Автор Тема: Януари-Февруари - 2007: За състоянието на планетата и какво можем да направ  (Прочетена 45699 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
"За състоянието на планетата и какво можем да направим! - Наръчник за извън-матрично и не-егрегориално мислене и живот" е финалния проект, завършен, след много време на размисъл, (себе)анализ и търсене. Имам претенцията нещата да са казани синтезирано, точно, ясно и по разумен начин. И тъй като някъде беше отворена тема "Какво правим???" - ето - аз написах това - това правя. Въпроса е оттук нататък какво, и ще разберем ли, че наистина нещо трябва да направим най-накрая.
В материала се описват методите на манипулация и програмиране от илюминати, егрегораилните конструкции и въздействия, психогенетичното програмиране, енергийното самокапсулиране и най-важното, това което всички в материята искат да знаят - Какво може да се направи по въпроса! Писал съм всичко с много любов и желание, и ако стигне поне до един от вас, мисията ми вече е изпълнена. Искам да благодаря на всички любими създания, които ме подкрепяха, съветваха и разбираха през цялото това време. Благодаря ви! Специално благодаря на Mirotvorec, който без да подозира роди първия импулс в мен с една статия, която ми прати миналата година. Тогава не я публикувах, сега след време, стана ясно защо не е трябвало. Вмъкнал съм идейната конструкция от нея в текста. Надявам се Mirotvorec да не се сърди, че тогава не я сложих. Мисля че така стана по-добре. Благодаря му специално :)
Това е базов текст за начинаещи и напреднали, мисля че всеки един ще открие себе си по някакъв начин, както аз открих себе си многократно. Обемът можеше да бъде много по-голям, но засега се спрях на 55 страници, защото се притесних, че няма кой да седне да чете толкова много :P Това не е края и наръчника ще бъде допълван непрекъснато, както от мен, така и от вас.
Тези дни материала ще бъде сложен като специално издание, а съвсем скоро, ще бъде и първото печатно издание на xnetbg.

Текста включва следните теми:

За състоянието на планетата, методи на манипулация и програмиране. Как позволихме да се превърнем в раса от биороботи.

- Какво представлява програмирането и как се извършва то върху хората
- За свободата на овцата

Механизми на програмирането - Медия, образование, “екстрасенси”, ченълинг, сексуалност, самопрограмиране и самокапсулиране

- Методи за манипулация на мултимедийната машина
- Образование
- Модата «Консултация с “Екстрасенс”»
- “Ченълинг”
- Сексуално програмиране
- Самопрограмиране и самокапсулиране
- Други форми на самопрограмиране и самокапсулиране
- Програмиране на речево ниво и език
- Погрешни типове мислене
- Храненето
- Егото


Какво можем да направим?!!

Енерго-информационна осъзнатост и свобода
Депрограмиране от външни изкуствени програми


Базова информация. Методи.

- Главният проблем – програмата “Отговор отвън”
- Енергоинформационна свобода
- Капанът на име “Цел”


Изходът – Сърдечната чакра и Разумното Сърце –
Хармония със Себе Си и Майката Земя и масово обединение
Информационни точки



След де-програмирането...
Хармонията, Балансът и Шестата Раса


- Молитвата в информационните точки
- За Придвижване към Състраданието



Дано четивото успее да изпълни предначертанието си и да ви бъде полезно :)


H.
« Последна редакция: Януари 16, 2008, 23:42:37 pm от H. »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Ех, за някои мъже извор на вдъхновение са нежните им половинки, а за този мъж-Хорус, се оказах аз   laugh
Тоя свят верно се е извъртоперил тотално    :D

ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!! 
Нeка да го прочета, че тогаз вече да го изкоментираме.   :)
Не мисли като човек!-Крион

IYI

  • Гост
Лично аз не бих могъл да дам коментар на такъв труд, защото е многообхватен, всеобхватен, много ценна информация, много и точно на време.Те първа много ще говорим:)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Хорус, още един път-поздравления за труда, който си вложил!
Имам и един въпрос-защо смяташ, че символът на българският Аз е негативен?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
А къде съм го казал това. Не сме се разбрали нещо :P

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
На едно място споменаваш за българския Аз и останах с такова впечатление...а може и вече да ми се е спяло много...
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Не френд, няма такова нещо ;)

justbboy

  • Гост
Мисля че ставаше въпрос за българския герб , че той е негативен за държавата . А колкото до Аз-ът на българите , това май беше книгата в която Хорус е дал да направим справка за герба.Поправете ме ако греша ... :)
Благодаря за положения труд и за синтезирания материал . Показах го на майка ми и смятам , че се заинтересува 
« Последна редакция: Януари 06, 2007, 19:44:27 pm от justbboy »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Мисля че ставаше въпрос за българския герб , че той е негативен за държавата . А колкото до Аз-ът на българите , това май беше книгата в която Хорус е дал да направим справка за герба.Поправете ме ако греша ... :)
Благодаря за положения труд и за синтезирания материал . Показах го на майка ми и смятам , че се заинтересува 

Да, точно така. Книгата я има и в електронен вариант. Просто са едно до друго и Mirotvorec затова се е объркал сигурно :)

Благодаря justbboy, дано го хареса :)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Мисля че ставаше въпрос за българския герб , че той е негативен за държавата . А колкото до Аз-ът на българите , това май беше книгата в която Хорус е дал да направим справка за герба.Поправете ме ако греша ... :)
 
