Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859031 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #750 -: Ноември 12, 2011, 23:25:07 pm »
Плежърче??? ;D ;D ;D
Цитат
когато те помолих да ни вземеш и на нас, хората от прованса минерали от Земята и Хората, може би щях да имам материали, за да пробвам
Това не е оправдание.
« Последна редакция: Ноември 12, 2011, 23:26:20 pm от sidewinder »

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #751 -: Ноември 12, 2011, 23:31:09 pm »
И аз съм от прованса. Ако само кристалите са ти проблем, да ти пратя няколко. Липсата на материали е неуместно оправдание ;D sidewinder, тенкс.
diavolche, "плежърче" - то ми хареса ;D
Предложението ми е сериозно.
« Последна редакция: Ноември 12, 2011, 23:39:28 pm от pleasure »

Неактивен la-ma-rin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #752 -: Ноември 13, 2011, 10:26:10 am »
Здравейте,

Бихте ли ми дали съвет как да избягвам мехурчета въздух в смолата, и всъщност дали това е проблем. В оргонита, който си направих останаха малки мехурчета колкото и да се старах.

И пак да кажа, че имам много бял кварцов пясък ако някой иска мога да му пратя.
Бъди такъв за какъвто искаш да минеш!

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #753 -: Ноември 13, 2011, 14:24:10 pm »
Последното ми наблюдение е, че най-много мехурчета са появявт при пресипването, оставете смолата да "почине" половин час, след като я отсипете от кутията, преди да я активирате с катализатора. И другото ми наблюдение е, че се вкарва повече въздух, когато се бърка с тънка бъркалка, пръчка и т.н. Последния път използвах дървена лопатка, като за тефлонови съдове, резултата е много по-добър ;) Принципно мисля, че мехурчетата и шупличките не пречат на работата на оргонита. Най-важно е какви мисли имате в главата, докато работите, освободете се от тревогите, че може и да не се получи. Доброто настроение и енергийното ви състояние са от значение!  :dance:
Успех! 

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #754 -: Ноември 13, 2011, 14:29:28 pm »
Аз бих добавил, че колкото и на пръв поглед да няма мехурчета при самото отливане, то те се появяват после. Това е заради температурното разширение на микромехурчетата по частичките и парченцата.

Въздухът в мехурчето в оргонита играе и ролята на парамагнетик, заради кислорода. Парамагнитните материали помагат на оргонита да е компетентен за магнитни излъчвания. Така, че спокойно.

И да има мехурчета, това не е проблем за работата на оргонита, освен за естетическата му страна.
« Последна редакция: Ноември 13, 2011, 14:31:02 pm от sidewinder »

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #755 -: Ноември 14, 2011, 11:03:47 am »
И аз съм от прованса. Ако само кристалите са ти проблем, да ти пратя няколко. Липсата на материали е неуместно оправдание ;D sidewinder, тенкс.
diavolche, "плежърче" - то ми хареса ;D
Предложението ми е сериозно.
Какво можеш да ми изпратиш? На мен ми останаха само кварцови кристали и кварцов пясък. Имах съвсем малко парчетийки от разни други кристали, които направих на брашно...
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #756 -: Ноември 14, 2011, 14:26:59 pm »

Зареден на 528Hz и с цветето на живота


Как точно зареждаш с "цветето на живота" ? Поставяш оргонитите върху илюстрация докато се зареждат ли ?

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #757 -: Ноември 14, 2011, 14:30:32 pm »

Зареден на 528Hz и с цветето на живота


Как точно зареждаш с "цветето на живота" ? Поставяш оргонитите върху илюстрация докато се зареждат ли ?

Точно така. Само че моето цвете на живота е сребърна релефна пиктограма.

