Автор Тема: Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби  (Прочетена 52569 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #15 -: Януари 10, 2012, 16:00:23 pm »
...какво представляват вибрациите...

чиста енергия с различен диапазон за различните вибрации. 

...как човек може да ги улови...

или с дар свише, или с усърдие.  :)
6285174923344176257

Неактивен Elemat

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 25
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #16 -: Януари 10, 2012, 16:37:35 pm »
А аз си мислех, че това е трептение на атомите
Човек САМ кове съдбата си! IYI

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #17 -: Януари 11, 2012, 11:54:46 am »
доколкото знам хората, които малко, или много имат такива работещи сидхи - гледат да не го показват наляво-надясно. Дори тези, на които им "се отваря" такава способност /такива способности/ пак гледат да си мълчат.  :)

така, че едва ли бихте получили обективна информация тук.

Все пак... кой знае.
6285174923344176257

Неактивен Elemat

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 25
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителн
« Отговор #18 -: Януари 11, 2012, 15:21:49 pm »
Разбирам притесненията, но мисля, че няма да е зле това знание да се разпространява между хора които искат да се усъвършенстват :)
« Последна редакция: Януари 11, 2012, 18:37:10 pm от Mirotvorec »
Човек САМ кове съдбата си! IYI

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителн
« Отговор #19 -: Януари 12, 2012, 12:05:55 pm »
bofara, споделят...  ;)  Трябва да знаеш как да извлечеш тази информация! Но пак дали ще има резултати всичко си е според степента на развитие на самия човек, а и когато човек не е достатъчно подготвен, по-добре е да не се занимава.

Elemat, имаш абсолютно всички качества, за да откриеш, това което желаеш! Когато човек е готов му се дават и възможностите да се развива, само трябва да не се изпускат (е, дори и да се изпусне, пак се предлагат нови, така че не е фатално).

broken_dream, ако те интересува тази насока, ще ти кажа как почна всичко при мен: исках да разбера и започнах да търся и "Който търси, винаги намира!"
Но тук най-важното е кого, какво... точно търсех!!! Но това няма да ти го споделя, трябва всеки сам да направи този избор!
От там нататък всичко става от самосебе си и веднъж започне ли се - няма връщане назад, човек не може да бъде същият!

С това смятам да поприключа, ако има някой друг нещо да сподели, ще ми е изключително приятно да чета, ако мога и ще се включвам!  :bye2:
« Последна редакция: Януари 12, 2012, 12:07:25 pm от Passiflora »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителн
« Отговор #20 -: Януари 12, 2012, 12:33:19 pm »
...С това смятам да поприключа, ако има някой друг нещо да сподели, ще ми е изключително приятно да чета, ако мога и ще се включвам!  :bye2:

доколкото знам хората...гледат да не го показват наляво-надясно...

...няма да е зле това знание да се разпространява между хора които искат да се усъвършенстват :)

 :rofl2: :rofl2:

bofara, споделят...

споделят, не споделят - от темата е ясно едно. Хората чувстват, че могат и искат да се развиват. Полека лека и това ще стане. :)

« Последна редакция: Януари 12, 2012, 12:37:36 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен Elemat

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 25
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #21 -: Януари 12, 2012, 14:51:58 pm »
Като започнете да си говорите с такива недомлъвки и направо ставате ебаси мистиците. Но нека хвърлим малко светлинка, а? Кой какви неща владее и може? Тук всички сме под прякори и не мисля, че ще е проблим със споделянето. 8)
Човек САМ кове съдбата си! IYI

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #22 -: Януари 12, 2012, 15:06:18 pm »
За това, което искаме да постигнем, се изисква много време, търпение, дисциплина у учител. Сами няма да можем. Ето една интересна статия. Щом тибетските монаси могат свръх естествени за нас неща, значи и ние можем.

