Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 858754 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен FoL

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #735 -: Октомври 31, 2011, 17:03:18 pm »
Могат ли оргонитите да работят един вид като естествен "стерилизатор" на въздуха ? Сега идва сезонът на вирусите, вкъщи има бебе и ако има специална рецепта за изготвяне на такъв оргонит моля да я споделите !
Не мисля, че ти трябва по специална рецепта, обикновенния трябва да си е достатъчно добър за подобно нещо.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #736 -: Ноември 05, 2011, 13:18:10 pm »
Идея  :writer: - при изработката на оргонит да се предвиди определена кухина /както при някои видове махала, специлизирани за търсене на хора, например, които имат кухина, за поставяне на капка кръв, косъм, нокът, парче дреха, предмет.../, в която да се слага определен предмет и посредством него да се направлява потокът оргон.  8)
Има положителни отзиви, когато са правени подобни оргонити /с лечебна цел/ в тази, т.нар. кухина /може и камера/ се слага подходяща спрямо зодията или съгласно друга цел /например защита от грип...абе кой каквото го вълнува/ определена билка или букет лечебни треви. Действието им се усилва в пъти от оргона.  Особено ако се приемат и като отвари и посредством оргонитно устройство. Изключително подходящо за запушване на дупки в аурата.  

Всичко добро!
« Последна редакция: Ноември 06, 2011, 12:40:35 pm от Mirotvorec »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #737 -: Ноември 05, 2011, 22:55:49 pm »
Посредством домакинско алуминиево фолио  :lol:, а аз използвам корпуса на дезодорант, отново от алуминий  :lol: можете спокойно да екранирате страничните притоци и да насочвате притока и изтичането на оргон от оргонита - алуминият е много добър в това отношение. Затова не се препоръчва /май само от мен  :lol: :lol: :lol:/ да се влага с оргонити.
Аз лично си имам фолирана кутия, в която си съхранявам разни неща, които не трябва много, много да ги вижда белия свят. Силно препоръчвам. За по-мързеливите - повечето кутии тип "торба в кутия" - например за прясно мляко  :lol: имат алуминиево покритие от вътрешната страна.

p.s. при домакинското фолио има значение страната, която ще гледа отвътре, ИМХО това трябва да е тази с огледалната повърхност.
« Последна редакция: Ноември 05, 2011, 23:01:34 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #738 -: Ноември 07, 2011, 16:15:19 pm »
Такъв тип кутия /контейнер/ в оргонитната практика би могъл да се използва, за да екранира многото оргонитни предмети от Вашата /или на близките Ви/ аура. Защо е важно това? Ами - един виртуален съвестен оргоно-юзър  :lol: би си изработил оргонити за различни цели - например против демонични същности, за харизма, за зашиване на дупките в аурата, абе много са, във форума, мисля, че ги има описани. Вашата аура е с определен обхват, т.е. ако повечето от тези оргонити си взаимодействат с нея  :o би се получило нещо като информационно задръстване за нея. Защо? Ами тя /или подсъзнанието, тук не знам кой решава и е шеф/ решава, че и се поставят много задачи - всяка от тях обусловена от предназначението на отделния оргонит. И като съвестен работник решава да ги изпълни. Това никак не е лесно.
Затова е най-добре, ИМХО, да се екранират ненужните за момента оргонити и да се използват само тези, които са необходими.
« Последна редакция: Ноември 07, 2011, 16:16:59 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #739 -: Ноември 07, 2011, 16:21:20 pm »
Някой има ли наблюдения и експерименти за зареждане на храна с оргонит? Бих бил благодарен ако споделите.  :drinks:
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #740 -: Ноември 07, 2011, 20:24:49 pm »
Съвет - не си правете, поне за начало, прекалено силни оргонити! Неподготвената за това аура се "надува" като балон от многото оргон  ::) /все едно сте се натъпкали до пръсване с ядене :lol:/. И се  :--- пука. Това, донякъде е положително /съществува подобна методика в школата ДЕИР - ако сметнете за реклама го изтрийте, но тя е целенасочена и управляема по принцип/, ако имате някаква екранировка /ако щете и ментална/ на помещението, в което се намирате, докато се възстановяват пробойните. Защото "изгърмяват" и доста негативни програми, заедно с балона. Привиквайте постепенно и с различни качества оргон - тук, както виждам, са популярни медни, карамелени...
Всеки си преценя.
« Последна редакция: Ноември 07, 2011, 20:43:13 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #741 -: Ноември 08, 2011, 05:10:20 am »
Ти откъде разбра, че се надувала аурата? Да не си я снимал? ;) ;D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #742 -: Ноември 08, 2011, 06:56:16 am »
Не.

