Автор Тема: Разговори с извънземни. Транскрипции.  (Прочетена 1542 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен paci1

• Четящ
  • *
  • Публикации: 240
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #45 -: Февруари 05, 2021, 10:09:41 am »
Сега, като си поразяснихме ситуацията "отгоре", дай да го свържем някак си със тукашната ситуация.(отдолу) А именно какво се случва в момента, защо е тоя цирк с маските,химтрейлите и всичката помия, с която ежедневно ги заливат от медиите.(казвам ГИ, защото телевизия не гледам от бая време)
Нали казват каквото горе - това и долу. И обратно. Това ми намирисва на хаос. Редът би трябвало да един. Или отгоре надолу, или обратно.
Според скромният ми опит в ход е втората версия. Тъй че сварута, анеки и прочее гадини могат да го духат подводно, дан са дига пушилка. И го може всеки, който е ЧОВЕК!
 :hi:

Неактивен Noris

• Четящ
  • *
  • Публикации: 216
« Отговор #46 -: Февруари 05, 2021, 19:02:27 pm »

Цитат
Но не бях го чел досега;Пуснах го на авт. превод...О!Тук пише,че (гледай сега,Норис) сивите от Зета Ретикули са „малки положителни сиви“ (Градинарите).

И те работели за Източника!Предполагам,че е подобно на начина,по който Папата работи за Господ.

Хомър, вярно е че съществата от Зета Ретикули са позитивни и работят за Източника. Папата е само посредник , между Сатана и Господ.

И точно тук се проявява двуполюсния модел на " Федерацията", че няма добро и зло.
 Опростено казано тези същества "  са се самоунищожили и Сатана е само едно  поставено лице, което насилствено им  помага да се инкарнират отново на Земята, ( чрез телата на  хората),  като "Нови" такива.

Тоест избавя ги от " тъмнината", и ги изпраща да се преродят, като човешки същества, приели заповедите на Христос.....разбирай ! От там Сатана няма пряка намеса и влияние към тази раса, защото пряко ги предава на Христос.

В католицизма  има комуниони, където, децата от малки ги запoзнават от къде са дошли и защо?

Градинари са и от мои наблюдения дават прекалено много за възстановяване на Земята. Децата са смирени, работливи, знаещи.
* Тъмната страна не ми се коментира!

Неактивен Noris

• Четящ
  • *
« Отговор #47 -: Февруари 05, 2021, 19:40:08 pm »
Цитат
Включването на Ищар,която е от „техните“ ми напомня на склонността на масоните да обявяват видни исторически личности за част от „зидарската“ общност.И понеже тези личности са вече мъртви и не могат да кажат така ли е било наистина,иди опровергавай такива твърдения.Друг такъв пример е едно видео,което се казва „Мария Орсич е една от нас“.В секцията „Transcripts“,
от 26 април,2019.

Става въпрос за вселяване на Дух, в зидарската общност.
Във тяло, разбирай.
Преди години пуснах тук, телата на третия райх във снимки, но сега не мога да ги открия.
Сивите не са тези сиви, които се представят от Холивуд снимачните площадки и от НАСА площадките, а са древна  раса от " горски джуджета ", унищожени по време на Римската Империя.
И сега си отмъщават!
И точно на Рим и Католицизма!
От там идва и мита за свръх " расата" на Хитлер.
Окултния Култ, по време на пролетното и есенно равноденствие, когато " унищожената древна  раса", може да се коалира с тази на Духа на Земния човек.

п.п.
Може да разгледаш архивите на Третия Райх, и там Хитлер ясно си се покланя на папата и му целува ръка.

