Автор Тема: Честотна вълна едва не ме отнесе  (Прочетена 34474 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #75 -: Октомври 26, 2006, 17:19:43 pm »
естествено че се нанася просто-5 минути на фотошоп.

За да  е доказателство първо ни трябват поне няколко изследвани обекта,после поне няколкоо теста на всеки един от тях с надлежно описани резултати на тестовете,среда в която се извършват,апаратура и т.н.



 
Да говориш на едно за "Холографската вселена" и за платените от американската популярно-образователна политика буламачи на Стивън Хоукинс
ТИ познаваш ли въобще "буламачите" на Стивън Хоукинг?


Ще се увериш колко далече си от истината когато утвърдената реалност се разпадне през очите ти за 1 ден...
В настоящия момент ние сме само на крачка от осъзнаване на Холографската Реалност, и не хиляди, а броени години ни делят от многоизмерен скок в съзнанието, който тотално ще промени представите и парадигмите.
... btw, цитираният физик се нарича Стивън Хокинг - един от "откровените" фалшификатори в т.нар. модерна наука. ;)

Имаше една секта в Сащ,чиито представители вярвали че Колдеа на 1998 ще екрая на света и Иисус щял да дойде да ги вземе с летяща чиния.След като това не се случило в редиците на секата зачестили самоубийствата,представителите изпаднали в тежка депресия и така докато някой от "висшите" не съобщил че края се отлага до '99.2000 година сектата се разпада по очевидни причини.
 Ти май също не си чел СХ

.
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #76 -: Октомври 26, 2006, 19:48:02 pm »
Витрувинаският човек служи за шаблон на уреда за измерване на аурата. Тя се нанася на него просто, няма да се сложи снимката я.

Благодаря Хорус - при някои ситуации не е необходимо човек да позира или да си рекламира ДНК-та, нали!

В същото време са измерени следните неща:

- увеличаване на раздразнителността и яда
- намаляване на способността за общуване
- разконцентриране и егоистичен страх
- унищожаване на алтруизма
- страх, липса на толерантност, агресия, загуба на сигурност в способностите на човека
- увеличаване на арогантността, ревност, самотност и депресия
- загуба на връзката със Майката Земя и илюзорни възприятия......................

Всъщност аз затова питах досега за симптоми, за да ги сравня с "матрицата", ама никой не се осмели да формулира такива. :(

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #77 -: Октомври 26, 2006, 22:33:18 pm »
Според наши достоверни източници в чужбина през последните години България няколко пъти е била подложена на въздействието на психотронно и психотропно оръжие. Последният път това е станало по време на събитията през януари 1997 г. с цел да бъде манипулирана политическата обстановка и да бъдат зомбирани тълпите, атакували Народното събрание...

Почти по същото време подобен експеримент е осъществен и спрямо Сърбия. Информацията е потвърдена от два независими източника - от Русия и САЩ. Според тях върху България е експериментирано в работен порядък психотропно оръжие в началото на 1982 г., след това през лятото на 1985 г. и есента на 1989 г.

"Строго секретно" и в предишни броеве се спря на разработката и приложението на могъщи генератори, източници на незабелязано психотропно въздействие върху човека, превръщащо го в биоробот или зомби.

Откъслечни информации за разработването на това оръжие постъпваха в началото на 80-те години. Украинският професор Виктор Седлецки твърди, че още през 1982 г. в СССР са започнали разработката на отвъдхоризонтни радиолокационни комплекси, основаващи се на използването на ефекта на отражението на лъча от йоносферата, които енергийно са били привързани към атомните електроцентрали. В комплекса влизат и фазирани антени, които могат да работят и на излъчване. При това се създава единно психотропно поле, оказващо влияние върху човешкото съзнание и програмиращо го към определени действия и реакции. Тези антени в СССР са били създадени в Чернобил и Красноярск и влизат в системата "Шар", призвана да управлява тетаритмите и делтаритмите на човешкия мозък.

В САЩ в началото на 80-те години са били създадени апарати, способни при извеждането в орбита да програмират или коригират поведението на огромни маси население на територия, равняваща се на Югославия или България.

В началото на 90-те години имаше контакти между ЦРУ и КГБ в областта на съвместния контрол над психотрониката и другите пси-технологии.

