Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 845603 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен GARVAN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #720 -: Октомври 29, 2011, 10:16:10 am »
Тъй, с голям интерес прочетох "пчеларската" част от темата.... Няма да се впускам в подробности, само ще кажа, че ...
Направих такъв оргонит преди седмица и до момента много внимателно следя как се "развива" с махалото. Смело мога да кажа, че от ден на ден интензитета му се увеличава! Смятам, че когато меда кристализира, оргонита ще е достигнал максималната си "мощност"...

...
P.S. Забравих да споделя, че освен качестото на този оргонит, не е за подценяване и това, че се прави много лесно и е по-евтин от другите, правени с епоксидна смола. Друг е въпроса, че на мен меда ми се свиди  :blush: .....

Уважаеми GARVAN,

Високо ценя Вашите експерименти! Благодаря за предоставената информация!
Имате ли КОНКРЕТНИ наблюдения как се държи в "агресивна" среда т.нар. "меден" оргонит?
Предварително благодаря!

Два компютъра, четири мобилни телефона, един телевизор, една микровълнова печка, декодер за сателитна телевизия.... Достатъчно агресивна ли е средата, господин bafora?!
Нещо, ирония ли усещам, или още не съм се разсънил, а?

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #721 -: Октомври 30, 2011, 18:43:14 pm »
Здравейте,

Казвам се Иван Славов от Пловдив. Чета Вашите съвети и препоръки в xnet за създаване на оргоногенератор.
Аз също се интересувам от такива устройства и ми се иска и аз да имам такова. Проблемът е в това, че не мога нито да запоявам, нито пък разбирам от резистори, омове, намотки и др. Нямам и техническите приспособления - поялници, кхм-кхм...
Бих искал да Ви помоля за нещо - аз ще се постарая да Ви опиша максимално подробно какво устройство бих искал, а Вие ако имате желание и възможност да ми отговорите дали можете да ми изработите такова или не и на каква цена. Благодаря предварително, надявам се да не съм Ви затруднил.
Устройството, което бих искал изглежда подобно на това /не е задължително да се спазват някакви пропорции или размери, но моето предпочитание е да е под формата на цилиндър - пак казвам, не е задължително: http://dox.bg/files/dw?a=61bafae8a0
и се състои в основата си от:
1.Плоска Rodin Coil - на две места по 9 оборота/как се наричат обороти, врътки...?/, като първите 9 се мотаят по часовата стрелка, а 2-рата врътка започва на съседният зъб отдясно и се мотае обратно на часовниковата стрелка, като се съединяват последователно - краят на първата с началото на втората. Оттам се прави външен аудио изход - жак 3,5 мм, като съответният резистор - не знам колко да бъде като размер, разбрах, че зависело от дебелината на жицата и броя на намотките, но тук съм   /да всичко съм изчел по темата, което можах да изнамеря и затова съм запознат с терминологията  / - на някои места я наричат Starship coil - методиката на намотаване я има в youtube - а самата схема е на 14 страница тук - http://dox.bg/files/dw?a=99da87dfea
Изискването е жицата да е дебела, колко и как - честно казано не знам - оставям на Вашия опит, но дебелината имала значение, повярвайте ми!
От металите, с които се пълни,  - не е желателно да има алуминий и олово под каквато и да било форма. Най-добре е полимерът да е течно стъкло с време на втвърдяване /застиване?/ от 3-5 часа /минимумът е два часа, а колкото по-дълго, толкова по добре, по-долу ще обясня защо, но е много важно/
Залива се на слоеве - тук не съм запознат особено добре, но най-подходящо, според мен ще е да са 3 цилиндрични слоя, в смисъл тип цилиндър в цилиндър, в цилиндър - най-близкото, което ми идва наум за пример са концентрични окръжности, като тръбата не трябва да преминава през всички цилиндри, а само във вътрешния цилиндър по средата на намотката - Rodin coil, която ще се разпростира сред трите цилиндъра от полимер, /но тръбата най-добре е да е алуминиева с дебелина 1/2 цола, като е добре да ги има тези бразди по нея, в смисъл да не е равномерна. Ако няма набраздена, а гладка тръба - може да се назъби откъм стърчащата страна под формата на триъгълничета /като старите снимки от едно време, това също е важно/. Размерите на устройството - не страдам от гигантомания, осланям се на Вашия опит.
За цилиндрите - силно казано цилиндри, може да е нещо с подобна форма, но енергията да тече от вън навътре и отдолу нагоре не само заради металните стружки и парчета, а заради плътността и това, което се нарича "ментална съставка". Ако се съгласите да ми изработите такова устройство ще има и "ментална съставка" за единият цилиндър, за алуминиевата тръба и металните стружки и парчета/ - нищо съществено на пръв поглед, много лесно за изпълнение... В най-външния цилиндър плътността на металите е по-малка, в средния се увеличава - може и много малки стружки, предпочитам силно мед и стомана като метали. Във вътрешния цилиндър трябва да има само натрошени кристали и съответно алуминиевата тръба. Докато застива полимерът по жакът е необходимо да вървят някои звукове, които ще Ви предоставя най-любезно.   
Ако ми дойде множко цената бих искал да знам колко ще струва/ох, изглежда, че съм някакво мамино синче дето само иска - може и така да е / нещо такова - http://dox.bg/files/dw?a=1e5d7bda08  мьобиус койл + обикновен планински кристал с всичките му там атрибути, както Вие най-добре си го знаете - размер - кутия за бира.
Благодаря за вниманието /дълъг, дълъг текст/ и се надявам да ползотворно сътрудничество.

