Автор Тема: Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби  (Прочетена 52697 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Естествено,че всички разполагаме с еднакъв набор атрибути..Останалото зависи от нас.Ако искаш да станеш олимпийски шампион по плуване например,си трябва практика нали?..

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Вярвам, че всеки един човек има свръхспособности, само че не всеки е развил своите. А някои изобщо не се и замислят, че могат да притежават такива. Passiflora, имам един въпрос към теб. Прочетох нещата, които умееш и искам (ако не е нахално и нямаш против) да споделиш с нас останалите как си развила тези способности. За хората, които все още не са достигнали това ниво на развитие, или се опитват, ще им бъде много полезно и интересно да научат. Ще можеш ли да ни насочиш :)
При мен ключовото беше, че тръгнах да търся... Но не се стремях към такива способности, а исках да разбера (колкото и странно да прозвучи на някого) какво представлява Бог. И тогава бях доста крайна в стремежите си, когато си поставех цел, всичко друго губеше значение, нито ядях, нито спях, дори и вода не можех да пия, докато не постигна целта си.
А който търси винаги намира! Наистина е така!
И постигнах целта си. Тогава започнаха да ми се отключва (и аз не знам кое беше първо) телепатията, синхронността с Вселената, непознати хора на улицата ме заговаряха, започнах да откривам и други хора като мен, на които им се случваха езотерични преживявания и си ги споделяхме... Беше изключително интересно... Открихме тема в един друг форум и там си споделяхме и коментирахме.
И тези хора ме насочиха как да различавам "знаците на съдбата", аз ги бях усетила, но бях в огромен шок  :-X   - чудех се какво ми се случва и защо ми се случва...  :D  (Сега ми е смешно, но тогава въобще не беше!) Препоръчаха ми Селестинското пророчество за тази цел, след като я прочетох се успокоих...
И като си следвах знаците постигах доста неща. Животът ми стана интересен, изпълнен с приключения, еуфория, духовен и емоционален летеж...

Като във всяка друга сфера, човек иска да се развива, тогава разбрах за Рейки... Започнах да се занимавам и с тази енергия, но тя е много чиста и силна. И ако човек има неща в живота си, които не са му изчистени, които предизвикват някаква неудовлетвореност, тогава изпитва огромно желание да разреши тези проблеми (а при мен бяха доста). Както споделих, че бях изключително крайна в стремежите си пак постъпих по този начин, но с Рейки човек трябва да е изключително внимателен и не е за импулсивни хора.
Съответно си навлякох огромни неприятности, включително и здравословни проблеми, толкоз бях зле, че имаше моменти когато не можех от едната стая да отида до другата, в последствие разбрах, че това заболяване се нарича „хронична умора”... Но „Всяко зло за добро!”
Започнах отново да търся начин да възстановя здравето си и открих нутрициологията, нови невероятни приятели и познати и сега колкото и да се опитвам да се откажа, все се случва нещо (някой мой близък се разболее) и пак се връщам към нутрициологията. Приятелите ми, които се занимавт с това, ме съветват най-после да приема, че това е призванието ми.
Това е в основни линии, постарах се да е кратко, за да не ви отекчавам, макар че има мнжество подробност и интересни случки и събития. Общо взето това, че бях непокорна и крайна и най-вече, че бях толкоз упорита в стремежите си постигнах това. Девизът ми беше, че по черва може да се влача, но ще стане това, което съм решила.
При мен това е формулата, при други вероятно е друга.

Но отключването на способностите води след себе си доста последици, представи си да знаеш какво си мисли другия, представи си да чувстваш болката на някой човек (много е болезнено), представи си да обираш страховете на някого (и това ми се случи), да преживяваш болките от предходните си животи – своята смърт или смъртта на най-любимия ти човек... Шокът е огромен, но пък се получават много отговори за характера на човек и настоящата съдба.
Трябва огромен самоконтрол, защото когато човек с такива способносто се ядоса, може да разболее човекът на когото се е ядосал.
И както Константин каза, когато не се практикува, тези способности закърняват, сега съм в такъв процес на закърняване на способностите. Но пък нещо тези дни пак ме жегва да се занимавам, та нищо не се знае.

