Автор Тема: Програма за изтребване на българския народ от московския ционистки к  (Прочетена 205884 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Науката история е неутрална и с епозовава на факти. Науката история,която сепреподава в училищата еполитически оцветена за да създава определени настроения.
Споменавайки Османската империя, колко от вас знаят че за много хора присъединяването към нея е било по-изгодно и доброволно са го правили?

Познаването на процесите,които протичат в едно общество,един народ и т.н., посредство мсоциалната психология,историята, културулогията и т.н. дава много ясна представа за всичк ипротичащи процеси и за размерите им, както и за неспособността на отделни хора д авлияят драстично върху тях, освен ако не са някви исусовци.
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

buden

  • Гост
Науката история е неутрална и с епозовава на факти. Науката история,която сепреподава в училищата еполитически оцветена за да създава определени настроения.
Споменавайки Османската империя, колко от вас знаят че за много хора присъединяването към нея е било по-изгодно и доброволно са го правили?

В такъв случай науката история не е достъпна за никой човек :) 
Можеш ли да знаеш, че "фактите" за които споменаваш не са манипулирани, та нали ти достигаш тях благодарение на друг и т.н. Дори да си свидетел на дадено събитие пак е малко вероятно да си обективен. Няма обективни хора, всеки е субект и гледа под своята лупа. Та и с историята така.

Що се отнася до примера с Османската Империя - беше пример. Няма никакъв спор, че е имало привърженици. Имах предвид, че историята погледната от нас и от тях е различна - ние сме "шофьорите".
И още колкото и привърженици да има даденост това не е гаранция, че тази даденост е за добро, а не за зло.


Неактивен Oneness

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Науката история е неутрална и с епозовава на факти.
  А защо тогава ние нямаме достъп до тази наука? Значи за нас важи друга "наука история", различна от истинската? За мен нещата стоят така - има история и "наука история" като двете са съвсем различни. Историята е тази, която е неутрална и се позовава на факти, но науката, която познаваме не е - тя е "оцветена". Не бива да се бърка фактическата история с "науката история".


Споменавайки Османската империя, колко от вас знаят че за много хора присъединяването към нея е било по-изгодно и доброволно са го правили?

  Именно за тази "политически оцветена" история говоря, че не бива да се бърка с истинската. Явно и ти си от тези, които смятат, че турско робство не е имало. То не било турско робство, най ми било "османско присъствие". По-изгодно? За кого? И дали изобщо тези "доброволци" са имали реално право на избор? Къде е Geta, да се изкаже сега, той има странното умение да ги усеща тези неща с обонянието си. :D
For The Internets! :D

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Ами науката,като такава се позовава на определени методи. А повечето от документите си ги има в нета. Останалото е анализ и обикаляне по места и музеи.

-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Хм, звучи много просто..  :-\
Всъщност, ти направил ли си го - обикалянето, и на какво, ако не е тайна си се натъкнал  ?
musica universalis

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Предимно на голи камънаци и тотално безхаберие от страна на разните му музейни уредници. И тук таме неща,които са на странно място - например забрало на унгарски шлем в музея на Кърджали, което е намерено край една гранична и доста малка крепост и разни подобни неща.
 Освен това се натъкнах на много любезни и дружелюбни хора там където порпоагандата обяснява че едва ли не като видят гяур и тръгват да го гонят с камъни. И много ненавист към властта за дето изкуствено се опитва да създаде напрежение
Бтв. пуснал съм подробен пост за турското робство в темата за турското робство за да не спамим тука.
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Oneness

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
 И да се върнем на темата - какво можем да направим по въпроса. Както се е казало вече не веднъж тук - вайкане и обвинения няма да помогнат. Нито констатации от типа "ние сме си виновни, нищо не правим", нито бунтове, протести, набеждаване на другите ("аз знам, ама к'во от тва, като дугите не ги е грижа")... "Революцията" трябва да се случи в главите ни и всеки сам да си я "сбъдне" и тогава ще дойде "обединението" и колективното действие (ето това е често грешно разчитано като противоречие в изказванията на "просветени"). Промяната на позициите се състои в чистото и просто осъзнаване, че те (тук могат да се визират и масони, и банки, и строителни фирми, и университети, въобще всякакви институции) зависят от нас, а не ние от тях. Когато това се случи нещата ще се променят за отрицателно време. "Оръжието" е в ръцете на обикновените хора, а те продължават да чакат да дойде спасение отвън. Прочетете пак темата за разликите между нас и илюминатите - тя е като "инструкции за употреба" на въпросното "оръжие".
For The Internets! :D

Breath

  • Гост
Съгласна съм Oneness, особенно с частта за разликите между илюминатите и нас, но на доста хора им е трудничко, въпреки, че твърдят, че са осъзнати.

