Автор Тема: За Сънищата, Осъзнатите Сънища и Опитностите Извън Тялото  (Прочетена 270588 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен ThreeFaces

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
  • Omnia ab Uno


Понеже видях вече на две места че виждате със затворени очи стаята в която сте и на мен ми се случва няколко пъти преди месец,но нямам никакво обяснение след това се слива със сън,но докато виждам аз занм че виждам с затворени очи.Има ли обяснение това явление? Аз от тялото си не съм излизала а ос съм имала бая,проблема е че последните такива не са от най осъзнатите,тъкмо разбера че това е сън и започвам да правя ред глупости.


Робърт Монро дава изчерпателно обяснение на това явление.

На мен лично от скоро ми се случва ОИТ и не съм много веща, по -скоро съм бясна, че нямам контрол над това събитие.
Идва, която вечер си иска без значение от моето решение да се отдам на един пълноценен, традиционен сън.

За сега не мога да реша, кое е по -добре, да си стоя в тялото, изтърпявайки вибрациите и сънната парализа или да изляза от него и да се мотая наоколо.
Предпоследният път мотането ми отне час и половина, докато премине делта съня за да успея да се напъхам обратно.

Като изживяване няма нищо общо с ОС.


eses Здравей.
Жените достигат до виждане на енергии(в цвят) и на хора и събития(реално)и е плод на начина им на живот.Виждането е нормално за жените.Има вариант и да са манипулирани(потдтикнати)по рано да почнат да виждат.Ако е естествено постигнато няма повод за притеснения,жената е защитена от осъзнатостите си.Ако е манипулирана то несъгласието и я предпазва.Използвай си интуицията максимално,тя те пази и помага.Вярвай и.
Живи и здрави. :hi:

meander, освен първото и последното изречение, нищо друго не разбрах от поуста ти.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Робърт Монро дава изчерпателно обяснение на това явление.
И какво е неговото обяснение?Не съм го чела,въпреки че имам ос.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил

На мен лично от скоро ми се случва ОИТ и не съм много веща, по -скоро съм бясна, че нямам контрол над това събитие.
Идва, която вечер си иска без значение от моето решение да се отдам на един пълноценен, традиционен сън.
За сега не мога да реша, кое е по -добре, да си стоя в тялото, изтърпявайки вибрациите и сънната парализа или да изляза от него и да се мотая наоколо.
        Виждаш  ли  нишката  която  свързва  нещото  което  се  мотае  наоколо  и  нещото  което  остава  в  леглото!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
 ThreeFaces  ;D
Цитат
meander, освен първото и последното изречение, нищо друго не разбрах от поуста ти.
Ами аз какво да направя,истината е в гащите.А дали от задната или от предната страна е въпрос на избор и осъзнатост. ;)
Живи и здрави. :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен ThreeFaces

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
  • Omnia ab Uno

eses ,
Това, което описва Монро са неговите Опитности Извън Тялото. За разлика от нас двете, той не е имал осъзнати сънища преди това, изобщо е нямал интереси в тази сфера.

Това, което ти се случва на теб е началната фаза на подобно изживяване. В един момент съзнанието ти няма да успее да заспи и тогава започва купона.
Тялото ти изтръпва и ако случайно решиш да помръднеш установяваш, че си парализиран. :o

Първият път е страшна паника, борих се дълго с парализата, хиляди мисли ми минаха през главата (най -вече че съм умряла) и когато накрая реших, че вече се движа свободно, станах и за моя изненада минах направо през вратата.
Тука няма да описвам последващата ми реакция, но по мое мнение вземи да прочетеш поне първта книга на Монро, ще ти бъде от голяма полза ако се наложи.
Сега и аз ще я препрочитам отново, че съм я позабравила.

mitko,
Честно ще си призная, че досега не съм поглеждала директно към тялото си, но имам едно огромно огледало в спалнята си. Там стоях веднъж поразена от липсата на отражение и забелязах, че излиза нещо откъм гърба на онова в леглото, изглеждаше като струйка течност, която ромоли но поради някаква причина това не предизвика интереса ми в онзи момент.