п.с. Всеки човек си има чувствителност на възприятията и това, че не усеща да кажем как изтича енергия от ръцете му или пък, че някой му въздейства ... не означава, че друг не може. Дадох съвсем елементарен пример с преяждането на физическо ниво - принципно човек не си прави снимки на стомаха, за да разбере, че е преял.  :lol: По-подробно - излизаме от темата за оргонитите, а пък и аз не желая да навлизам в подробности. Тук бих искал да уточня, че по-точно е да се каже не аура, а енергоинформационен пашкул  :lol: :lol: :lol: , което понятие лично на мен не ми допада да пиша като текст и затова използвам термина аура, с риск да създам усещането за понятийно заблуждаване.

п.п.с. когато усещате върху Вас негативно въздействие /демонични същности да кажем/ - тук ключовата дума е "усещам". Относно информацията, която давам тук - получил съм я, имам сериозно основание да считам, че мога да вярвам на източника/ците и така... Няколко пъти споменавам, че не се опитвам да налагам каквото и да било на когото и да било. Който не иска, не вярва, не му харесва... - има и други постове, а пък и моите спокойно може да бъдат изтрити.  :lol: :lol: :lol:

п.п.с. Да, съществуват снимки на аурата /пашкула  :lol:/, които показват нарастването, изравняването и закърпването и тук-там от т.нар. ениомодулатори /в България са ноорегулатори - ех, реклама ;D/ и други подобни средства - научно създадени, така, че да не "гръмнат балона", а да го разширят и подсилят. А моето предупреждение-съвет беше свързано с ненормираните /кой ли пък ще се наеме да създаде норма  :lol:/ размери и количества оргонити.
« Последна редакция: Ноември 08, 2011, 07:28:13 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #743 -: Ноември 08, 2011, 07:20:37 am »
А, да, съществуват от ... десетилетия ... оргонити от по-високи поколения от тези, които ни се предлагат в интернет. С тях са извършвани доста "хубави неща" от едни такива чичковци с костюми... Стоиш си, спиш си и ... бам... Усещал съм нещо подобно много слабо и само мога да предположа какво е истинското "усещане", абе - "на място". Може да се влияе и върху събитийни потоци - подхранваш дадена вероятност, а "изяждаш" енергията на противоположната например. Това е същността на развитите оргонитни технологии.

Значи, ако стоиш близо до такъв оргонит или пък си се "вързал" за него с т.нар. link - косъм, нокът, дори подпис... /има такива, които работят и само с мисълта на собственика си, нищо повече/ повече от час не можеш да издържиш, дори ако си много трениран и як в тези работи. При това не е включен. Ако се включи...
Такъв личен нямам, но съм виждал и знам за какво става дума.

Това въобще не означава, че може да се използват само за лоши работи /а и никой не призовавам към подобни действия, това влияе много отрицателно върху аурата/ - каквото си поръчаш, това /най-често/ получаваш, така че ако си с добри намерения и желание същото това устройство може да се прилага и за благинки... Който предпочита душевни, който предпочита - чисто мат'риални.

п.с. извинявайте, ако няма да отговарям на въпроси и въобще... В близките месеци имам друга работа и няма да чета форума. Да си отдъхнем.  :lol: а пък и нещо не виждам смисъл да споделям това, което знам. най-добре да се изтрие всичко, което съм писал.
п.п.с. относно храната и въздействието и с оргон - посредством храната си "вкарваме" толкова много програми в организма, че... Нищо друго не е толкова вредно от външните въздействия, колкото некачествената храна.
« Последна редакция: Ноември 08, 2011, 08:00:54 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #744 -: Ноември 12, 2011, 16:24:07 pm »


Това е поредното предизвикателство, което беше провокирано от този материал:

http://nature.uni-plovdiv.bg/index.php?option=com_content&view=article&id=778:2011-11-10-08-45-56&catid=250:2011-11-10-08-34-02&Itemid=69

Експериментирах с бебе на годинка и няколко месеца. Всеки път като му го пакажа и се усмихва и почва да рита с крачета - радва се. Това трябва да ни говори нещо. Децата на тази възраст имат невероятна сензорика и за аури и за фини енергии. Днес бах в центъра на града поне 3 часа. Пазарувахме, и с който и да говорех, всеки беше вежлив, усмихнат. Хората не подозират какво имах в джоба си, но това се отразява на цялостната енергетика, на меркаба, ако щете на човека и другите го забелязват подсъзнателно.