Неактивен Oneness

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
 Така е, много хора се заблуждават, че са наясно с всичко, а поведението им ги издава, че не е точно така. Просто не им е дошло времето. Колкото и да се опитваш да показваш "истината" на някой, това няма да има резултат, ако той не е готов да я възприеме. А да не говорим, че това може дори да влоши положението. Хората чуват и виждат това, което желаят да чуят и видят. За да видиш истината трябва да си го пожелал със сърцето си.
« Последна редакция: Октомври 27, 2008, 17:32:19 pm от Oneness »
For The Internets! :D

Неактивен alhimika

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
ХАхха  :D  ;D тея трябва да спрат да мечтаят.
Не разбраха ли, че ние винаги оцеляваме.
Имам сигурен план за изтребване на московския народ до крак - ще им наложиме сух режим. Един няма да оцелее.
„Хората ще ви съдят по това, което сте построили, а не по това, което рушите“  OBAMA

Неактивен Oneness

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Относно: Програма за изтребване на българ
« Отговор #280 -: Ноември 06, 2008, 13:01:30 pm »
 Кой е този "московски" народ и какво общо има той с плана за изтребване на българите?  :P
« Последна редакция: Ноември 07, 2008, 08:28:32 am от Mirotvorec »
For The Internets! :D

Неактивен element

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Бих искал да попитам, защо занимавате хората с подобни теми? Въпросът ми е провокиран от следното:
1. "Програмата" за изтребването на българския народ от московския ционистки конгрес 1988 - от каде е тази информация? Всеки може да нагласи една такава програма според реалността и да каже че това е замисъл от преди 20 години?!?!?  >:(
2. Изчетох всички постове и така и не ми стана ясно каква е причината така наречените - ционисти, да искат да унищожат България? Че сме древен народ - ок, но фантастични екшъни сме гледали и тази тема би могла да стане добър сценарий за подобен филм. Разни списъци с имена на хора, известни и по-малко известни, не дават никаква конкретна информация, просто списъци, за които се твърди, че са от достоверен източник.
3. Един от принципите в правото е - всеки е невинен до доказване на противното, иначе това си е просто клевета, по този начин се обсъждат подобни теми в селските кръчми. Ако подаваната от вас информация не е с цел манипулация, моля, обявете я официално и си понесете отговорността, ако това което твърдите е истина, хората ще ви подкрепят, бъдете сигурни! И всички пе.....ти, които искат да навредят на скъпата ни родина, ще понесат последствията от действията си. Съгласен съм, че корупцията е една от причините за настоящото положение в България, но не мога да приема безпочвени писания и измислици.
4. Ако някой смята, че може да промени нещо, нека го каже направо, в мое лице ще намерите съмишленик, който е готов да даде всичко от себеси за промяната! (иначе общо взето са само празни приказки, "кучето си лае, керванът си върви"...)

Ако целта на един форум е просто подаване на информация, би трябвало да бъде наречен "Информационен бюлетин", ако целта на един форум е обсъждане на конкретни теми, то тези теми нека да бъдат нещо реално, иначе би трябвало да се нарича "Преценете сами".

Ако това, което се случва в момента е следствие на план, от преди няколко хиляди години, браво на тези, които го изпълняват!!! Но си мисля, че всичко се дължи на егоизма, на всеки един от нас, на завистта, на простотията дори. Защо използват магарето за работа? Ами много ясно, че ако си магаре ще те впрегнат, всеки би се възползвал от добитъка.

Темата е интересна, но понеже съм офтопик, спирам. Ще си понеса последствиата от това, поне си казах мнението.
Случайност - това е начина чрез който Господ, се опитва да запази анонимност.

