Автор Тема: Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби  (Прочетена 52683 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #45 -: Февруари 29, 2012, 22:41:32 pm »
Определено си е телепатия и синхронност с Вселената.

Аз малко трябва да поработя над телепатията, но не знам как точно. За това те питах. Усещам когато някой мисли за мен или говори за мен, понякога улавям и чувствата, но с тази моя работа - срещам се с много хора, а я си представи едновременно за теб да си мислят няколко човека...
Получава се нещо все едно да ти говорят по няколко телефона... А не ми се иска да блокирам, веднъж го направих към един човек, но замина и телепатията ми към всички... Едва си я разблокирах и още не е така изчистена както преди.

Мога да споделя и техники с които да променяте нещо което не ви харесва и не сте съгласни с него в положителна посока и как да увеличите доходите си.Една приятелка се шашна,че за три различни неща се възползва и изпробва и имаше резултати.Аз лично също съм пробвал и знам,че работи.

Само внимавай да не "злоупотребяваш" с енергията!  Интересно е, но си е и доста отговорно!
"Положителна посока" е доста субективно понятие, защото получените облаги чрез силата не се знае какви последствия ще донесат за в бъдеще. Доста хлъзгава история си е. Следвай си знаците и интуицията!

Неактивен trepa4a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 189
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #46 -: Февруари 29, 2012, 22:49:55 pm »
За телепатията според мен е до това в какво състояние се намираш и съответно на какви вибрации си настроен.Също да няма колебания и съмнения,да не мислиш върху това дали ще стане,дали е така и т.н.
Друго нещо което умея е да чета по устните от разстояние за какво си говори някой,както и да чета мисли.Не винаги се получава,но е интересно и забавно.Не всеки говори по начин по който може да се чете от разстояние.

Неактивен trepa4a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 189
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #47 -: Февруари 29, 2012, 22:54:11 pm »
Ето нещо което ако някой иска може да опита и да сподели какво се е случило:
Изберете лице, ситуация, местоположение, лична тема, или световни събития, с които не сте съгласни. След това, нарисувайте червено кръгче около него, както и линия през него. Казвате думите: "аз не съм съгласен с това!". На следващо място, представете си какво бихте искали да видите, това, с което сте съгласни и слагате зелена отметка до него. Това е много, много просто и бързо. Толкова много, че така, човек би си помислил, че не е промяна в живота, но е. Опитайте го. Опитайте с големи неща и с малки неща. Използвайте го всеки ден, и гледайте !

Неактивен trepa4a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 189
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #48 -: Февруари 29, 2012, 22:56:01 pm »
И друго което е също проверено и работи:
Взимате бял лист. Отгоре написвате целта в СЕГАШНО ВРЕМЕ и оставяте срок - до кога трябва да стане изпълнението. Например: До 1.01.2012 г. започвам нова работа със заплата 5000 лева
Отдолу изброявате поне 10 материални и 10 емоционални ползи от изпълнението на поставената цел. Например материални ползи са - ходя на почивка в чужбина 3 пъти годишно, ходя на спа, ходя на курсове за самоусъвършенстване, купувам си нова кола....емоционални - чувствам се спокоен, уверен, работя с удоволствие.......Накрая листчето се сгъва, може да го увиете с червен конец /по желание/, поставяте го на скришно място и забравяте за него.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #49 -: Февруари 29, 2012, 23:22:50 pm »
trepa4a, това твое последно предложение съм го пробвал по малко друг начин, много конкретно обаче и да ти кажа работи. За съжаление не съм си поставял някакви високи цели, просто решаване на ежедневни житейски проблеми. И ми дойде от вътре. Ще пробвам и тези предложения, но за по-стойностни неща. Сподели нещо ако си имал успехи. :hi:

