Автор Тема: Каква алтернатива предлагате?  (Прочетена 51152 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lordsith

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Каква алтернатива предлагате?
« Отговор #45 -: Април 24, 2012, 16:07:22 pm »
Не за многоженството не съм съгласен, жените трябва да са общи.

Но по темата: не богатите са проблем а бедните. Погледни какво става в Африка, Азия, Южна Америка.
1. Бедните са тези които  имат най-много деца. Липсата на минимални средства оставя техните деца неграмотни, което пък ги оставя там където са се появили - при бедните.
2. Това ще доведе до намаляване числеността на населението, което ще намали броя на страдащите.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Каква алтернатива предлагате?
« Отговор #46 -: Април 24, 2012, 17:40:30 pm »
Не за многоженството не съм съгласен, жените трябва да са общи.

Но по темата: не богатите са проблем а бедните. Погледни какво става в Африка, Азия, Южна Америка.
1. Бедните са тези които  имат най-много деца. Липсата на минимални средства оставя техните деца неграмотни, което пък ги оставя там където са се появили - при бедните.
2. Това ще доведе до намаляване числеността на населението, което ще намали броя на страдащите.
  Съзнаваш  ли  какво  си  написал?????????????????????2
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re: Каква алтернатива предлагате?
« Отговор #47 -: Април 24, 2012, 21:23:01 pm »
Със сигурност  Митко не съзнава какво пише....  :D   , но много ме разсмя алтернативата му.
Даже мога да му предложа конкретен "илюминатски проект " / монархия/, който ще удовлетвори желанието му ....... :lol:   :lol:  ...
 
П.П. Разбира се само да уточня  ; Децата от " общите жени " и многоженството ще изградят България и ще я възродят из основи... :flag_of_truce: 
 
 Задълженията на един такъв малоумник   8) , решил да учавствува в подобен проект ще са да може да издържа жените си и децата си, които ще изградят България.... :flag_of_truce:
 
 
 
 

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Каква алтернатива предлагате?
« Отговор #48 -: Април 24, 2012, 22:23:48 pm »
           Е  жените  ги  уредихме,  а  сета  кажи  какво  да  правим  с  бедните -   крематориуми,  стерилизиране,  какво  да  ги  правим?   И  още,  какъв  ще  бъде  прага   на  бедност  и  кой  ще  решава  кой  да  живее  и  кой  да  умре? 
          Дали  арабските  държави  са  добре  поради  факта  многоженство  или  фактора  петрол   и  там  има  ли  бедни?
« Последна редакция: Април 25, 2012, 08:29:01 am от Mirotvorec »
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Каква алтернатива предлагате?
« Отговор #49 -: Април 24, 2012, 22:34:12 pm »
Предлагам на админите да баннат вовеки веков фашиста Lordsith! Основавам се на точка 8 от ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА, която гласи: " Недопустими са :призиви за насилие, груб, неприличен, вулгарен, заплашителен, сексуално-ориентиран, расистки или всякакъв друг материал, който нарушава законите, обиди и подигравателни коментари към другите потребители". :bad: :mad: ::)

А ако не го банете, поне изтрийте последните му два поста!
« Последна редакция: Април 24, 2012, 22:35:22 pm от SMSI-H »

Неактивен stoicho85

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
Re: Каква алтернатива предлагате?
« Отговор #50 -: Април 24, 2012, 23:04:56 pm »
SMSI-H, горе долу разбирам човека какво иска да каже,може да се тълкува малко погрешно заради интернет общуването :flag_of_truce:

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Каква алтернатива предлагате?
« Отговор #51 -: Април 24, 2012, 23:44:46 pm »
SMSI-H, горе долу разбирам човека какво иска да каже,може да се тълкува малко погрешно заради интернет общуването :flag_of_truce:

И както как го разбираш това..жените да са общи?А?Да се регламентира със закон ли..как?И как ще стане принципно избирането..кой с кого...жената ще има ли право да отказва,или понеже е "обща"..абсплютно всеки ще има право да се възползва от нея?А понятието изнасилване може би ще стане съотносимо само за хомо-насилието?..

Неактивен stoicho85

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
Re: Каква алтернатива предлагате?
« Отговор #52 -: Април 24, 2012, 23:55:57 pm »
За жените е глупост :--- трябва да дава обяснение какво е искал да каже.
Иначе и аз съм на мнение, че раждаемостта понякога трябва да се ограничава.Не е нормално да живееш в пълна мизерия и да имаш 5 деца и да чакаш на социални помощи.
Пак казвам Ограничи.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Каква алтернатива предлагате?
« Отговор #53 -: Април 25, 2012, 00:55:26 am »
Е, тя тая сметка от много време се прилага в арабския свят. А и до ден днешен. Имаш крава, пиеш мляко. Имаш пари, позволяваш си 2-3 жени. И съответно повечко деца.
Който има пари да образова децата, си взима повечко жени. И плаща кеш на бащата.

