Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 857762 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен FoL

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #675 -: Октомври 23, 2011, 00:02:09 am »
Току що попаднах на това и просто исках да го споделя :D  :o


Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #676 -: Октомври 23, 2011, 16:10:00 pm »
От сайта http://www.baligifter.org/blog/uncategorized/water-cloudbuster-wcb:

Това чудо се нарича Воден Чем-Бъстър и се твърди, че работи като Чем-Бъстър, а не като Клауд-Бъстър (облачен).



Тръбите са нормалните, дву-метрови, за предпочитане медни, тръби, шест броя, разположени симетрично. Хубаво е водата да се движи по някакъв начин, например с машинка за аквариум.

---

Не знам къде гледах, но реултата ми харесва 'изолирация' :)
« Последна редакция: Октомври 23, 2011, 17:17:56 pm от diavolche »
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #677 -: Октомври 23, 2011, 17:32:16 pm »
Абе така и така, сега последната картинка ме наведе на мисълта ...
Защо не си направите хиляди тухли от оргонит, и после не си построите къща от оргонитени тухли?
Какво ще си играем с кафези и кофи с вода? Те са за аматьори.
Може и дрехи от оргонитени плочки. Налепваш оргонитени плочки плътно една до друга, или по всички дрехи, или само по якето и си ходиш така. Ако ползваш 2 цвята смола ще можеш да си ги направиш шахматно, или като костенурка. Много яко, си мисля аз.  ;D ;D
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #678 -: Октомври 23, 2011, 20:13:54 pm »
Няма нужда от хиляди тухли :) Има хора, които вграждат оргонити в стените на къщите си, а по-вманиачените го правят и в стените на всяка стая.
Много хора, включително и от този форум си ги носят в джоба.
Аз пък си го сложих в двигателното на колата, да видя дали ще ми спаси акумулатора (не успя, смених го) и дали ще има някакъв резултат върху работата на двигателя или разхода на нафта.

Ние всички вършим това, което и оргонитите: през цялото време поемаме лоша енергия и я преработваме в добра.  Освен това произвеждаме и уникална за всеки човек енергия, която също струи от нас.
« Последна редакция: Октомври 24, 2011, 09:46:17 am от Mirotvorec »
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен FoL

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #679 -: Октомври 23, 2011, 21:17:00 pm »
Понеже в иБей малко послъгват за размери и т.н. намерих нещо, което се надявам да ви е полезно :) Кристали

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #680 -: Октомври 24, 2011, 15:17:59 pm »
Уважаеми FoL,

Благодарим за предоставената информация.
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #681 -: Октомври 25, 2011, 08:23:54 am »
Имам банален /поне за  мен/ въпрос. Какво представлява и как се намотава едновъзлов и тривъзлов мьобиус койл?

Ще бъда благодарен за коментари и туториали.

Мерси предварително.
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #682 -: Октомври 25, 2011, 10:57:26 am »
оффф - грешка, за мен НЕ е банален, а ВАЖЕН! Затова и питам.
6285174923344176257

Неактивен Orgonitka

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #683 -: Октомври 25, 2011, 11:15:59 am »
Здравейте на всички. Интересува ме всичко свързано с оргонната енергия, голям фен съм й.
Ще се опитам да прикача снимка на чембъстър от София. Готов ли е този в Пловдив и работи ли вече?!
Всъщност не мога да прикача файл, сега ще чета как става... всъщност не мога да разбера...
« Последна редакция: Октомври 25, 2011, 11:25:13 am от Orgonitka »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #684 -: Октомври 25, 2011, 12:00:25 pm »
Здравей,

От приблизително месец и нещо е поставен на едно от тепетата. Поставянето му беше предизвикателство, защото почвата, която може да се изкопае на голяма площ е с дълбочина не повече от 20см. Основата е скала. Все пак намерихме едно местенце.