( Damanhur, в Италия е също интересен за обсъждане )
« Последна редакция: Февруари 05, 2021, 20:11:11 pm от Noris »

Неактивен HomerCat

• Четящ
  • *
  • Публикации: 193
« Отговор #48 -: Февруари 06, 2021, 18:51:09 pm »
Норис,използвах израза „Папата работи за Господ“ ,имайки предвид,че работи така,както герберастите „работят“ за народа.
Некой трябва да каже на Папата,който не знам кой го  е провъзгласил за Божи наместник на Земята,че Исус не се е обличал в скъпи златоткани одежди и не е носил разни украшения,пръстени и прочие,показващи висок социален статус.И тия, Ватиканците,които са много богати,да земат да прочетат там,дето Исус казва,че по-скоро камила ще мине през иглено ухо,отколкото богат да влезе в Царството Божие.Ще се отклоним от темата,ако навлезем в богословска тематика,която не ми е силната страна,но ще кажа,че използвам думата „Сатана“ не като конкретен персонаж,а като сборно понятие за индивиди,организации...включително и Федерацията,които са враждебни към човешкия потенциал за развитие.Враг.

Който поради неизбежната му наличност,може да се използва като „тренажор“.

Бог може да бъде наречен и Източник...подходящ синоним на което е и Брахман...и ако продължа,ще иде коня у реката,в смисъл- ще излезнем от темата.

Зетите...сиви или не,мнението ми е само въз основа на написаното от други,титуловани за осведомени източници.
От материала в Отговор #35 мнението ми си остава неласкаво.Дефектирали са поради некадърност да се справят със собственото си битие,а сега това:

„За Земната раса е необходимо такова сътрудничество, за да направи качествен скок в развитието си,за да се усъвършенства физически и интелектуално.“

Сътрудничеството със самодефектирали се не помага за никакво усъвършенстване.

„Според зетите хората,които използват за експериментите си не са техни жертви.“

Според тях.Всеки агресор си има оправдание.А за мен е по важно мнението на отвличаните хора.Не вярвам да са ентусиазирани доброволци.

„Ако човешкият мозък извършва десетина операции едновременно, нашият извършва хиляди.".

Ако мозъците им извършват хиляди операции едновременно,значи са мозъчни инвалиди.Аз бих казал.че човешкият мозък извършва може би милиони операции наведнъж,понеже е паралелно изчислително устройство,според Невроклъстърния модел.
Все пак не съм категоричен,но отново - това ще ме отклони от темата.
Тук важното според мен е ,че тия Зети също омаловажават човека,а от моя гледна точка те имат нужда от сериозна психотерапия.
И разбира се,тези извънземни може да са прикриваща история за отвличания,извършвани от съвсем земни организации за черни операции.Или земно-извънземен Кабал.

Свалих една книга - „Окултните корени на Третия райх“,но е на английски и само съм е прелистил да видя това-онова.
Окултните корени на всяко зло според мен са в неспособността на носителя му,индивид или организация,да поддържа ниво на съзнание(вътрешна искреност),което да го доближи до осъзнаване на собствените му кривини.
Източникът на това знание е Вътрешния Свидетел,който е в друга тема,макар че от по-широка перспектива нещата са свързани.

За Даманхур четох още преди години  в статията на ПР,която е разказ на блогъра Мио.
„Кхечари мудра и пътуването на един българин до селище на илюминати“ от 05 Февруари 2013.
В България също има техни симпатизанти,общност.По БТВ има предаване от 11 май миналата година - „Даманхур - осмото чудо на света“.

Феновете на това учреждение според мен ще се надаманхурчат кофти.Доиграитесь,бих казал,заимствайки реплика от филма "Замисъл".
Това значи,че ще свършат зле,но им пожелавам да съм сгрешил в преценката си.
.....

Паци,първо,извинявай за забавянето.
Какво се случва в момента- пак няма да кажа нещо ново - известния израз „още от същото“ ми се струва уместен.
Разбира се,с различни вариации.“Както горе,така и долу/и обратното“  също е подходящ.

Долу - това е Земята,а горе - големият свят,тоест,другите светове/планети,с разните извънземни формации - федерации,империи ли,цялата менажерия.Как мислят извънземните,какво ги мотивира (задвижва)?За източник на информация имам само това,което са написали други,предполагаемо осведомени автори.
И го съпоставям с биологията.