Неактивен trepa4a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 189
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #50 -: Март 01, 2012, 07:55:55 am »
По последното откакто го направих доходите ми започнаха да се увеличават и се очерта вече постоянна работа с нови клиенти.Стигнах до такъв етап,че дори и за някои да има още криза,а за мен и не само,кризата е в главите на хората,да отказвам и подбирам работата си.
А с листчетата където се зачерква с червено,а на другият си слагам зелена отметка,съм го правил за това,че не са ми плащали навреме или не съм имал поръчки.Честно казано отдавна не го прилагам.Всичко знам,че зависи от нас самите и мислите ни.
Между другото написал съм си и на един лист какво искам да постигна в живота.Настъпи коренна промяна и нещата просто се развиват много приятно,леко и така както съм ги написал на листчето.В една от книгите на Робин Шарма го прочетох,реших да го направя и виждам,че не е излишно.
Човек може да лекува и с глас.Веднъж една жена от един друг форум поиска да се чуем по скайпа.Имаше някаква болка.След разговора ни болката изчезна и беше много впечатлена,дори ми каза,че ако има някаква друга болка,ще иска пак да си говорим.Други две жени са ми казвали,че съм им въздействал като сме си говорили за това,че не им се пуши повече.С мисълта съм правил разни други неща,но не съм се задълбочавал много да работя.
Това с преместването на предмети е наистина много интересно и в същото време ни се вижда странно и невъзможно,но именно това е според мен основната пречка да не можем да го правим.


Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #51 -: Март 01, 2012, 08:28:30 am »
Явно повечето искат да прочетат подобен коментар:
Брат ми преди време се оказа,че има сериозно силно развито биополе.Ето на бързо как материализира силата си.!1994-та си купихме Мини-Хай-Фи уредба Panasonic, всички екстри бяха дигитални,както и всичко беше(и още е)на дистанционното.Година и половина след ползване(яко вол на макс и яко засписи),изведнъж записното устройство отказа!В сервиза ми го показаха(имахме връзки тогава),направо платката си беше срязана,като с макетно ножче(никой не беше толкова ненормален от нас сам да си прецака божествената музика)!До тук нищо необичайно,докато потенциометъра на копчето за звука спря да работи,дистанционното спря да го мести!Така си седя до 2004,оказа се че няма резервни части,законно внесен,ама не точно,няма сервиз за него,абе незаконен внос(магазина все още беше на бул.Витоша)...И 8 години по-късно,брат ми живееше под наем,(взе си и музиката)звъни в нас и ми се смее,че е оправил волумето и дистанционното пак си бачка!Беше гледал някакъв руски канал,по който обяснявали,че ако има човек наблюдавани био-способности и имат "леки" електрически или електронни повреди в дома си,да последват напътствията на водещия на предаването!В случая с дланта си положена на копчето,за 60 секунден сеанс сам си го оправи!На другия ден бях в тях,защото ума не ми го побираше това събитие!До ден днешен си работи дистанционното,учудващо но факт(още си го ползвам)!
Друго:Много го бива в масажите...правеше ми масаж от 2-3 педи разстояние и 15 мин движения у-а,ставах като нов!!!За съжаление поизраснахме и той забегна за Щатите,там сериозно му се притъпиха усеща,макар че казва,че не се предава и експериментира с марионетните америкаци...кога с успех,кога не!
 8)  :---
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен broken_dream

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #52 -: Март 01, 2012, 16:27:10 pm »
Много интересни неща сте изписали :)
trepa4a тези листчета за които говориш ми напомнят на една малка книжка "послания към вселената", 2007г. я четох и то в книжарницата, пробвах някой методи и действително имат ефект. Може би най-важно е да закътаме листчето някъде и да не мислим за него, за да може канала през който преминава енергията на мисълта да бъде чист и да не се смесва с останалите мисли.(било то на съмнение или пък на силно желание) Само така е най-ефективно. Що се отнася до лекуването с ръце това е много интересно. Наистина всеки сам може да се лекува с енергията на ръцете си, всеки който си доближи дланите близо една до друга усеща силно затопляне заради огромната енергия там. Има едно много просто измерване на тази енергия, който иска може да опита: Вземете банкнота от 2 лева(може и повече) но за предпочитане да е по-малка. Важно е банкнотата да не е намачкана или прегъната от портмоне, а да е нова и гладка. Сложете я на дланта си и дръжте дланта отворена за няколко минути. Още от началото може да забележите че банкнотата се превива от двете страни, колкото повече се превива, толкова по-голяма енергия имате. В някой случаи дори става на фуния, но това са хора, тренирали много енергията си.
Според мен е много важно да отворим съзнанието си за ВСИЧКО. Няма немислими неща, няма невъзможни неща. Линейното мислене, догмите създадени от науката и образованието единствено пречат на съзнанието ни да възприеме всичко, което изконно ни е дадено.
tazmdg както знаеш, човешкият мозък е много, даже страшно много по-развит от най-мощния компютър. Мозъкът е машина, която запаметява всичко, което виждаме и не виждаме. Брат ти е развил може би способност да въздейства на машините, което ако помислим реално е напълно нормално. Жалко, че е в САЩ, защото там наистина мозъци се промиват навсякъде, но дано не изгуби това, което вече е открил. Може би най-важно е да вярваме във всичко, защото ако се ограничим с малкото няма как да постигнем това, което сами сме си поставили за цел.
Somebody find me ... i`m lost