cdms

  • Гост
Елемент, не знам кой си и от къде си. Ако си българин си задай въпроса: "Всички негативно, което се случи на България последните 11 години случайно ли е?". Съвсем нормално е да отхвърлиш тази програма, но се замисли защо става така. Дори в момента с тази газова криза, дали е случайно?! Дали целият български народ се състоим от кретени и затова не можем да вкараме нормални хора в управлението на България, или нещата просто не зависят от нас и не сме способни да се противопоставим на всички заплахи, които идват от вън - в частност тази програма? Случайно ли е младото поколение, от което съм и аз да се налага да бягаме на в чужбина или крастата да остане само в България. Или пък унищожаването на образователната система, икономиката и размножаването на малцинствата?. Или пък е случайно едни и същи говеда да са се вкопчили в това управление и да ни правят на луди. България се РАЗЛАГА. Единственият начин за оправяне на положението е да стане чудо, а то надали ще дойде свише.
Мнението ми е, че трябва да се построи нова България някъде другаде. А в момента единственото, което може да се направи е да се съпротивляваме и да се запазим, като народ.
Елемент, говориш за правото. Да те подсетя, че тука е България и както вика шопа:"Такова животно няма".
Ако смяташ, че такава програма не съществува и че само ние сме си виновни си представи как засваш на ЖП прелез и чакаш влака да спре. Само че няма да спре, а ще те направи на кайма за кюфтета. Същото е и с този план. Трябва да си пълен ....., за да не вярваш, че работи.

Неактивен element

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Относно: Програма за изтребване на българ
« Отговор #283 -: Януари 11, 2009, 23:30:59 pm »
Geta, българин съм и съм много горд заради произхода си! От няколко години не живея в България и повярвай ми, много ми се иска да се върна, но хорото на което съм се хванал, ще го изиграя до край. Аз съм съвсем обикновен човек, с тази разлика, че си нося отговорностите. Стига ми библията, кадето всичко е някак си размазано, та да чета и подобни теми с такива невероятни заглавия, преди малко гледах по новините (сателит), че има протести и хората искат да потърсят отговорност на правителството, ето това вече е сериозна стъпка, само кажи ми, мога ли да вярвам, че е организирано от добронамерени хора? А иначе, не трябва да съдим тези които търсят по-добър живот в чужбина, това си е нормална реакция за оцеляване. А България си е много добре както е в момента, освен това териториите са разпределени отдавна и няма каде да се направи нова България.
   Нещата си зависят единствено от нас, за съжаление аз съм от поколението което трябваше да понесе прехода, този преход представляваше единствено несигурност, не знаехме какво ни чака утре... макар и в чужбина аз не съм спирал да говоря колко е хубава България и бих направил всичко, каквото е по силите ми за да помогна. Не съм на позиция, от която бих могъл да организирам нещо, което би променило ситуацията. А ако управляващите са подвластни на някаква организация, не мога да разбера те толкова ли са малоумни, че не осъзнават как си копаят гробовете или може би са зомбирани? Кой нормален човек (макар, че термин - нормален, в психологията няма)би позволил да се случва подобно нещо? Следва само единствения извод, че всички са патологични случаи, това не мога да го повярвам! Как така за този план от преди 20 години едва сега се заговори и то от публикация в интернет, където единствено случайността може да те доведе? Дори не е сега, а преди 2 години е постнато, аз едва сега го видях. Ами нека се популяризира това нещо, защо стоят и чакат, а да, понеже им се вдига рейтинга от броя прочитания на въпросния пост, освен това забелязвам, че ще пускат и интернет телевизия. Оставам с впечатлението, че повечето от присъстващите са добре подготвени журналисти. Е, уважаеми, ако това което казвате е вярно, и освен в Христос искате някой да повярва и във вас, направете чудото - убедете ни!
   
   
   
« Последна редакция: Януари 12, 2009, 01:16:00 am от Mirotvorec »
Случайност - това е начина чрез който Господ, се опитва да запази анонимност.

Неактивен element

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
И да се върнем на темата - какво можем да направим по въпроса. Както се е казало вече не веднъж тук - вайкане и обвинения няма да помогнат. Нито констатации от типа "ние сме си виновни, нищо не правим", нито бунтове, протести, набеждаване на другите ("аз знам, ама к'во от тва, като дугите не ги е грижа")... "Революцията" трябва да се случи в главите ни и всеки сам да си я "сбъдне" и тогава ще дойде "обединението" и колективното действие (ето това е често грешно разчитано като противоречие в изказванията на "просветени"). Промяната на позициите се състои в чистото и просто осъзнаване, че те (тук могат да се визират и масони, и банки, и строителни фирми, и университети, въобще всякакви институции) зависят от нас, а не ние от тях. Когато това се случи нещата ще се променят за отрицателно време. "Оръжието" е в ръцете на обикновените хора, а те продължават да чакат да дойде спасение отвън. Прочетете пак темата за разликите между нас и илюминатите - тя е като "инструкции за употреба" на въпросното "оръжие".
Напълно съм съгласен с теб!
Случайност - това е начина чрез който Господ, се опитва да запази анонимност.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27