Автор Тема: Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?  (Прочетена 68330 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #165 -: Ноември 21, 2009, 15:34:57 pm »
Ако се разплакваш от такива работи не значи, че си чувствителна, а че много дълбоко си навлязла в материалното и егото.

Душевния и емоционалния ти мир лесно се разклаща.
Просто се научи да вярваш повече в себе си, също да не отдаваш такова значение на преходното, тогава тези случаи ще намалеят.


п.с. не знам в коя страна си от много години, но думата "пОбликувам" и сродните и се пишат на много езици почти еднакво:
публика, публикувам
англ: public, publicate
фре: Publié, Publication
исп: Publicación
руски: Публикация

п.п.с
А какво означава "песимистична" енергия?
Омраза? Или нещо друго. Наистина ми е любопитно.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Unlock_the_Light

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 162
  • Veritas Vos Liberabit!
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #166 -: Ноември 21, 2009, 15:36:04 pm »
Писал съм го преди и пак ще го напиша ,че без критическо мислене и разискване на неточностите в дадено изказване значи да приемаме всяко мнение(поуст в случая) за чиста монета и безропотно да се съгласяваме и приемаме това мнение.
Все пак се намираме в интернет пространството, всеки може да си пише каквото иска и аз съм длъжен да бъда критичен особено към този вид информация(пускана в интернет и конкретно в този форум).
Ти избегна въпросите ми и желанието ми да разискваме написаното от теб с едно просто:

"Прав си!"

Това най-малкото не е коментиране на проблемите заложени в темата, в която пишем, а избягване на поставените въпроси и отклоняване към това кой какъв бил като личност и каква енергия излъчва.
"Светът е моята страна.....да правя добро е моята религия" -Томас Пейн

Неактивен fashion.fun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #167 -: Ноември 23, 2009, 22:52:21 pm »
« Последна редакция: Ноември 24, 2009, 10:38:18 am от Mirotvorec »

buden

  • Гост
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #168 -: Януари 15, 2010, 00:08:42 am »
Не съм сигурен дали във форума е ставало въпрос за следната теория:
http://www.sprword.com/videos/somethingwicked/

Тук се казва, че нашето Слънчева система е бинарна. Слънцето има звезда, вероятно изгаснала, компаньон. Нещо от Облака на Оорт периодично преминава и "разклаща" астероидния пояс между Марс и Юпитер.


Mеждудругото саунда на видеото е добър :)

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #169 -: Януари 15, 2010, 00:46:07 am »
sidewinder   ;D
Цитат
. Ванга е казала, че до 2035 година злото над България ще се изчисти.
Вече е изчистено и то от българи.Сега остава заедно да изчистим злото вътре в  България или както каза някой да си почистим къщичката.И е добре всеки кой колкото може да помогне.Процеса е започнал.Така че дерзайте.Кърпата за почистване се казва истината,който иска да я хваща и да бърше лошите неща.Живи и здрави. :hi:
П.П. Не забравяйте че само Българите за сега сме достигнали в развитието си да имаме енергийно регистрирани хора.Те са проверени от живота и работят основно с живата природа за да почистят негативната енергия излъчвана от хората.А тя е смъртоносна за много видове живот.Пример - червената книга за изчезващите видове.  :flag_of_truce:
« Последна редакция: Януари 15, 2010, 00:50:01 am от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #170 -: Януари 21, 2010, 12:56:32 pm »
:hi:
 Казвам ви направо ще си бъде промяна.
Но Никой не знае Как?
-Няма да има човешко същество което да може да предскаже Ка ще стане промяната.
-Ние сме способни само да гадаем, (както обикновенно)."Вината не е наша за това на какво ниво сме сега и преди""
- Ние не сме тук на тази земя да се претисняваме! - ние сме тук да се учим и да приемем "Божията Промяна" Ние труабва да подготвим почвата за това!
- Хора които не знаят нищо за 2012, не ги мислете: Има кои да мисли за тях
- катаклизъм със сигурност няма да има!
-Полюсите няма да се сменят - Не сега!
- Новата епоха просто запопчва и новата раса ще започне да се ражда! Новото човечество!
- Страх не трябва да има в нес бе Хора!


