Автор Тема: Агентите на матрицата – органичните портали  (Прочетена 35290 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Агентите на матрицата – органичните портали
« Отговор #75 -: Януари 04, 2020, 22:24:16 pm »
Всъщност има ли някой тук, който може да контролира съзнанието си по време на  сън?!,

😀

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Агентите на матрицата – органичните портали
« Отговор #76 -: Януари 06, 2020, 11:45:40 am »
Цитат
     Всъщност има ли някой тук, който може да контролира съзнанието си по време на  сън?!,   
Нещо много взе да подпитваш. Бъди сигурна, че който го може едва ли ще бие тъпана. Искаш да си вържеш/вържете гащите ли?
Като споменах че не мога да го правя, дали наистина е така или послъгвам умишлено?
Задачка - закачка. (Това го чопнах от бай ти Меандъра) :D

п.п. Гал, а бе за тоя наплив на сиваци напоследък причината знаеш ли я? Ами табуто върху ръкостискането?
 :-X
Не ми се сърди. Яз съм си такъв по рождение.......дивак. Даже преди време една върлина ми го каза в очите. :flag_of_truce:
 :blush:



Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Агентите на матрицата – органичните портали
« Отговор #77 -: Януари 06, 2020, 15:05:41 pm »
paci, просто питам , защото ми е интересно да разбера и от  други хора, как протича и при тях
 процеса на  осъзнато сънуване.
Интересува ме  сценария ( кога е от Духа и кога има и друго вмешателство). Обсъждали сме тия въпроси в една моя стара тема за " джиновете" от кого се получават сънищата и няма се повтарям и дъвча на едно място.
Също как се създава сценария с картините на съня и виденията?
Тук говоря, когато са от духове, а не от холографски изображения дело на проекти на ЦРУ, бъркащи ти директно в мозъка и отричащи  изцяло духа.
Защото е много важно да усетиш тия две разлики и да не се заблуждаваш
, Имала съм и от двата типа сънища..ОС и АП
от Духа и такива от " проектите им".
Всеки трябва сам да достигне до това и ги различава.

Също има много неща които никога няма да бъдат споменати от някой писач или преводач на тия книжки , касаещи как става предаването на истинското знание и ще продължават да разпространяват дезинформация при липса на вътрешно познание. (Тук нямам предвид ПР  , а това което съм срещала до сега из интернет пространството, като една и съща предъвкана информация, която освен че натоварва съзнанието, се повтаря ..от бот на бот из мрежата.

Истинското знание се предава индивидуално, не по медии, не в училища, сайтове или форуми , но жертвата е много голяма и аз не желая да пиша за тия неща, но знам каква е цената и как става.
""""
И понеже в последно време само за това говорим( последните 3-4 г)...да си чистим сънищата и имам много своя информация натрупана за тях
съм си концентрирала изследванията и вниманието
върху " режисьорите" на сънищата ни. Защото ако разбереш в подробности всичко за съня ще знаеш и всичко за смъртта.
Аз примерно сънувам осъзнато, тоест напълно в съзнание и винаги усещам чуждото влияние на същества от тънките светове,
когато мозъкът ми се намира в определен резонас и честота на която и те екзестират и могат да бъдат засечени. Знам че това не им харесва, защото точно тогава могат да залагат програми дълбоко в подсъзнанието ти.В последните години когато сънувам си прекъсвам съня, когато усетя че нещо ми се вкарва като сън не по моята воля, а по тяхната. Това което обаче виждам (когато си прекъсна съня),започна да ми става все повече интересно.
Т.е. сценария изписан на стената или тавана. Става въпрос за картини и рисунки вкарани като на лента
под формата на пълнометражен  филм.  Всяка  картина има много кодове,  включително рисунки и непознати йероглифи...букви. Напоследък съществото което ми режисира съня не се крие, а ми позволява да го наблюдавам как рисува и създава кадър, след кадър. Точно, като във филм.
Тоест мога да си прекъсна съня, да погледна квадрата в който е заложен сценария на съня и да реша дали да продължа да сънувам осъзнато или да го прекъсна. Ако ми е интересен съня примерно ще го оставя да продължи да си рисува кадри  , ако усетя обаче неща които не приемам със собственото си съзнание и то ми ги натрапва...му игнорирам сценария да върви по "холивудските кина" да им го предлага.