Оргонитът е със следния състав:

Халкопирит
Стомана
Месинг
Разав кварц (натрошен, но не на прах)
Един ДТ кварцов кристал

Зареден на 528Hz и с цветето на живота

Разав кварц (Розовия цвят се дължи на присъствие на титан в кристала)
Фокусира и насочва енергията в рамките на оргонита. Работещ заместител на кварца в ТВs и HHGs,  с тази особеност,  че оцветява изходната енергия в червено,  но светло червено,  повече като розово.  Успокоява и лекува.  Изненадващо мек като се има предвид, че е в червения диапазон. Понякога приема програми,  но понякога програмните параметри са ограничени от съзвучие с цветовете на минерала. Ободрява.

Халкопирит (CuFeS2)- Среща се и малко злато в него.
Придава заземяване и малко повдигане на енергията от оргонита.  Притежава синергия между желязото и медта, защото се състои от комбинация на двата метала.  Дава приятна,  мека и мощна енергия,  ако се използва само него.  Омекотява изходната енергия и увеличава отзивчивостта на оргонита, ако се използва като добавка.

Месинг
Силен и изтънчен ефект.  Доста мощен,  но някои хора го усещат трудно. Подходящ за изчистване. Не толкова добър за заземяване.  Увеличава отзивчивостта на оргонита на стимулация с намерението.  Подсилва потока на енергия през оргонита чрез увеличаване на динамиката на матрицата.

Стомана
Придава стабилност на енергията. Отзивчивост към тесен спектър честоти.  Придава слабо заземяване. Увеличава отзивчивостта на оргонита към електромагнитни стимулации.

« Последна редакция: Ноември 12, 2011, 16:51:36 pm от sidewinder »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #745 -: Ноември 12, 2011, 17:42:19 pm »
Реакцията и приветливостта на хората са пряко отражение на това, което ние излъчваме.
Разбира се, не винаги, но в повечето случаи. Просто повечето хора са неутрални и приемат настроението, което ти въвеждаш.
Изключение правят хроничните киселяци. Или пък тия, дето са хронично жизнерадостни.

В тази връзка, ако ти си приповдигнат, щом знаеш, че оргонита ти е в джоба, нищо чудно и хората да реагират позитивно.

Аз лично съм се улавял, че при различни (мои) настроения, различни познати хора реагират коренно различно, и все в отклик на настроението ми.
И предаването става само за част от секундата. Още с първата усмивка и здравей.

Предлагам друг експеримент:
Направи 1 оргонит и 3-4 не-оргонита със абсолютно същата форма и тежест.
Пъхни ги в кутийки, за да не виждаш кое кое е.
И взимай по един и гледай реакциите на хората. Или го дай на бебето.
СЛЕД като си приключил с теста, записваш номера на кутийката, без да гледаш какво има вътре. Едва когато опиташ всички кутийки, тогава ги отвори и виж къде е бил оргонита и дали е имало чувствителна разлика.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #746 -: Ноември 12, 2011, 17:48:00 pm »
Хубави съвети Тангра, но етапа със съмнението в работата на оргонитите го надживяхме вече. Сега сме на етап правене и ползване.

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #747 -: Ноември 12, 2011, 20:54:19 pm »
Хубави съвети Тангра, но етапа със съмнението в работата на оргонитите го надживяхме вече. Сега сме на етап правене и ползване.
Въпреки, че аз лично съм убеден, вече, в ефектите на оргонитите, горещо ти препоръчвам да направиш точно това, което казва танграта. Както писахме преди двайсетина страници форум, трябва да се извършват истински експерименти, за да напредваме в познанието! Само с истински експерименти, например както ти беше направил експеримент с кълнове и контролна група, можем да сме сигурни в посоката в която се движим и в знанията, които придобиваме!
Освен това, като започнеш с този експеримент, сложи въпросния оргонит, не-оргонит и няколко други вида оргонити. По този начин ще можем да разберем всеки един от тях какво влияние дава!
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #748 -: Ноември 12, 2011, 21:58:00 pm »
diavolche, горещо препоръчвам ти да проведеш въпросните експерименти ;)

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #749 -: Ноември 12, 2011, 23:21:22 pm »
Плежърче, ако си беше дала зора да ми отговориш, когато те помолих да ни вземеш и на нас, хората от прованса минерали от Земята и Хората, може би щях да имам материали, за да пробвам. За момента различни оргонити не мога да направя, защото нямам доста неща...
« Последна редакция: Ноември 13, 2011, 08:58:01 am от Mirotvorec »
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27