Автор Тема: Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?  (Прочетена 68318 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен _

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 49
  • mind heist
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #180 -: Януари 24, 2010, 15:53:42 pm »
Добре Питър по кого искаш да стреляш?Защо не се застрерляш ако си обзет от агресията? Как определяш кой е достоен за живот и за смърт?- Та какво се сърдиш на хората тогава?


в момента злобата е повече отколкото всичко останало, да си призная чесно само по заблудени души като теб искам да стрелям :P

Неактивен SiriusAngel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 170
  • Преди да поискаш, помисли какво си дал.
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #181 -: Януари 24, 2010, 17:01:47 pm »
Ох какво се е заформило тука, прилича на задаващо се цунами  ;D

Е тогава и аз да се вкюча в темата.  :blum1:
Зависи какво разбирате под катаклизъм. Според мен ще има разместване на земните пластове и промяна на климата и кой знае още какво.
Което е нормално, наистина нормално. Ако тази планета се преближи до нас поради нейният маршрут, ще ни засегне по един или друг начин.
Но мисля че трябва да спреме да се претиснява ме защото си губим ценна енергя а не си заслужава. Смятам че ще ние необходима от 2012 до 2015 и после докато сме живи и променени
Това, което не може да ме убие, ще ме направи по-силен. Ницше  4. Самите Богове не могат да се пребор

Max

  • Гост
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #182 -: Януари 24, 2010, 17:02:17 pm »
Хехе, като четох първа страница ви виждах насядали в трепет пред часовника. Втренчени, с отворени уста чакате стрелката да застане на 12, за да започне да тресе.

Стига бе, не виждате ли, че промените са започнали отдавна и текат макар и забележимо, но все пак поносимо бавно.Пък и старшината на маите казва, че някакви западни идиоти са им изтълкували календара съвсем погрешно.Маите хабер си нямат , че щяло да има край на света.

Не може без катаклизми, кога е било без тях?
Ако си зависи само от Земята – земетресение тук, вулкан – там…

Друго ще е, ако катаклизмите са технологично предизвикани , да кажем с цел прочистване на населението или заради полезни изкопаеми. Ама, ако е тъй, откъде знаете, че всички техногенни катаклизми ще ни ги стоварят точно през 2012?!?
Ако имате достоверна информация, казвайте, да се готвим.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #183 -: Януари 24, 2010, 17:25:01 pm »
Ох, таман ми се поиска (хмм това е турцизъм .. но както и да е) да се включа в някоя тема,  пак 100 реда сополи и бърсане. Нищо, това от друга страна е добре, защото като има много мнения и интерес по някоя тема, някак не се чувствам задължен непременно да се изкажа. Някой и без това ще го направи вместо мен. А може би истинската причина е, че само мазохист би спорил и дискутирал едновременно с 10 човека, като със всеки има точки, с които е съгласен, и други с които не е ...

Май само Еон уцели същината, и то само с едно изречение. За съжаление малко го проумяват, защото не са свикнали да се вглеждат в себе си.
Петъре, не си прав, за това, че на който му е все тая ще трябва непременно да се хвърля от някъде и да мре. Ето, на мен ми е почти все тая за 2012та (не че вярвам, че ще стане нещо особено), но изобщо не ми се иска да се хвърлям от никъде, даже точно обратното. Живее ми се, и се старая да живея живота си с повече сили (и усилия) до колкото мога.
Та имай предвид - нещата, когато са на път да излязат от дуалността, могат да приемат и обратен знак. Вместо да ми се "мре" спешно, може да ми се "живее" много. А и в 2та случая да не ми пука, чак толкова. В единия случай, обаче, се вкопчваш за безверието и негативизма, а в другия точно обратното - вярата и позитивизма, но в чиста форма, без конкретен обект на фокус.