Тибетската свръхестествена практика „лунг-гом“
http://www.parallelreality-bg.com/statii/ezoterika/385-2012-01-03-18-39-39.html
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Elemat

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 25
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителн
« Отговор #23 -: Януари 12, 2012, 16:50:30 pm »
Още един смислен коментар. Браво колега. И аз това казвам, че трябва да се учим един от друг, трябва учител. Пътят на самоука е страхотно труден, казвам го от личен опит. Аз съм самоук художник и ми беше изключително трудно, представете си за тези неща колко ще е трудно. Ако се учим сами има вероятност да не достигнем  целта си дори за един живот. :D
« Последна редакция: Януари 13, 2012, 09:28:33 am от Mirotvorec »
Човек САМ кове съдбата си! IYI

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #24 -: Януари 12, 2012, 18:09:30 pm »
...Кой какви неща владее и може?...

хехе. аз лично - съм с самото начало. нито ефирното ми, нито астралното ми зрение е толкова напред, колкото ми се иска. енергетиката ми, смятам, че е на добро ниво ако реша да се занимавам с лечение, но в момента искам да развия виждането. и работя по въпроса. така че - със сидхите от мен - дотук.   :)

Ако наистина искаш да се занимаваш сериозно - помисли си за качеството на храната си и живота си като цяло /романи не искам да пиша, това е достатъчно, големи хора сме/. Помисли за тялото си. За мозъка си. Личен пример - аз съм стигнал до такова състояние в момента, в което на ден са ми необходими 3-4 мандарини като храна. Усилено се подготвям лятото /живи и здрави, разбира се/ за 40-дневно гладуване /на сухо или с вода - ще видим колко ще се подготвя дотогава/.

Също доскоро слушах доста мелодии с "алфа" честоти. Понастоящем се занимавам с "тета" - те са изключително подходящи. Който иска да се занимава - музиката на Джефри Томпсън. Има я в торентите, но гледайте качеството /в смисъл изначалните файлове да са или flac, ape или wav/. Във всеки файл си има обяснение - кое, какво, защо, как и колко. :)

За това, което искаме да постигнем, се изисква много време, търпение, дисциплина у учител...

Като искате учител - намерете си. Ако искате да Ви се препоръча - Борис Мойсеевич Моносов, Школа на магията на Атлантида. /има и дистанционно обучение, по интернет/. Един от най-сериозните, ИЗВЕСТНИ на обществото, съвременни магове. Но - изборът си е лично на всеки. Скъпо е.

Аз предпочитам да се занимавам сам. Не съм карал никакви школи и курсове.


« Последна редакция: Януари 12, 2012, 18:28:08 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен Elemat

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 25
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителн
« Отговор #25 -: Януари 12, 2012, 18:27:17 pm »
Чудесно, още един човек ме разбра, благодаря за съветите. С удоволствие ще проуча музиката. Наскоро чух за алфа честотите. Метод силва, вижте го, интересен е. Но при мен проблемът е с визуализацията. Когато визуализирам, виждам изображенията като през затъмнено мръсно стъкло и успявам да се съсредоточа само върху отделни елементи.
« Последна редакция: Януари 13, 2012, 09:30:05 am от Mirotvorec »
Човек САМ кове съдбата си! IYI

