Автор Тема: За Сънищата, Осъзнатите Сънища и Опитностите Извън Тялото  (Прочетена 270230 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
 aldonea  ;D
Цитат
Защо ли по-често като деца "ЛЕТИМ В СЪНИЩАТА СИ?" и все по-рядко като възрастни? 
Може би заради това че задницте ни станаха тежки. :blush: Може би заради това че жените отдавна престанаха да ни слагат крилца.Може би че натежахме от големи мераци/желания.
Знам ли.Все има някаква причина.Но знам че някои без проблем си летят в сънищата,явно някоя е била милостива.
 :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
TruthSeekah  ;D
Цитат
да ви разкажа едни пресни преживявания
след дълго четене за астрални пътешествия и демонология понякога изпадам в междинно състояние между сън и буно състояние в което виждам стаята си през затворени очи
и имах осъзнат сън вкоито бях на колене в леглото си издишах пушек и трудно се движех
като че ли нещо ме притискаше надоло и ми стискаше тестисите
чуваха се някви гласове и накрая казаха някакво име
това ми се случва за пореден път разликата е че не лежа по гръб а съм на колене
какво може да означава това?
При четене на определени книги в тях има пръснати думи(абракадабри) които те настройват(омагьосват).Срещал съм такива текстове,даже съм попадал и на телефонни опити.Затова предупреждавам при всеки удобен случай.Бъдете внимателни и резервирани към текст с чуждици.Не знаете как са подредени смислово(за какво).А за съня поради промените на вибрациите на земята вече не им стават намесите незабелязани.Това което виждаш е работата им,може даже да видиш лицето на този който те "работи" и поръчителя.Не е страшно ако не се съгласяваш,но те замърсяват с негативна енергия.Има български древни методи за почистване,някои от тях са:хорото,прекарване известно време в гората,поливане с вода(къпане)с подходящи думи.Леене на куршум ,но за да стане трябва жената да е чиста(все по трудно се намират).Твоето несъгласие и истината им връща работата обратно.В живота ако обърнеш внимание ще видиш поръчителя на живо-Приказката за крадеца който се връща на мястото на престъплението е вярна.Използват лица които познаваш и се доверяваш.Внимавайте какво четете и бъдете съмнителни за истината на прочетеното.
Живи и здрави. :hi:
« Последна редакция: Януари 20, 2010, 15:08:13 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен _

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 49
  • mind heist
Какво имаш предвид под дежа вю в съня?

имам в предвид че се осъзнавам в съня и като се разкарвам наоколо всичко сякъш се е случвало и преди



а също така насън съм влизал на места в които на яве никога не съм бил и после като отида да провера какво има наистина там се оказва същото от съня
« Последна редакция: Януари 20, 2010, 16:34:32 pm от petyr »

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
petyr
Цитат
а също така насън съм влизал на места в които на яве никога не съм бил и после като отида да провера какво има наистина там се оказва същото от съня
Ако не си практикувал някакви техники,бих ти казал не го прави умишлено.Може да хфанеш на нейде и да се загубиш(пряко и преносно).А ако си практикувал техники явно имаш(или ще имаш)проблем.
  :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен _

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 49
  • mind heist
petyr Ако не си практикувал някакви техники,бих ти казал не го прави умишлено.Може да хфанеш на нейде и да се загубиш(пряко и преносно).А ако си практикувал техники явно имаш(или ще имаш)проблем.
  :hi:



може ли в малко по разбираем вид да ми кажеш какво имаш в предвид
« Последна редакция: Януари 20, 2010, 17:10:24 pm от petyr »

Неактивен kossev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
  • http://www.pristabg.com/
"а също така насън съм влизал на места в които на яве никога не съм бил и после като отида да провера какво има наистина там се оказва същото от съня"

Завиждам ти :) От кога се мъча поне до там да стигна в сънуването.
Когато влизаш на тези места,знаеш ли че сънуваш?

Видях че по-горе казваш, че се осъзнаваш в съня си.Мисля,че книгата на Робърт Монро ще ти е много от полза.Аз лично много му вярвам и доста неща научих от него.
« Последна редакция: Януари 20, 2010, 18:47:17 pm от kossev »

Неактивен Ken1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Цитат
petyr Ако не си практикувал някакви техники,бих ти казал не го прави умишлено.Може да хфанеш на нейде и да се загубиш(пряко и преносно).А ако си практикувал техники явно имаш(или ще имаш)проблем.

може ли в малко по разбираем вид да ми кажеш какво имаш в предвид

 :)
petyr въобще не се връзвай на meander. И на мен ми се е случвала да ходя на непознати места на сън и когато проверя в будно състояние всичко да е така както съм го сънувал. Да се обясни подобно нещо е доста трудно но има и много теории. Аз ще дам две теории които ми си струват най-удачни и не си противоречат  :).
Възможно е да си бил в астрала в нещо като ОИТ и да си видял астралното копие на мястото. Както каза kossev книгата на Робърт Монро ще ти е много от полза.
Възможно е подсъзнанието ти да е сглобило сцената от твои спомени. Не е нужно ти да си спомняш може някои да ти е казал нещо за мястото където си отишъл на сън ,да си го видял на снимка или чул някои да си говорят за него. Подсъзнанието ти съхранява цялата информация която ти получаваш и е напълно възможно да я използва за да сглоби сън за място за което ти нямаш съзнателни спомени.
Второто обяснение е също много възможно.