Каква е разликата между една амеба и една Федерация или Империя?
Основната разлика е в мащаба.По-голям размер > по-сложна структура,където  в усложнен,по-голям мащаб се проявяват едни и същи закономерности.С уточнението,че амебите нямат психика и не изграждат социални структури и култура.
Значи,както в малкото,така и в голямото(долу и горе) се проявява законът или основната динамика,според Хъбард:

„Динамичният  Принцип на Съществуването е: ОЦЕЛЯВАЙ!“

Из „Дианетика.Модерната наука за душевното здраве“.

Това не значи,че съм сциентологясал,а че по своему съм стигнал до този извод и до наблюдението,че:
„Не са открити поведения или дейности,които да не зависят от този принцип“. (пак там)

Как оцелява например една организация,предназначена да се бори с даден проблем,например корупция?
Като го премахне окончателно?Не,това би премахнало причините за нейното съществуване.Ще се провали в оцеляването.
Сега да заместим проблема корупция с проблема рептили(примерно) ,а  организацията в случая е Федерацията.

И нека читателят да съпостави горните ми три изречения с двата цитата от Хъбард и да си направи своите изводи,които  му резонират.

За извънземните мога да кажа,че демонстрират поведение,което е „човешко,твърде човешко“.Групировки,войни,пропаганда,набираща доброволци за „кошарата“ им,накратко: Още от същото.Самсара.Играта,която играе играчите.

Да погледнем статията на Нахуатъл от 26 декември, "Времената,които идват..."
По-надолу,под един с доспехи и сабя са изредени седем точки за предстоящи мизерии.
В т.6 пише,че е нужна тотално нова парадигма и че забележете,това било условието И на светлите фракции на Федерацията.

От това И следва,че Федерацията има И тъмни фракции или както казват на село за политиците,и от властта и от опозицията:
"НаврЪзани са като свински чИрва". Така се произнася.

А Свару и дружки играят ролята един вид на вътрешна опозиция.

Играта им бих я описал така - "Добрите" и "лошите",които са един вампирски отбор и телетата,дето рупат от яслите на "добрите",които се борят с "лошите".Ама се борят така,както герберастите се борят с корупцията - така,че да не изчезне,че нема да има с к'во да се борят.

Или иначе казано,Това което прави тоя Светло-Тъмен отбор,който е Едно, ми прилича на изграждане на "двойна връзка",както е описано от Спрингмайер,Сиско и Свали.
Хендлър на наивници(*) - това ми е мнението за Свару.
.....

Започнал съм някои теми...трябва да ги продължа.А те са не много успешен опит да разделя на части това,което искам да кажа - един мега РОУТ (заимствам от Монро).
Един вид преразглеждане на парадигмата или завъртане на гледната точка,подобно това на камерата при някои от ефектите в „Матрицата“.Периодично ме „засърбява“ мисълта за сайт или блог,но такава платформа  е предимно монологична.

А тук има възможност за директно общуване с евентуалните читатели и правото им на критично отношение,без което всеки автор може да залитне към позицията на авторитетен всезнайко - нещо,което бих искал да избегна.

(*).Първо написах думата тъпунгери,но после я смених,за да не звуча твърде грубо.

"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен Noris

• Четящ
  • *
« Отговор #49 -: Февруари 06, 2021, 20:27:52 pm »
https://www.parallelreality-bg.com/statii/izvanzemen/secretbases/557-2015-09-04-18-30-00.html

Цитат
Нищо от това не е случайно, защото е свързано с една от най-емблематичните зони на планетата, известна с безбройните си истории за времеви портали, джуджета, извънземни, тунели към Вътрешната земя и подземни цивилизации. Това е Свещеният Граал на паранормалните феномени и една от тайните цели на Третия райх – планинският масив на границата между Германия и Австрия наречен „Унтерсберг“.

Даманхур, е в Италианските Алпи,  духовна общност и екоселище в Северна Италия, близо до Торино и не далеко от Бергамо.
Изграден в скалите с 11 етажни подземни храмове.

Изграден, като копие на Даманхур в  Египет:

https://en.wikipedia.org/wiki/Damanhur

"""""

https://www.parallelreality-bg.com/statii/obsti/447-2013-02-04-22-31-57.html

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27