Автор Тема: Феномен лично с Теб  (Прочетена 44538 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Феномен лично с Теб
« Отговор #75 -: Октомври 15, 2012, 15:55:43 pm »
Хела, направи енергийно почистване на дома. Вземи си нощна лампа, която има сензор за движение. Така можеш да разбереш, когато се събудиш дали е имало действително присъствие поне за момент. Тези лампи се включват при абсолютен мрак и светят до 1 мин след задействането. Сложи я така, че ти да не я задействаш. Проучи за някакъв вид енергийна защита на дома.
« Последна редакция: Октомври 15, 2012, 16:09:23 pm от sidewinder »

Неактивен balar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 222
Re: Феномен лично с Теб
« Отговор #76 -: Октомври 15, 2012, 16:19:45 pm »
Не е лошо и винаги да носиш скилидки чесън. Приший ги за дрехите. Може да ти се стори бебешко но гривна от сини маниста също върши работа. :)
 И най-важното страшен е само страхът. Бъди смела. :)

Неактивен Хела

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Феномен лично с Теб
« Отговор #77 -: Октомври 15, 2012, 16:36:36 pm »
Благодаря ти за отзива, sidewinder! Ще продължавам да чета тук и може би ще открия нещо във връзка със съвета ти. Но "тези" явно ме следват от стария ми дом - май аз съм за прочистване.  :unknown: 
Но за лампата  не схващам... нима тези лампи улавят подобни движения? Тоест, как да се изразя -  "нечовешки", ако са такива, де?
Не ми пречи да пробвам, разбира се, но смятам и да пробвам друго. Тук четох  доста хора да пишат, че котките действат добре в такива случаи. От три месеца имаме котка, взехме я от улицата.  :)  Много ми хареса едно изказване на една жена тук, което искам да използвам и аз - дали котката ни намери или просто желанието ми се материализира най-накрая, не знам, но съм много щастлива от тоя факт. Та, искам да видя ще имам ли отново посещение при наличието на котката. Може да отнеме доста време, интервалът на последните две посещения е около година.


balar, благодаря. Избирам мънистата, чесъна ще си го ям  :)  Лошото е, че не изпитвам толкова страх, колкото любопитство. Искам да разбера какво е - истинско ли е или някаква
игра на мозъка ми.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Феномен лично с Теб
« Отговор #78 -: Октомври 15, 2012, 16:39:45 pm »
Рутинна практика е да се поставят сензори за движение от ловците на духове. Затова те посъветвах да намериш такава лампа. Не са скъпи.

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Феномен лично с Теб
« Отговор #79 -: Октомври 15, 2012, 20:03:31 pm »
Лошото е, че не изпитвам толкова страх, колкото любопитство. Искам да разбера какво е - истинско ли е или някаква
игра на мозъка ми.

Не знам какво разбираш под истинско, но е много относително понятие. Ако ти е любопитно какво се случва след това, трябва да се научиш да се хващаш че сънуваш, без да се стряскаш и събуждаш. В съзнание си и осъзнаваш че сънуваш, но се правиш на ударена, че не го забелязваш. :) Но внимавай, аз на гадориите и извръщенията винаги предпочитам да се събудя, отколкото да любопитствам.
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен raponce55

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re: Феномен лично с Теб
« Отговор #80 -: Октомври 16, 2012, 00:55:19 am »
Привет! Дайте малко инфо от къде да си намерим тази лампа със сензор за движение?

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Феномен лично с Теб
« Отговор #81 -: Октомври 16, 2012, 00:57:23 am »
Привет! Дайте малко инфо от къде да си намерим тази лампа със сензор за движение?

http://stop2shop.eu/product_info.php/manufacturers_id/18/products_id/2513 почти във всеки  строителен магазин

Неактивен raponce55

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re: Феномен лично с Теб
« Отговор #82 -: Октомври 16, 2012, 01:06:04 am »
Благодарско, но предполагах че стaва въпрос за нощна лампа. Айде лека!

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re: Феномен лично с Теб
« Отговор #83 -: Октомври 16, 2012, 09:27:39 am »
Преди няколко вечери и на мен ми се случи същото - в съня си усещам как някой се опитва да ми извади астралното тяло като ме дърпа за краката. Хем ми се спеше зверски, хем се събудих супер възмутена. Седнах в леглото, огледах се - нищо не видях и такава сочна им теглих на тия дето се опитваха да го направят... и пак си легнах и заспах  :D. Изобщо не ме е било страх или да съм ужасена, бях възмутена, че не ме оставят да спя.

