Автор Тема: Третата част на филма Zeitgeist - Zeitgeist Moving Forward  (Прочетена 43333 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен the_special_boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 179
Re:Третата част на филма Zeitgeist - Zeitgeist Moving Forward
« Отговор #30 -: Януари 28, 2011, 23:12:03 pm »
Още не съм го гледал дано си струва тегленето :blum1:
Цайтгайст 3 Върви Напред
субс.
http://www.fenomenibg.com/modules/news/article.php?storyid=171

http://www.elit-bg.com/index.php?page=torrent-download&id=9f93a862a1e8b88d36a0b70605296dc53944bc19
Всеки живее в някакъв измислен филм,но като че ли моят филм е по действителен случай!

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Третата част на филма Zeitgeist - Zeitgeist Moving Forward
« Отговор #31 -: Януари 28, 2011, 23:18:57 pm »
Ето тук не иска регистрация за да се тегли:
http://thepiratebay.org/torrent/6129911/ZEITGEIST__MOVING_FORWARD___OFFICIAL_RELEASE___2011.flv

ПП.
Гледайте будно и не се поддавайте на първични провокации, аз още не съм го гледал, но имайки предвид 1вата част... имам резерви :)
Модела е познат, от братята ни зидари - истина-лъжа-истина
« Последна редакция: Януари 28, 2011, 23:20:24 pm от P.E.A.C.E. »

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re:Третата част на филма Zeitgeist - Zeitgeist Moving Forward
« Отговор #32 -: Януари 28, 2011, 23:23:39 pm »
Премиера на" Zeitgeist: Moving Forward "
официалното съобщение 2011 от Питър Джоузеф

Гледай с бг субтитри

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Re:Третата част на филма Zeitgeist - Zeitgeist Moving Forward
« Отговор #33 -: Януари 28, 2011, 23:55:17 pm »
Благодаря! Това ще е интересно.

Неактивен marmozana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 102
Re:Третата част на филма Zeitgeist - Zeitgeist Moving Forward
« Отговор #34 -: Януари 29, 2011, 13:16:01 pm »
the_special_boy субтитрите не са за този филм  :)
Благодаря ти, че замълча, въпреки, че нямаше какво да кажеш

Неактивен the_special_boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 179
Re:Третата част на филма Zeitgeist - Zeitgeist Moving Forward
« Отговор #35 -: Януари 29, 2011, 14:24:07 pm »
the_special_boy субтитрите не са за този филм  :)
Да не са  >:(затова го гледайте от тук
http://www.youtube.com/user/TZMRussia
Всеки живее в някакъв измислен филм,но като че ли моят филм е по действителен случай!

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Третата част на филма Zeitgeist - Zeitgeist Moving Forward
« Отговор #36 -: Януари 29, 2011, 16:54:34 pm »
Повръща ми се от тая помия, наречена "Zeitgeist" :bad:. Егати, Илюминатите пускат дезинформацията си и всички се радват на този псевдо-бунтарски бълвоч... :bad: Запомнете, че Истината е винаги underground. Така че гръмки декларации - като въпросният световноизвестен филм - не носят нищо добро, освен ако не започнеш да мислиш сам и да търсиш информация...

Ето ви така желания "филм":


ZEITGEIST: MOVING FORWARD

<a href="http://www.youtube-nocookie.com/v/4Z9WVZddH9w?fs=1&amp;amp;hl=bg_BG&amp;amp;rel=0" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube-nocookie.com/v/4Z9WVZddH9w?fs=1&amp;amp;hl=bg_BG&amp;amp;rel=0</a>


Субтитрите ще се включат автоматично. Ако не се включат - натискате стрелката долу вдясно, появяват се 3 бутона - след това натискате средния.
« Последна редакция: Януари 30, 2011, 00:34:59 am от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Третата част на филма Zeitgeist - Zeitgeist Moving Forward
« Отговор #37 -: Януари 29, 2011, 17:58:08 pm »
Монолит, не разбирам защо има такъв негативизъм към този филм. Нещата са показани такива каквито са. Ако някъде бъркам дай ми пример, откъс от сюжета, където има манипулация.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Третата част на филма Zeitgeist - Zeitgeist Moving Forward
« Отговор #38 -: Януари 29, 2011, 18:37:06 pm »
Повечето хора се възмущават от часта с религията. Обаче с другите неща казани във филма са съгласни. Аз лично се учудвам на хора, които отричат финансовото робство в/у нас човеците. А за атентатите на 11/9, няма смисъл от коментар.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Третата част на филма Zeitgeist - Zeitgeist Moving Forward
« Отговор #39 -: Януари 29, 2011, 20:46:55 pm »
Какво имам предвид ли?
Във филма за всички беди по света се обвинява свободният пазар и религиите - най-вече християнството. :o  

Какво е решението, което постоянно се повтаря във филмите - една обединена световна религия на "добротата и истината" и една икономика на "планирания прогрес"... ???