П.П. За сивите и ръкостискането не знам какво имаш точно предвид?!
Имах преди 2 г. преживяване с такива, ОС, беше в технология подобна на паяк и ми прожектира сън за починалата ми баба.Усетих чуждото присъствие и отворих очи, беше над мен и Спокойно наблюдаваше реакцията ми.След което си влезе в паяк кораба.
Тогава разбрах че имат връзка със смъртта и съхраняват информация като на лента за починалите ни близки.Но това не беше всъщност баба ми, а сивака .
Тоест изводът ми беше, че ако не можех да си прекъсна съня и видя, кой ми го праща щях да си помисля, че съм имала среща с починалата ми баба на другия ден.


( п.п.  онзи ден когато писах първия си коментар интернета  ми беше много слаб  и прекъсна. После времето ми за редакция изтече и не успях да го  редактирам. Така че ако Блек прецени да го изтрие)

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Агентите на матрицата – органичните портали
« Отговор #78 -: Януари 06, 2020, 17:27:08 pm »

Нещо важно, което ми бе пратено от моя позната, за кванти,базови научни изследвания и запечатване на души в

" Cern"...технология!"

Ужас ! Имах с тия души среща!


Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Агентите на матрицата – органичните портали
« Отговор #79 -: Януари 07, 2020, 12:42:08 pm »
 :D
Мдааааааа...
Викаш позната го е пратила видеото? А?
Честно, не очаквах подобно падение. Пробвай с импровизация/въображение, белким ти се получи да хързулнеш някого. :XXX:
Ма който го може.
Тя кражбата до време. :flag_of_truce:
 :hi:


Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Агентите на матрицата – органичните портали
« Отговор #80 -: Януари 07, 2020, 13:35:40 pm »
Пък относно това:
Цитат
   запечатване на души в

" Cern"...технология!"   
И да не се кахъриш,
щи отговоря с цитат от Вапцаров:

" Тя е бронирана

здраво в гърдите

и бронебойни патрони

за нея

няма открити!

Няма открити!"

ТЯ се лъже/мами, но е неуловима. Виждала ли си бебенце с едни такива големи сини очи, и като те погледне с тях, чак ти се подкосяват краката!
 :hi:




« Последна редакция: Януари 07, 2020, 13:42:23 pm от paci1 »

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Агентите на матрицата – органичните портали
« Отговор #81 -: Януари 07, 2020, 15:11:43 pm »
паци, какво пак не разбра или подпитваш  :D
И, като си толкова любопитен ще ти кажа -Да моя позната ми го изпрати във връзка с един мой разговор за отваряне на портали, жената не е българка, чичо й е имал нещо общо със церн, като изследовател.Какво чудно има и в какво се съмняваш...какви с тия конспирации?
Става въпрос, че са отворили портал
за демонични сили, това за което тук говорим постоянно и се чудим откъде идват много неща( черното масло предполагам е също тяхно дело) . Отдолу в церн се намира храма на Аполон,  отгоре статуя на Шива ...големия андронен колайдер....100 км тунел под земята.. ( Ето ти я връзката)

 В Библията Аполон се смята за царя на бездната и е петия Ангел в откровение.  Сетих за  отваряне на бездната и излизането на скакалците, подобни на коне.

Откровение 9:1-21 прочети.
https://biblia.bg/index.php?k=66&g=9&tr1=1
....
Също не  случайно и Дан Браун ползва Церн за сценария си в Шестото клеймо . ( антиматерията и тъмната материя)
 Имала съм среща с тази тъмна материя точно при отваряне на такъв портал  и даже писах за това как душите на хора бяха прихванати в тази антиматерия и търсеха начин да се освободят. Това ми беше като ос-преживяване.Имаше и други същества прихванати в нещо, като тъмни сфери.
Сега като ми изпрати тия дни тва видео моята  позната ми просветна че става въпрос  за портал отворен в Церн..
Това е! Никой няма гаранция, че като отваря портали със съзнанието си или му е отворена Аурата няма да се сблъска с тази материя.
И на всеки трябва да е ясно, че информацията е опасна само да я знае и прочете!
Аз и затова напоследък много рядко пиша!

