Автор Тема: Странни сънища  (Прочетена 43218 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Excalibur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
  • Който иска, успява!
    • Намери лекар бързо и лесно!
Re: Странни сънища
« Отговор #15 -: Май 14, 2012, 21:26:21 pm »
Момиче.. на 15 години си, живей си живота, остави ги тия сънища.. ;) Радвай се на слънцето и на водата, с времето ще научаваш, все повече и повече неща, тогава ще стигнеш до важни изводи, и ще разбереш къде си сгрешила преди време, и кое как си тълкувала,дали е било вярно или погрешно.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Странни сънища
« Отговор #16 -: Май 15, 2012, 12:41:57 pm »
Ако е осъзнат сън,мисля,нивото на контрол е доста по-високо от това което описваш.
Поздравления за правописа и изказа.

А да..живей си живота и ако можеш помежду другото плувай в тези води.Но не ги превръщай в свой център.Наслади се на младостта.
« Последна редакция: Май 15, 2012, 12:44:13 pm от konstantin2007 »

Неактивен Caramel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 40
Re: Странни сънища
« Отговор #17 -: Юни 07, 2012, 15:27:09 pm »

Това , което ме притеснява е, че напоследък често сънувам апокалипсиса, във всякакъв вид.
Първо беше земетресения, после разтваряне на земята и поглъщане на сгради и хора, пълен мрак и глад, а последното беше изригване на обект на небето + земетресение, всичко се сриваше, небето причерня за секунди, хванах апарат да заснема изригващия обект, и пред мен на небето се появиха колона от около 100 военни самолета един след друг, които бомбандираха, от всякъде виеха сирени, а въздуха беше изпълнен с боклуци и прах, като през цялото време земята се люлееше. В този момент се събудих, направо не можех да дишам от уплаха, а сърцето ми подскачаше. След около 10 минути заспах пак и пак сънувах. Вървя с един приятел по някакви , оф и аз не знам какво беше. Беше тъмно,нямаше дървета, нито растения, нито светлина. Вървяхме по някакви пътеки сигурно цял ден, накрая стигнахме до някаква бариера, зад която имаше охраняващи и до там.. Не можеш да я прескочиш, нито заобиколиш, нито охраняващите ни чуваха, нито нищо, сякаш някакво енергийно поле те изхвърля назад.
Изключително много ме дразнят тия сънища. На всичкото отгоре след тях се чувствам, като изцеден лимон и нямам сили да се вдигна от леглото в близките 1-2 часа и сякаш съм пред пръсване.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Странни сънища
« Отговор #18 -: Юни 07, 2012, 15:30:29 pm »
Може да е породено от страхове или психотронно въздействие. А може да е просто сън.

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re: Странни сънища
« Отговор #19 -: Юни 07, 2012, 17:13:58 pm »
Фантастичната част от сънищата са все неща, които и аз съм виждал по филми или в нета, не сънуваш самият край, а само представянето му в медии според фантазията и способностите на някого си. Другата част е твърде лична.
Soli Deo Gloria!

Неактивен Rado

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
    • Infernal Works
Re: Странни сънища
« Отговор #20 -: Юни 10, 2012, 23:02:01 pm »
Сам трябва да си тълкуваш съня.Ти се познаваш по-добре.Освен това имаше теория според която всички хора в съня са отделни личности на сънуващия.И в допълнение има разлика между сън и халюцинация.
...Infernal Works...

Неактивен dream

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 75
Re: Странни сънища
« Отговор #21 -: Юни 11, 2012, 08:37:02 am »

Това , което ме притеснява е, че напоследък често сънувам апокалипсиса, във всякакъв вид.
Първо беше земетресения, после разтваряне на земята и поглъщане на сгради и хора, пълен мрак и глад, а последното беше изригване на обект на небето + земетресение, всичко се сриваше, небето причерня за секунди, хванах апарат да заснема изригващия обект, и пред мен на небето се появиха колона от около 100 военни самолета един след друг, които бомбандираха, от всякъде виеха сирени, а въздуха беше изпълнен с боклуци и прах, като през цялото време земята се люлееше. В този момент се събудих, направо не можех да дишам от уплаха, а сърцето ми подскачаше. След около 10 минути заспах пак и пак сънувах. Вървя с един приятел по някакви , оф и аз не знам какво беше. Беше тъмно,нямаше дървета, нито растения, нито светлина. Вървяхме по някакви пътеки сигурно цял ден, накрая стигнахме до някаква бариера, зад която имаше охраняващи и до там.. Не можеш да я прескочиш, нито заобиколиш, нито охраняващите ни чуваха, нито нищо, сякаш някакво енергийно поле те изхвърля назад.
Изключително много ме дразнят тия сънища. На всичкото отгоре след тях се чувствам, като изцеден лимон и нямам сили да се вдигна от леглото в близките 1-2 часа и сякаш съм пред пръсване.