Ако искаш да намериш – търси, но търси нещо повече, някакъв идел, а не „отключване на способности” – това е по-трудният и дълъг път.
Способности се отключват първо с Надежда, после с Вяра, но се задържат само с Любов и Мъдрост!
(Колкото и клиширано да ви звучи – така е!)
Прочети „Селестинското пророчество” (има го в spiralata.net) постави си цел и в този момент се постарай да нямаш очаквания и чувства (за да стане интуицията ти максимално чиста) и се опитай да следваш знаците. Може да срещнеш човек, който да не ти е приятен или да изглежда доста зле, но не подхождай към него с предобеждения, отърси се от всички изкуствено втълпени предразсъдаци...

Книги, които на мен са ми помогнали: „Селестинското пророчество” за знаците, а книгите за Слава Севрюкова са за надежда, вяра, любов и мъдрост. Тези книги са били ключови в развитието ми и още с четенето им, започва промяната към по-високите вибрации на съзнанието.

Ако мога с нещо да съм полезна - пиши!
Успех!

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Естествено,че всички разполагаме с еднакъв набор атрибути..Останалото зависи от нас.Ако искаш да станеш олимпийски шампион по плуване например,си трябва практика нали?..
            Първо  ти  трябват  природни  дадености,  наклонности,  способности  или  талант!!
            НЕ,  не  разполагаме  с  еднакъв  набор  от  атрибути,  старта  в  живота  не  е  еднакъв  за  всички,  бих  казал,  че  за  всеки  е  индивидуален!
            Всеки  има  нещо  което  трябва  да  развие    в  текущата  инкарнация  и  проблема  е  как  да  го  открием,  как  да  го  опазим  от  влиянието  на  околните  и  да  бъдем  това  за  което  сме  се  инкарнирали.
           Истината  е,  че  трябва  да  сме  индивидуалности  в  съвъкупноста  наречена  човечество.   И  тук  не  мога  да  се  въздържа  да  не  кажа,  като  нас  българите.
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Говоря за физическите дадености в човешкият апарат.

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Константин е напълно прав! Всеки човек притежава тези способности, но зависи от самия човек дали ще ги развие. Може цял живот да се стреми към тях, да учи, да посещава различни гурута, мастери... и пак да не постигне целта си, а друг може никога да не си е поставял такава цел, но за няколко мига да отключи тези "свръх способности". Достатъчно е да се осъзнаят някои неща и да се прилагат в ежедневието, за да се случи това.
А че няма никакво значение нито даденостите, нито наклонностите и т.н., ето и някои примери:
http://www.sportal.bg/news.php?news=269704

Духът над тялото! Всеки може да постигне каквото си пожелае! Важно е желанието, волята, устремеността и никога да не губите вярата си!
 :)


Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Говоря за физическите дадености в човешкият апарат.
 
        А  аз  говоря  за  онзи  първичен  избор,  за  истинската  свободна  воля  която  сме  упражнили  преди  инкарнирането.  Да,  всеки  човек  притежава  способности  и  дадености  заложени  в  него  преди  раждането,  но  от  него  и  от  околните  обаче,  зависи  дали   ще  ги  развие,  действителноста  е  такава!
       И  още,  можеш  да  развиеш  само  нещо  което  е  заложено  в  теб  предварително,  даже  дали  да  си  силен  като  характер  е  даденост!!
       
        1 - Всеки човек притежава тези способности, но зависи от самия човек дали ще ги развие. Може цял живот да се стреми към тях, да учи, да посещава различни гурута, мастери... и пак да не постигне целта си, а друг може никога да не си е поставял такава цел, но за няколко мига да отключи тези "свръх способности"

       2 - А че няма никакво значение нито даденостите, нито наклонностите и т.н.,

       3 - Духът над тялото! Всеки може да постигне каквото си пожелае! Важно е желанието, волята, устремеността и никога да не губите вярата си!
 