Това ми се вижда горе долу същото.
А, ако нещо го тълкувам "грешно", то може би щото изначално така го е изфабрикувал човека с идеята.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Каква алтернатива предлагате?
« Отговор #54 -: Април 25, 2012, 09:00:41 am »
Викаш, само богатите да имат деца.
Е... то аз съм "за" ..., ама някак си не мисля, че е добра идея.

Ако към това приемем и многоженството, ще преглътна морала и ще се дам на новия модел.
          Леле   Тангра,   пусти  мераци,  но  времето  си  казва  своето  и  като  остареем  какво  правим? 
          И  аз  съм  за  това,  само  хора  с  възможности  да  имат  деца  и  затова  предлагам  не  да  ограничаваме  раждаемоста,  а  да  дадем  възможност  на  всяка  двойка  да  си  има  колкото  си  иска  деца,  като  се  гарантира  добро  материално  състояние!  Да  ограничим  преяждането!   
 
Не за многоженството не съм съгласен, жените трябва да са общи.

Но по темата: не богатите са проблем а бедните. Погледни какво става в Африка, Азия, Южна Америка.
1. Бедните са тези които  имат най-много деца. Липсата на минимални средства оставя техните деца неграмотни, което пък ги оставя там където са се появили - при бедните.
2. Това ще доведе до намаляване числеността на населението, което ще намали броя на страдащите.


       Абе  момчета  вие  какви  ги  говорите,  четете  ли  се,  да  ви  минава  през  главата, че  и  жените  са  човешки  същества  (даже  по-качествената),  че  и  те  имат  право  на  избор,  изтриха  ми  поста  в  който  предлагах  мъжете да  станат  общи,  за  някои  това  може  да  звучи  глупаво  (и  наистина  е  така),  но  да  можеш  да  се  поставиш  на  мястото  на  другия  във  всяка  една  ситуация  е  нещо  повече  от  желателно.
           
       
« Последна редакция: Април 25, 2012, 09:20:22 am от mitko »
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен stoicho85

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
Re: Каква алтернатива предлагате?
« Отговор #55 -: Април 25, 2012, 09:15:34 am »
Нещо са ми странни идеите с общи мъже/жени  :drinks:

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Каква алтернатива предлагате?
« Отговор #56 -: Април 25, 2012, 09:21:24 am »
Нещо са ми странни идеите с общи мъже/жени  :drinks:
   
      На  това  му  викат  оргия  и  си  е  направо  налудничаво!
« Последна редакция: Април 25, 2012, 09:22:29 am от mitko »
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Каква алтернатива предлагате?
« Отговор #57 -: Април 25, 2012, 10:16:39 am »
Предлагам на админите да баннат вовеки веков фашиста Lordsith! Основавам се на точка 8 от ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА, която гласи: " Недопустими са :призиви за насилие, груб, неприличен, вулгарен, заплашителен, сексуално-ориентиран, расистки или всякакъв друг материал, който нарушава законите, обиди и подигравателни коментари към другите потребители". :bad: :mad: ::)

А ако не го банете, поне изтрийте последните му два поста!

Не знам ма тоя психопат,сам да се разкарва от форума!
Аз бях писала,ма явно са счели,кометара ми за уронващ неговия(от своя страна може би тъй ценен)..и са го изтрили...(за разлика от неговия,който както виждаме още стои :o )
Само комплексиран кретен,въоръжен с много малък дамски пистолет(най-вероятно с халосни патрони и толкова къса цев,че си окапва обувките)  би мислил по този начин за жените! :--- :--- :--- :---
« Последна редакция: Април 25, 2012, 10:22:21 am от konstantin2007 »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: Каква алтернатива предлагате?
« Отговор #58 -: Април 25, 2012, 12:26:09 pm »
Аз предлагам:
1. Ако хора, които не могат да осигурят необходими условия за развитие на едно дете, до израстването му на индивид способен да допринесе за обществото да им бъде забранено да имат деца.
2. Ако имат едно, да бъдат "възпрепятствани" да имат още, но да им се даде шанс да отгледат първото.
Така като начало мисля, че това ще е добра крачка към подобряване на ситуацията на човечеството. (Няма хора, няма страдание)


Това, което си написал важи и сега за нас българите. Вече все по-рядко си позволяваме по две деца. И това е защото не можем да ги отглеждаме нормално. Ние имаме глави на раменете и мислим. И защо сме тръгнали да коментираме човечеството и да мислим глобално, при положение, че си имаме наши мангоШи, които след някоя и друга година ще са мнозинство....Зарежете ги онези, дай да си мислим за нас...
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен stoicho85

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
Re: Каква алтернатива предлагате?
« Отговор #59 -: Април 25, 2012, 12:42:44 pm »
Мдаа, за съжаление наистина цар Киро може да ни стане Цар.Ама тя Европата нали мисли за нас, одеве пак четох че ни съдили заради роумите, не било демократично да ги изселват от незаконните барачки.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27