Това за религиите беше пълна измишльотина. Нещо повече - целият филм е една смесица от пропагандиране на технократичен комунизъм и Ню Ейдж лъжливи обещания.

Питър Джоузеф - режисжора на филма - копира цели пасажи от книгите на Алис Бейли и Елена Блаватска - и двете са теософски сатаниски - и представя техният начин на мислене като философията на бъдещето...

Сега схванахте ли?

Ще обясня по-подробно в темата "Anti-Zeitgeist".


ПП: Много ясно, че паднаха кулите. Много ясно кой ги събори. Обаче начинът по който ги събориха е друг, а не този, който описваха. Ще пиша в темата за 11-ти септември.

ПП2: Не ви ли е странно, как например вторият филм - "Zeitgeist Addendum" - се появи "точно на време" - 2008 година, за да "обясни" кризата? Как изведнъж, след тази поредица, всички станаха "големи спецове" по политика, конспирация, икономика и всичко останало? Как "информацията" за тайните общества стана толкова лесно достъпна?
« Последна редакция: Януари 30, 2011, 00:24:58 am от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Третата част на филма Zeitgeist - Zeitgeist Moving Forward
« Отговор #40 -: Януари 29, 2011, 22:13:59 pm »
Е, Монолит, много задълбаваш.Религиите не ме интересуват и тези опити да ми въздействуват върху убежденията по този въпрос въобще не ме засягат. По-важното е за мен, че открито показват взривовете заложени по колоните на долните етажи и финансовите машинации. Е, ще си прокарват и те някаква идеология. Нормално е. Важно е да отсейваме зърното от плявата.

Неактивен gotiniq7

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
    • онлайн видеотека
Re:Третата част на филма Zeitgeist - Zeitgeist Moving Forward
« Отговор #41 -: Януари 29, 2011, 22:44:19 pm »
Monolith ти как разбра че Блаватска е сатанистка? Колко неща прочете от нея? Голям фундаменталист се извъди, по-скоро ти си сатанист с твоите лъжи. Ама кой ли ти вярва
« Последна редакция: Януари 29, 2011, 22:49:36 pm от gotiniq7 »
May The Force Be With You

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Третата част на филма Zeitgeist - Zeitgeist Moving Forward
« Отговор #42 -: Януари 29, 2011, 22:54:09 pm »
Този път добре са се справили. Тази серия няма нищо обще с предишните блудкачи...
Направи ли ви впечатление моделът на градовете, все едно гледам съвременен Аркаим, Göbekli тепе или Myuqmarka (Перу)...
Дано повече хора излязат от рамките на умствения си комфорт и разберат този филм.
Ако някой е видял нещо манипулативно или невярно, нека се аргументира. Дори може да се прикачи файла със субтитрите и да разнищим къде е манипулацията...

Неактивен the_special_boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 179
Re:Третата част на филма Zeitgeist - Zeitgeist Moving Forward
« Отговор #43 -: Януари 30, 2011, 01:01:08 am »
В тази поредица Zeitgeist лошото е това,че всява паника,стах,чувство за безнадеждност няма капка светлина в него.Добре разкрива какъв е света но защо не подчертае,че ние сме ключа и от нас зависи как ще бъде занапред,че ние можем да променим реалността осъзнаем ли истината :drinks:
Всеки живее в някакъв измислен филм,но като че ли моят филм е по действителен случай!

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Третата част на филма Zeitgeist - Zeitgeist Moving Forward
« Отговор #44 -: Януари 30, 2011, 12:31:25 pm »
Може ли малко по-конкретно, в коя част от филма се всява паника, страх и безнадеждност?
А този страх филмът ли го породи или умът?
Природата на ума е такава, че той е ограничен и работи винаги в някаква рамка. Всяка идея да излезе от нея поражда конфликт. За да се разбере новото, трябва да се разчупят старите рамки.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
74 Отговора
39011 Прегледи
Последна публикация Октомври 25, 2009, 11:14:25 am
от Спорт-Здраве4
Anti - "Zeitgeist"

Започната от Breath « 1 2 3 4 5 » Мултимедия

65 Отговора
37893 Прегледи
Последна публикация Декември 06, 2012, 23:03:22 pm
от blade
21 Отговора
15579 Прегледи
Последна публикация Април 15, 2015, 19:15:37 pm
от Schicksal

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27