Ето един филм на руски за ЦЕРН


Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: Агентите на матрицата – органичните портали
« Отговор #82 -: Януари 14, 2020, 17:24:13 pm »
Гал,
Стори ми се, че въпросът ти не е зададен коректно. Дали от неразбиране или по друга причина, засега не знам.
Според моето разбиране, съзнание означава със знание, или ако щеш личен опит. Това, което "пътува" по време на сън вероятно е себе–то или Аз-а/личноста на човек. И понеже смятам, че тук сме в един вид споделена реалност/интерференция, породена от огледалото, и когато човек/Аз-а заспи си отиива в неговия си свят(всяка жаба в гьола си). Звездите какво са? :writer:
Този гьол също се контролира, докато спящия в един момент не се осъзнае в съня си и не поеме пълен контрол над ситуациите. Случвало ми се е един-два пъти но за съвсем кратко. Обикновено не осъзнавам че спя и се "нося по вълните" на събитията. Почти не помня сънищата, само отделни детайли, но за всеки случай си казвам на ум след като се събудя, че не съм съгласен със съня, че не съм съгласен да ми се бърка някой в живота и даже им споменавам майките.
Нещата са прости, но и многоизмерни. Трудничко е с триизмерен мозък/съзнание да разбереш примерно девет-измерна вселена, но вярвам че има начин да се обяснят, стига някой които ги разбира да се навие да го стори.
Имай предвид, че насила/с измама хубост не става. "Намигвам" ти относно питанките ти към бай ти Меандър, макар и да съм почти сигурен че го знаш и без да ти намигвам.
 :hi:

Става, става, и още как!
Колко пъти да ти повтарям, че преди да напишеш нещо, трябва да си поглеждаш в ЧИНИЯТА!
Ти си този, който ходи за риба с цял арсенал - кукички, стръв... и не знам някоя хрилата да ти се е предложила САМА в тигана!



Контролирали си били съзнателно сънищата :D Пълен контрол при това, ти да видиш!!!
 Толкова, колкото си контролирате отделителната система!
 За другите не ми се говори, че ще ви дойде много "дух овно"!

Пробвайте се да не спите, щом толкова ви притесняват, или пък осъзнато да не се събуждате изобщо! :D

Аман от контрольори!
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Агентите на матрицата – органичните портали
« Отговор #83 -: Януари 15, 2020, 10:07:33 am »
А бе Fiery, стига си вадила неща от контекста и после да ги изопачаваш. Туй са еврейски чалъми с цигански оттенък. :blum1:
Голяма врява с тая риба, брях!
Нито аз съм щука, нито бай ти Меандър е шаран.

Цитат
    За другите не ми се говори, че ще ви дойде много "дух овно"!   

Май бая ти харесва да се изказваш като последна инстанция. Ми хубаво, дай да те видим колко си знайна.

 :hi:
 

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Агентите на матрицата – органичните портали
« Отговор #84 -: Януари 16, 2020, 18:26:25 pm »
И аз така смятам, ако
Fiery е честна със себе си и ( знайна), би могла да сподели своето познание относно съпротивата си за ОС със нас без да ползва американски източници и филми , книги от тъмни авторитети.
Тоест споделяш себе си и връзката си с Духа!!!

Как протича процеса на осъзнаване в съня индивидуално, без да коментираш напразно мненията на хора; които не познаваш!

Това е ценното!

Да се абстрахираш от Wikipedia,  гоогле преводи от английски и американски източници,  исторически пропаганди,  и споделиш себе си в процес на осъзнаване на съня и инкарнацията ти тук на Земята !

( Надявам се да не живее в Америка и от там да ни пише)

 



 


Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Агентите на матрицата – органичните портали
« Отговор #85 -: Януари 28, 2020, 10:00:13 am »
Гал, не е баш по темата, ма да зема да те ПОДпитам,  :D  както казваш, една работа, понеже си по - запозната.
Жълтурите кой ги нагласи? Братушките или краварите?
Или има вероятност бачо Илия да е слязъл да пошета насам - натам. Онзи от Йоан. Сети ли се?  :-X
Оня ден гледах интересни рисунки в облаците/астрала, та ми дойдоха на ума разни неща. :writer:
 :hi:

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Агентите на матрицата – органичните портали
« Отговор #86 -: Февруари 05, 2020, 21:17:34 pm »
paci, тези кравари, жълтури и тем подобни братушки ...(военни), се отнасят към расите на тъй наречените ( тъмни извънземни/ или/  духове ), които са успяли да понижат вибрациите си, поради Егото си  и за момента не  са способни  отново да се изразяват с вътрешния си Божествен Източник.( Много са и нямам намерения да ги изброявам).!