Ако има някакво значение за теб мога да ти кажа нещо интересно от последното ми преживяване. Преди две нощи си легнах и си мислех, че заспах успешно и безпаметно докато не разбрах, че гледам лампата в спалнята, където ставаше все по светло.
Усетих започващото изтръпване от към краката и докато обхващаше цялото тяло в стаята ставаше все по -светло. Направих няколко безуспешни опита да помръдна и реших този път да изтърпя вибрациите без да се отделям от тялото. Стана ми любопитно защо е толкова светло и "надигнах глава" за да видя. Огромен сноп светлина минаваше през едната стена и влизаше в мен странично през краката ми. Когато светлината започна да намалява, започнаха да затихват и вибрациите.
До сега не бях забелязвала този светлинен сноп. Имаш ли някаква идея какво е това.  :unknown:


Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Ами според мен, това е било някаква манипулация, но в добрият смисъл на думата. Айде, да не звучи негативно (манипулация), било е настройка.
Какво ме кара да тълкувам така..
Първо е фактът, че светлината не е излъчвана от теб, а към теб.
Второ е фактът, че си била заспала и впоследствие събудена от светлината и вибрациите. Ако е било предизвикано от теб, тогава си щяла да имаш спомен за целият процес.Не че изключвам възможността да се осъзнаеш по време на сън, но за това винаги има някакъв "външен дразнител", фактор, който те кара да си спомниш, че сънуваш.
та относно настройката..
Нищо,за което да се тревожиш. Може би става въпрос за активиране на някакви нови центрове или способности. Това е съвсем в реда на нещата, след определено ниво на практикуване да се премине към "качествен скок".
Поздравления!

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Може да се радвате наистина- това е началото на отварянето Ви за Светлината която всеки носи т.е. за Бог, който е и Светлина- не се плашенте, а благодарете и оставете Тя да Ви води

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Това, което ти се случва на теб е началната фаза на подобно изживяване. В един момент съзнанието ти няма да успее да заспи и тогава започва купона.
Тялото ти изтръпва и ако случайно решиш да помръднеш установяваш, че си парализиран. 
Първият път е страшна паника, борих се дълго с парализата, хиляди мисли ми минаха през главата (най -вече че съм умряла)
 До сега не бях забелязвала този светлинен сноп. Имаш ли някаква идея какво е това.  :unknown:

       Ще  ви  разкажа  как  е  при  мен!  Това  го  мога  от  1995г,  но  никога  не  ми  е  било  приоритет,  по  простата  причина,  че  изпитвам  ужас  когато  губя  представа  за  физическото  си  тяло!  Само  веднъж  се  отдалечих  на  триисетина  километра  и  оттогава  не  се  отдалечавам  повече  отколкото  ми  позволява  възможноста  да  имам  зрителна  връзка  с  тялото  си!  Страх  ме  е!!!
      Лягам  и  се  отпускам  до  степен  да  изгубя  чуството  си  за  тяло!  Първоначално  сядах  с  астрала,  после  вдигах  краката,  но  не  можех  да  отделя  таза.  После  му  намерих  цаката, завъртах  астрала  така, че  двете  същности  да  се  окажат  лице  срещу  лице,  и  тогава  започвам  да  се  издигам,  ясно  се  вижда  сребристата  нишка  свързваща  двете  тела,  при  мен  тя  излиза  от  основата  на  главата! Вибрации  получавам  както  вас,  но  само  тогава  когато  астрала  иска  да  излезе,  а  аз  се  правя  на  ударен,  получавал  съм  вибрации  разтърсващи  цялото  ми  тяло  все  едно  ме  разтърсва  ел.  ток! 
       Достатъчно  е  една  тревожна  мисъл  и  астрала  веднага  се  връща  във  физическото!  Сребристата  нишка  е  нишката  на  живота  скъса  ли  се  КРАЙ ! 
       Светлината  е  нещо  което  иска  да  събуди  любопитството  ти  без  да  те  плаши,  последвай  я  и  открии  источника,  ще  бъдеш  изненадана!   
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен kossev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
  • http://www.pristabg.com/
Митко,
нишката няма да се скъса,ако не ти е дошло времето да поемеш към вечните ловни полета :)
Имаш прекрасния шанс да пътуваш къде ли не.Разходи се до луната,марс....виж други светове...и после ела да разказваш:)