 
       1 -  Защо  е   така?   Защо  ти  си  се  трудила,  а  някои  го  получават  даже  въпреки   нежеланието  им?
       2 - Защо  момчето  е  станало  борец,  а  не  нещо  друго,  например  художник  или  певец?   И  другият  пример  защо  непременно  балет,  а  не  плувец  или  певец?
       Вчера  по  новините  гледах  за  едно  пет  годишно  момиченце  -  художник.   То  е  започноло  да  рисува  още  като  бебе,  що  не  е  пропяло?
      3 - Всичко  може  да  се  постигне  когато  дух  и  тяло  са  в  синхрон  инак  нищо  не  се  получава!!!!  Да  не  забравяме,  че  астралното  тяло  винаги  е  цалостно,  с  ръце  и  крака!
http://play.novatv.bg/play/265476/
« Последна редакция: Юни 15, 2012, 13:59:47 pm от mitko »
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Himeros

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Константин е напълно прав! Всеки човек притежава тези способности, но зависи от самия човек дали ще ги развие. Може цял живот да се стреми към тях, да учи, да посещава различни гурута, мастери... и пак да не постигне целта си, а друг може никога да не си е поставял такава цел, но за няколко мига да отключи тези "свръх способности". Достатъчно е да се осъзнаят някои неща и да се прилагат в ежедневието, за да се случи това.
А че няма никакво значение нито даденостите, нито наклонностите и т.н., ето и някои примери:
http://www.sportal.bg/news.php?news=269704

Духът над тялото! Всеки може да постигне каквото си пожелае! Важно е желанието, волята, устремеността и никога да не губите вярата си!
 :)


Струва ми се че тук нещата са малко по иначе, както незрящият получава изостряне на другите сетива така и тези хора може би са имали някакво зареждане с цел да превъзмогнат загубата на крайниците си , нещо на същият принцип, не знам има ли медицински термин. Но трябва ли да чакаме да изгубим крайник за да стигнем до тези свърхспособности, трябва да има и по-лесен начин.....

п.с.
След като си прочетох поста осъзнах че все пак трябва да изгубим нещо, може би част от досегашния си начин на живот......за да спечелим друго.
« Последна редакция: Юни 15, 2012, 14:33:46 pm от Himeros »

Неактивен Терес

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 102
За загубата на крайник или друго сетиво има логика.Малко са хората с желязна воля(не инат).Едва,когато загубят нещо много ценно откриват Духа в СебеСи,може би това е игричка на съдбата и по този начин Тя ги "връща в пътя".Мое мнение разбира се без да ангажирам никой.Замислете се,колко народ не може да откаже едни цигари просто, да не говорим,ако е необходима воля за по сериозна жертва.
Дошло е време робите да преброят господарите!

Неактивен Антей

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Здравейте, мисля, че всеки от нас има свръх способности, но му трябва методика, за да ги включи. От две години се занимавам с едно Балийско безконтактно бойно изкуство. Там видях неща, които изглеждат невероятни и невъзможни. Без значение на пол и възраст, трениращите постигат страхотни резултати със себе си. Има и уловка разбира се, трябва хранителен и поведенчески режим, както и сериозност в отношението към учението. :)

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Passiflora,
с риск да те обидя, без да го приемаш като конкретна критика или неправилна самопреценка, но според мен ти нямаш някакви "свръхспособности"

1. Телепатията ... въобще не е това, което описваш.
Да усещаш, че някой мисли за теб  :o започва да ти гори лявото ухо или кихаш и ти казват трицифрено число?
Да си помислиш за някой и той да ти звънне. По-скоро този другия има "телепатия", отколкото ти.
Да четеш мислите на хората... Някога питала ли си ги, дали точно това си мислят, което ти си "прочела" по няколкото "телефона", с които разговаряш. /аз по този начин "чета мисли" двата пъти като се напуших с кинджа, докато бях студентка. Беше мега смешно, как някой говори едно, но мисли съвсем друго и ти ясно го разбираш. Дори си направих експеримент, като на единия човек го питах конкретно "ти това ли точно си помисли като каза еди какво си?" и той каза "Да". Но не ми се вижда интересно, освен, ако няма и не е свързано с някаква важна среща- тогава пак ще се напуша и ... да му мислят мислещите 8) /

Телепатията е комуникация от разстояние, без технически средства с още някой. Има хора цяла среща си провеждат, че и секс дори правят ;) Излиза и по-евтино и някак не зависи нито от климатични обстоятелства или други разстояния.
Но по-интимната част е, разбира се с човек, който също има подобни способности. Делово също може да се практикува, но не е толкова наложително...