П.П. Токущо пробвах последния оргонит на iPhone с включен компас. Почва да се върти хаотично като го приближа. На други железни предмети не реагира.
« Последна редакция: Ноември 14, 2011, 18:01:58 pm от Mirotvorec »

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #758 -: Ноември 14, 2011, 16:44:56 pm »
П.П. Токущо пробвах последния оргонит на iPhone с включен компас. Почва да се върти хаотично като го приближа. На други железни предмети не реагира.
А като изключиш антената какво става? Т.е. слагаш телефона в режим 'самолет' - изключва излъчването на каквото и да е, с изключение на ЕМП-то на електрониката на телефона?
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #759 -: Ноември 15, 2011, 10:31:49 am »

Преди малко пробвах при изключена антена. GPS се вкючи автоматично и въпреки това пак го обърква. А докато превключи на GPS, компаса беше меко казано неадекватен. Като приближа оргонита и променя посоката и съответно като го отдръпна се връща обратно.

Човека, на който е телефона се изненада, че превключвал на GPS и така пак може да му показва посоката.
« Последна редакция: Ноември 15, 2011, 16:20:21 pm от Mirotvorec »

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #760 -: Ноември 15, 2011, 12:06:24 pm »




Здравейте!
Новата ми реколта ;)
Малко инфо от кухнята  ;D редени оргонити като горния стават най-лесно в прозрачна форма, но не използвайте тънкостенни чаши,  не издържат на температурата. Чашата буквално се завари на едно място и се наложи да я изчегъртам като каменоделец . Харесва ми да давам имена на оргонитите си,  имам усещането, че така си взаимодействаме по-активно.
Холито на Изобилието съдържа ДТ кварц за вертикален + осем ЕТ хоризонтални в основата, розов кварц, аметист, цитрин, карнеол, тигрово око, хризопраз,  малахит; металите са стомана, мед, олово, пирит и малко месинг.  Кексчетата са оцветени с оцветител за реставрация на мрамор, от етикета не става ясно на каква основа е, снимката е шарена и  цветовете се губят,  на живо стоят  по-добре. В центъра е холито на Промяната, не е шедьовър, но проработи и още как :blum1:.
Ако искате, мога да ви разкажа свои наблюдения и някои впечатления, споделени от хора, на които съм дала оргонити преди време.
diavolche, пиши точно какви кристали са ти нужни за експериментите, ще опитам да намеря,  може и на ЛС.
Успех!!!

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #761 -: Ноември 15, 2011, 15:36:46 pm »
Йеее, много ти са яки оргонитите, поздравления :good:
Първият ми прилича на сватбена торта. Интересно ми е целта на китайските монети - финансов успех? Според фън шуй ли постави броя на монетите щото виждам, че са повече от 3, 6, 8 и 12?
oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #762 -: Ноември 15, 2011, 23:29:49 pm »
Благодаря, Iveta!
За мен китайските монети изразяват предимно единството между дух и материя (кръгла форма-небе, квадратна-земя). Финансовият успех е само част от Изобилието. Прилагам някои от принципите на Фън шуй, но в случая не съм броила монетките, по-скоро приложих принципа на Мечо Пух - колкото повече, толкова повече ;D

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #763 -: Ноември 16, 2011, 06:00:47 am »

Преди малко пробвах при изключена антена. GPS се вкючи автоматично и въпреки това пак го обърква. А докато превключи на GPS, компаса беше меко казано неадекватен. Като приближа оргонита и променя посоката и съответно като го отдръпна се връща обратно.

Човека, на който е телефона се изненада, че превключвал на GPS и така пак може да му показва посоката.

Току що проверих моя айфон.
Ако изключиш антената (airplane mode),
след това включиш гпс-а (картата)
Ти излиза предупредително съобщение, че докато не изключиш airplane mode, няма да ти покаже къде се намираш. Компаса в гпс-а също е изключен софтуерно, ако е включен airplane mode (антената е изключена).
Т.е. НЯМА КАК да започне да се върти компаса, докато е в апликацията на гпса, защото софтуерно е изключен. И виждаш само една карта и нищо повече.
Ако е изключена антената, единствено апликацията на компаса работи.

Нещо не ви е читаво тестването. Объркали сте някъде.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #764 -: Ноември 16, 2011, 10:16:43 am »
Изобщо не сме гледали карти. Само и единствено сме ползвали компаса.
« Последна редакция: Ноември 16, 2011, 19:04:37 pm от Mirotvorec »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27