Автор Тема: Странни сънища  (Прочетена 43276 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Slim313Shady

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Странни сънища
« Отговор #75 -: Май 12, 2014, 23:28:15 pm »
lowepro Не се изживявам като Нустрадамус.За моето психическо състояние не се тревожи напълно нормален съм си ходил съм на тестове след случката и на психолог и т.н нямам никакви проблеми.Просто исках да споделя с вас случката ,защото такъв е раздела.И не съм само аз който му се е случвало нещо подобно.

Баща ми например каза на майка два дена преди сватбата на вуйчо ми да не танцува и два дена по късно майка ми беше с счупен глезен.Мога да давам още много примери.Може би е било случайност не знам.

lianvs Белезите се появяват 4-5 пъти в месеца и седат по 1-2 дена.Иначе няма проблем ще ги снимам като се появят.

Може да ви изглеждам луд по това което пиша ,но не съм.
« Последна редакция: Май 12, 2014, 23:34:35 pm от Slim313Shady »

Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
Re: Странни сънища
« Отговор #76 -: Май 12, 2014, 23:41:28 pm »
Slim313Shady, никой в никакъв случай не смята, че си луд. Нормално е да се задават въпроси с цел, проверяване на достоверността.
Макар, че този форум е място, където се обсъждат 'необикновени' теми, е нормално (и трябва) всяко твърдение да бъде подложено на голяма доза съмнение. Все пак не трябва да приемаме абсолютно всяко мнение тук като истина (не визирам твоето).
Надявам се, че разбираш.  ;)
« Последна редакция: Май 12, 2014, 23:44:38 pm от ilianvs »

Неактивен lowepro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Странни сънища
« Отговор #77 -: Май 12, 2014, 23:51:04 pm »
Slim313Shady никъде в поста си не казвам че си луд. Казвам само че ако не разбереш произхода на белезите и  на информацията която ти се дава е възможно да превъртиш. Ето баба Ванга например да не коментираме другите шарлатани много пъти е казвала това ми се дава, онова ми се дава като информация за дадения човек . Тя за себе си е разбрала каква е  причината да бъде такава и целта на информацията която и се дава . 

Неактивен Slim313Shady

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Странни сънища
« Отговор #78 -: Май 12, 2014, 23:53:28 pm »
Извинявам се много ,не съм те разбрал правилно.Никога не съм ходил на хипноза някакви препоръки които можете да ми дадете?

Неактивен lowepro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Странни сънища
« Отговор #79 -: Май 13, 2014, 00:33:40 am »
Извинявам се много ,не съм те разбрал правилно.Никога не съм ходил на хипноза някакви препоръки които можете да ми дадете?

Трябва да е някой на който може  да се има доверие и някой  който да се е сблъсквал с разкази на хора свързани с паранормални явления а не някой който да се уплаши и да ти моделира съзнанието така че да си мислиш че всичко е плод на твоята фантазия и с това да те обърка още повече принципно защото повечето хипнотизатори са и психотерапевти и винаги свеждат подобни неща със психични отклонения а не със някъква външна паранормална намеса . Според мен в България всичко е шарлатанин затова не бих се наел да ти препоръчам някой за да не ме псуваш после  но ако все пак се решиш на подобна стъпка задължително гледай  по време на сеанса да присъства някой твой близък човек във  стаята за да бъдеш сигурен 1во че няма да ти се повлияе по негативен начин  и 2ро че няма да бъде скрита истината .
« Последна редакция: Май 13, 2014, 00:46:01 am от lowepro »

Неактивен Dea

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Странни сънища
« Отговор #80 -: Юни 06, 2014, 13:39:18 pm »
Здравейте всички търсачи на истината. Мисля, че момчето има нужда да види това:


Тук добре е обяснена йерархията и произхода на човека. Същата информация получих от Ангелите в търсенето на истината.

