Автор Тема: Март-Декември - 2007: Брантон - Файловете Омега  (Прочетена 13376 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Moderators

  • Строг но справедлив
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 785
  • ... And Justice for All ...
Брантон - Файловете Омега

Ако, както преди време Дж. Алън Хайнек твърдеше, че над 1 от 40 души е бил отвлечен и “обработен” от “извънземното/секретно правителство” - или 1 от 10 според по-късните източници - тогава вие сигурно би трябвало да познавате някой, който е бил отвлечен. Тази информация е за тях. За тези, които не са “отвлечени от НЛО”, информацията в този файл е въпреки това жизненоважна и приложима и може някой ден да ви спаси живота!!! Ако вярвате, че информацията за “Извънземните” е само за тези, които са изгубили всички допирни точки с реалността, тогава моля приемете тази информация от документа, която можете да приемете и подминете останалото, най-малкото засега. Вашето бъдеще може би зависи от това. Както казах тази информация може да спаси вашия живот. Този файл съдържа най-заплетените и съществени детайли на глобалната конспирация, която изглежда е дълбоко внедрена в едно извънземно-военно-индустриално сътрудничество, което има за цел да постави под свой контрол всички хора на този свят, които обичат свободата, чрез осъществяването на глобално правителство, което най-общо ни се представя като “Нов Световен Ред”. Ние “запретваме ръкави” и слагаме всичко на масата що се отнася до Новия Световен Ред, както аз (Брантън - автор) така и тези, които съдействаха за възприемането на този документ. Ако сте от тези, които са лесно обидчиви, тогава сте предупреден. Повечето от вас, които четат този документ ще осъзнаят, че може би са персонално подпомогнати в една форма или друга - понякога без да знаете - от известните религиозни, икономически, или политически организации, които на разнообразни нива се контролират от онези, сили които работят за осъществяването на Новия Световен Ред. Тези, които са допринесли за този файл не правят компромис нито пък крият на заден план това, което възприемат като истина що се отнася до тази конспирация.

Ние не правим извинения, откакто чувстваме, че този дневен ред е вече отговорен за увреждането на тази Американска Република по начини, по който повечето не могат дори да осъзнаят и този дневен ред ще продължава да бъде заплаха към съществуването и просперитета й, докато този “враг” завинаги не се прочисти от нашата нация и онези предатели отговорни за нарушаването на нашата сигурност и “продаването” на тази Конституционна Република на Съединените Американски Щати не бъдат дадени под съд.

Считаме това за декларация за война срещу онези ико-политически сили и техните дракониански поддръжници, които биха разрушили нашия просперитет и свобода за тяхна собствена материална изгода. Така че, без повече въведение, ние повтаряме думите на областния адвокат от Луизиана и разследващ убийството на JFK Джеймс Гарисън, който смело заяви преди да напусне този свят...


“НЕКА ИСТИНАТА БЪДЕ КАЗАНА, ДОРИ И ДА ПРОПАДНАТ НЕБЕСАТА!”
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Превод: Eon
Редакция: Horus

« Последна редакция: Декември 27, 2008, 20:04:59 pm от H. »

Неактивен mike_portnoy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
  • When Dream And Day Unite
Re: Брантън - Файловете Омега
« Отговор #1 -: Февруари 28, 2007, 17:42:22 pm »
Определено доста труд сте хвърлили, евала!  ;)
Дано успея да намеря време да го изчета.
"Съобщения,в които се казва,че нещо не се е случило,винаги са ми били интересни,тъй като,както зн

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re: Брантън - Файловете Омега
« Отговор #2 -: Февруари 28, 2007, 20:03:13 pm »
Още четем бе, Хорусе! Не са малко страничките, аз съм на 34 и вече съм се изтормозил от четене. Доста данни са, важното е, че доста неща са систематизирани заедно. Предвърително ви казвам голямо БРАВО и БЛАГОДАРЯ!!! Сега ще имам с какво да зарибявам конспиратори!  ;) А ме харесва и какво сте направили на сайта във връзка - имам предвид флашчето.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Брантън - Файловете Омега
« Отговор #3 -: Февруари 28, 2007, 20:42:27 pm »
Еми така е като няма брояч на изтеглилите го  :P Незабравяйте че повечето не влизат във форума а още по-малко пък пишат   :P

