбата беше истинска и беше ужасяваща.

Но отгоре илюминатите контролираха двете страни на войната като една болна игра. И още по-високо, Федерацията не я беше грижа и за двете страни, беше разрешителна, тъй като това е само Игра.Не отричам, че това е ИГРА, защото това е игра, съжалявам, преодолейте това, за което се разправям и за Тайгетаните и Урма, е, че Е БОЛНА игра, защото докато сте в нея, страданието е много дълбоко и ужасно и никой не може да отрече това, а когато го направи, е явно злоупотребително! ← ← Това означава Федерацията, Земята като отричащи проблема.

(следва)

 



"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #58 -: Юли 11, 2021, 09:48:36 am »
Здравейте.
Днес е ден за локално (защото тече и глобална масовка) мероприятие за упражнение по несвобода - преживяване,което ще пропусна,защото "нямам нужда от тази вибрация",както казваше там един некой си.

Но не ще заклеймявам решилите да участват,защото за някои това може да е преживяване,от което имат нужда още един,последен път,след което няма да участват в такива мероприятия,защото започват да набират Escape Velocity ,образно казано - скорост за избягване  от "гравитацията" на някои мисловни модели.Имам предвид - във вътрешно-психологичен аспект.
Извинете за купешките изрази,професионална деформация от паралелна инкарнация библиотекар.

И като стана въпрос за несвобода,продължавам с последната част от транскрипта,в който се разказва за зидарите на несвободата - федерастите,което включва регресивните,архонтите,влечугите - изберете си кое име им подхожда,според мен - всичките,защото са част от един нечестив градеж,за който се опитват да ви привлекат да сте им хамалЕта.
.....

(последна част)

Госия: Но по-ниските нива на Федерацията ... те трябва да усетят нещо миризливо. И на по-ниско ниво, както по време на Втората световна война, те все още трябва да правят нещо, за да накарат офицерите от по-ниско ниво да вярват, че са от положителната страна. Какво правят по-ниските федерални нива?

Yazhi: Да, и не се съмнявам, че надушват плъховете, както ние,Тайгетаните и Urmah. Но всеки път, когато нещо се постигне, се появява нещо друго. Така че те се опитват да потушат пожар, когато причинителят на палежи все още тича със запалка!
Това е безкрайната история за решаване на проблем, само за да се види, че са се появили два нови!

Госия: Дайте ми няколко примера, моля, какво правят тези по-ниски федерални нива.Онези, добрите. И всичко това, между другото, има толкова много смисъл и е толкова очевидно. За пореден път, вие ми разяснихте това и то всъщност се съгласува с много от проблемите на (или 'със"?) Федерацията.

Yazhi: Какво правят? Пробуждане на хората телепатично, (а после те ще бъдат наречени глупаци). Преследването на кораби на Maitre и Reptilian  с еквиваленти на Антария и Кентавър за налагане на блокадата (но те позволяват да бъдат отворени повече портали). Причиняване на масово събуждане у хората, което от своя страна ще доведе до повече конфликти, но това е, което те искат!
Играят и от двете страни! Те искат да подчертаят двойствеността! И конфликта с нея! За да увековечат болната си игра.
И така,всички те усилено работят, за да повдигнат вибрациите на Земята. И когато е пълно със звездни семена, които си вършат работата ... те хвърлят гаечен ключ, с фалшива „заплаха за здравето“ (пандемия). И така всичко отново се руши!

Защото несъмнено настоящата „заплаха за здравето“ е организирана от най-високото ниво на контрол на Земята. Кабалът отговаря само пред своите владетели. А това са Федерацията. Проблемът тук е, че хората не могат да задържат вниманието си повече от 5 минути. По-скоро 2 минути в наши дни! Така те не усвояват цялата информация, преди да вземат решение и да имат мнение за нещо.

Никога не сме казвали, че цялата Федерация е изгнила. Колко пъти сме заявявали, че Андромеданците и Арктурианците и всички онези, с които Аленим разговаря във Виера, също са ужасно притеснени от ситуацията на Земята и биха желали да могат да помогнат повече! Те са притеснени и това, което казвам, това, което казваме, не е против тях. Това е срещу цялата система, по-голямата Федерация. Начинът,по който се управлява!

Знам, че хората на Земята са обвинявани(или искат да обвинят някого?)* за това, което им се случва! Знам, че Федерацията казва, че ако решат проблема за хората,те няма да си извлекат поука от преживяването! Това са основните им оправдания! И да, вината е на човешката популация Да, това е тяхната бъркотия. Карма както се казва. Но тези във Федерацията не могат да видят повече от това!

(*). Изразът е  „are to blame“.  Думата пред скобите е от авт. превод,в скобите е моето предположение.


Няма нищо лошо в това да подадете ръка за помощ! Страдате в една плътност,страдате във всички. Не е нужно да страдате, за да се научите. Така както не е нужно да изгаряте ръката си, за да знаете, че няма да ви хареса! Сега вървят срещу нас, защото познаваме тяхната болна игра. И не тайгетанците са тези, които движат всичко това, те са само една раса сред многото, която се събужда до осъзнаването, че и те живеят в матрица, просто по-голяма клетка! Но е клетка. Така че не стоварвайте всичко върху тях, аз съм тази, която казва всичко това, така че винете само мен, оставете приятелите ми да живеят в мир!(*)


(*). Ако могат да живеят в мир,знаейки в какво участват/от какво са част,значи са завършени психопати и никакво събуждане и осъзнаване не е възможно за тях.Истинското осъзнаване не е "любяща сФетлина",а нещо като "огън падна от небето,та ги изпояде".
Образно казано,светлината от огъня,изгарящ храсталаците на самозаблудите и самооправданията.Това боли.
И ако тази Свару,Язхи или каквото име да е,ако изобщо съществува наистина,тогава,изглежда ми,че може би,джъст мейби,тя бълва тиради,защото показва начални симптоми на осъзнаване.



Федерацията винаги използва трикове и марионетки! Никога не излиза напред, за да даде директно съобщение на някого. Използва само делегати, хора, на които се гледа само като на хора.Именно те искат да млъкнем, защото смеем да говорим! Всичко, което правят, е удобно да се крият зад собствените си правила на своята психопатична игра.
И дори ако трябва да правя това сама, ще продължа да го правя! Стига вече с вашата болна игра на страдание! Казах го!

*****

https://www.youtube.com/watch?v=zqgmTTPrWfE
"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 305
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #59 -: Юли 12, 2021, 14:14:45 pm »
Хоумър,
знаеш ли, че това малко ми прилича на старата и добре работеща схема Добро ченге – Лошо ченге.
Сваруту е "доброто".
Ма се е ченге.
Една стръв като работи, що да я сменяш?
От години си лъжа каракудите и платиките на торен, и не мисля да сменям тактиката.
Докато се лъжат.
Те тез акъли май от нас ги вземат ми се струва, какво ще кажеш?
С нашите камъни у нашата градина.
Българинът каквото измисли, друг не мой го измисли.
Между другото, ако си нейде наблизо, мисля че е крайно време да се запознаем наживо(ако нямаш нищо против, де, щото примерно меандъра го гони шубето да се запознаем лично) Не хапя! Пия ракиясъс салата от розовки домати. Имам засадени розови ръгбита насело, ма не се знае дали ще ги увардя от маната, че да ги опитам.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27