За сведение имам котка, куче и зайче у дома, като котката и кучето спят около мен в леглото  ??? - така и не се научиха да си спят в кучешко-котешкото си легло...
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен Хела

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Феномен лично с Теб
« Отговор #84 -: Октомври 16, 2012, 09:59:11 am »
Преди няколко вечери и на мен ми се случи същото - в съня си усещам как някой се опитва да ми извади астралното тяло като ме дърпа за краката.
:o Това ли е, дето се случва всъщност???  :o  На кой съм му притрябвала, по дяволите, дано си каже следващия път. Но се успокоявам, че и друг е усетил такова нещо, поне да съм сигурна, че не изперквам.
След три такива преживявания при мен, все още не съм възмутена. Но ако зачестят с нарушаването на нощния ми покой, ще се обърна към компетентните органи, де  :--- .
Цитат
За сведение имам котка, куче и зайче у дома, като котката и кучето спят около мен в леглото  ???
:unknown: Значи теорията ми отпада...
Лампата пък ми идва с прекалено голям обхват за малката ни спалня, освен ако може да се намали, ще разпитам.

Цитат
Ако ти е любопитно какво се случва след това, трябва да се научиш да се хващаш че сънуваш, без да се стряскаш и събуждаш. В съзнание си и осъзнаваш че сънуваш, но се правиш на ударена, че не го забелязваш. 
Пурку,  да, да, точно това съм си  мислела! Обаче ме притеснява нещо... ми, ако има point of no return, може и да е кофти.  ::)

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Феномен лично с Теб
« Отговор #85 -: Октомври 16, 2012, 10:25:24 am »
Е, и аз нямах предвид толкова груб прожектор. Има ги в магазините на Конрад. Нещо подобно e, но е за контакт: http://www.trait-tech.com/product/T-HL-320__motion-sensor-light-led-infrared-inductive-lights-fk-700ad.html

Не е задължително да е лампа. Има и със звукова сигнализация, но мисля, че сънен човек няма да е най-подходящото.

Магазин на Конрад има в Пловдив. До хотел Санкт Петербург.

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Феномен лично с Теб
« Отговор #86 -: Октомври 16, 2012, 12:37:38 pm »
Мале, мале - фрайчето "плъзна" и по другите теми - предполагам, че в момента "дебне" за потенциални жертви. :)


Пурку,  да, да, точно това съм си  мислела! Обаче ме притеснява нещо... ми, ако има point of no return, може и да е кофти.  ::)

Не е чак толкова лесно, колкото си мислиш.
Едно уточнение ще ти дам - има голяма разлика от усещания и възприятия (някой ми дърпа одеялото, някой ме боцка, виждам светлина, чувам звуци и т.н.), до трупане на опитност, знания и преживявания които след това ти остават в паметта. ...времето ще покаже. :hi:
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Re: Феномен лично с Теб
« Отговор #87 -: Октомври 16, 2012, 13:56:23 pm »
Хела, имала съм донякъде подобни преживявания.

Но при мен са по-скоро свързани с опит убийство - задушаване, явно доста преча на някого :D Ужасно е, искаш да се спасиш, но някой упорито ти държи врата с ръцете си, което трае около минута, а след това пулса си прави дискотека.

Имала съм и изживяване с вдигане и отделяне на душата от тялото - наблюдавах се отгоре и после излетях през прозореца, наблюдавах Земята от горе и отидох на посещение на едно много красиво място при моите починали близки.
Не съм имала досега по-приятно усещане в съзнателния си живот - чувство за абсолютна свобода, лекота и т.н.

И аз съм за мнението, че е добре да пречистиш и осветиш дома си. Изхвърли и изгори стари неща, които не ползваш; а също и неща, които са били притежания на други хора с не чисти помисли, тъй като носят енергиен отпечатък. Огледай мястото под вашата стая и над нея - освободи ги. Разтвори прозорците и прекади хубаво с тамян навсякъде, използвай цяло пакетче в метален съд или керемида, тъй като на мен пепелника ми се пръсна в ръката. След това освети със светена водичка хубаво навсякъде и върху леглата също.

Вечер, когато оставаш сама се опитай да мечтаеш или да си припомняш красиви неща, които ти носят приятни усещания... :)
oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re: Феномен лично с Теб
« Отговор #88 -: Октомври 16, 2012, 15:46:06 pm »
На кой съм му притрябвала, по дяволите, дано си каже следващия път.

Едва ли ти си притрябвала на някого, по-скоро тялото ти им е притрябвало  ;).
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Re: Феномен лично с Теб
« Отговор #89 -: Октомври 16, 2012, 15:53:20 pm »
Хела, имам подобно на едно от твоите преживявания (може и да се повтарям, не помня дали съм го писала тук).
Една вечер както си спах по корем, усещам, че нещо ме притиска много силно върху бъбреците. Опитах се да се обърна, но не успях, опитах се да извикам, нищо не излезе... Изпитах страх, което само усили натиска. Спомних си, че страхът в тези ситуации само ме прави по-слаба, за това реших да се боря... след огромни напъни да се обърна най-после успях и "нещото", което ме притискаше  изчезна. Но толкова безсилна никога не съм се чувствала...
На другия ден започнаха и здравословните ми проблеми в бъбреците!?! 
Един въпрос, на който можеш да ми отговориш ако желаеш и на лс: да не би да е в следствие на някаква анемия, или слабо кръвоснабдяване на крайниците? Нещата доста често са обвързани, едното води до последствия в друго...
Не отхвърлям съществуването на такива същества, но често астралното се приплита с физическото състояние...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27