       Много  съдържателно  изказване!!!!  Аз  не  се  интересувам  от  правописа  стилистиката  и  другите  изисквания  на  граматиката,  мен  ме  интересува  идеята,  мисълта,  тоест  виждането  на  автора  по  темата!  Ще  се  съгласите  с  мен  навярно,  че  има  много  глупости  в  темата  изказани  безупречно! 
       Та  по  темата!  Процеса  е  започнал - индигови  и  кристални  деца,  стремежа  към  духовното  се  развива  лавинообразно  и  този  форум  е  доказателство  за  това!  Катаклизми  няма  да  има  в  това  съм  сигурен!  И  които  ме  познават  от  други  теми  знаят  защо  смятам  така!  Понеже  аз  съм  прагматик  си  уредих  с  една  млада  дама  (тук  от  форума)  013г  да  се  стещнем  на  торта  и  прясно  мляко,  естествено  за  нейна  сметка!
       Имам  няколко  въпроса: 
       Защо  щом  нещото  2012г  е  неотменимо  се  раздухва  и  се  всява  паника?  А  всички  знаем,  че  инвестицията  в  паника  е  високодоходоносна !
       Защо  паниката  цели  да  се  насажда  чуството  за  безпомощност  и  обреченост  именно  в  бедните  слоеве  от  населението!  Що  богатите  не  започнат  да  раздават  богатствата  си  или  поне  да  спрат  да  трупат?
       Как  ще  се  погледнем  през  2013г?
         
           
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #171 -: Януари 21, 2010, 14:48:08 pm »
mitko  ;D
Цитат
Та  по  темата!  Процеса  е  започнал - индигови  и  кристални  деца,  стремежа  към  духовното  се  развива  лавинообразно  и  този  форум  е  доказателство  за  това!
Да за процеса съм съгласен,има процес. ;D
Но да се разделят хората на индигови,кристални,5 раса ,6 раса.Няма начин.Просто ние сме си ние и не се променяме в раси а в знания.Тъй че сме били хора в каменната ера пак сме си хора и 21век.Разликата е в знанията ни.Този опит за деленето на хората касае само някои "хора" поради тяхния интерес.Ситуацията е много интересна в момента.Приказката "три синджира роби" е показателна за знанията на нашите деди.Приказката -"разделяй и владей" също.Някои хора са локомотива на "еволюцията", и ни задават темпо което ни пречи да си научим уроците.Пример-Вземаме един учербник и го прелистваме с темпо колкото да видим картинките.Какво ще научим от този учебник?Най-много че има тук таме картинки.
Други са привърженици на древния начин на живот,и не се развиват.Те пък ни дърпат назад.И дума не дават да се обели за промяна на тяхния начин на живот.Човечеството е един керван,но тея отпред задават "лудо" темпо а тея отзад са ударили петите и ни задържат.И какво се получава едно разпъване като ластик, кадето приказката разделяй и владей си е на мястото.Но живота е на друго мнение,процеса е започнал и хората един по един се освобождават от оковите на три синджира роби.И работата на някои "хора" отива към дърпане на въже.А тези които сме се освободили от оковите сме зрители и ще видим кой кого ще издърпа.А приказката внимавай какво си пожелаваш е валидна за всички.Живота си продължава.
Живи и здрави. :hi:
« Последна редакция: Януари 21, 2010, 14:50:10 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен _

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 49
  • mind heist
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #172 -: Януари 24, 2010, 01:13:43 am »
аз не мога да разбера от кои катаклизъм ви е страх че няма да го преживеете

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #173 -: Януари 24, 2010, 10:04:06 am »
аз не мога да разбера от кои катаклизъм ви е страх че няма да го преживеете

Катаклизмът е единствено във вас, във вашите души.

Неактивен _

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 49
  • mind heist
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #174 -: Януари 24, 2010, 10:09:24 am »
Катаклизмът е единствено във вас, във вашите души.