TOWA E SAOBSHTENIETO MI KAM SIDEWINDER ZA IZRABOTKATA NA ORGONITNO USTROISTVO.

OPITVAM SE DA BADA POLEZEN, A I AZ DA NAUCHA NESHTO.

SMQTAM, CHE IRONIQTA TUK E NAPALNO IZLISHNA - KAM POTREBITEL GARVAN.
6285174923344176257

Неактивен la-ma-rin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #722 -: Октомври 30, 2011, 19:38:37 pm »
Здравейте,

Отдавна чета из този форум и сайта, но на тази тема попаднах съвсем случайно търсейки други неща. Прочетох цялата тема и съм изключително заинтересован до степен, че реших да си направя оргонит. Обаче имам два въпроса, поръчах си кристали от ибей, та:

1. Как да разбера дали са истински? Нямам махало или други помагала, а пък и не мога да ги ползвам (замислям се и това да си взема но това по нататък)
2. Откъде мога да си купя кристали в БГ? Някъде във Варна, Добрич в тоя район.

А между другото имам много бял кварцов пясък 1-2мм фракция, някой ако иска само да каже адрес и ще му пратя пари няма да взимам

« Последна редакция: Октомври 30, 2011, 20:36:26 pm от la-ma-rin »
Бъди такъв за какъвто искаш да минеш!

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #723 -: Октомври 30, 2011, 19:38:56 pm »
... Два компютъра, четири мобилни телефона, един телевизор, една микровълнова печка, декодер за сателитна телевизия.... Достатъчно агресивна ли е средата, господин bafora?!
Нещо, ирония ли усещам, или още не съм се разсънил, а?

господин GAVRAN, извинете, ако сте почувствали, че съм ви засегнал или иронизирал. Уверявам Ви, че не съм вложил нищо иронизиращо или обидно в поста си. :flag_of_truce:  
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #724 -: Октомври 30, 2011, 19:48:47 pm »
Здравейте,

...Най-добре е полимерът да е течно стъкло ...