Дали работи?! След като няма измервателни уреди да отчетем оргоновата енергия, ми е трудно да кажа дали работи. Теоретично да. На практика все още няма осезаеми симптоми, по които да разберем. Сигурно pleasure ще ме смъмри за това, но според нея той работи. Имахме няколко успешни опита за целенасочено въздействие върху времето над града. Няколко внезапни прояснявания на небето. Кемтрейлите ги разсейва, но бавно. Небето е много кристално и тъмно синьо, когато е слънчево.
« Последна редакция: Октомври 25, 2011, 19:45:33 pm от Mirotvorec »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #685 -: Октомври 25, 2011, 12:14:47 pm »
...защото почвата, която може да се изкопае на голяма площ е с дълбочина не повече от 20см. Основата е скала. Все пак намерихме едно местенце....

Дали работи?! След като няма измервателни уреди да отчетем оргоновата енергия, ми е трудно да кажа дали работи. Теоретично да. На практика все още няма усезаеми симптоми, по които да разберем. Сигурно pleasure ще ме смъмри за това, но според нея той работи. Имахме няколко успешни опита за целенасочено въздействие върху времето над града. Няколко внезапни прояснявания на небето. Кемтрейлите ги разсейва, но бавно. Небето е много кристално и тъмно синьо, когато е слънчево.

Според мен работи на много малък капацитет от реалния. Не съм уверен, че след като е заобиколен от скала в по-голямата си част би могъл да събира и насочва мощно оргона. ИМО.
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #686 -: Октомври 25, 2011, 12:17:15 pm »
Може и да е така. Не знам дали условието да се зарови в пръст е толкова строго. Все пак заравянето е с цел заземяване, а аз съм го вързал към "0" на електрическата мрежа чрез медна серпентина, потопена в оргонитното тяло.
« Последна редакция: Октомври 25, 2011, 19:46:23 pm от Mirotvorec »

Неактивен Orgonitka

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #687 -: Октомври 25, 2011, 12:24:45 pm »
Ох, не мога да разбера как да прикача един .pdf, кажете ми моля!!!
Нашият в Сф, ако е ясно небето и мине самолет разсейва следата до 2-3 мин., но не равномерно, а прави дупки, тоест някои части изчезват по-бавно. Обаче ако е масирано пръскането остават парчета от черти и после за няколко часа постепенно като че ли събира над себе си парцалите и накрая точно над него се събира като мъглив облак, който бавно изчезва. Ако има облаци над облаците не действа. За дъждовните облаци - имам чувството, че работи избирателно. Общо взето в нашия район вали най-малко.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #688 -: Октомври 25, 2011, 12:28:02 pm »
Опцията за прикачване на файл май е изключена. Беше в Допълнителни опции...

П.П. Оргонната енергия се излъчва от органичния живот, а има и много устройства в света, които може да повлияят на състоянието на оргонната енергия. Тя е биологична енергия, така че телефонните кули, компютрите, телевизорите, мобилните телефони и др. могат да засегнат качествата й. Наличието на оргонити, може да изчисти оргона, който е в близост, но и да привлече още повече оргон в региона (Когато подпомага биологичните форми, оргона стимулира техните естествени енергийни потоци и може да привлече още оргон. Всички ние генерираме оргон - хора, животни, растения и т.н. Колкото сме по-здрави, толкова по-здравословен оргон генерираме, а колкото е по-здравословен оргона, толкова по-жизнени ще са живите организми.).

Това съм го превел от един пост във форум.
« Последна редакция: Октомври 25, 2011, 13:05:27 pm от sidewinder »

Неактивен Orgonitka

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #689 -: Октомври 25, 2011, 13:05:49 pm »
Нашият го поръчахме от Англия и излезе 440 лв. с транспорта, а тръбите са купени от тук. Не е вкопан в земята само е поставен отгоре - мисля, че това не трябва особено да му влияе - но като се измие добре с вода - веднага се усеща разлика!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27