Неактивен serud

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Странни сънища
« Отговор #81 -: Юни 08, 2014, 16:14:10 pm »
РЕДОВНО СЪНУВАМ КАК ,АЗ СТОЯ С ВДИГНАТА ГЛАВА КЪМ  ПРЕКРАСНО ЧИСТО ,СИНЬО ,ИЗЛЪЧВАЩО ТОПЛИНА НЕБЕ ,ПРЕД БАЗИЛИКАТА СВЕТИ ПЕТЪР ВЪВ ВАТИКАНА/НИКОГА НЕ СЪМ БИЛА ТАМ/ “КУПОЛЪТ НА БАЗИЛИКАТА Е ОБГЪРНАТА ОТ МЪЖ С ПРЕКРАСНО ЛИЦЕ,ИЗЛЪЧВАЩО СВЕТЛИНА!СЪЩИЯТ ТОЗИ МЪЖ МИ КАЗВА ФРАЗАТА-ОПУС ДЕИ/КОЕТО  В ПРЕВОД ОЗНАЧАВА "БОЖИЕ ДЕЛО"/ И МИ ОБЯСНЯВА ,ЧЕ ТРЯБВА ДА Я ПОВТАРЯМ ВИНАГИ!!АЗ НЕ ЗНАМ ЛАТИНСКИ,ПРАВОСЛАВНА СЪМ НО НЕ ФАНАТИК!ИЗРАЗЪТ НЯМА НИЩО ОБЩО С ФИНАНСОВАТА ОРГАНИЗАЦИЯ НА ВАТИКАНА ,НИТО С РОМАНИТЕ НА ДАН БРАУН!МЪЖЪТ ИЗЛЪЧВА НЕВЕРОЯТНО СПОКОЙСТВИЕ,ДОБРОТА!ОБРАЗЪТ МУ НЯМА НИЩО ОБЩО С ОБРАЗЪТ НА ХРИСТОС ОТ ИКОНИТЕ!И ЗАЩО ГОВОРИ НА ЛАТИНСКИ,СЛЕД КАТО СМЕ ПРАВОСЛАВНИ??ЗАЩО БАЗИЛИКАТА СВЕТИ ПЕТЪР,А НЕ НЯКОЙ ПРАВОСЛАВЕН ХРАМ!И КОГАТО В ЕЖЕДНЕВИЕТО ПОВТАРЯМ ТАЗИ ФРАЗА ИМАМ ЧУВСТВОТО ЧЕ СЕ ОСВОБОЖДАВАМ ОТ НАПРЕЖЕНИЕ И НЕГАТИВНО ВЛИЯНИЕ!НО КОЙ Е ТОЗИ МЪЖ , И КАКВО ОЗНАЧАВА НЕ РАЗБИРАМ!

(Моля, прочетете ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА и не пишете с ГЛАВНИ букви)
от Администратора
« Последна редакция: Юни 09, 2014, 16:33:41 pm от Black Adder »

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Странни сънища
« Отговор #82 -: Юни 09, 2014, 09:17:58 am »
Ако вярваш, че е твоят духовен водач, ангел-пазител, ВА-вероятно е това. Времето ще ти подскаже защо на латински и другите подробности. Всяко такова послание си е само твое, интимно, едва ли друг може да ти каже защо и как. Не е нужно да викаш с големи букви. :P Щом те успокоява, какво те тревожи?

Неактивен nadeta

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
  • Под смърт разбирам всичко онова, което ограничава
Re: Странни сънища
« Отговор #83 -: Юни 18, 2014, 19:00:54 pm »
Здравейте нова съм в форума ,но искам да споделя с вас един натрапчив сън който ме преследва вече 3 години.Сънувам , че роднините ми си мислят че съм починала,съответно сякаш някак си отгоре виждам всички приготовления за моето погребение, но де факто аз съм жива- искам да им го кажа, но не мога сякаш съм парализирана .В следващия момент вече лежа в ковчег и присъствам на опелото си в параклиса на централни гробища всичко е много последователно и цветно когато и последният от присъстващите там е минал и е сложил цветя в-у мен аз вече съм изпаднала в паника в параклиса е тъмно искам да крещя ,че съм жива но не мога,усещам мириса на тамян и свещи,тогава изведнъж от двете страни на ковчега и над главата ми седят три бабички в черно и черни забрадки-някак си зная че са опевачки и знаят. че съм жива ,седят и просто ме наблюдават,една по една тръгват към вратата отново искам да крещя,но само сълза се стича по бузата  и тогава тази която ми беше над главата се навежда над мен поставила е показалеца си  пред устата и чувам едно много злокобно шъткане все едно иска да ми каже да мълча.В следващия момент поглеждам как вратата на параклиса е открехната и сноп слънчеви лъчи се процежда вътре виждам ясно прашинките и в този момент се събуждам обикновено или с вик или плачейки.Сънувам го обикновено 2-3 годишно и всеки път е едно и също.Ако има други с подобни сънища ще се радвам да споделят.Ако може някой да ми го обясни ще съм му благодарна.Най-вече искам да спра да го сънувам!
« Последна редакция: Юни 18, 2014, 19:23:33 pm от nadeta »
Животът е възмутителен, когато мислиш за него, и прекрасен, когато го живееш

Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
Re: Странни сънища
« Отговор #84 -: Юни 18, 2014, 20:48:30 pm »
Опитай се да разбереш символиката. След като осъзнеш какво всъщност сънуваш просто ще пуснеш съня да премине, ти няма да се стряскаш и т. н., защото ще знаеш, че вече си го надживяла.