Неактивен trepa4a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 189
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #53 -: Март 01, 2012, 17:55:47 pm »
tazmdg,с квантова синхорнизация или ТЕС/прокси също може да се работи за подобни повреди.Оправят си хората и печки,перални,леки коли,компютри и т.н.Не е нещо което да не може да се прави от всеки,въпрос на инфо кое как става и човек да не си мисли,че не може или това са пълни глупости.
Човека е един генератор на енергия,а и ако е много ядосан и напрегнат може сядайки пред пц-то да не тръгне,така че внимавайте,всичко е енергия и ние сме едно цяло. ;) ;D
Една приятелка ми сподели,че е имала една жена на гости.Розата във вазата на масата е била свежа,но след като си е заминала била увяхнала.Отдава го на това колко силна енергия е излъчвала и повлияла на розата.

А това в двете листчета което написах е взето от официалният сайт на Инелия Бенц! :blum1:
« Последна редакция: Март 01, 2012, 18:02:41 pm от trepa4a »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #54 -: Март 01, 2012, 18:11:46 pm »
trepa4a , само да вметна- розата е увяхнала, защото енергията й е била поета от приятелката на познатата ти. Тя е енергиен вампир. В компанията на подобни, човек след известно време се чувствува уморен и отпаднал. Познавам такива и не ги препоръчвам за приятели.

Неактивен trepa4a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 189
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #55 -: Март 01, 2012, 18:15:49 pm »
Какво се случва само можем да гадаем и изказваме своето мнение и виждане,но по принцип си права.
Някъде бях намерил линкове с инфо как човек говори с растенията,нещо което знам къде мога да намеря,но ще го постна по-късно.
« Последна редакция: Март 01, 2012, 18:17:43 pm от trepa4a »

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Re: Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #56 -: Март 23, 2012, 11:32:37 am »
tazmdg, който си ги е развалил, той си ги е и оправил. ;)
Като си спомня преди няколко години как като започнах да се занимавам с Рейки и в къщи де що имаше крушки и по-скапани ел. уреди всичко изтрещя... :D Тази година съм на вълна пожари... Взеха да ме бъзикат, приятелите ми ме наричат вече "пожарникарят"  :D    ...  Ще трябва сериозно да се замисля над това послание на Вселената!   :-X

Неактивен divoom12

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re: Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #57 -: Март 24, 2012, 22:10:47 pm »
Според вас следното нещо види ли се способност:
  Дядо ми като си сложи часовник (аналогов, на цифровия нищо не му става) на ръката и тои след има-няма 5 минути и спира, докато не си го свали от ръката. Това става със всички аналогови часовници, а не само с определен. Пробвал е пред мен (защото ми беше много интересно ) и с моя, но и тои спира. Доста познати като им разкажем и казват че можеби излъчва някакви магнитни сили, но примерно на телефона му (или каквато и да е друга техника ) нищо не им няма. 
При майка ми и при леля ми (дъщерите му) часовниците си работят нормално. При мен и брат ми също.
Какво мислите?
There is no escaping, there's no place to hide.

Неактивен WhiteKnight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 230
Re: Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #58 -: Април 03, 2012, 13:48:25 pm »
tazmdg,с квантова синхорнизация или ТЕС/прокси също може да се работи за подобни повреди.Оправят си хората и печки,перални,леки коли,компютри и т.н.

Много пъти ми се е случвало да оправям компютър само като вляза в стаята, погледна го, натисна копчето и той тръгне и си работи нормално. Хората ме гледат с удивление. И тъй като така и така съм отишъл на адреса, им направя и цялостна профилактика, да не кажат, че нищо не съм работил! ;-)

Неактивен Mlively

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Вярвам, че всеки един човек има свръхспособности, само че не всеки е развил своите. А някои изобщо не се и замислят, че могат да притежават такива. Passiflora, имам един въпрос към теб. Прочетох нещата, които умееш и искам (ако не е нахално и нямаш против) да споделиш с нас останалите как си развила тези способности. За хората, които все още не са достигнали това ниво на развитие, или се опитват, ще им бъде много полезно и интересно да научат. Ще можеш ли да ни насочиш :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27