Автор Тема: Странни сънища  (Прочетена 43273 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kolibar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re: Странни сънища
« Отговор #45 -: Май 05, 2013, 13:07:32 pm »
Бог не е страх, Бог е любов. Каквото и да правим трябва да го правим от любов към него!

Неактивен Kaldorei

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Странни сънища
« Отговор #46 -: Октомври 30, 2013, 12:07:16 pm »
Здравейте,

Тази нощ имах ужасно преживяване. Както си спях и сънувах разни неща, преместих ръката си леко и нещо я хвана много здраво и започна да я тегли назад, а в същото време с друга ме щипеше нагоре по нея. Усещаше се като пръсти. Не можех да се пусна, защото онази ръка ме държаше много здраво, а аз сякаш не можех да дишам, тежко и бързо. Така около 7-8 секунди, след което успях с всички сили да отворя очи и да се пусна. Но след като ги отворих забелязах, че котката седеше и ме гледаше уплашено, ръката все още ме боли в мускула и съм сигурна, че беше нещо истинско.. Понякога усещам как лелгото помръдва в някаква част, убедена съм, че котката се качва, но когато погледна няма нищо. Случвало ли ви се е?

Неактивен любознателният

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Странни сънища
« Отговор #47 -: Октомври 30, 2013, 12:50:24 pm »
Котките са посредници, между астралният и физическият свят, много възможно е котката да е проводила някой демон от астралният свят . Ако не сте се събудили навреме от сграпчването, астралното същество ще се всели във вас, и като се събудите очите ви няма да изглеждат същите, съществото ще живее във вас, и ще копира физическа холограмна информация от нашият свят . Така то ни използва като приемници, за да може да изследва нашият свят . Като понаучи нещо, при следващото ви заспиване, ще се отегли отново там откъдето е дошло, в астралният свят .
И сто таралежа в гащите на някой, пак не са му достатъчни.

Неактивен Kaldorei

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Странни сънища
« Отговор #48 -: Октомври 30, 2013, 13:57:13 pm »
Това звучи плашещо, но е възможно..

Неактивен Kaldorei

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Странни сънища
« Отговор #49 -: Октомври 30, 2013, 14:34:41 pm »
Очите ми не изглеждат различни, но си спомням, че след това опитах да заспя и точно в онази дупка между съня и будното състояние усещах как главата ми потръпва, след което се събуждах. После пак заспивах и пръстите на ръцете ми потръпваха. Котката също трепкаше насън. И след много опити успях да заспя без подобни преживявания, но може би защото след час котката излезе. Да не би, защото наближава Хелоун и разни портали да се отварят.. Никак не ми се иска да се сдобия с ''нещо'', което може и да не реши да си иде.

Неактивен любознателният

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Странни сънища
« Отговор #50 -: Октомври 30, 2013, 18:14:40 pm »
Това са астрални същества от други измерения, те не могат да влиаят по никакъв начин на нашият свят и на нас самите, понеже не са изградени от физическа материя като нас, и света в който живеем . Те са само наблюдатели на нашият свят, чрез нашите очи . Влизат и излизат от нашите тела, само докато спим, когато спим нашето съзнание става чувствително, по точно гостоприемно, за тези астрални същества. Съзнанието, мисловната дейност, емоциите , са вибрации на тънката материя, тази от която са изградени астралните същества и обекти. Когато спим съзнанието започва да вибрира на друга честота, сходна с тази на астралните същества. Така се образува моста между астралният и физически свят.
И сто таралежа в гащите на някой, пак не са му достатъчни.

Неактивен liika

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
Re: Странни сънища
« Отговор #51 -: Ноември 09, 2013, 15:49:24 pm »
Случвало ми се е много пъти,но без усещане някой да ме хваща,явно си навлизала от сън в сън,понякога сънуваме много и несвързани неща.Не мога да отворя очи а съм будна,задушавам се и се опитвам всячески да се събудя! Изглежда ужасно истинско ,и на сутринта не можеш да направиш разлика истина ли е било или сън...И после прочетох,че това е състояние наречено сънна парализа
 http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%8A%D0%BD%D0%BD%D0%B0_%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D0%B0

при мен поне това е обяснението :)