П.П meander можели пример за човек изгубил се на сън и пострадал в реалния свят. и също пример за човек пострадал от "техники"
Цитат
.А ако си практикувал техники явно имаш(или ще имаш)проблем.
« Последна редакция: Януари 20, 2010, 19:25:11 pm от Ken1 »

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Ken1   ;D
Цитат
и да си видял астралното копие на мястото.
Обичаш да питаш, но с питане освен хубави работи се намират и бели.Астрални копия няма,има оригинали би трябвало да знаеш като си умник.
Цитат
също примир зо човик пострадал от "техники
Ми за примир да ти дам снимката на тоя дето е жив умрял ,не е лоша снимката.Ако ти трябват други примери ще тряя да ги търсим при "умрелите".Ма да ти удисам на акъла тая няма да стане.Достатъчно е съвет или предупреждение,главата си е твоя чукай си я.Всяко нещо си е с времето.
  :hi:
 
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен Ken1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Цитат
Цитат
и да си видял астралното копие на мястото.
Обичаш да питаш, но с питане освен хубави работи се намират и бели.Астрални копия няма,има оригинали би трябвало да знаеш като си умник.

meander много буквално приемаш думите на хората. Астралното копие защото мястото в астрална е същото като мястото в реалния свят.

Цитат
Цитат
също примир зо човик пострадал от "техники
Ми за примир да ти дам снимката на тоя дето е жив умрял ,не е лоша снимката.

Я виж нещо от същата тема за ламата
Цитат
Ако тази молба се преведе на светски език, това може да означава, че ламата е искал да демонстрира по този начин чрез себе си някакъв образец, пример или ноу-хау за начина, по който човек може да живее и след смъртта си

Прочети внимателно темата и мисля че ще разбереш че ламата умира по собствена воля за да демонстрира нещо.

П.П А за примир и човик :flag_of_truce: поправих се .

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
 Ken1   ;D
Цитат
Прочети внимателно темата и мисля че ще разбереш че ламата умира по собствена воля за да демонстрира нещо.
Въобще не се връзвай на ламата.
  :flag_of_truce:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен ThreeFaces

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
  • Omnia ab Uno

да ви разкажа едни пресни преживявания
след дълго четене за астрални пътешествия и демонология понякога изпадам в междинно състояние между сън и буно състояние в което виждам стаята си през затворени очи
и имах осъзнат сън вкоито бях на колене в леглото си издишах пушек и трудно се движех
като че ли нещо ме притискаше надоло и ми стискаше тестисите
чуваха се някви гласове и накрая казаха някакво име
това ми се случва за пореден път разликата е че не лежа по гръб а съм на колене
какво може да означава това?

Това не е осъзнат сън, а е ОИТ.
Има голяма разлика между двете състояния. При ОС не се наблюдава сънна парализа или както ти го наричаш -притискане на тялото надолу, както и виждане през затворени очи.

Следващия път просто опитай да "станеш" от тялото си, за да изчезне неприятното усещане за натиск.


Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Понеже видях вече на две места че виждате със затворени очи стаята в която сте и на мен ми се случва няколко пъти преди месец,но нямам никакво обяснение след това се слива със сън,но докато виждам аз занм че виждам с затворени очи.Има ли обяснение това явление? Аз от тялото си не съм излизала а ос съм имала бая,проблема е че последните такива не са от най осъзнатите,тъкмо разбера че това е сън и започвам да правя ред глупости.

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
eses Здравей.
Жените достигат до виждане на енергии(в цвят) и на хора и събития(реално)и е плод на начина им на живот.Виждането е нормално за жените.Има вариант и да са манипулирани(потдтикнати)по рано да почнат да виждат.Ако е естествено постигнато няма повод за притеснения,жената е защитена от осъзнатостите си.Ако е манипулирана то несъгласието и я предпазва.Използвай си интуицията максимално,тя те пази и помага.Вярвай и.
Живи и здрави. :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
eses Здравей.
Жените достигат до виждане на енергии(в цвят) и на хора и събития(реално)и е плод на начина им на живот.Виждането е нормално за жените.Има вариант и да са манипулирани(потдтикнати)по рано да почнат да виждат.Ако е естествено постигнато няма повод за притеснения,жената е защитена от осъзнатостите си.Ако е манипулирана то несъгласието и я предпазва.Използвай си интуицията максимално,тя те пази и помага.Вярвай и.
Живи и здрави. :hi:
А мъжете какво правят,бъркат си в носа?  ;D
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Blue|_Star  ;D
Отваряме работа на жените да ни перат насраните гащи.Мисля че не е малко. ;)
Живи и здрави. :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27