Автор Тема: За Сънищата, Осъзнатите Сънища и Опитностите Извън Тялото  (Прочетена 269357 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
 petyr   ;D
Цитат
. ако става на въпрос кое предпочитам повече съм готов да избера светът в които всичко е възможно и контролирам всичко със мислите си (случва се това което си помисля) отколкото скапания свят на болка, от мен толкова със з
За това кето си написал има една мъдрост-Внимавай какво си пожелаваш.
  :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен _

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 49
  • mind heist
мммм да а и още нещо да отбележа че ми се е случвало дежа вю в сънят и не знам изобщо как да си обясня това

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Не е нужно да го обясняваш, предполагам повечето хора са го преживявали и знаят за какво става дума :)

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
petyr  ;D
Извинявай но клавиатурата има и точка, и капс лок, и шифт.Би ли ги ползвал,че е малко объркващо да се чете поста ти.
 :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен aldonea

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 520
  • От всичко достатъчно!
:)
... всички сме летели в сънищата си особенно като деца.
:)
  :) Защо ли по-често като деца "ЛЕТИМ В СЪНИЩАТА СИ?" и все по-рядко като възрастни?  :hi:
БОЛКАТА Е НАЙ-ДОБРИЯТ УЧИТЕЛ!!!

Max

  • Гост
Raven , чел ли си "хакери на сънища"? Там може и да намериш отговор.
Не съм, канех се да я търся.
Междуврееменно прочетох че убили автора и. Някой знае ли нещо за това,включително и името на автора?

Max

  • Гост
По-нагоре разказах за реката, където ходя нощем или където част от мен живее.
И други споделиха, че имат повтарящи се сънища с водни басейни.Някои казаха, че водата им вдъхва страх.На мен в някои случаи ми вдъхва УЖАС!!!
Като дете ми се наложи няколко пъти да пътувам с междуградски автобус.Това предполагаше задължително посещение на тоалетната преди дългото пътуване.Там, вътре имаше огромен контейнер с вода.В полумрака на тоалетната водата изглеждаше черна, повърхността - огледална и невероятно зловеща / за мен в тая крехка възраст/. При първата ни среща /аз и водата/ изпаднах в паника.То бяха писъци, истерия...Сума ти народ разбра, че в тоалвтната се крие страшен звяр.
При следващите си посещения там / беше неизбежно/ винаги бях придружаван от някого.
Има нещо ужасно въвъ водата, когато е събрана в голямо количество на едно място!!!
Вече видях, не съм единственият, който го е усещал.

Друг подобен ужас изпитвам / вече като възрастен/ когато отивам на брега на морето нощем.Това, което през деня мога да гледам с огромно удоволствие, нощем се превръща в кошмар за мен.И вида на "черната" вода и грохота на вълните /който денем ми звучи иначе/ са невероятно зловещи.Пробвал съм да видя дали не се всиква с това, преодолимо ли е. Не е.

Какво всъщност е водата?
« Последна редакция: Януари 20, 2010, 10:18:04 am от Raven »

Неактивен kossev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
  • http://www.pristabg.com/
"Какво всъщност е водата?"
Всеки ще ти отговори различно :)Според мен водата е всичко.В нея е кодът на живота(това не е мое мнение,но го подкрепям).
Много хора усещат енергията в планините.Аз съм израсъл в една хижа в Стара Планина,но повече енергия усещам, когато съм до вода.
Когато за първи път видях Океана,не мога да опиша какво почуствах.Огромен прилив на енергия.Навън беше 8 градуса, а аз се бухах във огромните вълни и се чувствах щастлив.

"Има нещо ужасно във водата, когато е събрана в голямо количество на едно място!!!"
Индивидуално е.Аз лично не усещам нещата така.Дори и нощем.Къпал ли си се нощем в морето,когато цъфти планктона :)

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
    От къде идва този вътешен страх но не само на сън от водата? За мен водата е нещото което ме разтоварва максимално. Познавам обаче такива хора които ги е страх или им се гади от огъня,водата и др. Аз това се питам. Накои хора ги е страх от високо, но то е по обяснимо. Други хора казват каострофобия. Ами хубаво но причините може и да не са в тоя ти живот. Примерно не си имал в детските си години,  когато въображението е по активно или на по късен етап някякви  фобиращи  псевдохалюцинации и прочие. Най реалното обяснение за мен въпреки, че не вярвам на 100% в прераждането е, че това се дължи именно на предишни реинкарнации и там може да си падал от високо или са те горили жив, а може и да си се давил и това да са били последните ти мигове.
Що се отнася до сънищата, там нещата стоят изцяло въз основа на информация натрупана в подсъзнанието, която посредством мисъл формата се реализира в твоят сън. Т.н небивала комбинация, не говоря за другият тип сънища - пророчески, но и там комбинацията е налице. А може би ма и трети вид...като подточка на осъзнатите сънища.

Неактивен TruthSeekah

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
да ви разкажа едни пресни преживявания
след дълго четене за астрални пътешествия и демонология понякога изпадам в междинно състояние между сън и буно състояние в което виждам стаята си през затворени очи
и имах осъзнат сън вкоито бях на колене в леглото си издишах пушек и трудно се движех
като че ли нещо ме притискаше надоло и ми стискаше тестисите
чуваха се някви гласове и накрая казаха някакво име
това ми се случва за пореден път разликата е че не лежа по гръб а съм на колене
какво може да означава това?

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
"Какво всъщност е водата?"
Всеки ще ти отговори различно :)Според мен водата е всичко.В нея е кодът на живота(това не е мое мнение,но го подкрепям).
...
Да де, ама водата е основно съставена от кислород, т.е. огън.

Max

  • Гост
Ужасът ми от водата, за който разказах по-нагоре, не е свързан със страх от удавяне.
По-скоро е едно предчувствие, че ако се потопя частично в нея ще пропадна, ще изчезна.
Или просто ще се разтворя във водата и ще се слея с нея.
/Говоря за вода в басейн или огромен съд./
« Последна редакция: Януари 20, 2010, 11:42:11 am от Raven »

Неактивен kossev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
  • http://www.pristabg.com/
"Или просто ще се разтворя във водата и ще се слея с нея."
Това може и да е хубаво :)

Миналата година излекувах едно момиче от страха й от водата :)
Първо едно спусане по Струма с каяк ,обръщане и на другия ден рафтинг :)
Сега няма страх от водата.вярно,че метода ми беше много екстремен,но помогна :)
Аз май спамя вече

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
мммм да а и още нещо да отбележа че ми се е случвало дежа вю в сънят и не знам изобщо как да си обясня това
Какво имаш предвид под дежа вю в съня?
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Я вижте на какво попаднах: 

Хиляди в света сънуват този мъж
още

Какво мислите?
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27