Автор Тема: Честотна вълна едва не ме отнесе  (Прочетена 34295 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

IYI

  • Гост
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #90 -: Октомври 28, 2006, 01:01:02 am »
 :D Редно е да кажа да се пазите и от хора, които ходят с определена техника.Имам конкретен случай в това отношение с мен и не е за подценяване.Разкрих логически схемите на противодействие спрямо нас, от лицата, които в зависимост от  еволюционно ни ниво  използват различни методи.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #91 -: Октомври 28, 2006, 21:43:32 pm »
Каква е тази техника?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Oberon

  • Гост
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #92 -: Октомври 30, 2006, 17:16:42 pm »
Определена:)
Като на "Ловци на духове" :))))

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #93 -: Октомври 31, 2006, 11:29:31 am »
Tina,
повечето във форума сме вярващи или невярващи.
Много малко имат личен опит и преживявания а само те водят до стойностно знание.
Стискам палци проучванията ти да напредват безпроблемно.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #94 -: Октомври 31, 2006, 17:27:10 pm »
Много малко имат личен опит и преживявания а само те водят до стойностно знание.
Това би могло да бъде вярно, ако въздигнем до безкрайност значимостта на телесната ни способност за възприятие и спомените от настоящия живот. В действителност те не са чак толкова важни и аз  предпочитам да гледам на тях като на някакви моментни парченца от Всичкото. В този смисъл, една интуитивна представа, артистична симулация или друго от този род, което изключва непосредствения "житейски" опит, също може да се окаже значимо, равностойно и, дори по-учеспособно понякога...
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #95 -: Октомври 31, 2006, 21:18:09 pm »
Tina,
повечето във форума сме вярващи или невярващи.
Много малко имат личен опит и преживявания а само те водят до стойностно знание.
Стискам палци проучванията ти да напредват безпроблемно.


Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #96 -: Октомври 31, 2006, 21:27:35 pm »
... една интуитивна представа, артистична симулация или друго от този род, което изключва непосредствения "житейски" опит, също може да се окаже значимо, равностойно и, дори по-учеспособно понякога...
Реалността си е Реалност, докато представата си остава представа, симулацията - симулация. Житейския опит включва и тях, като прелюдия на личния опит, който много рядко е телесен. Защото не тялото се учи, а неговия стопанин.
....
А по темата за честотните вълни, днес, споменатите от мен честоти не съм ги засичал.
Стана ми странно. Дали има зависимост спирането им с края на изборните крамоли? ;)
Довечера ще се поослушам в "ефира" :)
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #97 -: Октомври 31, 2006, 23:39:01 pm »
Цитат
Довечера ще се поослушам в "ефира"

Тази вечер е Халоуеен - според западните вярвания - нощта когато се отварят вратите между света на мъртвите и нашия. Децата обикалят по къщите за бонбонки, облечени с неща, които симоволизират смъртта.....Пред къщите се слагат тикви със запалени свещи вътре.... (Нашите тикви ги откраднаха преди 3 часа... :()

Залеза беше кървав, а слънцето "излъчваше"....нещо....

Ослушай се - ТЕ изпращат вълни, които не можем да си преведем!

Oberon

  • Гост
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #98 -: Ноември 01, 2006, 09:11:59 am »
Ослушах се....разбрах да си преведа вълните, но няма да ви кажа:)))

IYI

  • Гост
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #99 -: Ноември 01, 2006, 23:17:22 pm »
ДО ТИНА!!!!
Тина не за първи път насочваш вниманието ни в неправилната посока, да речем дори в нискочестотната и нездравословната за нас.Недей да ни включваш към подобни неща!Оставям с впечатлението, че има много да учиш, но следващият път това няма да те оправдае!

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #100 -: Ноември 01, 2006, 23:59:21 pm »
ДО ТИНА!!!!
Тина не за първи път насочваш вниманието ни в неправилната посока, да речем дори в нискочестотната и нездравословната за нас.Недей да ни включваш към подобни неща!Оставям с впечатлението, че има много да учиш, но следващият път това няма да те оправдае!

Ами IYI - обясни ми как да ИЗЛЕЗА от ниско-честотната област и така ще помогнеш и на мен и на другите!

Oberon

  • Гост
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #101 -: Ноември 02, 2006, 09:41:02 am »
Ето моята идея:)

1. Мисли градивно.Трудно е, но да мислиш деструктивно е много по-лесно. Затова много тикви избират да мислят деструктивно.

2. Мисли позитивно. Това те зарежда с енергия. Позитивното мислене също е трудно, само като се огледаш и не ти идва позитивна мисъл, но ти не спирай да опитваш. Аз съм на 32 години, но всички ми дават 25-26. Тайната е, че откак се помня се усмихвам и мисля позитивно. :))

3. Обичай. Обичай. Обичай. Не мисли:" Ми мен не ме обичат достатъчно, няма да обичам и аз". Минал съм през това, и знам, че нищо добро не носи! А и много хора мислят така...


Оберон

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #102 -: Ноември 02, 2006, 09:46:53 am »
Евала Оберон, доказано от личен опит: макар че е трудно, позитивното мислене и доброто отношение към всички и всичко те правят по-щастлив и по-хармоничен. ОБАЧЕ, отнема известно време да се научиш, веднъж постигнатото състояние трудно се поддържа, и най-лошото, излезеш ли от релсите /трайно/ после можеш с години да не се върнеш на тях. Аз от половин година се опитвам отново да се 'кача' на 'релсите' и все падам. Дано успея.
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #103 -: Ноември 02, 2006, 09:53:38 am »
Когато изпаднах в твоето положение, Cenestelle, смених релсите, по друг начин казано-гледната точка. Сложих си страничен наблюдател, част от моето Аз и му казах всеки път, когато "объркам конците", да ме иронизира и да ми се смее на акъла.
При мен действа(така мисля).  ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #104 -: Ноември 02, 2006, 10:03:25 am »
Хахаха,  да, това  за релсите е добро сравнение ;) Аз пък си уволних стрелочника, че нещо неправомерно ми беше сменил посоката  на движение  за кратко  та постоях в коловоз без изход  ;) Но ако си знаем посоката, страшно нЕма.. :D
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27