2. За левитацията и другите по-видими способности като преместване на предмети и разбира се собственото ти многоизмерно движение с тялото ти само ... са доста редки, и отново не съм сигурна, дали са ни необходими за тези условия, в които живеем на тази планета.

Въобще ... честно казано, ми е доста странна тази "мода" през последните години. Този потоп от желание за самоусъвършенстване, владеене на енергии, изкачване на нива... баси амбициите и желанията имат хората за живота си.
Нима един обикновен човечец от село, или баба ми и дядо са имали безсмислен живот, щото не са открили как да се свържат по Вселенските канали с някой Оби-Уан_кеноби!
Ми не мисля така. НИто пък мисля, че желанието да търсиш какво представлява Бог е мотивиращо или правешо те откривател и основоположник на ... някаква методика по която всички да почнат да се учат... на  какво? И всъщност, к`во ти дреме какво представлява Бог? Представлява Всичко! Но не, което ти или всеки друг може да си представи като Всичко, а и обратното  :lol:
Пиша го иронично, за да разбера, какво като разбереш какво представлява Бог? И ти да станеш Богиня или да покажеш и обясниш на останалите невежи колко е як Бог?

3. За учителите. Това е отговорност, да си учител. Трудно е и неблагодарно. Има учители ... истинските учители, които искат да те научат наистина, не е да ти обяснят теорията да си изтупат ръцете и да кажат "часът и обучението ти свършиха, чао до нови срещи"- а тези, които като ги попиташ: " Нали ми обеща да вървиш с мен по пътя? Да ми помагаш. Да разбирам.", да ти отговорят: "Обещах да вървя с теб, но не "да те нося на ръце" по пътя. Ти сама трябва да си го извървиш ... по твоя начин"
И приказката: "Когато ученикът е готов, се появява учителят". Не го търсиш. Просто го срещаш. Защото така трябва. :)



N.B.  Част от разказ"Мирисът на мисълта" (интересно заглавие. Защото буквално мисъл не може да се чуе, щом не е звук или говор, не може да се види... но може да се помирише явно ;)) на Робърт Шекли
Цитат
Той трябва да бе телепат!

За да провери теорията си, той произнесе на ум думата „пантера“, идентифицирайки я с животното, което се приближаваше към него. Пантерата изръмжа яростно и намали разстоянието помежду им.

За част от секундата Клийви разбра много неща. Вълкът бе проследил катеричката по телепатичен път. Катеричката се бе смръзнала. Може би даже бе престанала да мисли! Вълкът бе загубил мириса, докато катеричката не бе успяла повече да се въздържи от мисли.

В такъв случай защо вълкът не бе атакувал него, докато бе в безсъзнание? Може би и той е престанал да мисли или поне не е мислил на дължината на вълната, възприемана от вълка. Но може би имаше и нещо повече от това.

Сега обаче негов проблем беше пантерата.

Звярът изръмжа отново. Намираше се само на тридесетина крачки и се приближаваше бързо.

Клийви реши, че просто не трябва да мисли за… Трябваше да си мисли за нещо друго. По този начин, може би… ами той вероятно ще загуби мириса. Той започна да си мисли за всички момичета, които някога бе познавал, при това с мъчителни подробности.

Пантерата спря и объркано започна да рови земята.

Клийви продължи да мисли: за момичета, за кораби, за планети и за момичета, и кораби, и за всичко друго с изключение на пантери…

Пантерата напредна още пет крачки.

По дяволите, помисли си той. Как да не мислиш за нещо? Мислиш си непрекъснато за камъни и скали, за хора и места, за други неща, но умът ти винаги се връща на… Но ти не можеш да го отхвърлиш и да се замислиш за скъпата си баба, пияния си стар татко и драскотините върху десния ти крак. (Преброй ги. Осем. Преброй ги пак. Пак осем.) А сега вдигни поглед, ей така случайно, погледни, но се прави, че не познаваш… Както и да е, той все пак се приближава.