Неактивен fashion.fun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Странни сънища
« Отговор #85 -: Юни 18, 2014, 21:17:29 pm »
Според мен човек сънува едни и същи или подобни /негативни/ сънища, когато има страх към това което сънува или му е останала травма в живота. Или си се наплашила нещо от погребение или имаш голям страх, може и подсъзнателен да е към смъртта.
 Мога да ти дам пример за мой подобен сън, аз например сънувам няколко пъти годишно,че ме изпитват по история и не си знам урока. Това се дължи на стреса от злобната ми преподавателка по история и въпреки, че минаха толкова много години от училище, продължавам да го сънувам този сън..... Не мисля,че трябва да се притесняваш просто не му отдавай такова значение :)

Неактивен nadeta

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
  • Под смърт разбирам всичко онова, което ограничава
Re: Странни сънища
« Отговор #86 -: Юни 18, 2014, 22:08:47 pm »
Много ви благодаря за отговорите , в интерес на истината от смъртта не ме е страх-или поне така си мисля ...все пак съм на 36 г . и знам че рано или късно всички ни чака .Да ви кажа честно най -вече ме ужасяват тези три бабички.Опитвах се да го тълкувам по различни тълковници, почти навсякъде пише едно и също,че ми предстои благоденствие дълъг живот.Като дете не са ме водили на такива събития ,за да се наплаша.Наблюдавала съм дали след като го сънувам се е случвало нещо ....нищо.Само дето ми държи влага дни наред .Опитах да споделя с близки,явно ме помислиха за изперкала...... :) Единственото което ми направи впечатление че три от пътите когато го сънувах беше петък с-у събота като една от съботите беше наскоро съвпадна с задушница :o
Животът е възмутителен, когато мислиш за него, и прекрасен, когато го живееш

Неактивен Atlantis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re: Странни сънища
« Отговор #87 -: Юни 19, 2014, 13:18:54 pm »
Според мен е възможно да е на подсъзнателно ниво, това което ти се случва.
Ако си имала някакво изживяване близко до смъртта сега или особено като малка, страхът ти може да е доста дълбок и неосъзнат.

Моя приятелка имаше ужасната натрапчива мисъл, че нещо ще и се случи дори и сънища имаше за това. Беше изпаднала в някаква жива и дива параноя. Даже до психолог стигна и човека я посъветва да започне да тренира активно и да си вземе домашен любимец. Тя последва и двата съвета и сега е в отлично състояние. Казва че се чувства много по-здрава и пълноценна.

Ако не можеш да разбереш каква е причината, недей да се задълбочаваш повече в това. Опитай да откриеш някакво ново занимание или хоби, нещо което те зарежда с положителни мисли и емоции.

Стискам ти палци  :bye:

Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
Re: Странни сънища
« Отговор #88 -: Юни 19, 2014, 14:09:39 pm »
Със сигурност е нещо на подсъзнателно ниво, точно за това трябва да го осъзнае.

Неактивен Atlantis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re: Странни сънища
« Отговор #89 -: Юни 19, 2014, 18:14:54 pm »
Да, съгласна съм, че ще е най-добре ако го осъзнае.
Но понякога просто е трудно. Аз до преди 1-2 години сънувах моят си детски кошмар - как си карам колелото а Баба Яга ме гони.  :D То направо си е смешно, 27 годишна жена да сънува това, но ако щете ми вярвайте аз в съня си умирах от страх и като бях на 5 и сега като съм на 27. Дори съм се будила разплакана.
Говорих с нашите и те не си спомнят да съм имала някаква лоша случка с колелото или някой да ме е гонил. Никога не са ме плашили с Баба Яга, аз си я знам от приказките ама на ... явно нещо много силно ми е аправило впечатление докато си карам детското колело и до ден днешен ми е като кошмар. Така и не разбрах защо и какво е станало.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27