Всеки,който ми е разправял за ОИТ или го е страх или му се е случило случайно..Ааама късметлии :)
Аз понеже много напирам,все не ми се получава.Къде ли бъркам ?!
« Последна редакция: Януари 23, 2010, 15:32:18 pm от kossev »

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
     Ако  мога  да  си  обясня  този  страх,  по  скоро  ужас,  ще  бъде  лесно!
В  стаята  в  двора  нямам  никакви  проблеми!  Но  не  е  ли  по-важно,  че  знам  за  възможноста  астрала  да  се  отделя  от  тялото!  Относно  виждането  със  затворени  очи,  не  е  възможно  да  се  вижда  с  физическите  очи  когато  са  затворени,  това  което  виждаме  е  чрез  астрала!  Чрез  астрала  можеш  и  да  се  разхождаш  и  да  видиш  тялото  си  отвътре,  доста  е  вълнуващо  да  погалиш  сърцето  си  например!   
     Косев  за  няколко  месеца  тренировки  и  ако  ти  разрешат  можеш  да  проходиш  или  до  полетиш!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен kossev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
  • http://www.pristabg.com/
Ако ми разрешат ли ?!! И тук ли има началници ,които разрешават.
Нещо не съм съгласен,че това трябва да ми се разрешава.Някъде на друго място ще да е проблемът ми :)
« Последна редакция: Януари 23, 2010, 16:50:05 pm от kossev »

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
      На  определено  ниво  ти  е  позволено  едно,  на  друго  друго!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Blue|_Star  ;D
Отваряме работа на жените да ни перат насраните гащи.Мисля че не е малко. ;)
Живи и здрави. :hi:
meander,явно затва на тебе са ти неизпрани.К'во да се праи-жените сме докачливи същества,понякога.  ;D :flag_of_truce: ;D
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Митко, не се притеснявай- при летенето нишката няма да се скъса тя е неразривно свързана с тялото и само Дущата може да я скъса- веднъж и без летене- никой друг. Но, е добре за свой пазач да призовеш и своя Ангел -пазител.тогава и ще си в безопасност.
Що се отнася до това летене, то е опитност от предишен живот , а и вече не е необходимо за да се видят други места или да се общува с Висши Духовни същества- това става, чрез чистотата на сърцето пожелало това . Сега нашите възможности и ЕНЕРГИИ са на по-високо ниво и не е необходима медитация за да се слеем с висшите сфери

Max

  • Гост
Не знам какво наричате осъзнати сънища.Ще ви разкажа един мой сън в който изведнъж разбрах, че сънувам.
Съвсем обикновен сън.
Сънувам, че съм на екскурзия в Русе.На9-10 години съм.Влизам в магазин и виждам нещо, което от известно време искам да имам.Опипвам с ръка парите в джоба си.Имам много повече от колкото обичайно ми дават като джобни.Знам, че мога да си купя нещото.Но изведнъж ме удря една мисъл : Жалко!!!Сънувам!!!Сега ще се събудя и магазина няма да го има.
Събудих се ядосан на себе си, че не съм се възползвал от съня. Знаех, че ако насън си купя нещото, после и будно състояние някак ще ми се случи.Така мислех тогава.
Това АЗ наричам Осъзнат ссън.

« Последна редакция: Януари 23, 2010, 23:07:02 pm от Raven »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27