Тъй като възможностите на Русия в тази насока през последните години са ограничени основният психотронен експериментатор останаха САЩ, които продължават своите експерименти в това число спрямо някои славянски страни чрез биоенергетично въздействие, масово програмиране, екологично радио и телевизионно зомбиране.

Вероятно експериментите са стигнали до напреднал стадий, при който чрез мощни психотронни излъчватели от Земята и Космоса може да се предизвиква в големи групи хора агресивност, свръхжестокост, паника, безсилие, масови самоубийства.

Избирането на България за опитно поле се дължи не само на стремежа да бъде създадена определена политическа и социална обстановка, но и заради дресираното масово съзнание, ниския праг за имунна и интелектуална самозащита, окаяно икономическо положение, създаващи предпоставки за лесно психотропно въздействие и масово зомбиране
musica universalis

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #78 -: Октомври 26, 2006, 22:54:54 pm »
Някои симптоми, които се изявяват след облъчване с нискочестотни нетермални електромагнитни вълни, за известен период от време са: безсъние, раздразнителност, проблеми с паметта, обща отпадналост, главоболие, тремор, халюцинации, нарушения в сетивността и др. Микровълните очевидно действат отрицателно върху нервната система. Когато са подбрани със специфична честота, отговаряща на излъчваните от мозъка вълни (при състояние например на силна уплаха, агресивност или обърканост), те могат от разстояние да провокират масово подобни емоции и състояния у здрави хора.
Чрез описаната технология може да се предизвиква паника, страх, депресия, безсъние, нарушения в менструалния цикъл, безсъние, умора, смущения в паметта, халюцинации, самоубийствени мисли, инфаркт, инсулт, внезапна смърт, а след продължително въздействие - и ракови заболявания.
musica universalis

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #79 -: Октомври 27, 2006, 00:14:01 am »
Да!

Започва със шокираща отпадналост и чувството, че нещо те притиска и те задушава. После идва паниката и раздразнението...после гнева и агресивността...после депресията и самоубийствените мисли.....

Абсолютно всички рапортуват липса на координация и възможност за съсредоточаване. В много случаи - халюцинации стигащи до илюзорна действителност! На някои които са много близо им тече кръв от носа.

Давам пример за краткотрайното и временно въздействие, а какво да се каже за продължителното?

Аз в момента проучвам например защо в такива моменти се включват органи като черния дроб, далака и бъбреците. Струва ми се, че съвременната медицина си няма понятие от истинските функции на тези органи - тоест моето мнение е, че те изчистват не само материалните отрови - храни и течности, но и енергийните! Някой с мнение?

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #80 -: Октомври 27, 2006, 08:18:39 am »

Аз в момента проучвам например защо в такива моменти се включват органи като черния дроб, далака и бъбреците. Струва ми се, че съвременната медицина си няма понятие от истинските функции на тези органи - тоест моето мнение е, че те изчистват не само материалните отрови - храни и течности, но и енергийните! Някой с мнение?


Да, и аз така смятам - трите органа са три вида филтри, прочистващи различни аспекти от Опетнената Душа  ;D
musica universalis

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #81 -: Октомври 27, 2006, 11:49:43 am »
Действителен случай преди 3 години:

Доктор открива изключително увеличен черен дроб на един човек и е шокиран, защото няма "видима" причина да е увеличен, а и всичките лабораторни изследвания са нормални. Човека живее здрависловно и пие по малко да кажем на 2 седмици. Първия доктор консултира патолог / онколог, който също не открива нищо. Двамата са затруднени какво да изпишат, защото няма симптоми които да въведат в познатите си рамки на медицинско знание.

Решават да направят още купчина изследвания, а човека заминава на почивка - тоест мести се физически от постоянното си място на живеене. След седмица вторите изследвания също излизат добре, но и черния дроб на човека се възстановява.

Извода за докторите: "Първите изследвания са били грешни!"

Извода за мен: "Този човек живее в зона на енергийно замърсяване - затова черния му дроб се е нормализирал далеч от там!"

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #82 -: Октомври 27, 2006, 12:11:34 pm »
ами разбира се, бе...