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #26 -: Януари 12, 2012, 18:44:02 pm »
Намери си информация за ДЕИР /ДЭИР/. И един много сериозен съвет - ОС. Осъзнаните сънища на практика са ключ към много сериозни неща.
« Последна редакция: Януари 12, 2012, 18:45:29 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителн
« Отговор #27 -: Януари 13, 2012, 14:43:43 pm »
Elemat, изисква се силно желание и много постоянство! Характерното тук е, че може да си отключиш някои способности, но без постоянство пак се притъпяват!
При мен най-силно ми помогна Рейки, но това дойде след всекидневна двугодишна работа и както стана ясно пак не бях готова (аз си го знаех, но карай няма да изпадам в подробности).
И с риск пак да попадна под присмехулните истории на някои хора - за това и избягвам особено да пиша в X-net, или ако пиша е с недомлъвки, в другите форуми където участвам въобще не е така... Ще ти споделя:
Видях си някои от предходните прераждания;
Телепатия;
Поглед в Акашовите записи;
Когато давах Рейки за едно изчезнало дете разбрах, че вече е мъртво, но как да кажеш такова нещо на когото и да било;
Видях две събития в момента на случването им, а аз бях на стотици километри от мястото на случващото се...
Сбъдна ми се сън, който сънувах преди 10 години...
Позволи ми се да надникна в неща, за които дори и не съм мечтала...
Но в един момент осъзнах колко мощна енергия е Рейки и аз не съм готова за нея... Последваха някои здравословни проблеми и си наложих да стопирам развитието си.
Но от няколко месеца отново съм в прогрес, след като изразих силно желание, че желая да живея и най-важното да живея качествено и в перфектно здраве!
Веднага ми се предложи алтернатива и за 6 месеца здравословното ми и енергийното ми състояние е като преди 10 години!
Благодарна съм за всичко, дори и за онова енергийно изтрещяване, защото благодарение на него разбрах болните, начумерените, безволевите, осъзнах много неща за себе си и околните.
Не знам дали съм по-добра или по-лоша (това да си ме етикетират по-запознатите безгрешни съдници на тази земя)!
Не знам дали съм по-напред в развитието си или по-назад, но знам, че съм по-щастлива от преди!
Извинявам се за изповедта, но по друг начин не знам как да я представя тази информация.

И още нещо: Ако целта ти е да постигнеш тези "свръхспособности" - не се хаби, ще получиш изключително мижави резултати.
Ако тръгнеш да търсиш можеш да ги получиш на секундата, достатъчно е да осъзнаеш (не само да знаеш - щото много знаят, но до там) някои основни неща, които общо взето ги пише във всяка духовна литература...
Ще кажеш: кои са? И на мен знаеш ли колко пъти са ми ги казвали и съм ги чела, но важното е да ги осъзнаеш!
Довери се на интуицията, т.е. чете ти се тази книга-чети, друга ти я препоръчват, но нямаш желание-значи не е за теб, срещаш някой познат, веднага си помисли какво те е интересувало преди да го срещнеш и завърти някак си разговорът на там... "Случайно" виждаш обява за някакъв семинар - иди! Мислиш си за определен проблем и се сещаш за някой познат - обади му се, ако можеш...
Много е важно стремежът и чистото желание!!! Количеството енергия, която влагаш за постигане на целта, колкото е по-голяма, толкоз по-добри резултати!
Ако искаш доказателство за всичко, което ти писах, имам едно някъде из нета, но пак дали ще го проумееш или въобще ще го прочетеш, зависи от степента ти на подготовка за приемане на информацията! Ако пожелаеш, ще ти го пратя на ЛС, макар че там е документирано само върхът на айсберга... Останалото мога само бегло да ти го преразкажа!
Написах тази публикация само защото ТИ изрази желание, иначе нямаше да съществува и много е вероятно по-късно да изтрия някои неща!
 :)
« Последна редакция: Януари 13, 2012, 14:59:37 pm от Passiflora »

Неактивен Elemat

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 25
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #28 -: Януари 13, 2012, 16:01:08 pm »
Искренно БЛАГОДАРЯ :)
Човек САМ кове съдбата си! IYI

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #29 -: Януари 19, 2012, 13:35:38 pm »
... А наясно ли сте какво ще правите с тези способности, когато ги развиете /защото ако това е ваше ИСТИНСКО, а не натрапено отвън, желание не се и съмнявам, че рано или късно ще постигнете резултати/?

Във връзка с горепосочения цитат бих искал да приложа откъс от книгата на Елисавета Логинова - "Колелото на съдбата 3. РОДЕНИ ОТ СВЕТЛИНА":



/извинете за качеството, но смисълът, надявам се, е ясен/  :)
6285174923344176257

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27