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Брантън - Файловете Омега
« Отговор #4 -: Февруари 28, 2007, 20:53:59 pm »
Принтирам си по няколко страници и с булката си ги четем, ако пък искате да знаете   :P   Ама то имаме и други ангажименти и става бавно   ;)
Да не ви троша хатъра и ще запитам нещо...Как да разбирам следващия цитат:
Цитат
Съвместната рептилианско-фашистка империя...са избрали Америка за своя главна цел защото американците са последния бастион на свободата на земята.
Защо американците да са последния бастион, нали по целия свят има хора, които се борят за същата тази свобода? Всъщност...за каква свобода става дума?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Брантън - Файловете Омега
« Отговор #5 -: Февруари 28, 2007, 20:59:04 pm »
За изначалната им конституция уж. Но бъдете подготвени. Самия Брантьо (както му викаме с Еон-а) е много патриотичен, че понякога даже не се чете. Малко му е промит мозъка на тема Америка laugh

Но иначе дава невероятна информация, която никъде я няма. Абстрахирайте се от тази слабост 8)

anti

  • Гост
Re: Брантън - Файловете Омега
« Отговор #6 -: Февруари 28, 2007, 21:30:37 pm »
Поздравления!

Материала и по обем, и по ( претенции за :) )информативност е внушителен.

Честно казано на места нещата не ми звучаха реалистично, докато други стоят логично, но не се считам за достатъчно компетентна да коментирам.
В едно, обяче съм сигурна: или това е много далеч от истната, след като аз - Не-знам-си Коя Никоя-си, мога да го прочета, или реалната ситуация е толкова потресаваща, че изтеклата информация (?) е в безопасни дози.

Имате ли някой от споменатите, от автора, упорни материали? Ако разполагате с тях и желаете да ги споделите - дайте нещичко!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Брантън - Файловете Омега
« Отговор #7 -: Февруари 28, 2007, 21:37:53 pm »
Имате ли някой от споменатите, от автора, упорни материали? Ако разполагате с тях и желаете да ги споделите - дайте нещичко!

Уточни какво имаш предвид :)

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re: Брантън - Файловете Омега
« Отговор #8 -: Март 05, 2007, 14:41:19 pm »
Какво спира даден извънземен нашественик да не ни завладее? Стоя и се чудя.
Защо са му необходими съюзници от хората?. Защо расите се връщат обратно?

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Брантън - Файловете Омега
« Отговор #9 -: Март 05, 2007, 14:55:14 pm »
Какво спира даден извънземен нашественик да не ни завладее? Стоя и се чудя.
Защо са му необходими съюзници от хората?. Защо расите се връщат обратно?
Тва което ги спира са другите извънземни и сложната космическа политика за която нито имаме някакви  по-сериозни данни, че да си правим изводи нито нищо  ;)

Oberon

  • Гост
Re: Брантън - Файловете Омега
« Отговор #10 -: Март 05, 2007, 18:42:11 pm »
Какво спира даден извънземен нашественик да не ни завладее? Стоя и се чудя.
Защо са му необходими съюзници от хората?. Защо расите се връщат обратно?

Ами много просто ( ако е така, де:))). Аз и ти сме комшии. Имаме и друг комшия, на когото аз много съм набрал и искам да пребия и да му взема къщата. Обаче понеже той ти е влезнал под кожата, или ракията му е хубава, или пък жена му...ти ме държиш настрана от него. Да речем че си по-як, или по-умен, или още по-лошо - и двете заедно! И аз какво? Търся съюзник отвътре, много ясно. На първо време съм вербувал кучето им Коста, да ми копае подземен тунел от тяхната спалня към мойта оръжейна....Загряваш ли?

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Препоръчвам Файловете Омега на всеки, който не ги е чел! Заслужава си! :)

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
А не трябва ли да се казва Досиетата Омега :-\ 

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
А не трябва ли да се казва Досиетата Омега :-\ 

Ами така сме преценили - така се казва. File има хиляда и едно значения все пак :)

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Питам, щото "The X-Files" го превеждат "Досиетата Х" :D

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
13 Отговора
9392 Прегледи
Последна публикация Януари 01, 2007, 00:54:20 am
от Albinoni
0 Отговора
8840 Прегледи
Последна публикация Януари 05, 2007, 02:12:22 am
от H.
0 Отговора
10793 Прегледи
Последна публикация Февруари 25, 2007, 19:55:03 pm
от H.
114 Отговора
45701 Прегледи
Последна публикация Септември 02, 2008, 09:40:09 am
от Fiery
MUFON UFO Journal (1967-2007)

Започната от H. « 1 2 » НЛО

18 Отговора
26801 Прегледи
Последна публикация Май 28, 2009, 21:04:50 pm
от stiver

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27