LORA_DANA, прекалено сериозно гледаш на нещата. Петър се шегува с това "стреляне на посоки". Имаше навремето един такъв лаф.
sidewinder   ;DВече е изчистено и то от българи.Сега остава заедно да изчистим злото вътре в  България или както каза някой да си почистим къщичката.И е добре всеки кой колкото може да помогне.Процеса е започнал.Така че дерзайте.Кърпата за почистване се казва истината,който иска да я хваща и да бърше лошите неща.Живи и здрави. :hi:
П.П. Не забравяйте че само Българите за сега сме достигнали в развитието си да имаме енергийно регистрирани хора.Те са проверени от живота и работят основно с живата природа за да почистят негативната енергия излъчвана от хората.А тя е смъртоносна за много видове живот.Пример - червената книга за изчезващите видове.  :flag_of_truce:
meander, отначало казваш, че злото вече е изчистено. После пък казваш, че процеса вече е започнал и е добре всеки да помогне. Може би първото, като пожелание, кой знае.
Не вярвам само в България да има енергийно осъзнати хора. Може би повече като количество и процент от други места, но не и единствени.

Дана, стига с тези големи букви. Вземаш се прекалено на сериозно. Не знам от какво качество и какъв източник са ти чанълите, но имам чувството, че си мислиш, че това, което говориш е непогрешимо и е вярно на 100%.
А това е абсурд, няма непогрешими хора.
А това за Хаити - станалото станало. Чак пък глобална промяна на ценностите не вярвам да носи.

Цитат
А тези които сме се освободили от оковите сме зрители и ще видим кой кого ще издърпа.
Високо самомнение. Дано е за добро. :)
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен SiriusAngel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 170
  • Преди да поискаш, помисли какво си дал.
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #184 -: Януари 24, 2010, 17:25:53 pm »
Ако ме питаш мене никой няма доказателство.
Но промяна има и то от много години. Просто как да го кажa,ключовият момент може би щe бъде по силен тогава.
Някой го усещат други не.   :unknown:
При мен има проблясък и промени които се усилват все повече да не кажа с дни.
За това си следвам каквото си усещам и си мисля че е правилно.
Това, което не може да ме убие, ще ме направи по-силен. Ницше  4. Самите Богове не могат да се пребор

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #185 -: Януари 24, 2010, 17:29:06 pm »
Абе какво си приказваме тука тинтири минтири. Дайте да заложим по 1000лв или по 10 000, ще има ли промяна или няма да има. (Аз залагам, че няма.) И накрая ще видим кой крив, кой прав, и кой си смуче от пръстите фантазии.
 8) :blum2:
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

buden

  • Гост
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #186 -: Януари 24, 2010, 19:13:13 pm »
хахаха тарикат

и ако има промяна за къв ше са ми кинтите ти .. по-добре дай друго предложение

или казваш, ако има промяна то тя ще е девалвация на всички валути спрямо лева ...


« Последна редакция: Януари 24, 2010, 19:26:30 pm от buden »

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #187 -: Януари 24, 2010, 21:54:18 pm »
Аз съм човек който обича шегата смеха и веселите хора, но заявка за стрелба....изобщо не е веселаПък и кой е той да ми дава преценка, кой изобщо ви дава право да съдите хората. Станалото в Хаити- станало...нямам думи ами ако това е у нас?! Аз умея да се смея и на себе си , не се вземам на сериозно, но прогнозите се сбъдват - аз казвам каквото смятам за нужно да ви кажа, но нищо не изисквам от вас - нали затова са форумите - за споделяне, но тук явно и единствено е всеки чрез думите си да отрича другия.  не можете ли просто да изслушате човека!?Така ли засичате и приятелите си - аз обичам да слушам хората, а не да  им показвам само колко са.....Освен това смятам Питър за хлапе и не му вързвам много, но има хора които никога не порастват.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #188 -: Януари 25, 2010, 05:35:36 am »
И какви са тия прогнози, дето се сбъдват?

Ако знаеш числата от тотото, кажи ги.
Другото е все бошлав работа.

Под прогоноза разбирам аз всичко точно - области, територии - поименно, със точна дата на земетресението и степен по скалата на Рихтер, с точност поне до първия знак след десетичната запетая.

