Автор Тема: Синхроничност  (Прочетена 6354 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Синхроничност
« Отговор #15 -: Юли 26, 2010, 20:11:47 pm »
Това е вярно. Отношението е важно. Както и самото състояние на човека. Много хора са забелязали, че когато са нервни, разстроени и пр. компютъра им увисва и зацикля...при мен това важи на 100%. Моите уреди задължително трябва да бъдат погалени (може и само виртуално, а не физически) за да работят. Когато си купувам нов уред го погалвам и му заръчвам да не се разваля. Периодично трябва да поддържам отношението и си нямам никакви проблеми с тях. Но миналото лято бях в отпуск. Колегата ми се обади, че иска да ми включи компютъра и аз му дадох паролата. Компютърът ми явно силно се засегна, че съм го оставила в чужди ръци (сигурно не му е харесало докосването на чуждата енергия) и ...му изгоря захранването. А беше съвсем нов.
Сега, знам, че всичко това ви звучи налудничево и откачено, но...за мен това са реалности и дори не си правя труд да им търся обяснение или да ги подлагам на съмнение.
Зя астрологичните обяснения - де да знам...има нещо в астрологията, все повече се убеждавам...но не твърда със сигурност. За отношението обаче - нямам съмнение.
Мисля, прекалено усложняваш нещата. Просто обичай себе си, света около себе си, къщата, вещите си, също така не се съмнявай в тях.
Не става въпрос за някаква специална любов и галене, а по-скоро нещо по-неусетно и недоловимо. Например липса на страх, че може нещо да стане. Дори не го поставяш на въпрос.

Нещата не опират ни най-малко до уредите ти. Опират единствено и само до теб. Колко късмет ти се полага и защо. Има ли възли съзнанието ти, които ще дразнят реалността около теб (за да те накаже) или не.
С други думи това е нещо като управляване на късмета. Но трябва да си добра душа, за да те слушка  :P :blush:
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Синхроничност
« Отговор #16 -: Юли 26, 2010, 20:24:39 pm »
Е честно казано почвате да ме дразните.Защо само за момент не си представите че това че не се случва на вас не означава че е маниакалност,необичайна глупост, психични отклонения или измислица,че всъщност не си въобразявам а че найстина доста хора го преживяват в този момент.Не е задължително да си мразим къщите и живота за да ни се случват и искам да кажа че загубих онези ел уреди който са ми най скъпи и без който не мога.

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Синхроничност
« Отговор #17 -: Юли 26, 2010, 20:34:36 pm »
Е честно казано почвате да ме дразните.Защо само за момент не си представите че това че не се случва на вас не означава че е маниакалност,необичайна глупост, психични отклонения или измислица,че всъщност не си въобразявам а че найстина доста хора го преживяват в този момент.Не е задължително да си мразим къщите и живота за да ни се случват и искам да кажа че загубих онези ел уреди който са ми най скъпи и без който не мога.
Ти направо ме уби! Кой еказал, че това са маниакланости, глупости, психични отклонения?!!! И нали точно това ти казвам, че са ми се случвали и на мен?
Как направи тази обрана интерпретяция не знам  :unknown:

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Синхроничност
« Отговор #18 -: Юли 26, 2010, 21:43:58 pm »
Например е това
Цитат
Тоест ако се заинтригуваш от синхронността ще започнат да се случват все повече синхронни събития.
Аз много добре знам как влияае обръщането на внимание на нещо,не е нужно да го обясняваш, не сме в детската градина,предполагам всеки пишещ в този форум не само го знае но и така живее, но след като ти го казваш най вероятно смяташ че е имено такова нещо,обърнала съм му внимание и затова го изживявам,но всъщност не е така,то се случва с доста хора,те го споделят,прави им впечатление и тна аз го споделям тук,защото поне тези които познавам не пишат тук а и всъщност май никъде не пишат.
ПП това не е защото сме му обърнали внимание, аз дълго време не приемах финансовата криза ,близо 2 години ,но накрая все пак нямаше как да не я призная защото тя съществува независимо от моето мнение и внимание.
« Последна редакция: Юли 26, 2010, 21:46:38 pm от eses »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27