аз исках да кажа че каквото и да доиде на среща винаги може да се преодолее  ;D
и винаги има начин

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #175 -: Януари 24, 2010, 10:29:10 am »
В ТАЗИ 2012Г СТАВА ВЪПРОС ЗА преход ОТ ЕДНА КЪМ ДРУГА ЦЕННОСТНИ СИСТЕМИ, НО ТОЗИ ПРЕХОД Е ЗАПОЧНАЛ ОЩЕ ОТ 2000Г И НАЛИЦЕ ИМА МНОГО КАТАКЛИЗМИ- НЕ ПОМНИТЕ ЛИ ЦУНАМИТО, НЕ ПОМНИМ ЛИ ХАИТИ  И Е ДОБРЕ ДА ОСЪЗНАЕМ, ЧЕ ТАМ ЗАГИНАХА И БЕДНИ И БОГАТИ- НЯМАШЕ ПОЩАДА ЗА НИКОГО, НО И ОЖИВЯХА МНОГО ДРУГИ- ПО КАКЪВ КРИТЕРИЙ- НИЕ НЕ ЗНАЕМ, НО БОГ ЗНАЕ НА КОГО ДА ДАДЕ ШАНС- ВСЪЩНОСТ 2012Г Е КРАЙНА НЕ САМО ПРИ МАЙТЕ НО И ПРИ ДРУГИ НАРОДИ, НО НЕ КАТО КРАЙ НА ЧОВЕЧЕСТВОТО, А КАТО КРАЙ НА ЕДНО МАТЕРИАЛНО МИСЛЕНЕ. ТАКА ЧЕ НЕ КЪМ СТРАХ СЕ ПРИЗОВАВА В СЛУЧАЯ, А КЪМ ПРЕОСМИСЛЯНЕ НА ЦЕННОСТИТЕ!
Как мислите кой за какво страда- дали тези от Хаити, които се спасиха мислят за къщите и нещата в тях или плачат за любимите хора които са загинали?! Ето така човек ще отсее истинското от фалшивото богатство, защото живота е най- ценен

Неактивен _

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 49
  • mind heist
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #176 -: Януари 24, 2010, 10:58:22 am »
ти ако мислиш да стоиш пред вълната и да отправяш молитви ... те и затова са загинали хора, и стига с тези вашите глупости "това е писано да стане", "онова е писано да стане", или пък "всяко зло за добро" и целият ви живот минал в лоши неща само заради една надежда че ще се случи нещо добро. всичко е в ръцете ти

и аз вярвам във господ, но всичко зависи от мен, дали да продължа или да спра.
все пак трябва да има нещо опустошително за да останат в краина сметка тези които искат да живеят и които се борят със всички сили а не тези които им е все тая какво ще стане с тях "то нали им е писано"

ще стрелям на посоки еи  :---   :lol:


Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #177 -: Януари 24, 2010, 12:39:43 pm »

все пак трябва да има нещо опустошително за да останат в краина сметка тези които искат да живеят и които се борят със всички сили а не тези които им е все тая какво ще стане с тях "то нали им е писано"

ще стрелям на посоки еи  :---   :lol:


Стреляй,щото и аз като прочетох тая простотия ми се прииска да стрелям :---

Неактивен _

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 49
  • mind heist
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #178 -: Януари 24, 2010, 12:50:39 pm »
наи много ме кефат тези които си викат "дали сега ще умра или след няколко години няма да има значение" и си скачат я от мост я от висока сграда я от масата  ;D

чух че даже имало хора дето са се самоубивали след като са били изгледали този филм за 2012 (фантастичния)... :diablo:

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #179 -: Януари 24, 2010, 15:18:39 pm »
Добре Питър по кого искаш да стреляш?Защо не се застрерляш ако си обзет от агресията? Как определяш кой е достоен за живот и за смърт?- Та какво се сърдиш на хората тогава?

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
4 Отговора
6110 Прегледи
Последна публикация Май 05, 2009, 12:14:00 pm
от cccpkgb
5 Отговора
6290 Прегледи
Последна публикация Август 10, 2009, 16:20:06 pm
от sidewinder
53 Отговора
27304 Прегледи
Последна публикация Юни 20, 2010, 01:22:36 am
от insomnia1304
19 Отговора
11460 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2012, 01:22:14 am
от Tangrata_
14 Отговора
8507 Прегледи
Последна публикация Юли 16, 2012, 10:35:29 am
от balar

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27