Всичко друго е, общи приказки от сорта:
"Духовете ми казаха, че утре времето ще е преобладаващо. През някои части на деня ще духа променлив вятър". "Освен вятъра, ще има и мъгла"

п.с. Буден, мълчи бе, някой можеше да не се сети.
Ами то не са ли всичките приказки за 2012та на тоя принцип? Или ще стане, или няма да стане. И в повечето случаи се изчерпват всички възможности.
Ако се случи, ще има "аз нали ви казвах". Ако не се случи, ще има "добрите духове повдигнаха вибрациите на Земята и ни спасиха от Злото. (поне временно). Да слушкате много, защото 2112 та година е още по-симетрична. Ако разбирате от нумерология, ще знаете за какво става въпрос. Подреждане на всички звезди в Галактиката заедно с центъра и по диагонал (и шшшшт, никой да не се обажда, че диагонал не съществува без четириъгълник. Това народа, дето ги чете тия глупости не го интересува.)
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

buden

  • Гост
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #189 -: Януари 25, 2010, 22:22:06 pm »
С това "мълчи бе" ще събудиш ламята в мен.

А по темата: ще става по-зле преди да стане по-добре. Но не отдавам значение на годината.

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #190 -: Януари 26, 2010, 09:11:17 am »
Буден абсолютно прав си  и именно за това говоря- имаще преди един такъв поздрав- "Бъди готов!"  и се отговаряше- "Винаги готов"
Танграта ти не си ги чел, но от почти десет години ги публикувам във вестници и няма значение какво мислиш за тях(вестниците) те са записани и всеки може да се убеди, че се дават не само точно местатат , но и датите а също и степента на земетресението- напр. в последният брой на "Психо"- ден след голямото земетресение в Хаити се каза, че мах. до 10 дни ще има още  до 6ст. по Рихтер- е за съжаление имаше. След миналото земетресение във Вранча- миналата година се даде, че до месец ще има друго- пак там и бе дадена степента Прогнозите за годината са публикувани и за старата също. ИМЕННО ЗАТОВА КАЗВАМ, ЧЕ Е ДОБРЕ ДА СИ ОПРАВИМ ЖИВОТА ДНЕС И СЕГА, И ДА НЕ ОСТАВЯМЕ НЕЩАТА ЗА ПОСЛЕ....дори и да не се случи нищо, никой не знае какво му остава, а  тези години определено не са край на човечеството, а напротив и целта на катаклизмите е именно да преоценим ценностите си, защото в живота най- ценното е именно животът- поне за мен

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #191 -: Януари 26, 2010, 19:27:17 pm »
ок,
можеш ли да публикувваш снимков материал за тези предсказания?
От една страна снимка със статията във вестника (и дата), и от друга, снимка на статия от някоя офицална агенция за новини, със земетресението (също със дата).
Поне един такъв пример (конкретен!), който включва МЯСТО на земетресението, ДАТА и степен, ще съм много благодарен.
Щом от 10 години пишеш, то все един пример ще има такъв.

Ако те затруднява да намериш собствените си статии из вестника за този период от 10години, ще се задоволя с някой пример от бъдещето.
Отново с точно място, дата и степен.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #192 -: Януари 26, 2010, 20:07:11 pm »
Материали имам, но технически не знам как да го направя- не съм особено запозната с техниката- почти никак

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #193 -: Юни 08, 2010, 00:26:52 am »

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #194 -: Юни 08, 2010, 00:49:09 am »
Един от лошите сценарии за 2012 г. е предположението от филма "Воден свят" на Кевин Костнър. Не и за чудене що толкова хора по света си накупиха яхти. ;)

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
4 Отговора
6110 Прегледи
Последна публикация Май 05, 2009, 12:14:00 pm
от cccpkgb
5 Отговора
6289 Прегледи
Последна публикация Август 10, 2009, 16:20:06 pm
от sidewinder
53 Отговора
27294 Прегледи
Последна публикация Юни 20, 2010, 01:22:36 am
от insomnia1304
19 Отговора
11460 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2012, 01:22:14 am
от Tangrata_
14 Отговора
8505 Прегледи
Последна публикация Юли 16, 2012, 10:35:29 am
от balar

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27