Възможно е да има доста противоречиви мнения относно течното стъкло. В смисъл изказвания, че не става..
Всеки си преценя дали... или...
На никого не се опитвам да налагам мнение или каквото и да било в личен план.  :drinks:
6285174923344176257

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #725 -: Октомври 30, 2011, 21:16:37 pm »
...ако не греша - "във физическия /материалния/ свят" - абе с три думи - патологични микробиологични неприятности могат да възникнат като резултат.  :o :o :o Честито! ...
Можеш ли да предоставиш повече информация относно причините и последствията от тези неприятности.
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #726 -: Октомври 30, 2011, 21:32:28 pm »
Здравейте,
...
1. Как да разбера дали са истински? Нямам махало или други помагала, а пък и не мога да ги ползвам (замислям се и това да си взема но това по нататък)

Здравейте!

Относно методиката за проверка на "истинността" на кристала - ще изчакаме някой от по-компетентните форумчани. Доколкото съм запознат съществува възможност /не само за кристали/ за проверка посредством снимка на нещото, което трябва да се провери. Т.е. дори по снимка от ибей /например/ би могло да се провери дали си струва да се купува или не.
Доста прилични махала човек би могъл да си изготви и сам с помощта именно на оргонитната технология. А относно работата с тях - съветът ми е, при възможност да се дублира като минимум за достоверност с друг метод.

...
2. Откъде мога да си купя кристали в БГ? ...
А между другото имам много бял кварцов пясък 1-2мм фракция, някой ако иска само да каже адрес и ще му пратя пари няма да взимам

Съществуват езотерични магазини, природонаучни музеи, сергии за бижута, специализирани магазини за подобни вещи. Аз лично пазарувам от няколко места, но мога да препоръчам http://lokah.info/?page_id=12 - в контакти не са посочили Варна или региона, но пише че в София и Варна имат големи складове. Така че може и да Ви провърви - на мен лично ми идва доста евтино там, аз пазарувам в Пловдив на главната.

Относно белия кварцов пясък - според мен може да се изработи такова нещо - http://dox.bg/files/dw?a=dbc3ca2739 а именно "кристалът" по средата е изработен от натрошен кварц + епоксидна смола. Счита се, че така става много по-функционално изделието, т.е. антените му за връзка със ... там където трябва ... са значително повече. Но всеки си преценя сам.

С Уважение и пожелание за успехи,

bofara
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #727 -: Октомври 30, 2011, 21:36:52 pm »
...ако не греша - "във физическия /материалния/ свят" - абе с три думи - патологични микробиологични неприятности могат да възникнат като резултат.  :o :o :o Честито! ...
Можеш ли да предоставиш повече информация относно причините и последствията от тези неприятности.

Медения оргонит. Алуминий, мед, месинг, ДТ кварцов кристал и останалото пчелен мед. Много силен ефект. Даже е по-силен от повечето ми ТВ от смола.
Някъде в нета бях чел (някой от гурутата го пише), че медените оргонити събират твърде много DOR и в един момент се 'задръстват' и започват и да отделят DOR.

Ако не ти представлява проблем - КЪДЕ?

Имам банален /поне за  мен/ въпрос. Какво представлява и как се намотава едновъзлов и тривъзлов мьобиус койл?

Ще бъда благодарен за коментари и туториали.

Мерси предварително.


А защо да го правя? За да флудя в темата за оргонитната технология? И аз питам от известно време неща, които ме интересуват, но нали съм нов...

6285174923344176257

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #728 -: Октомври 30, 2011, 21:43:40 pm »
А защо да го правя? За да флудя в темата за оргонитната технология? И аз питам от известно време неща, които ме интересуват, но нали съм нов...

Относно мьобиусовата намотка, има много филмчета в ю-тюб... И в темата някъде имаше... Ето ти още един линк. http://www.youtube.com/watch?v=xLxxre80oQE

Мястото, където четох за медените оргонити не мога да го намеря оттогава. Като ми попадне пак пред очите, ще го споделя :(

Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #729 -: Октомври 30, 2011, 21:56:38 pm »
...ако не греша - "във физическия /материалния/ свят" - абе с три думи - патологични микробиологични неприятности могат да възникнат като резултат.  :o :o :o Честито! ...
Можеш ли да предоставиш повече информация относно причините и последствията от тези неприятности.