Поради многото си фрагменти, действат на принципа, разделяй и владей.
Или това е фрагмент на "душа попаднала в капан"  в по ниски плътности на астрала и за това се бунтува.
Душа, която не е способна да разчупи воала на фрагментирането, и достигне по високи нива на себето си  и Аза.
 Създава конфликти и военни действия за територии и владения, не съвсем по своя воля...!!!
 Владее човешките същества, които са лесни приемници на вибрациите им.
Изглеждат, като паразити, обхванали човешките тела и аура заедно с Егото на индивида, ако имаш способността да ги погледнеш, в ОС (осъзнато сънуване).
Това са " жълтурите, краварите, националистите и останалите.... (?).
И , Тръмп така изглежда. ...целия в паразити, аура ....т.н.н....
П.П.
Това с виденията на  пророците и Йоан  , би могло да се обсъжда само с хора, които са достигнали, техните плътности на съзнание и видения.
И са успяли да разберат  фрагментирането на душите, както и действията на " фрагментите"  !

Така, че се надявам ме разбра!

И не ме ПодПитваш повече !
@
« Последна редакция: Февруари 05, 2020, 21:20:49 pm от Noris »

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Агентите на матрицата – органичните портали
« Отговор #87 -: Февруари 09, 2020, 19:16:32 pm »
Цитат
     И , Тръмп така изглежда. ...целия в паразити, аура ....т.н.н....   
Прави ли ви впечатление, че напоследък главните действащи лица са.....рижави? (Тръмп, Хари, Меркел, Борис Джонсън и пр.)
Лъвове/кучета/сириус? Май се наблюдава разместване във властта?
Хари си "намери" черна булка и се разграничи от "семейството", и се гушнаха с JP Morgan. Нищо че набедиха брат му за някакъв. Чедото за пореден път май позна. :drinks:
Тиражират се рептилите, пък за рижавите в нета нито дума. А Г пишеше за тях, ма му затвориха набърже устата. Не беше от страхливите, но може би му липсваше "смиреност". Не го виня в никакъв случай. Трудно е да си смирен, когато ти посягат.
 :hi:

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: Агентите на матрицата – органичните портали
« Отговор #88 -: Април 18, 2023, 15:04:27 pm »
Ето ПДФ с автоматичен превод от споменатия вече източник.Сложиж го заедно с word формат,ако някой иска да си копира нещо и да редактира някои граматични неточности.Пример,последното изречение,където преместих една дума:

авт. превод:

"Не можем повече да мразим онези, които нямат достъп до по-висшите истини заради това кои са, отколкото можем да мразим котката, която си играе с мишката, преди да я убие."

промяна на словореда:

"Не можем да мразим онези,които нямат достъп до по-висшите истини,заради това,кои са,повече,отколкото можем да мразим котката,която си играе с мишката,преди да я убие и изяде."

Източник:
https://veilofreality.com/2011/04/18/organic-portals-soulless-humans/

Авт. превод,pdf и word:
https://dox.abv.bg/download?id=d434477448

.....

Аз бих искал да поставя един еретичен (и може би параноичен) въпрос:

Откъде произлиза първоначално тази идея за ОП и какво наистина знаем за източника ѝ?
А също - доколко можем да го считаме за надежден?

Тиражирането на тази идея от доброжелателни (а не всички са такива) разпространители,не отменя възможността това да е когнитивна (преди бих казал „идеологическа“) диверсия срещу човешкия вид.

Експертите по Матрицата може да не са съгласни,но аз съм НЕексперт,а както казват некои дзенаджии:

„В ума на начинаещия има много възможности, но в ума на експерта са малко.“
, Shunryo Suzuki

Защото експертът може да е твърде вътре в кутията на "експертизата" си,ще добавя.

Източник на преведения цитат (надолу,към средата,рочно над заглавието How to Rediscover Your Beginner’s Mind ):

https://jamesclear.com/shoshin


"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27