Не, не грешиш  :)  Странно как съм възприел, че Хорус дава за пример Аз-а като някакъв сбъркан символ  :o
Грешката е моя, извинявай, Хорус!
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен iti

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Хорус... Тук имаше мнения за изчакване и опознаване на "противника". Смяташ ли, че Левски, Ботев, Раковски или кой да е от тези хора толкова е изчаквал и опознавал? Ако бяха правили така, сигурно още щяхме да тънем в робство. Но просто обстоятелствата са такива, че малцина само могат да се освободят психически от тези капани. И те няма да могат вместо другите, да извършат някакво освобождение. Защото гореспоменатите, не хора, ами личности, са правили вече това наготово и всички сме запознати с резулатата. Ако в хората се зацикли разбирането, че съществуват "избранници" които трябва да се нагърбват с проблемите на живота (които де факто дори не са създадени от тези които ги оправят), то представи си какво ще стане? Тези хора  отчаяно се нуждаят от удар "под кръста" (от тяхна гледна точка), за да разберат, че Бог ни е поставил в едно положение, и не работа на едни да се нагърбват с проблемите на други. Отговорността трябва и ще бъде поета от всички. Ако това значи, да се мине през ада, така ще бъде. Планетата според всички има достатъчно сила да се справи и възроди отново. На наше ниво това и да протече като апокалипсис, то той е напълно заслужен и трябва да се преживее. Защото теорията - това е "лошо" да се прави, е много по-различна от практиката от полученият опит. Примирете се, тъй е направен човек, да разбира истината посредством илюзията. Трябва първо да си изживее илюзията, за да се наеме да живее и истината. К'во да правиш...
Да се опитате да разберете Муад' Диб, без да познавате неговите смъртни врагове, харконите, е все ед

stiver

  • Гост
Какво точно е егрегор, егрегориална зона? Не е ли нещо свързано с хаос магия?

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Какво точно е егрегор, егрегориална зона? Не е ли нещо свързано с хаос магия?

Тука е огромната и подробна тема за егрегорите  ;) :P http://www.xnetbg.com/www/site/smf/index.php?topic=656.0

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Респект за труда.
За съдържанието разбира се когато го прочета, осъзная и разбера. :)
А следното препоръчвам на всички, дори да не четат.
Цитат
Преди да прочетете каквото и да било от тези страници,
моля, затворете прозореца, намерете тихо и приятно кътче, където да седнете, а после затворете очи и помислете сериозно за себе си,
за своите възгледи и убеждения и мястото си в този свят.
Защото всичко, което съм написал на следващите страници, е неизмеримо по-маловажно от времето, което ще отделите за този размисъл. Петнадесет минути самосъзерцание ще ви донесат много по-голяма полза от петнадесет часа четене на моите материали.
Идете и го направете сега. Какво чакате? Вървете!
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Хорус... Тук имаше мнения за изчакване и опознаване на "противника".

Къде? Прочете ли материала? Защото там няма нищо такова :)

Смяташ ли, че Левски, Ботев, Раковски или кой да е от тези хора толкова е изчаквал и опознавал? Ако бяха правили така, сигурно още щяхме да тънем в робство. Но просто обстоятелствата са такива, че малцина само могат да се освободят психически от тези капани. И те няма да могат вместо другите, да извършат някакво освобождение. Защото гореспоменатите, не хора, ами личности, са правили вече това наготово и всички сме запознати с резулатата. Ако в хората се зацикли разбирането, че съществуват "избранници" които трябва да се нагърбват с проблемите на живота (които де факто дори не са създадени от тези които ги оправят), то представи си какво ще стане? Тези хора  отчаяно се нуждаят от удар "под кръста" (от тяхна гледна точка), за да разберат, че Бог ни е поставил в едно положение, и не работа на едни да се нагърбват с проблемите на други. Отговорността трябва и ще бъде поета от всички. Ако това значи, да се мине през ада, така ще бъде. Планетата според всички има достатъчно сила да се справи и възроди отново. На наше ниво това и да протече като апокалипсис, то той е напълно заслужен и трябва да се преживее. Защото теорията - това е "лошо" да се прави, е много по-различна от практиката от полученият опит. Примирете се, тъй е направен човек, да разбира истината посредством илюзията. Трябва първо да си изживее илюзията, за да се наеме да живее и истината. К'во да правиш...

Ъъъъ, добреее?... Но в каква връзка всичко това, не ми е ясно :D Съжалявам ако изглеждам тъпо, но наистина не разбирам :o

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
13 Отговора
9391 Прегледи
Последна публикация Януари 01, 2007, 00:54:20 am
от Albinoni
7 Отговора
5433 Прегледи
Последна публикация Февруари 07, 2007, 16:39:44 pm
от H.
0 Отговора
8840 Прегледи
Последна публикация Януари 05, 2007, 02:12:22 am
от H.
0 Отговора
10792 Прегледи
Последна публикация Февруари 25, 2007, 19:55:03 pm
от H.
MUFON UFO Journal (1967-2007)

Започната от H. « 1 2 » НЛО

18 Отговора
26801 Прегледи
Последна публикация Май 28, 2009, 21:04:50 pm
от stiver

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27