Такива случаи в Бг - под път и над път..
musica universalis

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #83 -: Октомври 27, 2006, 13:40:35 pm »
да хм, ако нещо не се обяснява по стандартен начин, значи не е така, а 'първите изследвания са грешни', обичам науката, обичам нашите лекари, да не се случва на никой....
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Oberon

  • Гост
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #84 -: Октомври 27, 2006, 13:50:06 pm »
Според наши достоверни източници в чужбина през последните години България няколко пъти е била подложена на въздействието на психотронно и психотропно оръжие. Последният път това е станало по време на събитията през януари 1997 г. с цел да бъде манипулирана политическата обстановка и да бъдат зомбирани тълпите, атакували Народното събрание...

Интересно кои ли са тези достоверни източници? Аз бях пред НС през 1997. Знаеш ли от какво бяха обезумели и зомбирани тълпите? От никакъв излъчвател, от никакви антени, а от БЕДНОСТ! На някои разбира се е било платено да се ръгат там, но на почвечето им беше писнало от простотиите на управниците.
Достоверни източници....Ултра, ти беше ли там? На колко години беше 1997:)?

Оберон

п.с Сега разбработвам супер секретно оръжие ( масово-зомбиращ персонален лъчев гранатомет , за по-кратко МЗПЛГ )...така че, би керфул:)))

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #85 -: Октомври 27, 2006, 15:08:38 pm »

- увеличаване на раздразнителността и яда
- намаляване на способността за общуване
- разконцентриране и егоистичен страх
- унищожаване на алтруизма
- страх, липса на толерантност, агресия, загуба на сигурност в способностите на човека
- увеличаване на арогантността, ревност, самотност и депресия
- загуба на връзката със Майката Земя и илюзорни възприятия......................
от кой са измерени?Постановка на експеримента?Участници?Методи?
Това са просто писания и не говорят нищо,неща които мога и аз да си съчиня,нека се придържаме към поне сравнително доказуеми неща


Някои симптоми, които се изявяват след облъчване с нискочестотни нетермални електромагнитни вълни, за известен период от време са: безсъние, раздразнителност, проблеми с паметта, обща отпадналост, главоболие, тремор, халюцинации, нарушения в сетивността и др.
Всичко това е характерно и при промяна на синтеза на серотонин в мозъка.
А при условие че в състояние на стрес,определени храни и редица други фактори му влияят,е малко вероятно да е облъчване.При силно нездравословния начин на живот на появечето хора е нормално това нарушение да е  често срещано

 А да нискочестотните вълни преизвикват най-много страх и безпокойство,и то само ако са "фокусирана струя",демек трябва д аим попадаш в лъча.

Някой с мнение?
аз.
 
Започва със шокираща отпадналост и чувството, че нещо те притиска и те задушава. После идва паниката и раздразнението...после гнева и агресивността...после депресията и самоубийствените мисли.....
Абсолютно всички рапортуват липса на координация и възможност за съсредоточаване. В много случаи - халюцинации стигащи до илюзорна действителност! На някои които са много близо им тече кръв от носа.
Ми тъй като гледам ти трябва хубава почивка в добра компания
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Oberon

  • Гост
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #86 -: Октомври 27, 2006, 15:12:23 pm »
- увеличаване на раздразнителността и яда
- намаляване на способността за общуване
- разконцентриране и егоистичен страх
- унищожаване на алтруизма
- страх, липса на толерантност, агресия, загуба на сигурност в способностите на човека
- увеличаване на арогантността, ревност, самотност и депресия
- загуба на връзката със Майката Земя и илюзорни възприятия......................

Това го има откак свят светува, много преди да има ток, излъчватели и тн...

Тина, понякога ме плашиш! Живееш си в някакъв свой свят, че АБСОЛЮТНО всичко е конспирация, палиш се за елементарни неща, дето се обесняват къде-къде по-елементарно...Не те разбирам, честно.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #87 -: Октомври 27, 2006, 16:15:53 pm »
 :o е, хайде хайде ...
musica universalis

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #88 -: Октомври 27, 2006, 21:51:17 pm »
Хайде-хайде, я! Oberon и Gil-Galadh почнаха на американски лелки :-* да ми приличат с техните научни замазвания на симптоми! Вие още малко ще изтървете, че науката е предимно хуманна, а USA се грижи за световния мир, както сте я подкарали!
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #89 -: Октомври 27, 2006, 23:47:40 pm »
Науката ако беше хуманна,щеше да е нещо много хубаво.
А ние не го изтърваме това за Сащ,те сами си го твърдят,макар и без основание
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27