Клийви разбра, че да се опитва да не мисли за нещо е като да спре лавина с голите си ръце. Разбра, че човешкият ум изобщо не може да бъде ограничаван така направо и съзнателно. За това са необходими време и опит.

Оставаха му още петнадесетина крачки, за да се научи как да не мисли за…
« Последна редакция: Юни 15, 2012, 18:28:17 pm от Princess_Deja »
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Passiflora,
 

Въобще ... честно казано, ми е доста странна тази "мода" през последните години. Този потоп от желание за самоусъвършенстване, владеене на енергии, изкачване на нива... баси амбициите и желанията имат хората за живота си.


Е кво му е странното?Все пак..отдавна сме надраснали амбицията за ходене на два крака..

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил

Въобще ... честно казано, ми е доста странна тази "мода" през последните години. Този потоп от желание за самоусъвършенстване, владеене на енергии, изкачване на нива... баси амбициите и желанията имат хората за живота си.
Нима един обикновен човечец от село, или баба ми и дядо са имали безсмислен живот, щото не са открили как да се свържат по Вселенските канали с някой Оби-Уан_кеноби!
Бих  попитал  какви  са  твоите  желания  и  амбициите  ти? 
Когато  един  човек  търси  стабилна  опора  то  винаги  я  намира  в  духовното  и  никъде  другъде.
Да  не  делим  хората!  Хората  от  село  винаги  са  били  по-духовни  от  гражданите,  градът  развращава.     
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Защо да не делим хората? Като хората са различни.
Това че ги деля не означава, че ги подценявам или дискриминирам. А установявам различие, което е нормално да е и на ментално ниво, поради начина на живот, образование и много други възможности.
Не знам какво е да си по- духовен или по-малко, но аз не говоря и за някаква оценка на "духовност" или ниво на възвисеност.
А за странното и наивно убеждение като на малко дете, гледало интересни филми, което си мисли, че няма начин да не може да е Батман или Айръмен. Ама не може.
Има си хора, които без да го търсят целенасочено им се случва да разберат, че са по-различни.
Имат нещо в ДНК-то или епифизата, което им е дадено конкретно на тях.
Понякога и за някои може да е плашещо, защото от това да те затрият, до това да решат да те клонират само, за да може да се контролира вече и да го има специалното, са неща, които не правят живота ти спокоен и нормален.
Дори може да решат масата хора да те "натоварят' с мисия или обратно да се уплашат, че като по-различен или силен, може да ги унищожиш, ако те ядосат много. Да трябва греховете да им изкупиш или въобще да се посветиш на това да си учител, а ти просто да не искаш. Никой не те е питал, искаш ли това специалното.
Но нали да не победи злото ... се налага. Имат дълг, така да се каже.
И какво? Съвсем добронамерени хора, чели и гледали определени неща идват и казват: научи ме да летя!
Не става. Нямаш крила.
Да, ама имам съзнание и съм телепат.
Ааааааа, щом е така, отиди помоли орела да те научи.  :writer:

Моите амбиции, са много ... обикновени. Самооценям си и си харесвам въображението. И бих искала благодарение на него и това, което имам животът ми да е интересен. Толкова, че накрая да кажа : Не съжалявам за нищо! Всеки миг бих изживяла отново.
Не искам пари, не искам любов, не искам кариера и признание. Просто нормален живот.
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
      "Нима  един  обикновен  човечец  от  село......."   
       Нима  един  обикновен  човек..........
        Виждаш  ли  разликата  в  двете  изречения?
Защо да не делим хората? Като хората са различни.

 бих искала ......................................животът ми да е интересен. Толкова, че накрая да кажа: Не съжалявам за нищо! Всеки миг бих изживяла отново.
Не искам пари, не искам любов, не искам кариера и признание. Просто нормален живот.