Всичко това е заради напрежението, обикалящата те среда, страховете ти, всичко оказва влияние. Не мисли за такива неща, не гледай страшни филми, фантастични или въобще нещо свързано с това и ще се оправиш :) Просто ти трябва да се оттърсиш от всичко, да си починеш. Помисли за ваканция в планината, някъде на въздух и спокойствие. Аз да ти кажа до преди 1 година, през вечер сънувах как пада бомба и отцелявам, всяка вечер един и същи сън, на едно и също място.

Неактивен forcomnet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 113
Re: Странни сънища
« Отговор #22 -: Юни 12, 2012, 00:46:20 am »
Не бой се! Всичко това е в резултат на масовата бомбардировка от медиите и всички възможни места за предстоящия апокалипсис... на където се обърнеш все за това се говори. Няма страшно не обръщай внимание на тези неща, по-скоро се насладавай на сънищата си като на филми в 3D кино. Всичко само ще си утихне. Просто мозъкът ти обработва лавината от информация която те залива отвсякъде и разиграва всевъзможни сценарии... това му е работата на мозъка. Когато сценариите се изчерпат нещата ще утихнат... все някога.

Неактивен Strelok22

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: Странни сънища
« Отговор #23 -: Юни 12, 2012, 09:51:13 am »
Да не ти пука пич.
Това и на мен ми се случваше,това е смъртта на егото.Това е начина на твоето подсъзнание да ти покаже как ставаш по-малко егоистичен и по-добър ... като ти показва разрушаващият ти се стар свят.
Напредваш с информацията и това е добе.Не се притеснявай.

 :drinks:

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Странни сънища
« Отговор #24 -: Юни 12, 2012, 10:42:04 am »
Аз па имах такива сънища до миналата година..вече не сънувам така.Един от най-фрапантните които помня,е,че вървя и навсякъде е осеяно с трупове.И просто няма къде да стъпиш..Навсякъде смрад и мърша..Гледката..потресаваща..Всъщност..При почти всичките ми"апокалиптични"сънища,основното бяха трупове.Купища трупове..докъдето ти стига погледа..Много е зловещо и отчайващо..Единият път бяха гълъби..само гълъби..всичко покрито с тях..Друг път..всякакви животни..Едър добитък..дребен..хора..Добре,че вече престанаха

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re: Странни сънища
« Отговор #25 -: Юни 15, 2012, 00:13:00 am »
Съвсем наскоро сънувах един сън във, който атмосферата на Земята постепенно изчезва, всъщност наблюдавайки хоризонта бавно и плавно небето в далечината както си е синьо такова започва да става черно осеяно със звезди (както се вижда през илюминатор при орбитален полет) без разсейване на светлината от Слънцето както се получава обикновенно и освен това границата между светлосинята и тъмната част беше тънка разсеяна ивица (както при цветовете на дъгата), хм много странно беше сякаш със въртенето на Земята имах чуството, че космическият вакуум е неизбежен.

p.s.  Само да вметна, че това никак не беше настъпването на ноща! :)
« Последна редакция: Юни 15, 2012, 00:35:39 am от x_name41 »
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен cveteto70

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re: Странни сънища
« Отговор #26 -: Август 19, 2012, 09:24:02 am »
Аз също съм сънувала края на планетата.Но трябва да ви кажа че каквото и да се случи от тук нататък единствените виновни сме ние хората. Вече отдавна сме загубили човешкия си образ, създадоха ни извънземните те и ще ни унищожат.Жалкото е, че покрай лошите ще си отидат и добрите, колкото и да са малко в днешно време.Който има друго мнение нека да пише.
« Последна редакция: Август 19, 2012, 11:26:18 am от Mirotvorec »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Странни сънища
« Отговор #27 -: Август 19, 2012, 10:47:01 am »
Аааааа,не така!Можеш да пишеш,че си виновна само ти и само ти си загубила човешкия си облик!Моля,без генерализиране!!!!Освен ако не си изследвала човечеството като цяло,тогава ще се радвам да се запозная с труда ти.Ма така..на сляпо да твърдиш,че сме изгубили човешкият си облик..Не!Говори само за себе си.
« Последна редакция: Август 19, 2012, 11:26:31 am от Mirotvorec »

Неактивен cveteto70

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re: Странни сънища
« Отговор #28 -: Август 19, 2012, 11:37:03 am »
Мнението си е само мое.Много ми е интересно вие сляпи ли сте затова което става в България.Убийства изнасилвания смърт по пътищата.Това е всеки божи ден.Апокалипсиса отдавна е дошъл .Сами се унищожаваме.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Странни сънища
« Отговор #29 -: Август 19, 2012, 12:24:07 pm »
Само у България ли? 8)
Мноо странно..Аз тая тенденция с мародерствата я наблюдавам в световен мащаб..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27