Причините - свързано е с астрални същности, кхм, не искам да се правя на компетентен там, където не съм, наистина, затова мога да си позволя да кажа само това. Аз не съм видял никъде Дон Крофт или Лоохан, например да посочват кое в тях или близките им, например, е привлякло дадена същност. Ако някой тук има подобна информация, защо пък да не сподели. А пък и аз само предупреждавам, нищо повече /контрааргумент - "ето, аз имам поверванд например, защо нямам такива МБ проблеми, след като казваш, че възникват."/ Да не би някой от четящите това да е виждал как го напада реално тъмна същност? И какво му прави? /последното не е много коректен въпрос - по-добре би било да се каже "С каква информация му взаимодейства върху ... например ДНК?"  :bad: А им вярваме на тези, които пишат в големите сайтове и репликираме изделията им. Това е бизнес за тях, ИМО. А страхът е най-големият продавач!
Последствията - от съвсем леки /ами харесай си нещо с МБ природа - например гъбички по ноктите.../ до крайно неприятни - кхм. Знаеш върху какво са работили Райф, Кларк, Лаховски...

Обмислям изцяло да престана с тези най-вероятно плащещи /разсмиващи, дразнещи.../ някои тук изказвания. И без това е написано вече повече от достатъчно. Само тази родин койл, заедно с "изкуствения" кристал /около него да бъде тази алуминиева тръба, както е написано по-горе подробно/ е доста многофункционално нещо. А другите работи - ще си ги търся сам.

diavolche - Благодаря за линка!
« Последна редакция: Октомври 30, 2011, 22:18:44 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #730 -: Октомври 31, 2011, 00:06:31 am »


Относно методиката за проверка на "истинността" на кристала - ще изчакаме някой от по-компетентните форумчани. Доколкото съм запознат съществува възможност /не само за кристали/ за проверка посредством снимка на нещото, което трябва да се провери. Т.е. дори по снимка от ибей /например/ би могло да се провери дали си струва да се купува или не.

Аз последния път си купих от ибей- от Кевин, ако се интересуваш ще ти пиша точния му ник там. Много е съвестен, кристалите са истински, дал ми е няколко бонус+подарък.

А иначе, ако не можеш да провериш автентичността им с махало, разходи се до някой магазин, в който продават кристали и си потърси компетентен продавач или литотерапевт.
По- напред в темата бяхме писали как се познават. Истинските не са съвършени, винаги имат някакви включвания в себе си и, стъклените ментета са по- прозрачни и еднородни, а пластмасовите- леки.
Планинският кристал е доста трошлив.
« Последна редакция: Октомври 31, 2011, 00:07:39 am от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен la-ma-rin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #731 -: Октомври 31, 2011, 07:22:39 am »
добро утро

да ще се радвам ако ми дадеш координатите на някой вече проверен доставчик
четох по назад в темата обяснение как трябва да изглеждат и тн, но мислех, че може да има по-сигурен начин
ще ги видим тези като пристигнат
Бъди такъв за какъвто искаш да минеш!

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #732 -: Октомври 31, 2011, 13:00:33 pm »
Могат ли оргонитите да работят един вид като естествен "стерилизатор" на въздуха ? Сега идва сезонът на вирусите, вкъщи има бебе и ако има специална рецепта за изготвяне на такъв оргонит моля да я споделите !

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #733 -: Октомври 31, 2011, 13:27:30 pm »
добро утро

да ще се радвам ако ми дадеш координатите на някой вече проверен доставчик
четох по назад в темата обяснение как трябва да изглеждат и тн, но мислех, че може да има по-сигурен начин
ще ги видим тези като пристигнат
Варна, ул. Сан Стефано.
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен FoL

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #734 -: Октомври 31, 2011, 13:57:09 pm »
Провай да драскаш с кристалите върху стъкло.. попринцип са по твърди от стъклото... също счупи един и според това как се счупи можше да разбереш :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27