          Да  хората  са  различни  и  трябва  да  се  подхожда  индивидуално  спрямо  всеки,  но  никога  иронично? 
          Е,   ако  знаех  какво  е  нормален  живот,  бих  бил  най-щастливият,  можеш  ли  да  го  обасниш  това   понятие  нормален  живот?
          За  свърх  способностите  ще  кажа,  че  няма  такова  нещо!!!  Просто  всеки  е  развил  някяква  даденост,  непременно  заложбата  трябва  да  я  има  като  такава? 
Има  хора  обаче,  изпреварили  времето  си,  например  Тесла,  Ванга  Илия  Вълков   и  много  други.   Такива  хора  се  изпращат  с  мисия  когато  прогреса  в  някаква  област  зацикли.   Това  отговаря  на  Принцесата  защо  толкова  народ  се  е  юрнал  към  духовното. 
         Веднъж  попитах:  Какъв  феномен  е  баба  Ванга?  Отговора  -  Ванга  не  е  никакъв  феномен,  тя  просто  не  живее  в  своето  време - изпреварила  го  е!   Вгледай  се  в  хората  които  наричат  феномени  и  ще  видиш  какви  ще  бъдат  хората  в  бъдещето.
        Мога  да  изброя  много  неща  които  са  били  феноменални  за  времето  си,  а   след  време  са  се  превърнали  в  рутина.
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
"Нормален живот" не е понятие. Мога да обясня какво е за мен нормален живот, но ти ако не знаеш, аз не мога да те науча на това.
Не че не искам, но едва ли Егото ти би приело подобно назидание.
В този случай се вижда как и ти се опитваш да си ироничен, но явно не владееш този, сам по сбе си философски "инструмент", и вместо да ме накараш да ти отговоря на който и да е друг въпрос, аз откривам безсмислието от това, като отговарям делово да получавам като резултат, единствено личното отношение на събеседника ми към мен самата.

А това, че такива хора се изпращали с мисия проблематизира моментът със "Свободната воля" на тези хора.
От една страна, жалко за хората, но може и да има предани мисионери като Ванга, които да успеят да изтърпят последствията от едно преклонение пред феномена й.
От друга страна, не отговаря на въпросът ми "защо всички го смятат за възможно?"
Кой бихте предпочели да слушате да изпълнява Шекспир? Валентин Ганев или Асен Блатечки... Атанас Атанасов или Юлиан Вергов?

Има неща на които не е дадено да се научим/чат /всички/ като едни послушни клонинги и роботи.
Няма драма. Просто качествените "зрънца" са по-малко. Дори да предполагаме или да се надяваме, че зависи нещо от изчистване на чакри, храната, медитациите и развитие на сензитивността, пак няма гаранция, че целта и смисълът на това усъвършенстване ще са изпълнени и мисията ще е успешна. Ако беше толкова просто ... отдавна в света щеше да има само левитиращи гуру и облечени в бяло дългокоси усмихнати хорица. Но трябва да има и готвачи и магазинери и всички, които без толкова висша мисия имат право да живеят и съществуват...


Но искам всъщност за нещо по конкретно да пиша.
Бъдещето без мъже.
Не знам дали е за конкретната тема. Но понеже става въпрос, за ... възможност мъжкия хромозом да "оцелее" само, ако е предаван от/с жени-"вещици", или такива с малко по-различни способности и гени.
Казано малко по-ясно, мислите ли, че подобни способности могат да се наследяват или са генетично обусловени или са с извънземен произход?
Интересува ме природата-произходът на подобни качества.

Ако засадиш едно дръвче- круша. С времето го култивираш и се опиташ то да дава и ябълки и праскови и кайсии. Накрая то даде неочаквано банани. Как от плодът банан ще можеш да получиш "дървото", от което да се раждат само банани. Отнесете примерът към човешкото ДНК и може да разберем как ще оцелеят мъжете :)

/малко информация за притесненията ми от последния абзац:
 http://translate.google.bg/translate?hl=bg&sl=en&tl=bg&u=http%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fwiki%2FBryan_Sykes&anno=2;
 " Проклятието на Адам" е книгата на този автор, в която се описва проблемът./
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27