Неактивен wild88

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re: Странни сънища
« Отговор #52 -: Ноември 09, 2013, 23:59:03 pm »
Аз преди време, бах с приятелката си. И докато спяхме вечерта по едно време се разбудих поне такова чувство имах. И видях една не много голяма прегърбена тъмна фигура седнала на гърдите ми и не можех да дишам (чувствах ужасно задушаване). След това започнах да викам, а тя ме пита какво става. Не и казах общо взето нищо защото не можех да си го обясня. От тогава се чудя какво се случи всичко беше като истинско. Но след като видях тази вечер тази картина нещата ми се изясниха. :О http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/56/John_Henry_Fuseli_-_The_Nightmare.JPG

Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
Re: Странни сънища
« Отговор #53 -: Ноември 10, 2013, 13:36:53 pm »
Преди няколко години си спомням, че внезапно се събудих през ноща без да мога да мърдам и за няколко секунди пред лицето ми имаше образ на нещо, което ми приличаше на вещица, без да искам този образ ме накара да викам много силно. След като изчезна този образ около 10-20 секунди седях в шок без да мога да мърдам. Та въпросът ми е дали това може да е последствие от някакъв кошмар или си има някакво обяснение.

Неактивен wild88

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re: Странни сънища
« Отговор #54 -: Ноември 10, 2013, 14:27:44 pm »
Може би това е обяснението. http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%BD%D0%BA%D1%83%D0%B1

Неактивен wild88

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re: Странни сънища
« Отговор #55 -: Ноември 10, 2013, 14:34:50 pm »
Интересно ми е дали Инкуба и Сукуба могат да обладават за по-дълго своята жертва защото това което прочетох (Мюсюлманите (Имамите, Суфите, Молите, Факирите) правят екзорсизъм на хора, за които се смятало, че са обладани. Домовете, къщите, сградите и земите са благославяни и осветявани от Молите или Имамите, четейки Корана и Езана (Урду: أَذَان) ме наведе на подобна мисъл.

Неактивен VangelisII

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Re: Странни сънища
« Отговор #56 -: Февруари 08, 2014, 20:07:09 pm »
Бог(условно го наричам така) е перфектния баланс.Според мен Висшия ти  Аз комуникира с теб.Аз си имам една теория която не съм още дефинирал,но след като сме се съгласили да забравим всичко и влезем в "играта"....явно това ограничение е и на ниво комуникация между ВА и неговите инкарнации.За това толкова завоалирано хиперболично замаскирани са посланията му....предполагам итуицията е тази която може да ти помогне,за интерпретацията на въпросния сън! ;)
THERE IS NO GOD BUT MYSELF,KNOWING THIS, WHO DARES WORSHIP THE FALSE GODS

Неактивен VangelisII

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Re: Странни сънища
« Отговор #57 -: Февруари 08, 2014, 20:21:00 pm »
На едно място четох,а и си мисля,че до голяма степен има истиност в това твърдение,че Висшия Аз не позволява на същества от астрала да обладаят негова инкарнация.Това с обладаването е предимно на души от животинката Анима,които са се инкарнирали в човешко тяло.Монро описва един много подобен момент на същество което седи върху него или го възсяда на гърба.Това се оказва домашен любимец които е умрал,но все още е привързан към стопанина си.Може в случая да е нащо от рода.....мога само да спекулирам разбира се!  8)
THERE IS NO GOD BUT MYSELF,KNOWING THIS, WHO DARES WORSHIP THE FALSE GODS

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Странни сънища
« Отговор #58 -: Февруари 08, 2014, 21:31:48 pm »
Бог(условно го наричам така) е перфектния баланс.Според мен Висшия ти  Аз комуникира с теб.Аз си имам една теория която не съм още дефинирал,но след като сме се съгласили да забравим всичко и влезем в "играта"....явно това ограничение е и на ниво комуникация между ВА и неговите инкарнации.За това толкова завоалирано хиперболично замаскирани са посланията му....предполагам итуицията е тази която може да ти помогне,за интерпретацията на въпросния сън! ;)

И с теб съм съгласна, така съм си мислела и аз. Обаче според Вал ако ти намалее психичността си далеч от оптималния път за инкарнацията, тази за която имаш осъзнаване.

Неактивен VangelisII

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Re: Странни сънища
« Отговор #59 -: Февруари 09, 2014, 11:01:10 am »
Аз си мисля,че всеки сън е предназначен за сънуващия!Малко ми е странно това,че искаш обяснение от вън за нещо което е предназначено само за теб! 8)
THERE IS NO GOD BUT MYSELF,KNOWING THIS, WHO DARES WORSHIP THE FALSE GODS

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27